OKS 1945 w 3 lidze 04/05

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Maniek^^
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 15
Rejestracja: ndz 25 lip, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Maniek^^ » sob 30 paź, 2004

Brawo dla stomilu oby tak dalej :D:D:D:D:D

Ifryt
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 95
Rejestracja: ndz 25 lip, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ifryt » sob 30 paź, 2004

Co tu dużo mówić - po prostu nie popisaliśmy się i tyle, a "akcja" z cegłówkami to rzeczywiście powód do wstydu. Dalej nic nie będę komentował.

Awatar użytkownika
ucznio
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 93
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: ucznio » sob 30 paź, 2004

Kto byl ten wie co się działo, forum to nie miejsce na takie rzeczy. Drzwi to wyrwał chłopak od nas jak wysiadał z busa, zawinięty przes psy też od nas. To tyle pozdrowienia dla tych co byli. OKS :!:

dp
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 15
Rejestracja: pn 11 paź, 2004
Lokalizacja: Pieczewo

Post autor: dp » sob 30 paź, 2004

mam nadzieje ze wszystkie stadami poprzychodza bo to juz ostatni mecz , do wiosny :smile_snow:

1945fans
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: śr 18 sie, 2004
Lokalizacja: Pieczewo
Kontakt:

Post autor: 1945fans » sob 30 paź, 2004

Tak jest wpadajcie wszyscy bierzcie zanjomych i znajomych znajomych...itp SBN jak i rowniez MK(mlynek kryty :rotfl: ) maja byc zapelnione!! WSZYSCY NA MECZ!!!!

Awatar użytkownika
SNICKERS
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 114
Rejestracja: wt 21 wrz, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: SNICKERS » ndz 31 paź, 2004

No to mamy ostatni mecz w tej rundzie u siebie ... każdy powiniem być !!

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Mecz z Pelikanem Łowicz

Post autor: adam » czw 04 lis, 2004

No to jak tam typy.Może 2:1 dla Nas.Pewnie jak zwykle nie trafię, oby tylko było do przodu......

piechu
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: ndz 24 paź, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: piechu » pt 05 lis, 2004

ja tam sie wstawie i pare moich ziomkow obstawieam 2-0 oczwiscie dla oks
od kolysanki az po grob jedna wiara jeden klub stomil fans

1945fans
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: śr 18 sie, 2004
Lokalizacja: Pieczewo
Kontakt:

Post autor: 1945fans » pt 05 lis, 2004

Aby sie liczyc jeszcze w walce o awans i aby nastroje byly dobre podczas przerwy to musimy zdobyc 3pkt. ja obstawiam 1:0do przodu

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Mecz z Pelikanem

Post autor: adam » sob 06 lis, 2004

Ogólnie wszystko do dupy. Słaba gra, słabiutkie sędziowanie, mało ludzi i jeszcze takie traktowanie kibiców przez klub. Oj mają się nad czym zastanawiać w klubie przez przerwę zimową......

1945fans
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: śr 18 sie, 2004
Lokalizacja: Pieczewo
Kontakt:

Post autor: 1945fans » sob 06 lis, 2004

Bez komentarza zostawie to co sie dzialo bo to poprostu hańba!! :evil:

Gość

Post autor: Gość » sob 06 lis, 2004

Jak obiecalismy to bylismy bolo na z 10 i dalismy z sibie wszystko bardzo nam przykro ze taki wynik ale zawsze z O.K.S :!:

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » sob 06 lis, 2004

Kilka słów od mnie.
Chyba najbardziej beznadziejny mecz na którym byłem w tym sezonie.

Gra piłkarzy tragiczna. Brak lidera w zespole. Interwencje P. Skiby poprawne, ale jak patrzę na jego wykopy piłki w trybuny to normalnie krew mnie zalewa- (Chłopie, tak jest co mecz!. Mi by było wstyd, siedziałbym na treningach i ćwiczył).

Irytuje mnie dobór młodych chłopaków do podawania piłek. Niby prosta czynośc ale jak widać nie dla każdego. To nie jest kącik dyskusyjny. Przez takie proste sytuacje traci się bardzo cenne sekundy, tym bardziej jak się regularnie traci punkty u siebie.

Praca sędziego mierna. Kartki chyba zostały w szatni...

Po raz kolejny na stadionie dobrze bawiły się tylko buraki z pseudo ochrony i piłkarze gości... nie MY olsztyńscy (i wszystkie FC) kibice.
Kibic i jego dobro nikogo nie obchodzi w klubie. Nawet nie miałem za bardzo pretensji tym razem do ludzi którzy opuszczali mecz wcześniej niż zazwyczaj.

Działacze mają sporo czasu teraz nad tym by pomyśleć nad swoim postępowaniem. Ja zacząłbym od porządku z ochroną i tańszych biletów (bo za taki chłam w każdym znaczeniu, aż żal płacić).

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » sob 06 lis, 2004

No Coments.... Kurde ochrona to pały a ta siwa menda jeszcze większa.... Sędzia tandeta wogóle mecz bez historii...

Gość

Post autor: Gość » sob 06 lis, 2004

W 100% Dawid zgadzam sie z tobą, pozdro!

Awatar użytkownika
zicoo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 352
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: zicoo » sob 06 lis, 2004

Nie wiem jak wy, ale ja odniosłem jakieś dziwne wrażenie, że piłkarze nie chcą strzelić w tym meczu bramki.

