OKS 1945 w III lidze - mecze

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

stomilowiec-dychu
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 49
Rejestracja: pn 08 maja, 2006
Lokalizacja: Morąg- okolice
Kontakt:

Post autor: stomilowiec-dychu » ndz 12 sie, 2007

ale jesli nam sie uda to moze zasrany zarząd cos zrobi. w co wątpie ale mozemy spróbowac z ze zmianą nazwy Stomilowców i sie wtedy okaze czy ktos sie do NAs przyczepi

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Post autor: Fanatyk_OKS » ndz 12 sie, 2007

cnk pisze: My (czyli kibice Stomilu) już dawno nie jesteśmy w ich układance, jesteśmy wręcz tym 1 elementem więcej, który nie pasuje... Więc dla nich to jeszcze lepiej jak nas nie będzie.
Dlatego moim zdaniem powinnismy chodzic na mecze OKS-u 1945 żeby poprzeszkadzac prezesowi i tyle

gierek
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: śr 06 cze, 2007

Post autor: gierek » ndz 12 sie, 2007

...właśnie trwa mecz Legia - Dyskobolia..kuriozalna sytuacja... "żyleta" milczy i nie prowadzi aktywnego dopingu( zapewne protestując przeciwko restrykcjom wprowadzonym przez klub) a trybuna kryta bawi sie w najlepsze głośno dopingując drużynę Legii.
Uświadomcie mnie...kto tu jest prawdziwym kibicem???

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Post autor: Fanatyk_OKS » ndz 12 sie, 2007

Nie rozumiem połowy ludzi na tym forum :!: :!: :!:
Przeciez grzecznie juz zabiegalismy o obiecana Nam zmiane nazwy i zarzad Nas olał.
Czy Wy nie rozumiecie ze lizaniem d.u.p.y. niczego nie wskuramy...
Moze jak zacznie przychodzic mniej "matek z dziecmi", klub dostanie troche kar finansowych, sponsorom zacznie sie to wszystko nie podobac, ktorys bedzie chcial odejsc to ktos z zarzadu zastanowi sie co robi, tylko w ten sposob mozemy cos osiagnac.

Aha no i jeszcze jedno Pilkarzy wyzywal nie bede, ale prezes nawet na chwile nie powinien zapomniec o tym co o nim myslimy
Ostatnio zmieniony ndz 12 sie, 2007 przez Fanatyk_OKS, łącznie zmieniany 1 raz.

K.K.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 332
Rejestracja: ndz 28 sty, 2007

Post autor: K.K. » ndz 12 sie, 2007

gierek pisze:...właśnie trwa mecz Legia - Dyskobolia..kuriozalna sytuacja... "żyleta" milczy i nie prowadzi aktywnego dopingu( zapewne protestując przeciwko restrykcjom wprowadzonym przez klub) a trybuna kryta bawi sie w najlepsze głośno dopingując drużynę Legii.
Uświadomcie mnie...kto tu jest prawdziwym kibicem???
Wszyscy tylko jedni w temacie (tzw Kumaci) a drudzy nie w temacie (tzw niekumaci)
bez napinki.

Awatar użytkownika
FC.MORAG
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 135
Rejestracja: ndz 08 paź, 2006
Lokalizacja: FC MORĄG

Post autor: FC.MORAG » ndz 12 sie, 2007

K.K. pisze:Nie rozumiem połowy ludzi na tym forum :!: :!: :!:
Przeciez grzecznie juz zabiegalismy o obiecana Nam zmiane nazwy i zarzad Nas olał.
Czy Wy nie rozumiecie ze lizaniem d.u.p.y. niczego nie wskuramy...
Moze jak zacznie przychodzic mniej "matek z dziecmi", klub dostanie troche kar finansowych, sponsorom zacznie sie to wszystko nie podobac, ktorys bedzie chcial odejsc to ktos z zarzadu zastanowi sie co robi, tylko w ten sposob mozemy cos osiagnac.

