Co sadzicie o zawodnikach OKP??

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Zbyszek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 77
Rejestracja: sob 30 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Co sadzicie o zawodnikach OKP??

Post autor: Zbyszek » wt 10 lut, 2004

Ja mam pytanie do wszystkich kibiców STOMILU jaki macie stosunek do zawodników OKP?

Awatar użytkownika
Scott
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 158
Rejestracja: wt 10 lut, 2004
Lokalizacja: ze starowki

Post autor: Scott » wt 10 lut, 2004

siemanko zbyszek poczytam najpierw wypowiedzi kibicow a pozniej dam swoj komentarz !!! :evil:

Zbyszek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 77
Rejestracja: sob 30 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Zbyszek » wt 10 lut, 2004

Ja osobiscie nic nie mam do zawodników OKP, jesli mozna cos miec to tylko do prezesow klubu OKP. Bo tak naprawde pilkarze nic nam nie zrobili. Ale czekam na inne opinie.....

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » wt 10 lut, 2004

Ja osobiscie podzielam zdanie ZBYSZKA. Nie mozna nic mieć do kibiców okapu, bo oni tak na serio nic nam nie zrobili. Przeciez to nie jest ich wina ze niema STOMIL-U. To tylko i wyłącznie wina prezesów okp.

TAKIE JEST MOJE ZDANIE NA TEN TEMAT.

POZDRO

Oudiran

Post autor: Oudiran » wt 10 lut, 2004

TEZ TAK UWAZAM ALE DZIALACZE TO NIE LUBIE ICH OKROPNIE PILKARZE MOGA BYC BO ONI PO PROSTU CHCA GRAC

Hendel
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: sob 17 sty, 2004
Lokalizacja: Kętrzyn

Post autor: Hendel » wt 10 lut, 2004

Ja jak narazie podzielam zdanie zbyszka i innych ponieważ nie mamy powodu aby doczepiać sie do piłkarzy okp, ponieważ to są ludzie z rezerw Stomilu.

Oks na zawsze. Pozdro dla wiernych!

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Post autor: Fanatyk_OKS » wt 10 lut, 2004

Jeżeli chodzi o prezesów okp-u to wiadomo żaden Stomilowiec ich lubić nie może, przynajmniej tych którzy kiedyś rządzili w STOMIL-u bo oni też przyczynili sie do upadku naszego klubu. Wszyscy obłowili się kosztem STOMIL-u. Szanuje jedynie p. Łobockiego, myśle też o jeszcze jednym wg. mnie porządnym nazwisku, ale nie jestem co do niego pewien wiec go nie wymienie. Nie uważam jednak, że nazwa okp nie została jeszcze zmieniona na STOMIL przez prezesów.
Okp czeka na pismo z urzedu patentowego, a stowarzyszenie musi jak najszybciej rozwiązać stary STOMIL.
Prezes (SSK) powiedział niedawano,że "stowarzyszenie ma zamiar utrzymać status quo dotychczasowych poczynań aż do jesieni". Wiem że najwierniejsi poczekają, chociaż dobrze by było gdyby nie trzeba było czekać.

Wracając do tematu zawodnicy okp-u to w większości wychowankowie naszego klubu, więc tak jakby STOMILOWCY, z resztą wiem, że niektórzy utorzsamiają sie ze STOMIL-em i chcą grać pod nazwą STOMIL.
Tak więc ja nic do nich nie mam

Piter
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 63
Rejestracja: śr 11 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Piter » śr 11 lut, 2004

Ziomki spokojnie, co piłkarze moga miec do Stomilu? Przecież te chłopaki marza o tym by miec dla kogo grać. Wiem, ze ich wali to całe OKP. Oni maja w sercu Stomil tak jak my, wiec tym baardziej licza na powrót naszego Stomilu! A działaczy bedziemy rozliczac poźniej - niestety takie pieprzone czasy, że sami nie damy rady. Pozdro dla dwóch panów na G&G - hej!

Luka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 263
Rejestracja: pt 30 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Luka » śr 11 lut, 2004

Dziękuwa Piter :piwo: Browaros w Wawie z Ziomem, który ma na tapecie wlepkę STOMILU :wink: to czysta przyjemność! W końcu jesteś...

