Kogo z bylych Stomilowcow...

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Kibic_13
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 29
Rejestracja: sob 25 wrz, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Kogo z bylych Stomilowcow...

Post autor: Kibic_13 » ndz 26 wrz, 2004

Kogo z byłych Stomilowcow powinien sciagnac Stomil / OKS 1945 Olsztyn?

Jak dla mnie: Paweł Holc - podobno bez klubu, Tomasz Wieszczycki - wiem że to mało realne ale podobno nie ma gdzie grać jak go z groclinu wylali, Zbyszek Małkowski - prawie nic o nim nie słyszałem od kiedy gra w Holandii więc może chciałby wrócić :?: :wink:, Andrzej "Koniu" Biedrzycki - przydałby się naszej obronie, która czasami zachowuje się niepewnie, a w wieku 38 lat spokojnie można jeszcze grać w piłkę

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Kogo z byłych....

Post autor: adam » ndz 26 wrz, 2004

Holc bezsprzecznie by się przydał na środek pola. Reszta zawodników z różnych powodów nierealna- niestety.

Kibic_13
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 29
Rejestracja: sob 25 wrz, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

...

Post autor: Kibic_13 » ndz 26 wrz, 2004

Wiem że Wieszczycki to nie były Stomilowiec ale jak słysze ze tak dobry piłkarz nie może se znalezc klubu to mnie krew zalewa :evil:

Darek
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 94
Rejestracja: czw 10 cze, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: Darek » ndz 26 wrz, 2004

Daczego zakładamy od razu, że potrzebne są nam ,,nazwiska,,. Słyszeliście wcześniej o Tomku Zahorskim? Koleś jest pewnym punktem zespołu. Doskonały drybling, gra prawą i lewą nogą , niezła gra głową. Panowie to, że ktoś był dobry 10 lat temu to nie znaczy , że teraz będzie zbawieniem, ponad to ,,gwiazdy,, często psują atmosferę w drużynie. Tomek Wieszczycki grał kiedyś w Stomilu? (temat) Bo ja nie pamiętam :D . Klub teraz opiera się na zawodnikach z regionu i tak niech zostanie. Zbyszkowi Małkowskiemu w Holandii pewno duże lepiej niż by miał w OKS-ie, zresztą czy macie zastrzeżenia do gry Skiby? Ponad to nie stać nas na ,,giwazdki,,...

PZDR

Awatar użytkownika
Swider
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 203
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004
Lokalizacja: Prusy Wschodnie.

Post autor: Swider » ndz 26 wrz, 2004

Popieram przedmowce bo to wlasnie ci pilkarze wywalczyli awans do 3 ligi i w sumie przeciez dobrze sobie radza wiec wielkim bledem byloby ich zastepowanie wyszukiwanymi graczami.Szkolmy mlodziez i na nia stawiajmy bo to ona jest owocem sukcesu w kazdym systemie sportowym

Kibic_13
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 29
Rejestracja: sob 25 wrz, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Kibic_13 » ndz 26 wrz, 2004

A czy ja mowie że powinnismy zastępowac taką zdolną młodzież. Uważam że utrzymanie Tomka Zahorskiego do konca sezonu, jeżeli bedzie sie dalej tak dobrze spisywał może być trudne, bo on gra na poziomie przynjamniej 2 ligi :!: Ale jednak w niektorych formacjach mamy jeszcze braki, co pokazał mecz z Łomżą :( I na przykład taki Paweł Holc by się przydał. Powinien zadziałać "Koniu" ktory przecież grał z nim kiedyś razem w Stomilu. Brakuje nam też dublerów :( Ale mimo wszystko jeżeli nawet zostaniemy w takim składzie, to mamy szanse na awans do 2 ligi, ale tam już bedą potrzebni bardziej doświadczeni zawodnicy

ceBULAsty
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: czw 08 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: ceBULAsty » ndz 26 wrz, 2004

Gdyby dzisiejszy Holc był tym piłkarzem którego pamiętamy to nie grałby dzis w okręgówce.

SoNy
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 128
Rejestracja: ndz 25 kwie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Nagórki

Post autor: SoNy » ndz 26 wrz, 2004

na razie to o jakis spektakularnych transferach to nie ma mowy nasz klub mial problemy zeby zdobyc wystarczajacy budżet na udzial w biezacej lidze a co dopiero na kupowanie nowych zawodnikow , a zreszta obecny sklad spisuje sie bardzo przyzwoicie. Chociaz z taka gra jak na razie prezentujemy (no moze po za ostatnim meczem) te pieniazki zaczna szybko do naszego klubu przychodzic razem ze sponsorami :) Pozdro all - TYLKO STOMIL OKS!!!

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Kogo z byłych...

Post autor: adam » ndz 26 wrz, 2004

Zahorski -zgadzam się jest spoko, zresztą już mówiłem, że ten zawodnik będzie w przyszłości reprezentował Polskę w drużynie seniorów. Co do Holca teraz gra w okręgówce, bo wyżej nie może-zakaz nie wiem do kiedy jezcze za wybryki z Płocka. Mieszka jednak w Olsztynie ,grał tutaj długo i myślę, że na środek pola na pewno by się przydał. Co oczywiście nie oznacza, że nie należy nadal wyszukiwać nowych "Zahorskich" w niższych ligach.

biedrza
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: pt 27 sie, 2004
Lokalizacja: Biskupiec

Post autor: biedrza » ndz 26 wrz, 2004

Andrzej Biedrzycki powinienien grac na oboronie chociaz ma swoje lata.
To moj wujek i jestem z niego dumny.