Aha no i jeszcze jedno Pilkarzy wyzywal nie bede, ale prezes nawet na chwile nie powinien zapomniec o tym co o nim myslimy
Tak samo uważam ... Czy wy jak byście mieli Firmę która nazywa sie Flaki i my jej Klienci chcielibyśmy zmianę nazwy Firmy na inną , a jak nie to stracą klientów rzucimy jajami itd. Byście zmienili ? ( Wiem słaby przykład :wink: )

gierek
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: śr 06 cze, 2007

Post autor: gierek » ndz 12 sie, 2007

gdzie tam słaby...flaki dobra sprawa:)

K.K.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 332
Rejestracja: ndz 28 sty, 2007

Post autor: K.K. » ndz 12 sie, 2007

to nie są moje slowa kolego lecz Fanatyk_OKS,
pozdro :)

gierek
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: śr 06 cze, 2007

Post autor: gierek » ndz 12 sie, 2007

K.K. pisze:
gierek pisze:...właśnie trwa mecz Legia - Dyskobolia..kuriozalna sytuacja... "żyleta" milczy i nie prowadzi aktywnego dopingu( zapewne protestując przeciwko restrykcjom wprowadzonym przez klub) a trybuna kryta bawi sie w najlepsze głośno dopingując drużynę Legii.
Uświadomcie mnie...kto tu jest prawdziwym kibicem???
Wszyscy tylko jedni w temacie (tzw Kumaci) a drudzy nie w temacie (tzw niekumaci)
bez napinki.

dzieki:)

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » ndz 12 sie, 2007

Do Manio i chłopaków, którzy uważają jak On:
Nie wiem skąd przekonanie, że wyżej od kibiców wolę pikników. Stomilowi potrzebni są i jedni i drudzy. Po prostu zwróciłem uwagę, że obrażanie pikników jest bez sensu. Chocby dlatego, że mogą być waznym sojusznikiem w walce o zmianę nazwy klubu. Gdyby było jakieś forum dla "rasowych pikinków" to tam pewnie bym apelował o wyrozumiałość dla ultrasów.
Nie zmienia to faktu, że za głupotę uważam obrażanie pikników, zarządu i rzucanie rac na murawę. Nie w tym momencie.
tu moge sie z toba zgodzic w paru kwestiach dobrze miec piknikowy tlum za soba ale nie oszukujmy sie piknicy chodza dla wynikow juz tyle razy to przerabiane jest w Olsztynie " Nie zmienia to faktu, że za głupotę uważam obrażanie pikników, zarządu i rzucanie rac na murawę. Nie w tym momencie. " jak mi wiadomo okrzyk gdzie byliscie w 4 lidze to jest obraza to czysty fakt jak ktos mi mowi ze jest kibicem nie chodzi na mecze swojej "ukochanej" druzyny bo gra w 4 lidze to co to za kibic ?? no ja sie pytam moze ja niewiem co to kibicowanie no lepiej siedizec w domu przyjsc jak sa wyniki i i sie podniecac a jak nadchodzi dolek to isc sobie i miec gdzies swoj "ukochany" klub zaslanianie sie rodzina to jest dlamnie nie powazne kazdy znas ma rodizne prace itd ale potrafi to pogodzic z kibicowaniem ale dla niekotrych to jest tylko odskocznia od szarego zycia dla innych jest to zycie i tu sie roznimy A o petardach itd niewiem czy to dobra droga jest ale z OKP byla dobra i macie ten sowoj ukochany OKS 1945 bo zeby nie ci kibole to byscie milei OKP ciekawi mnie co byscie wtedy zrobili znajac was to byscie szczesliwi byli ze wkoncuy mamcie pilke na poziomie w Olsztynie ale ja sie pytam jaki to poziom ja pamietam 1 lige dlamnie to zaden poziom ktory teraz jest