Hendel
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: sob 17 sty, 2004
Lokalizacja: Kętrzyn

Post autor: Hendel » śr 11 lut, 2004

Bosze ludzie nie ma co sie dziwić czemu ci piłkarze chcą grać w Stomilu przecierz ci ludzie a przynajmniej część z nich sie tam wychowała.
Ja uznaje tylko jeden klub jest nim stomil OKS i niic więcej.


Jedno miasto jeden klub!

wyder1987
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 72
Rejestracja: czw 08 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Hamburg

Post autor: wyder1987 » śr 11 lut, 2004

Nie mozna miec nic do kibicuw OKP-u? Sam fakt ze sa to jest powud ze np ja mam cos do nich. To sa ci ludzie co zdradzili Stomil dla innego klubu.

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » czw 12 lut, 2004

Co wy wypisujecie jakich kibicow OKP? Takich nie ma i nie bedzie dopoki ja bede mieszkal w Olsztynie! Co do pilkazy okapu to sa to cwaniaczki co innego mowia w twarz a co innego robią! Jak sa STOMILOWCAMI to niech to pokaza ze sa z nami...

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » czw 12 lut, 2004

Sorry miało być ''Nie można mieć nic do ZAWODNIKÓW okapu!" Sorry...

Awatar użytkownika
Scott
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 158
Rejestracja: wt 10 lut, 2004
Lokalizacja: ze starowki

Post autor: Scott » czw 12 lut, 2004

Ja mam pytanko do kolegi Intertrans! Skad ty wytrzasnąłeś takie informacje ze zawodnicy OKP to cwaniaki? Denerwuje mnie takie gadanie o osobach ktorych jak podejrzewam wogole nie znasz! Wiec jak mozesz to nie wzpowiadaj sie na tematy w ktorych wogole nie jestes zorientowany! Pozdro dla wszystkich kibicow Stomilu ale tylko tych ktorzy maja pojecie na temat pilki i pisza tylko rzeczach na ktore maja rozeznanie!

Piter
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 63
Rejestracja: śr 11 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Piter » czw 12 lut, 2004

Tecum spokojnie, ja z kolei znam wiekszosc grajkow i wiem i licze na to, ze chca powrotu Stomilu i chca miec dla kogo grac, ale z drugiej strony no sorry bardzo, ale piłkarze nie beda decydowali o tym co ma byc w Olsztynie, a moze byc tylko Stomil. To MY prawdziwi kibice i to nasz Stomil i nigdy nie zaakceptujemy dziwnych tworow jak OKP i prosba nie pisz tego swoejgo smiesznego opisu pod postem, bo jest to jakas nie scisłosc. Tak czy inaczej musi wrocic Stomil, bo sobie nie pogracie...
Jedno miasto, jeden klub - Tylko Stomil OKS!

Awatar użytkownika
Scott
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 158
Rejestracja: wt 10 lut, 2004
Lokalizacja: ze starowki

Post autor: Scott » czw 12 lut, 2004

Siemanko po pierwsze Piter nie bedziesz mi mowil co mam pisac bo zawsze pisze to co chce! Po drugie jak nie bedzie pilkarzy to nie bedziecie mieli komu kibicowac! Po trzecie w jaki niby sposob mozecie zabronic nam grac w pilke? Po czwarte bardzo chcialbym wiedziec kogo z zawodnikow okp uwazasz za cwaniaka? Po piate w W-wie mozesz sobie pospiewac na konwiktorskiej, bo jak sadze to na łaziekowska jeszcze nie dorosleś! Pozdro dla kibicow STOMILU tych wiernych!

