Wzmocnienia

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

goro
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 66
Rejestracja: czw 28 sie, 2003

Post autor: goro » ndz 25 lip, 2004

witam, klosowski gra w Warmii Grajewo wiec juz 14 sierpnia bedzie mozna mu sie przyjzec blizej :)

marcin_mistrz
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: ndz 25 lip, 2004

Post autor: marcin_mistrz » pn 26 lip, 2004

Do Stomilu mozna pościagać "stare śmiecie" np. Bajerę, Kosowskiego, Radziwona, Salami i wielu innych co kiedys grali w Olstynie - obiecujacych i przed 32 lata. Gdzie w ogule gra Tomasz Lenart, Holc i Kościuczuk?

Hendel
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: sob 17 sty, 2004
Lokalizacja: Kętrzyn

Post autor: Hendel » pn 26 lip, 2004

Holc? Salami? Kościuczuk? hmm... moim zdaniem nie ma szans co najwyżej to, gdyby OKS był w 1 lidze ale z tym Kłosowskim to on pamiętam, że zły nie był .

Mazur
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 192
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Pieczewo / Jeziołka
Kontakt:

Post autor: Mazur » pn 26 lip, 2004

Jeżeli chodzi o Łukasza Kościuczuka to niech spierdala przerośniety gwiazdor polskiej piłki :!: :!: :evil: :evil:

kru

Post autor: kru » pn 26 lip, 2004

Selekcja kadry na sezon 2004/2005 jest już teoretycznie zakończona. Wkrótce opublikujemy dokładne informacje o poszczególnych zawodnikach, a na kilka dni przed rozpoczęciem rundy zamieścimy grupowe zdjęcie, a także osobne fotki poszczególnych piłkarzy.

odeszli: Kamil Zimowski, Szymon Niestatek (wypożyczenie do Sokoła Ostróda)

przyszli: Tomasz Zahorski (Pisa Barczewo), Krzysztof Wierzba* (Ewingi Zalewo), Maciej Paszkiewicz* (Drwęca Nowe Miasto),

* - ostatecznej decyzji jeszcze nie ma

Makaay
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 73
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004

Post autor: Makaay » wt 27 lip, 2004

Zrozum, on mial tyle kontuzji po ktorych nieliczny zawodnik zgodzil by sie grać jeszce w piłkę, a ty z takim tekstami na niego najedzasz!

Mazur
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 192
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Pieczewo / Jeziołka
Kontakt:

Post autor: Mazur » wt 27 lip, 2004

On jest poprostu zwykłym cwelkiem który udaje gwiazdora, taki [moderator] z niego stomilowiec jak z koziej dupy traba jak on [moderator] mógł przed samiutkim sezonem nagle z nienacka [moderator] do górnika zachował sie prawie identycznie jak cwel szulik! Ja tam juz nigdy go nie polubie nawet jesli niedaj boze bedzie u nas grał! A co do kontuzji to nie moja sprawa ale pod tym wzgledem akurat to mu zle nie zycze!

Awatar użytkownika
Good
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 40
Rejestracja: wt 27 lip, 2004
Lokalizacja: Crawley- Jeziolka

Post autor: Good » wt 27 lip, 2004

Myśle ze powrot Radziwona i Talika bylby dobrym wzmocnieniem jak na trzecia lige.

Hendel
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: sob 17 sty, 2004
Lokalizacja: Kętrzyn

Post autor: Hendel » śr 28 lip, 2004

Sorry za błędy tak naprawdę to nigdy nie przykładałem się do tego jak piszę bo nie cierpie ortografii nie znaczy to, że pisać nie umiem ale będe uważał. Może i to nie jest na temat, ale czy ktoś wie gdzie można tu sprawdzić skład OKSu ??????

Co do wzmocnień to ja osobiście polecam grającego w granicy(w młodzikach) gościa o nazwisku Kozłowski on zresztą jóż dostawał zaproszenie do gry w OKP ale niestety nie zgodzili się jego rodzice moim zdaniem jest to wschodząca gwiazda i warto było by się w przyszłości poważnie zastanowić nad tym piłkarzem!!!!!

Aż po życia kres tylko Stomil OKS!!!

marcin_mistrz
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: ndz 25 lip, 2004

Post autor: marcin_mistrz » czw 29 lip, 2004

Żeby była 2 liga trzeba mieć takiego zawodnika jak Piotr Skiba mając ofertę z wyższej ligi odrzucił ja tylko takich wiecej!

Turbo
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 188
Rejestracja: ndz 12 paź, 2003
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Turbo » ndz 08 sie, 2004

Przeglądając kadre OKS-u zobaczyłem Tomasza Laskowskiego. Czy on został zawodnikiem OKS. Czy pozostali zawodnicy podpisali kontrakty ? Jak tak to czy można długość.

Marek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 54
Rejestracja: wt 25 sty, 2005
Lokalizacja: Mazury

Post autor: Marek » pn 28 lut, 2005

Azaiz Mamedow nie zagra w OKS 1945. Trener uznał że ma za duże zaległości treningowe. Tak napisali w GO.

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Wzmocnienia

Post autor: adam » pn 28 lut, 2005

Podejrzewam, że nie doszli do porozumienia z kasą. Bo po co ściągali go ponownie do Polski i na zgrupowanie, jeżeli był słabo przygotowany. Po prostu uznali, że drogo będzie go utrzymać.Poza tym ja uważam, że tak naprawdę to mamy chyba wystarczająco pomocników.
Teraz z innej beczki. Wie ktoś po ile będą bilety i karnety na rundę wiosenną?! Klub na maila odpisuje mi już drugi tydzień :roll:

Flaber007
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 68
Rejestracja: śr 16 lut, 2005

Re: Wzmocnienia

Post autor: Flaber007 » wt 01 mar, 2005

adam pisze:Wie ktoś po ile będą bilety i karnety na rundę wiosenną?! Klub na maila odpisuje mi już drugi tydzień :roll:
Zapewne w tej samej cenie lub tańsze. Zresztą co to za różnica 5 10 czy 15 obecność na meczu jest bezcenna.

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Re: Wzmocnienia

Post autor: A. » wt 01 mar, 2005

Z tak cienką organizacją jaka jest u nas na stadionie (Siwy, etc.) + słaba gra piłkarzy- to jednak dla mnie jest duża różnica... Nie widzi mi się płacić 15 czy nawet 10 zł za chłam gdzie kibic jest tylko nikomu niepotrzebnym dodatkiem.

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Wzmocnienia

Post autor: adam » czw 03 mar, 2005

Dzisiaj się dowiedziałem, że bilety będą w tej samej cenie, co w poprzedniej rundzie. Karnety będą o dychę tańsze niż poprzednio, bo będzie o jeden mecz mniej.
Źródło pewne - klubowe..... mocno striptisowe :wink:

Zablokowany