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » ndz 12 sie, 2007

gierek pisze:Kaczmar : jesli dobrze zrozumiałem jesteś kibicem STOMILU OLSZTYN..małej prowincjonalnej a co najważniejsze amatorskiej drużyny z Olsztyna???
chlopcze po pierwsze STOMIL OLSZTYN to najlepszy klub w historii WiM , i zaden klub w naszym regionie nie ma takich osiagniec. prowincjonalny? uwazasz Olsztyn za prowincjonalny? no to pogratulowac. amatorski? no nie wiem czy mozna tak nazwac klub ktory przez 8 lat wystepowal w ekstraklasie. tyle odnosnie tego co do mnie napisales.

wiele osob z mlyna rowniez sie wychowalo za czasow pierwszoligowego Stomilu. czesc pamieta czasy jeszcze 2 czy 3 ligi czesc nie. a czesc sie uczyc kibicowanie teraz i wychowuje na tym co jest teraz. wiadomo ze czesc osob jest kibicem pilki nozej a nie kibicem danej druzyny. I tutaj tkwi problem bo chyba czesc z Was jest kibicami pilki noznej a nie kibicami STOMILU. My jestesmy kibicami STOMIL OLSZTYN i mamy w dupie czy nasz klub bedzie grac w 1 2 czy 5 lidze. My chcemy dopingowac ten klub a nie zaden inny. a czesc z Was chce chodzic po prostu an mecze pilki noznej. i to jest roznica pomiedzy nami. niech kazdy wykarze choc troche zrozumienia dla przeciwnej strony. My czekalismy a zarzad nas olewal, nie zrobil nic w kierunku zmiany nazwy. to co nadal mamy potulnie czekac a oni beda sobie nami manewrowali jak chcieli? chyba nie o to chodzi. My chcemy naszej nazwy, z ktora sie utozsamiamy, jestesmy znani w Polsce, chcemy nazwe ktora pokochalismy wraz z klubem. Czy to naprawde tak wiele panowie dzialacze?(bo na pewno czytacie to forum)

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Post autor: Fanatyk_OKS » ndz 12 sie, 2007

Manio pisze: jak mi wiadomo okrzyk gdzie byliscie w 4 lidze to jest obraza to czysty fakt jak ktos mi mowi ze jest kibicem nie chodzi na mecze swojej "ukochanej" druzyny bo gra w 4 lidze to co to za kibic ?? no ja sie pytam moze ja niewiem co to kibicowanie no lepiej siedizec w domu przyjsc jak sa wyniki i i sie podniecac a jak nadchodzi dolek to isc sobie i miec gdzies swoj "ukochany" klub zaslanianie sie rodzina to jest dla mnie nie powazne kazdy znas ma rodizne prace itd ale potrafi to pogodzic z kibicowaniem ale dla niekotrych to jest tylko odskocznia od szarego zycia dla innych jest to zycie i tu sie roznimy A o petardach itd niewiem czy to dobra droga jest ale z OKP byla dobra i macie ten sowoj ukochany OKS 1945 bo zeby nie ci kibole to byscie milei OKP ciekawi mnie co byscie wtedy zrobili znajac was to byscie szczesliwi byli ze wkoncuy mamcie pilke na poziomie w Olsztynie ale ja sie pytam jaki to poziom ja pamietam 1 lige dla mnie to zaden poziom ktory teraz jest
Wiele do tego dodawac nie trzeba

My byliśmy, jesteśmy i zawsze bedziemy. Nie wazne w której lidze i czy sa zwyciestwa czy porażki. A wiekszosc ludzi jest wtedy gdy sa wyniki.
Mały cytat:"BO JAK COŚ KOCHAM TO NIE TRAKTUJE TO JAK SZMATE"
Na jedna noc to w kazdej dyskotece mozna sobie skore wyrwac, a miłość (chodzi o jakas dupeczke) to znajdziesz tylko jedna (to taki przykład, moze slaby ale moj)

Jak powiedział Manio STOMIL to nasze życie.

Awatar użytkownika
seba
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 249
Rejestracja: sob 12 maja, 2007
Lokalizacja: Os. Mleczna
Kontakt:

Post autor: seba » ndz 12 sie, 2007

ciekawe co by było gdyby piłkarze powiedzieli ze albo będzie Stomil albo odchodza...