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » czw 12 lut, 2004

No, Tecum - troche przesadziles....
Zgadzam sie z Toba ze pilkarze sa wazni ale nie najwazniejsi. Cala ta zabawa sklada sie z trzech grup - dzialaczy, pilkarzy i kibicow - ktore musza ze soba scisle sie wiazac i wspolpracowac. I nie ma tu mniej lub bardziej waznej grupy. Bez tego ani rusz - pilka nozna nie mialaby najmniejszego sensu. Piszesz ze nie mielibysmy komu kibicowac - to sie zgadza ale gdyby nie my - nie mielibyscie dla kogo grac. Co jest wart teatr w ktorym aktorzy graja dla pustych scian i siedzen. Dla samego kunsztu aktorskiego? To moze na odleglej prowincji. A pilkarze grajacy tylko dla siebie.... to Klasa B czy A lub amatorska TKKF. I to tez nie do konca bo znam wiele ekip z nizszych klas ktore miaja swoich wiernych fanow.
Sadze ze sprawy nie nalezy przeginac w tak bzdurny sposob. I tak mamy wiele problemow do przejscia bez tego.
Kwestii cwaniactwa nie chce poruszac bo winne sa po czesci obie nasze grupy... ale co do doroslosci i przypisania Konwiktorskiej dla Petera to tu kolego powaznie sie mylisz. Mam nadzieje ze siadziecie kiedys wspolnie przy stole i omowicie ten temat. Sadze ze szybciej wtedy wymarzesz tego posta niz go napisales.
Tecum - mowisz o sobie jako o Stomilowcu. I bardzo dobrze bo najprawdopodobniej jestes bylym (lub i przyszlym) graczem tego zasluzonego, upadlego klubu. Dlaczego zatem Twoim motto na tym forum jest slogan ze OKP jest najlepsze? Po pierwsze - zaogniasz w ten sposob i tak trudne bo w fazie przejsciowej stosunki w naszych srodowiskach. Po drugie - kto dal Ci prawo decydowania o tym kto jest najlepszy? Moze dla Ciebie powinna byc Legia skoro trzeba byc doroslym by tam sie zameldowac? I po trzecie..... dzialajmy razem, konstruktywnie, idac ramie w ramie w tych ciezkich czasach. Wspolnie mozna wiele zbudowac, niezgoda tylko rujnuje.
Pozdrowienia dla Stomilowcow, dla naszych przyszlych pilkarzy...i dla Pitera - warszawiaka z wygnania nie z wyboru.

Luka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 263
Rejestracja: pt 30 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Luka » czw 12 lut, 2004

Hmmm... Troszkę się Tecum zagalopowałeś :!: Przejżyj dokładnie posty Pitera i nie znajdziesz nigdzie żadnych oskarżeń skierowanych do piłkarzy. Nikogo z nich nie nazwał cwaniakiem. Sądze, że dyskusja poszła w złym kierunku... Sam przyznasz, że lekko prowokujesz! Drażni bowiem fakt, że osoba uważająca się za STOMILOWCA używa takiego opisu :shock: Nie dziw się więc wzburzeniu jakie on wywołuje! A wracając do Pitera to przeprosiny są wskazane! Uważam, że to na jego postawie powinno być budowane pojęcie 'PRAWDZIWEGO' I 'WIERNEGO'!!!
Chcę również wspomnieć, że zarówno w gronie lekarzy, spawaczy czy piłkarzy znajdą się cwaniaczki... Również w ekipie OKP :wink: Nie stwierdzam tego jedynie po obejrzeniu plakatu... Trzym się Tecum!

Piter
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 63
Rejestracja: śr 11 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Piter » czw 12 lut, 2004

No tak, dziekuwa z gory Ghost & Luka za wsparcie, ale jednak Piter musi to skomentować! Po pierwsze jasne, pisz co chcesz tylko konsekwencja czasem jest przydatna. Po drugie piłkarze sa jak choragiewki "gdzie wiatr zawieje (patrz wiecej kasy) tam pojda", a kibice beda zawsze wierni jednym barwom i jednemu klubowi. Kolejny przykład twojej konsekwenci, jestes niby Stomilowcem, a jednak wielbisz OKP to niedługo pewnie na Warmie sie przezucisz. Po trzecie nie mowiłem o zabronieniu gry w piłke tylko o tym, ze grajki nigdy nie beda decydowac o naszym klubie, oczywiscie poza godnym reprezentowaniem na boisku. Po czwarte "cwaniaczki" Luke ładnie to ujął, ale poza tym mam kolegow piłkarzy, nawet przyjaciół wiec kolejna bzdura i brak konsekwencji. No i po piate "najlepsze" oj chłopcze gdybys choc troszeczke znał powody mojej obecnosci w W-wie i mojej miłosci do Olsztyna i Stomilu to bys teraz po flaszke z przeprosinami leciał, ale nie oto chodzi... Mimo wszystko pozdro i wiecej myslenia i nie wypowiadania bzdur na tematy o ktorych nie masz pojecia...