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » ndz 26 wrz, 2004

biedrza pisze:Andrzej Biedrzycki powinienien grac na oboronie chociaz ma swoje lata.
To moj wujek i jestem z niego dumny.
I wszystko jasne. :D

biedrza
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: pt 27 sie, 2004
Lokalizacja: Biskupiec

Post autor: biedrza » ndz 26 wrz, 2004

Jestem zagorzalym kibicem oks1945 chcialbym spotkacm sie z moim wujkiem i odswiezyc kontakty rodzinne

HuHo
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 33
Rejestracja: czw 19 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Jaroty

Post autor: HuHo » ndz 26 wrz, 2004

Ehem... Holc... on sie nadaje do rywalizacji... ale z żulami z pod sklepu. W czasie zanim trafił do Dobrego Miasta codziennie go widzialem z "przyjaciółmi" pod sklepem... wiec o Holcu moze lepiej zapomnieć...

Awatar użytkownika
Swider
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 203
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004
Lokalizacja: Prusy Wschodnie.

Post autor: Swider » ndz 26 wrz, 2004

No i ja Holca widzialem ale pod Gemini jak sie z deka upil ale z kolegami wzielismy wtedy autogray i nawet pogadal z nami troche:)

Kibic_13
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 29
Rejestracja: sob 25 wrz, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Kibic_13 » pn 27 wrz, 2004

HuHo pisze:Ehem... Holc... on sie nadaje do rywalizacji... ale z żulami z pod sklepu. W czasie zanim trafił do Dobrego Miasta codziennie go widzialem z "przyjaciółmi" pod sklepem... wiec o Holcu moze lepiej zapomnieć...
Uważam że zarówno Koniu na obronę, jak i Holc na pomoc by sie przydał :!: Z Holcem jest większy problem, bo Koniu jest w Stomilu, a Holc nie. Nie oceniajmy Holca po życiu prywatnym chodzi tylko i wyłącznie o piłkę nożną, a on piłkarzem jest naprawde niezłym :!: A Koniu na pewno poradziłby sobie zarówno z trenowaniem drużyny, ja i z graniem w niej, bo pomoc i obrona w ostatnim meczu rewelacyjnie się nie spisywały, a ci dwaj piłkarze mogli by wnieść dużo do zespołu.

dariuscz
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: wt 28 wrz, 2004
Kontakt:

talenty w stomilu

Post autor: dariuscz » wt 28 wrz, 2004

Tomasz Sokolowski,Slawomir Czereszewski (KORONA KLEWKI)
czy ktos by o nich slyszal, gdyby tamten Stomil kupowal a nie stawial na swoich?

wyder1987
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 72
Rejestracja: czw 08 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Hamburg

Post autor: wyder1987 » wt 28 wrz, 2004

Mozna by było sięgnąć np Radziwona lub Orlińskiego. Oni grali w Stomili za czasów extraklasy chyba jeszcze i dobrze sobie radzili. Marek Kwiatkowski tesh bardzo dobrze gra z tego co wiem teraz niema klubu i mieszka w Olsztynie. Marek strzelał bramki w 1 lidze i wogule doskonale grał.

Awatar użytkownika
V.N.A
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 699
Rejestracja: pn 02 sie, 2004
Lokalizacja: FCOPP!

Post autor: V.N.A » śr 29 wrz, 2004

PO PIERWSZE ŚCIĄGNIJCIE A.BYKOWSKIEGO, P.HOLCA, NO I KONIU NA STOPERA, A TRENER TO BOBO KACZMAREK.

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Kogo z byłych....

Post autor: adam » śr 29 wrz, 2004

Bobo Kaczmarek [moderator] trener- to bez dwóch zdań legenda Stomilu.Czuje wielki sentyment do Olsztyna, co potwierdza przy każdej nadarzającej się okazji. Jednak sentyment to nie wszystko, trzeba jeszcze mieć kasę, myślę, że nawet sporą kasę....
Poza tym mamy dobrego, młodego trenera, równie mocno, albo jeszcze mocniej związanego z Olsztynem i Stomilem. Niech on się wykarze i zapisze na annałach historii jako trener.
Biedrza wprowadź Nas do I Ligi :!: :lol: :!: :D

Romek12
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 10
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Romek12 » ndz 05 cze, 2005

Ja jako nowego trenera bym ściągna Biedrzyckiego!! :D

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » ndz 05 cze, 2005

Jak bys czytał "Stomil - prawdziwa historia" to zapomnij o Biedrzyckim.

FABIAN
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 21
Rejestracja: czw 23 gru, 2004
Lokalizacja: BARCZEWO

Post autor: FABIAN » pn 06 cze, 2005

WIE KTOS MOZE CO DZIEJE SIE Z SZULIKIEM,RADZIWONIEM ?
MOZE WARTO BY BYŁO O NICH POMYSLEDZ

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » pn 06 cze, 2005

FABIAN pisze:WIE KTOS MOZE CO DZIEJE SIE Z SZULIKIEM,RADZIWONIEM ?
MOZE WARTO BY BYŁO O NICH POMYSLEDZ
Tomasz Radziown gra w Szczakowiance Jaworzno.
Marcin Szulik gra w Lechii Gdańsk.

Widać, jak Preksaitis się wypromował. Dostaje powołania do reprezentacji kraju, szkoda tylko że siedzi na ławce, ale pamiętamy jego dla STOMILU.

ODPOWIEDZ