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Post autor: Fanatyk_OKS » ndz 12 sie, 2007

seba pisze:ciekawe co by było gdyby piłkarze powiedzieli ze albo będzie Stomil albo odchodza...
Piłkarze mają kontrakty, nie wymagajmy od chłopaków zbyt wiele, myślę że i tak należy im sie szacunek za to ze sa za zmiana itp.

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Post autor: adam » ndz 12 sie, 2007

No dziwne, żeby z 4 ligi przeskoczyć od razu do O.E. Zeby była jasność ja też jestem za zmianą nazwy na Stomil. Sądzę jednak, że wojną niczego dobrego się nie osiągnie......
Szkoda, że jest taka sytuacja bo akurat zaczęło się dobrze dziać. Klub nie ma długów a nie jest to coś powszedniego, ma poważnego sponsora, mają być jeszcze inni w przyszłym roku podobno spółka akcyjna. Myślę, że powrót na szczyty właśnie się zaczął. Przypominać o zmianie nazwy ciągle trzeba, powoli, spokojnie i systematycznie a nie żadną wojną.Poza tym są piłkarze, którym się powinno kibicować zwłaszcza gdy są w porządku a w tym przypadku tak jest. Nie chodzimy na mecze dla laweciarzy, zresztą mnie chyba jako jednego z pierwszych straszył prokuratorem.Pozdrawiam wszystkich Stomilowców!

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Post autor: Fanatyk_OKS » ndz 12 sie, 2007

Wiesz Adam mysle ze po dobroci probowalismy juz zbyt dlugo, zarzad Nas olał, niektórych obraził. Przeciez nie bedziemy ich na kolanach prosic o zmiane nazwy. A spólce akcyjnej pod nazwą np. OKS DAF OLSZTYN chcesz kibicować. Sportowo zgadzam sie klub chyba idzie w niezla strone, ale tylko sportowo

olsztyn
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 12
Rejestracja: sob 11 sie, 2007

Post autor: olsztyn » ndz 12 sie, 2007

Mi tylko najbardziej szkoda piłkarzy, którzy są za zmianą nazwy, a pomimo tego tracą doping. Zapytam znowu: czemu najbardziej cierpią piłkarze a nie zarząd! Chłopaki awansowali do III ligi, szkoda karac tych dla których tak naprawdę przychodzi się na stadion...



A tak właściwie kiedy zarząd ma podjąc ostateczną decyzję....taka sytuacja nie może trwac w nieskończonośc. Do kiedy macie zamiar protestowac?

Acha i taka mała rada. Też chciałbym zmiany nazwy ale boję się, że nie przychodzenie na SBN itp. jest na rękę zarządowi, który uważa tych ludzi za prowodyrów zamieszek :roll: Są pewnie jakieś inne metody...

gierek
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: śr 06 cze, 2007

Post autor: gierek » ndz 12 sie, 2007

kaczmar pisze:
gierek pisze:Kaczmar : jesli dobrze zrozumiałem jesteś kibicem STOMILU OLSZTYN..małej prowincjonalnej a co najważniejsze amatorskiej drużyny z Olsztyna???
chlopcze po pierwsze STOMIL OLSZTYN to najlepszy klub w historii WiM , i zaden klub w naszym regionie nie ma takich osiagniec. prowincjonalny? uwazasz Olsztyn za prowincjonalny? no to pogratulowac. amatorski? no nie wiem czy mozna tak nazwac klub ktory przez 8 lat wystepowal w ekstraklasie. tyle odnosnie tego co do mnie napisales.