Pozdro Luke & Ghost i wszyscy prawdziwi i kumaci FANATYCY!
Moja jedyna miłosc to OKS...

smarek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 131
Rejestracja: śr 22 paź, 2003
Lokalizacja: Szczytno / Sopot

Post autor: smarek » pt 13 lut, 2004

Jestem bardzo tolerancyjny, ale ten opis TECUM to mnie drażni. Widzisz jest jeden bardzo ważny powód - ja wiem że forum jest dla wszystkich i nawet kibice olimpii się tu wpisują, ale mimo wszystko... Powiem czemu. OKP jako klub bezpośrednio wpływa na sytuację tzn. powstanie czy nie powstanie Stomil, więc dlatego nie jest w moich oczach gloryfikowany. Myślę że troszke uraziłeś wszystkich kibiców Stomilu tymi swoimi wypowiedziami, bo np. ja nie pozwolę najeżdzać na kibica Stomilu - jaki by on nie był (chodzi mi o prawdziwych kibiców) tylko dlatego że owy kibic baaaardzo chce mieć swój klub znowu (i słusznie). Powiedzmy sobie szczerze - co już dużo osób tutaj zauważyło - klub bez kibiców to nie jest klub - klub tworzą kibice w 99%, a resztę piłkarze (którzy się zmieniają), działacze, prezesi itp. ćwoki. Więc więcej pokory. pozdrawiam

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Post autor: Fanatyk_OKS » pt 13 lut, 2004

Piter pozdro dla Ciebie za wytrwałość, tak trzymaj, nie daj sie.
Po części rozumiem twoją sytuacje.




Jedno miasto
Jeden klub
Tylko STOMIL OKS

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » pt 13 lut, 2004

A pomysl sobie, ze akurat znam paru pilkazy okapu i to bardzo dobrze! Nie mowie ze wszyscy jestescie tacy sa jednak tacy ktorzy wysmiewaja sie z kibicow STOMILU za co niedlugo spotka ich kara. WIECEJ SZACUNKU.

K.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 56
Rejestracja: pt 29 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: K. » sob 14 lut, 2004

Smarek, jeżeli nazywasz piłkarzy i działaczy "itp. ćwokami" to sam jesteś ćwok! Spójrz teraz na Stomil - nie ma piłkarzy, nie ma działaczy, są kibice, ale klubu jakoś nie ma. To coś ta twoja arytmetyka do d... 1%, ale za to widać jakże ważny! Albo po prostu twoje proporcje są przesadzone. Druga sprawa - jak jesteś taki mądry, to proponuję ci wyjście na boisko w 1 lidze - zobaczymy, czy jesteś lepszy od tych ćwoków, albo spróbowanie poprowadzenia klubu w tym całym polskim bajzlu - tu też zobaczymy, jaki z ciebie kozak. Są piłkarze dobrzy i źli, są działacze dobrzy i źli, są kibice dobrzy i źli. Zastanów się, jaki ty jesteś, a potem wyzywaj innych. Bo na pewno pępkiem świata w piłce nie są kibice. Jest nim kasa i tego nie zmini największe przywiązanie do barw klubowych i wmawianie sobie nadrzyrodzonej roli.
I na koniec - marzy mi się zaprzestanie używania słowa działacz. Ja chciałbym, aby wszyscy tzw. działacze odeszli już od futbolu, bo ich czas minął. Czas na menedżerów. Proponuję trochę podpatrywać Marka Koźmińskiego, na pewno nie zaszkodzi :-)

smarek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 131
Rejestracja: śr 22 paź, 2003
Lokalizacja: Szczytno / Sopot

