Kiedy Stomil bedzie gral?

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Flower
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 119
Rejestracja: pt 22 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Flower » pt 02 kwie, 2004

Przed przenosinami "stara" Pogoń została natychmiast rozwiązana, a Piotrkovia zmieniła nazwe na MKS Pogoń i siedzibę. Pogoń Nowa weszła w miejsce rezerw starej Pogoni. Kibice na początku olewali Nową Pogoń ale potem ich stowarzyszenie dostało 3% akcji MKS Pogoń i jest luz.

Luka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 263
Rejestracja: pt 30 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Luka » śr 07 kwie, 2004

Emocjonujący był dziś mecz w Bełchatowie. Wszyscy się cieszą, ja też. Zerkam tylko co chwila na szal naszego STOMILU i zastanawiam się w duchu czy jeszcze będzie nam dane przeżyć podobnych emocji z BIAŁO-NIEBIESKIMI barwami na szyji :co: Życzę nam wszystkim aby tak się stało!

Awatar użytkownika
Nephilim
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: śr 31 mar, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Nephilim » czw 08 kwie, 2004

Stara Pogoń SSA, była nieźle zadłużona. Nowa, nie przejęła długów starej. A więc jak się chce i potrafi to można... Generalnie jednak moja wypowiedź, nie była próbą dowiedzenia się o układach między nową a starą Pogonią, a unaoczniem jak łatwo można zarejestrować ponownie starą nazwę z lekką modyfikacją. Może nazwiemy się Nowy Stomil?

Karolina
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Post autor: Karolina » pt 16 kwie, 2004

Chciałam się zapytać, jak to ma wyglądać, ze Stomil ma "odżyć", przecież na to trzeba kasy i to nie pare grosikow, więc skąd się to wezmie? No chyba nie ze skladek członkowskich. A na wsparcie naszego Małkowskiego nie mamy co liczyć. Skąd weźmiecie piłkarzy? Nie powiem, milo byłoby znów przyjść na stadion - mam nadzieję ze "ktoś" go wyremontuje i krzyczeć Stomil, Stomil :wink: ale się zastanawiam czy to w ogóle jest mozliwe?! Chciałabym w to wierzyć, ale póki co na razie nic sie nie dzieje.

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Re: Stomil - bedzie czy nie?

Post autor: Emilozo » pt 16 kwie, 2004

Karolina pisze:Chciałam się zapytac, jak to ma wygladać, że Stomil ma "odżyć", przecież na to trzeba kasy i to nie parę grosików, więc skąd się to weźmie?
Na to, żeby STOMIL odżył trzeba teraz tylko dobrej woli działaczy OKP, aby zmienili nazwę na STOMIL. Z tym się wiąże ok. jak mnie pamięć nie myli ok. 10 - 20 tys. zł! A taki manewr pieniażki napewno się znajdą!
Karolina pisze:No chyba nie ze składek członkowskich...
No piłkarze na grę zawsze się znajdą! Przecież teraz w OKP są i grają i to z niezłym skutkiem... A jeżeli mielibyśmy wystartowac w B-klasie to też się znajdą tacy, którzy by grali za darmo! Sam bym wtedy grał!

Karolina pisze:Chciałabym w to wierzyć, ale póki co na razie nic sie nie dzieje...
Pisząc, ze nic sie niedzieje chyba lekko przesadasz... Przecież jesteśmy wstałym kontakcie z działączmi OKP i my swoje założenia wypełniamy jak narazie (chodzi mi o likwidacje MOKS)! Teraz jest wszystko w rękąch działączy OKP - czy będą chcieli zmienić nazwę czy nie!

Karolina
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Post autor: Karolina » pt 16 kwie, 2004

Przepraszam ze tak napisalam ze nic sie nie dzieje, nie chcialam nikogo obrazic, a tym bardziej mowiac ze nic sie nie dzieje to ja mialam na mysli "efekt" czyli ze na razie nie widze zeby OKP mialo sie zgodzic na zmiane nazwy, a nie ze Ty Emil, czy ktos inny nic nie robi w tej sprawie. Ja wiem ze wy tam latacie po zebrankach i cos tam jeszcze ale jak sie mowi liczy sie tylko efekt, a nie ile pracy w to wlozyles i uwazam ze to prawda. W koncu tak naprawde ludzie patrza tylko na efekty czyjejs pracy. Bo wazne jest to co "wychodzi". No sorki za moje gadanie, ale jakos zlapala mnie wena na pisanie... :D
Pozdrowka dla wszystkich kibicow :)
Takze dla Emila i Kruszka :D

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: Leszkowy » czw 29 kwie, 2004

FAJNIE ZE W KONCU JAKIES KOBIETY WYPOWIADAJA SIE NA FORUM :D

partyzant
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: pt 30 kwie, 2004

Post autor: partyzant » pt 30 kwie, 2004

THE CORE pisze:Przecież Legia Warszawa już od dawna nie ma w nazwie "Cywilno-Wojskowy Klub Sportowy"
CENTRALNY Wojskowy Klub Sportowy :)

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » pt 30 kwie, 2004

Masz rację partyzant. Pomyliło mi się z Resovią.

Zablokowany