wiele osob z mlyna rowniez sie wychowalo za czasow pierwszoligowego Stomilu. czesc pamieta czasy jeszcze 2 czy 3 ligi czesc nie. a czesc sie uczyc kibicowanie teraz i wychowuje na tym co jest teraz. wiadomo ze czesc osob jest kibicem pilki nozej a nie kibicem danej druzyny. I tutaj tkwi problem bo chyba czesc z Was jest kibicami pilki noznej a nie kibicami STOMILU. My jestesmy kibicami STOMIL OLSZTYN i mamy w dupie czy nasz klub bedzie grac w 1 2 czy 5 lidze. My chcemy dopingowac ten klub a nie zaden inny. a czesc z Was chce chodzic po prostu an mecze pilki noznej. i to jest roznica pomiedzy nami.
niech kazdy wykarze choc troche zrozumienia dla przeciwnej strony. My czekalismy a zarzad nas olewal, nie zrobil nic w kierunku zmiany nazwy. to co nadal mamy potulnie czekac a oni beda sobie nami manewrowali jak chcieli? chyba nie o to chodzi. My chcemy naszej nazwy, z ktora sie utozsamiamy, jestesmy znani w Polsce, chcemy nazwe ktora pokochalismy wraz z klubem. Czy to naprawde tak wiele panowie dzialacze?(bo na pewno czytacie to forum)
chłopcze...nie napijaj się zbytnio ..to co napisałem to IRONIA..odnośnie tego co napisałeś czlowiekowi wcześniej...
i nie próbuj przekonywać , że nie zależy Tobie wktórej lidze gra ten klub ...pisanie o 8,5, czy 6 lidze to czyste brednie..jak i ja tak i TY masz satysfakcje gdy przyjeżdza ekipa kibiców do Olsztyna.. gdy przeciwnik to nie KS Zamulewo a na wyjazdach Stomil nie gra obok pastwiska.
Skoro jesteś tak przywiazany do nazwy co bardzo szanuje musi Ci na pewno zależeć na poziomie tego klubu. Popraw mnie jesli sie myle.
Pisanie że czym gorzej tym lepiej jest albo oszukiwaniem samego siebie albo po prostu brakiem szacunku - dla piłkarzy, kibiców a przede wszystkim siebie samego.

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Post autor: adam » ndz 12 sie, 2007

OKS DAF OLSZTYN może i nie ale OKS DAF STOMIL OLSZTYN jak najbardziej. Takie wieloczłonowe nazwy z nazwą sponsora to chyba znak czasów (Kolporter Korona Kielce).Przecież i tak oprócz pismaków nikt by nie używał tak długiej nazwy a tylko Stomil!

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Post autor: Fanatyk_OKS » ndz 12 sie, 2007

adam pisze:OKS DAF OLSZTYN może i nie ale OKS DAF STOMIL OLSZTYN jak najbardziej. Takie wieloczłonowe nazwy z nazwą sponsora to chyba znak czasów (Kolporter Korona Kielce).Przecież i tak oprócz pismaków nikt by nie używał tak długiej nazwy a tylko Stomil!

Zgadzam się, choć uważam że tak też nie powinno się robić, ale myśle że można to przeboleć
Ostatnio zmieniony ndz 12 sie, 2007 przez Fanatyk_OKS, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » ndz 12 sie, 2007

gierek pisze:
kaczmar pisze:
gierek pisze:Kaczmar : jesli dobrze zrozumiałem jesteś kibicem STOMILU OLSZTYN..małej prowincjonalnej a co najważniejsze amatorskiej drużyny z Olsztyna???
chlopcze po pierwsze STOMIL OLSZTYN to najlepszy klub w historii WiM , i zaden klub w naszym regionie nie ma takich osiagniec. prowincjonalny? uwazasz Olsztyn za prowincjonalny? no to pogratulowac. amatorski? no nie wiem czy mozna tak nazwac klub ktory przez 8 lat wystepowal w ekstraklasie. tyle odnosnie tego co do mnie napisales.