Post autor: smarek » sob 14 lut, 2004

K. pisze:Smarek, jeżeli nazywasz piłkarzy i działaczy "itp. ćwokami" to sam jesteś ćwok! Spójrz teraz na Stomil - nie ma piłkarzy, nie ma działaczy, są kibice, ale klubu jakoś nie ma. To coś ta twoja arytmetyka do d... 1%, ale za to widać jakże ważny! Albo po prostu twoje proporcje są przesadzone. Druga sprawa - jak jesteś taki mądry, to proponuję ci wyjście na boisko w 1 lidze - zobaczymy, czy jesteś lepszy od tych ćwoków, albo spróbowanie poprowadzenia klubu w tym całym polskim bajzlu - tu też zobaczymy, jaki z ciebie kozak. Są piłkarze dobrzy i źli, są działacze dobrzy i źli, są kibice dobrzy i źli. Zastanów się, jaki ty jesteś, a potem wyzywaj innych. Bo na pewno pępkiem świata w piłce nie są kibice. Jest nim kasa i tego nie zmini największe przywiązanie do barw klubowych i wmawianie sobie nadrzyrodzonej roli.
I na koniec - marzy mi się zaprzestanie używania słowa działacz. Ja chciałbym, aby wszyscy tzw. działacze odeszli już od futbolu, bo ich czas minął. Czas na menedżerów. Proponuję trochę podpatrywać Marka Koźmińskiego, na pewno nie zaszkodzi :-)
No widze że musze się ustosunkować do twoich słów. Jest na tym forum kilka osób których opinie bardzo szanuję i staram się zrozumieć ich punkt widzenia. Nie ukrywam że do tego momentu byłeś jedną z tych osób, no niesety coś się zmieniło. Po pierwsze NIE NAZWAŁEM piłkarzy ćwokami, określiłem tak grupę ludzi rządzących - tam były przecinki! Po drugie chyba zaprzeczasz sam sobie. Piszesz o polskim bajzlu w piłce nożnej, a powiedz mi kto tworzy ten bajzel, przecież są to ludzi zasiadający na najwyższych stanowiskach zarówno w zarządach klubów jak i w PZPN-ie. Więc tutaj nie rozumiem. Po trzecie - nadal uważam że kibice są najważniejsi i z moją arytmetyką jest wszystko w porządku. Ciekaw jstem jak np. w Anglii wyglądała by sytuacja gdyby raptem na mecze MU przestali przychodzić kibice i nikogo na trybunach - ciekaw jestem jak dalej potoczyły by się sprawy finansowe MU. Twierdzisz że w sporcie najważniesza jest kasa, OCZYWIŚCIE - tutaj się z tobą zgadzam w 100%, ale na kim ta kasa ma być zarabiana? Przecież kluby dostają pieniądze od sponsorów, telewizji itp. ponieważ owe podmioty liczą na to że ludzie (czytaj: kibice) będą rozpoznawać ich marki, będą dobrze ich kojarzyć (poczytaj trochę podręczników z marketingu). Więc kolejna twoja sprzeczność. Bo jest tak NIE MA KIBICÓW - NIE MA PIENIĘDZY. Hmmm więc teraz chwila zastanowienia, kto jest na początku tego łańcucha, kto jest ważniejszy, - odpowiedź zostawiam tobie. Ja nigdy nie powiedziałem że czuje sie na siłach poprowadzić zespól I-ligowy i zdaje sobie sprawę z niebezpieczeństwa takich poczynań. I na koniec to co mnie najbardziej zdenerwowało... NIE WZYWAJ MNIE, BO JA SIĘ DO CIEBIE W TEN SPOSÓB NIE ODZYWAM. Aha i widzę że raczej to ty starasz się tutaj wodzić prym wśród forumowiczów i stwiasz się na piedestał. Mimo wszystko, dlatego że jesteś kibicem Stomilu - pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » pn 16 lut, 2004

Jak sie kloca "ćwoki" to jeszcze ujdzie ale jak do sporow dochodzi pomiedzy Sm i K. to juz niedobrze. Mam nadzieje ze owa wymiana zdan doprowadzi do rzeczowych wnioskow jakich mozna sie spodziewac po powaznych ludziach, w sumie na tym dyskusja polega, a nie do zwiekszenia wasni pomiedzy Wami. Zdanie "poczytaj troche podrecznikow z marketingu" :lol: przywodzi mi na mysl Kopernik - ty sie wogole na gwiazdach nie znasz... powiedzial papiez Pawel III

Zablokowany