Jak nie Stomil to co?

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Luka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 263
Rejestracja: pt 30 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Luka » czw 29 kwie, 2004

Może już późna pora ale nie do końca skumałemo co chodzi w tym wywodzie :co: Sorry ale co "autor miał na myśli" :?: Może się myle ale lekki brak logiki jest widoczny. Spoko, podałeś przykład ale chyba niezbyt trafny.

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » pt 30 kwie, 2004

Oj, chyba nie skumałeś.
Jeżeli tak bardzo identyfikujesz się z klubem, że nawet zmiana nazwy nie przeszkadza ci, to czy kibicujesz okp? Przecież oni powstali ze Stomilu, więc chyba tak!? Gdybyś mieszkał w Piotrkowie to po zmianie Piotrkovii w Pogoń Szczecin byłbyś kibicem Pogoni :?:
Dla mnie zmiana nazwy (jakaś drastyczna, nie zmiana Stomilu w STOMILL) oznacza zmianę klubu! Kilka lat temu Gazeta Olsztyńska wydrukowała nawet mój artykuł, w którym mówiłem, że w przypadku zmiany nazwy Stomilu na Halex nie będę już mu kibicował, bo to nie będzie już mój klub :!: :!: :!:
Kibice w innych miastach nie mieli takiego problemu jak ty. A o żylecie ze Szczecina czy Gdańska nie można powiedzieć, że to pikniki (mam na myśli zmiany Piotrkovii w Pogoń i kilka lat temu Olimpii Poznań w Lechię Gdańsk).
Pozdrawiam

Luka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 263
Rejestracja: pt 30 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Luka » pt 30 kwie, 2004

No cóż... Rzeczywiście zamiast wywodów trzeba walić prosto z mostu bo teraz Ty mnie nie zrozumiałeś :!: Zarzucasz mi to samo co ja Tobie :ysz: PARANOJA! Może nasz brak zrozumienia wynika z tego, że moje artykuły publikował jedynie szkolny MERKURIUSZ...a może z faktu, że czasami trudno jest wszystko wyrazić na papierze( w tym wypadku na kompie)Nie ważne! Twoja odpowiedź rozjaśniła mi jużo co miałeś na myśli. Z całokształtu wypowiedzi na forum wynika jasno, że przyświeca nam ten sam cel a niejasności czy nieporozumienia zdarzają się zawsze i są wręcz wskazane :wink: Pozdrawiam

kru

Post autor: kru » pt 25 cze, 2004

Pytanie do bardziej kumatych :) Może teraz strzelę jak kulą w płot, ale... czy w dalekiej przeszłości były takie kluby piłkarskie jak Pozorty i Juvenia Olsztyn? Bo coś mi się o nich ostatnio obiło o uszy...

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » pt 25 cze, 2004

Kruszek pisze:Pytanie do bardziej kumatych :) Może teraz strzelę jak kulą w płot, ale... czy w dalekiej przeszłości były takie kluby piłkarskie jak Pozorty i Juvenia Olsztyn? Bo coś mi się o nich ostatnio obiło o uszy...
Pierwsze słyszę. Ale mi z kolei obiły się o uszy Budowlani i Chemik. Ci pierwsi oczywiście w nogę a nie w rugby a ci drudzy to jakby Stomil II bo podobno OZOS sponsorował dwie drużyny: Stomil i Chemik.
Ale czy to wszystko prawda czy wytwór mojej bujnej wyobraźni?

kru

Post autor: kru » sob 26 cze, 2004

THE CORE pisze:Ale mi z kolei obiły się o uszy Budowlani i Chemik
Były takie zespoły! :)

Awatar użytkownika
Nephilim
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: śr 31 mar, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Nephilim » pn 28 cze, 2004

W latach 80-tych w a-klasie grała Lokomotywownia Olsztyn, która była nieformalnie rezerwami Warmii. Z innych ciekawych nazw w C-klasie (tak, była kiedyś taka klasa) - Inter Olsztyn.

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » pn 28 cze, 2004

A gdzie obecnie grają drużyny (jak jeszcze istnieją ) Orły oLsztyn, Kormoran Olsztyn??

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » pn 28 cze, 2004

Obydwa istnieja i graja w kalsie B.

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » pn 28 cze, 2004

Przybyś pisze:A gdzie obecnie grają drużyny (jak jeszcze istnieją ) Orły oLsztyn, Kormoran Olsztyn??
Nie Orły tylko Orzeł. A szczegóły tutaj: http://www.90minut.pl/liga.php?id=1280

Mazur
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 192
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Pieczewo / Jeziołka
Kontakt:

Post autor: Mazur » wt 29 cze, 2004

Nawiazujac do tematu: JAK NIE STOMIL TO CO :?: :?: JAK NIE STOMIL TO NIC :!: :!: :!:

Zablokowany