Gdzie graja byli pilkarze Stomilu?
Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy
Makaay - Stary... przesadzasz troszkę... Wejdź do worda i pisz, pisz, pisz Co Ci ślina na język przyniesie! Ale gdy już postanowisz udzielić się na forum to skup się i uruchom wszystkie mechanizmy, które są w Twojej głowie odpowiedzialne za myślenie.. i wtedy dodaj coś od siebie Niedługo lodówkę otworzę i wyskoczy post Makaay'a
Radek Cierzniak od dawna gra w kadzrze w U-21 . Dzisiaj wystąpił w pierwszej połowie meczu POLSKA - IRLANDIA .
Ostatnio zmieniony śr 28 kwie, 2004 przez pztrz, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie żebym się czepiał, ale Norberta Witkowskiego nie ma obecnie w kadrze Cermiki Opoczno (podobnie jak Kalkowskiego - który gra na Pomorzu) - http://www.linuxpl.com/~opoczno/historia.php3?id=903;
Witkowski jest teraz w kadrze Stasiak KSZO Celsa Ostrowiec Świętokrzyski - to dopiero nazwa - podobnie jak znani z występów w Stomilu T. Lenart i D. Preis.
Jak już coś cytujecie to czytajcie to najpierw, a nie potem powołujecie się na dane z 04.07.2003, czyli prawie rok temu...
Fajnie udzielać się na forum, ale z głową.
Miłego długiego weekendu jak i pobytu od maja w UE życzę wszystkim:)
Witkowski jest teraz w kadrze Stasiak KSZO Celsa Ostrowiec Świętokrzyski - to dopiero nazwa - podobnie jak znani z występów w Stomilu T. Lenart i D. Preis.
Jak już coś cytujecie to czytajcie to najpierw, a nie potem powołujecie się na dane z 04.07.2003, czyli prawie rok temu...
Fajnie udzielać się na forum, ale z głową.
Miłego długiego weekendu jak i pobytu od maja w UE życzę wszystkim:)
1. P.Matys (Górnik Ł.)
2. M.Terlecki (Wisła P.)
3. J.Gabrusiewicz (OKP)
4. J.Bako (Koniec Kariery)
5. M.Stolarz (Piast G.)
6. A.Preiksaitis (Wisła P.)
7. K.Kowalczyk (Amica)
8. K.Ihenacho (Wisła K.)
9. A.Krzyształowicz (Legia)
10. S.Czereszewski (Górnik Ł.)
11. A.Griszczenko (Górnik Ł.)
12. R.Szwed (Polonia W.)
13. A.Szymczyk (Widzew)
14. A.Hamlet (Unia Tczew)
15. M.Wojtas (Radomiak)
16. M.Wincel (Warmia Grajewo)
17. Ł.Połoszczak (Warmia Grajewo)
18. M.Kłosowski (Warmia Grajewo)
19. M.Łachacz (OKP)
20. T.Zega (OKP)
21. P.Klepczarek (MKS Mława)
22. D.Treściński (Zagłębie Sosnowiec)
23. T.Osenkowski (OKP)
24. S.Święcki (Drwęca Finishparkiet)
25. Z.Małkowski (Feyenord)
26. N.Witkowski (Stasiak KSZO Celsa)
27. R.Kaczor (Polonia L.W.)
28. S.Wyłupski (Arka Gdynia)
29. A.Biedrzycki (trener OKP)
30. A.Januszewski (Zagłębie Lubin)
31. B.Jurkowski (Wisła P.)
32. Ł.Gorszkow (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
33. J.Chańko (Jagiellonia)
34. Ł.Załuska (Jagiellonia)
35. D.Preis (Stasiak KSZO Celsa)
36. T.Lenart (Stasiak KSZO Celsa)
37. P.Orliński (Łódzki Klub Sportowy)
38. A.Woźniaczka (Aluminium)
39. M.Florek (Aluminium)
40. Ł.Giermasiński (Aluminium)
41. T.Radziwon (Drwęca Finishparkiet)
42. M.Kwiatkowski (Unia T.)
43. P.Zajączkowski (Warmia Grajewo)
44. L.Zawadzki (Mazur Ełk)
45. P.Najewski (Mazur Ełk)
46. P.Łotysz (Mrągowia)
47. M.Dołęga (Polonia Warszawa)
48. M.Trzeciakiewicz (Kujawiak Hydrobudowa)
49. A.Cieśliński (Legia II Warszawa)
50. M.Kalkowski (Lechia Gdańsk)
51. P.Głowacki (Polonia W.)
52. M.Kaczmarek (Stasiak KSZO Celsa)
Mam pytanie czy wiecie gdzie graja ci pilkarze!