wiele osob z mlyna rowniez sie wychowalo za czasow pierwszoligowego Stomilu. czesc pamieta czasy jeszcze 2 czy 3 ligi czesc nie. a czesc sie uczyc kibicowanie teraz i wychowuje na tym co jest teraz. wiadomo ze czesc osob jest kibicem pilki nozej a nie kibicem danej druzyny. I tutaj tkwi problem bo chyba czesc z Was jest kibicami pilki noznej a nie kibicami STOMILU. My jestesmy kibicami STOMIL OLSZTYN i mamy w dupie czy nasz klub bedzie grac w 1 2 czy 5 lidze. My chcemy dopingowac ten klub a nie zaden inny. a czesc z Was chce chodzic po prostu an mecze pilki noznej. i to jest roznica pomiedzy nami.
niech kazdy wykarze choc troche zrozumienia dla przeciwnej strony. My czekalismy a zarzad nas olewal, nie zrobil nic w kierunku zmiany nazwy. to co nadal mamy potulnie czekac a oni beda sobie nami manewrowali jak chcieli? chyba nie o to chodzi. My chcemy naszej nazwy, z ktora sie utozsamiamy, jestesmy znani w Polsce, chcemy nazwe ktora pokochalismy wraz z klubem. Czy to naprawde tak wiele panowie dzialacze?(bo na pewno czytacie to forum)
chłopcze...nie napijaj się zbytnio ..to co napisałem to IRONIA..odnośnie tego co napisałeś czlowiekowi wcześniej...
i nie próbuj przekonywać , że nie zależy Tobie wktórej lidze gra ten klub ...pisanie o 8,5, czy 6 lidze to czyste brednie..jak i ja tak i TY masz satysfakcje gdy przyjeżdza ekipa kibiców do Olsztyna.. gdy przeciwnik to nie KS Zamulewo a na wyjazdach Stomil nie gra obok pastwiska.
Skoro jesteś tak przywiazany do nazwy co bardzo szanuje musi Ci na pewno zależeć na poziomie tego klubu. Popraw mnie jesli sie myle.
Pisanie że czym gorzej tym lepiej jest albo oszukiwaniem samego siebie albo po prostu brakiem szacunku - dla piłkarzy, kibiców a przede wszystkim siebie samego.
nie o to chodzi ze mi nie zalezy. kur...wa oczywiste ze chcialbym by MOJ/NASZ !! STOMIL gral w pierwszej czy drugiej lidze. pewnie ze zalezy mi na poziomie MOJEJ druzyny. i tutaj nie zamierzam Cie poprawiac. ale chodzi oto ze niezalezy mi na poziomie w momencie gdy nie moge sie utozsamiac z klubem. to tak jakby kibicom ŁKSu zalezalo na poziomie sportowym WIDZEWA. mysle ze mnie rozumiesz. nie chce sie utozsamiac z innym klubem niz STOMIL. wychowalem sie na meczach tego Klubu i tylko jemu bede wierny.

Pawson
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 493
Rejestracja: sob 11 wrz, 2004
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Pawson » ndz 12 sie, 2007

stomilowiec-dychu pisze:ale jesli nam sie uda to moze zasrany zarząd cos zrobi. w co wątpie ale mozemy spróbowac z ze zmianą nazwy Stomilowców i sie wtedy okaze czy ktos sie do NAs przyczepi
zmien nazwe na Huraganowcy, albo Huragani a Stomilowcom daj spokoj

K.K.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 332
Rejestracja: ndz 28 sty, 2007

Post autor: K.K. » ndz 12 sie, 2007

wlasnie slysze za oknem kilkanascie osob protestujących "Jedna nazwa" :D
miło posluchac nawet krzykne z okna

Awatar użytkownika
FC.MORAG
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 135
Rejestracja: ndz 08 paź, 2006
Lokalizacja: FC MORĄG

Post autor: FC.MORAG » ndz 12 sie, 2007

Pawson pisze:stomilowiec-dychu napisał/a:
ale jesli nam sie uda to moze zasrany zarząd cos zrobi. w co wątpie ale mozemy spróbowac z ze zmianą nazwy Stomilowców i sie wtedy okaze czy ktos sie do NAs przyczepi


zmien nazwe na Huraganowcy, albo Huragani a Stomilowcom daj spokoj
Masz coś do klubu z Morąga :wink: Pozdrawiam