Poza tym Piotrek Skiba mógłby nauczyć się w końcu ustawiać mur, bo tracimy już 4. (?) bramkę z rzutu wolnego w ten sam sposób w tym sezonie. :roll:

Ifryt
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 95
Rejestracja: ndz 25 lip, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ifryt » sob 06 lis, 2004

Może to zabrzmieć źle i niepoprawnie (jako od strony prawdziwego fanatyka),
ale może to i dobrze, że przegrali, niech zwolnią tego trenera i przywrócą naszego Andrzejka.

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Mecz z Pelikanem Łowicz

Post autor: adam » sob 06 lis, 2004

Rzeczywiście dziwne Janowski po poprzednim meczu stwierdził, że jest zbudowany postawą piłkarzy i nagle po tygodniu zapominają jak się gra w piłkę: dziwne, proste straty piłki, ciągłe granie do tyłu, całkowity brak środka-Lech i Misiura niewidoczni(ten drugi słyszę, że tylko na wyjazdach gra dobrze, bo u siebie jeszcze dobrego meczu moim zdaniem nie miał).Słowem albo dostali przez ten tydzień ostro w d.pę na treningach, albo... nie to niemożliwe, ja w nich wierzę, ale nie chciałbym się zawieść!

Awatar użytkownika
Swider
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 203
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004
Lokalizacja: Prusy Wschodnie.

Post autor: Swider » sob 06 lis, 2004

my w 1 polowie przewazalismy mielismy kilka akcji ktore powinny zakonczyc sie bramka a nasi kopacze juz pokazali nie raz ze jak prowadza w meczu to latwiej i pewniej im sie gra a w polowie strzal marzen pajaca z dzemow lowiczowskich [ nie ma co replaya bym se zobaczyl ] i do konca prowadzili gre a nasi nic :/ chociaz by probowali wymusic rzut karny czy cos a oni nic i chcialbym zwrocic uwage ze znow nie potrafimy wykonac poprawnie stalego fragmentu gry ! w 2 czescie meczu mielismy wiele rzutow wolnych i nic zadnej groznej sytuacji...panowie wezcie sie do roboty bo macie jedna z najliczniejszych widowni na arenie 3 ligowej i macie dla kogo grac...I pozwole sobie na stwierdenie ze janowski juz widac ze nic nie pokazal i raczej nie pokaze mam nadzieje ze andrew wroci

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Mecz z Pelikanem Łowicz

Post autor: adam » sob 06 lis, 2004

Panowie, no co wy myślicie, że zarząd zaprosi Konia i powie- Andrzej wracaj, niepotrzebnie wyrzuciliśmy Ciebie, a wzięliśmy Janowskiego. To był błąd - wybacz i wracaj.Poza tym Janowski jeździ po okolicznych klubach i wyłapuje co zdolniejszych(podobno sporo takich nowych Zahorskich ma się w przerwie zimowej pojawić), mając za zadanie zbudować przez rundę wiosenną dobry zespół, więc nie sądzę, że nagle go zwolnią.

Awatar użytkownika
Swider
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 203
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004
Lokalizacja: Prusy Wschodnie.

Post autor: Swider » ndz 07 lis, 2004

pierdzielenie o szopenie po co nam nowi trzeba stawiac na mlodziez na naki kontakty uscislic a nie cholera zreszta jeszcze niedawno kasy nie bylo na start w 3 lidze a tu nagle sie i dla janowskiego znalazla i na transfery ? Cos mi tu smierdzi !

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Mecz z Pelikanem

Post autor: adam » ndz 07 lis, 2004

Po pierwsze ja również uważam, że dobrze by było zacieśnić współpracę ze szkółkami typu Naki, fajnie by było gdyby był drugi zespół(rezerwy) grający przynajmniej w okręgówce dla ogrania młodzieży. Po drugie myślę, że żadnych "transferów" nie będzie, bo czy można nazwać wielkim transferem przyjście do klubu zawodników typu Zahorski czy Wierzba bez kasy na zasadzie jak się wypromują to np. połowa sumy za transfer idzie do macierzystego klubu(myślę, że to zdrowe zasady). Po trzecie nie mam pojęcia czy i skąd zarząd ma kasę(zapewne od sponsorów) a jeśli ma to tylko się cieszyć (jeszcze niedawno nie było wiadomo czy w ogóle wystartują?!) i czekać na lepszą grę i wyniki.A ile każdy z prawdziwych kibiców zdrowia przy tym straci to wiedzą tylko sami zainteresowani(być może nie wszyscy podchodzą do tego tak emocjonalnie jak ja).

RED Devil
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: ndz 07 lis, 2004
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: RED Devil » ndz 07 lis, 2004

Kazmierczak nie jest z Łowicza,dzemy mamy pierwsza klasa,a na treningach piłkarze duzo trenuja stałe fragmenty gry...I mieliscie pecha ze powocił Robert Wilk,ktory miał pauzowac 4 mecze za czerwona kartke ale sie odwołał i dostał 3 i mogł zagrac z OKS-em.

P.S. W tygodniku "Piłka Nożna" czytałem ze macie dobrze poukładany klub...

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » pn 08 lis, 2004

Dzisiejsza "GO" "zauważyła" główny "problem" sobotniego meczu. Plus za "akcje", acz można było to napisać jeszcze szerzej bo "materiału" na arta. znajdzie się jeszcze sporo...

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » pn 08 lis, 2004

Może ktoś zapodac artykuł z GO :?:

Zablokowany