1. T.Ramelis - ?
2. K.Maciejczuk - ?
3. M.Bykowski - ?
4. A.Jankowski - ?
5. S.Matuk - ?
6. M.Szulik - ?
7. P.Holc - ?
8. M.Kątek - ?
9. P.Wilkowski - ?
10. M.Przybyliński - ?
11. G.Lech - ?
12. A.Zejer - ?
13. A.Kluczkowski - ?
14. D.Pacholec - ?
15. A.Roszkowski - ?
16. A.Cieśliński - ?
17. A.Jasiński - ?
18. D.Madej - ?
2. M.Terlecki (Wisła P.)
3. J.Gabrusiewicz (OKP)
4. J.Bako (Koniec Kariery)
5. M.Stolarz (Piast G.)
6. A.Preiksaitis (Wisła P.)
7. K.Kowalczyk (Amica)
8. K.Ihenacho (Wisła K.)
9. A.Krzyształowicz (Legia)
10. S.Czereszewski (Górnik Ł.)
11. A.Griszczenko (Górnik Ł.)
12. R.Szwed (Polonia W.)
13. A.Szymczyk (Widzew)
14. A.Hamlet (Unia Tczew)
15. M.Wojtas (Radomiak)
16. M.Wincel (Warmia Grajewo)
17. Ł.Połoszczak (Warmia Grajewo)
18. M.Kłosowski (Warmia Grajewo)
19. M.Łachacz (OKP)
20. T.Zega (OKP)
21. P.Klepczarek (MKS Mława)
22. D.Treściński (Zagłębie Sosnowiec)
23. T.Osenkowski (OKP)
24. S.Święcki (Drwęca Finishparkiet)
25. Z.Małkowski (Feyenord)
26. N.Witkowski (Stasiak KSZO Celsa)
27. R.Kaczor (Polonia L.W.)
28. S.Wyłupski (Arka Gdynia)
29. A.Biedrzycki (trener OKP)
30. A.Januszewski (Zagłębie Lubin)
31. B.Jurkowski (Wisła P.)
32. Ł.Gorszkow (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
33. J.Chańko (Jagiellonia)
34. Ł.Załuska (Jagiellonia)
35. D.Preis (Stasiak KSZO Celsa)
36. T.Lenart (Stasiak KSZO Celsa)
37. P.Orliński (Łódzki Klub Sportowy)
38. A.Woźniaczka (Aluminium)
39. M.Florek (Aluminium)
40. Ł.Giermasiński (Aluminium)
41. T.Radziwon (Drwęca Finishparkiet)
42. M.Kwiatkowski (Unia T.)
43. P.Zajączkowski (Warmia Grajewo)
44. L.Zawadzki (Mazur Ełk)
45. P.Najewski (Mazur Ełk)
46. P.Łotysz (Mrągowia)
47. M.Dołęga (Polonia Warszawa)
48. M.Trzeciakiewicz (Kujawiak Hydrobudowa)
49. A.Cieśliński (Legia II Warszawa)
50. M.Kalkowski (Lechia Gdańsk)
51. P.Głowacki (Polonia W.)
52. M.Kaczmarek (Stasiak KSZO Celsa)
Mam pytanie czy wiecie gdzie graja ci pilkarze!
1. T.Ramelis - ?
2. K.Maciejczuk - ?
3. M.Bykowski - ?
4. A.Jankowski - ?
5. S.Matuk - ?
6. M.Szulik - ?
7. P.Holc - ?
8. M.Kątek - ?
9. P.Wilkowski - ?
10. M.Przybyliński - ?
11. G.Lech - ?
12. A.Zejer - ?
13. A.Kluczkowski - ?
14. D.Pacholec - ?
15. A.Roszkowski - ?
16. A.Cieśliński - ?
17. A.Jasiński - ?
18. D.Madej - ?