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » ndz 12 sie, 2007

Do Intertransa.
Bardzo fajne texty wkleiłeś. Ale nigdzie w nich nie wyczytałem, że warto robić szkodę swojemu klubowi - rzucając race na przykład. Przeciwnie, znalazłem tam fragmenty potępiające fizyczną napaść na kibiców innych drużyn, co moim zdaniem można rozciągnąc na w ogóle inne osoby. Tak, wiem, że dla Ciebie OKS1945 to nie jest Stomil i zapewniam Cię, że dla mnie też. Wiesz o tym dobrze, bo pisałem Ci pewne pisma w tej sprawie. Tym bardziej jestw w szoku, że wyznaczyliście zarządowi datę 1 września na spełnienie postulatów, a już teraz wylewacie na nich pomyje. Gdyby rzucanie rac i wyzywanie zarządu miało miejsce 1 września, może bym to zrozumiał. Ale nie teraz! A to, że nie było Cię na meczu, nie usprawiedliwia Cię. Skoro jesteś szefem SSK powinieneś zadbać by nikt nieodpowiedzialny nie zrobił wtopy, która pójdzie na konto SSK. A tak będzie teraz. Tymczasem Ty wypisujesz tu, że jesteś gotów jeszcze wspomóc finansowo tego typa, który rzucał race na murawę. Czy to twoja prywatna opinia czy oficjalne stnowisko SSK? Ty chyba nie rozumiesz, że nie jesteś już osobą prywatną tylko publiczną.
Widzę, że sprawę zmiany nazwy mamy już z głowy. I dla jasności: nie uważam, że to wina TYLKO kibiców, ale uważam, że kibice pięknie się przysługują zarządowi swoim zachowaniem. A jeśli wiedzieliście wcześniej, że nie ma szans na zmianę to po co mydliliście oczy innym (mi na przykład) proponując pisanie petycji, zakłądanie stron z poparciem, zbieraniem podpisów itp. Czasami wydaje mi się, ze bardziej niż na nazwie zależy tutaj niektórym na walce o nią. Bo to usprawiedliwia rózne wybryki.
Do Manio.
Skoro z pogardą nazywasz takich jak ja, co nie stoją w młynie piknikiem, to nie dziw sie, ze tacy jak ja z pogardą nazywać Cię będą chuliganem. Doprawdy nie wiem po czym wnosisz, że lepszym kibicem jest ten, kto stoi w młynie? A dla mnie lepszy to ten co daje 1% podatku na klub. Z Twoim systemem wartości, w którym wydaje mi sie wyżej stawiasz kibicowanie od rodziny nie będę polemizował, bo każdy lubi co innego. Ale przyznam, że zdumiał mnie on... Swoją drogą musisz być bardzo poukładanym człowiekiem (to żadna obelga!), bo ja mam żonę, dwoje dzieci, starszą Matkę wymagającą opieki i ciężką pracę i czasami nie starcza mi czasu na przyjemności. Wiesz, nie będe ukrywał, że lubię poświęcić dzieciom więcej czasu niż tylko na włączenie bajek na DVD, żonie więcej czasu niż tylko na bzyknięcie, matce więcej czasu niż tylko na życzenia urodzinowe, domowi więcej czasu niż tylko na poleżenie na kanapie, a pracy więcej czasu bym więcej dla bliskich zarobił (jakiś promil z tego trafia na klub), więc brakie mi tego czasu na wyjazdy :) Swoją drogą ile jest takich osób w młynie? Takich, które mają żony, kilkoro dzieci i ponad trzydzieści lat? Pewnie całe mnóstwo, prawda?
I jeszce raz podkreślam, jeśli takie postępowanie przyczyni się do zmiany nazwy na Stomil, to wejde pod stół i wszytko odszczekam. A przykłąd z kibicami Zawiszy jest do niczego, bo oni wycofali klub nie ze względu na kibiców tylko ze względu na aferę korupcyjną.

I jeszcze dodam, że nie licytujmy się kto widział więcej meczy Stomilu, bo wśród pikników pewnie znalazłbym więcej takich, którzy oglądali ten klub gdy jeszcze nie grał przy Piłsudskiego.
Ostatnio zmieniony ndz 12 sie, 2007 przez THE CORE, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany