Co sadzicie o zawodnikach OKP??

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Post autor: Fanatyk_OKS » wt 24 lut, 2004

Chciałem ustosunkować sie do wypowiedzi na temat piłkarzy którzy "zawsze" idą za kasą. Moim zdaniem nie wszyscy tak robią, co było gdy Stomil spadł do II ligi, kiedy po rundzie wiosennej był na przedostatnim miejscu. Chodzi mi przede wszystkim o Jacka Chańkę, chociaż wiem, że nie tylko on został mimo iż miał dużo lepsze oferty niż gra w Stomil-u za prawie darmo. Mógł grac w bogatszym II ligowym klubie (w zasadzie chyba biedniejszego od Stomil-u nie było), a może nawet w I. Może myśle troche banalnie (nie wiem czy to odpowiednie słowo), ale sądze że nie wszystkich piłkarzy interesuje przede wszystkim słowo kasa. Wiem że są piłkarze którzym serce zaczyna mocniej bić gdy usłyszą słowo STOMIL .



POZDRO

K.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 56
Rejestracja: pt 29 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: K. » śr 25 lut, 2004

Outlaw, jak ja współpracowałem z niektórymi osobami, żeby nie było tak, jak jest teraz, to ty pierdziałeś w stołek, żłopałeś piwo na ławce pod blokiem albo krzyczałeś, że Szostek i Radkiewicz to tacy i owacy. Jak ich zabrakło, to pan Kawczyński, który nie miał ani pomysłu ani pojęcia o prowadzeniu klubu zrobił to, czego się wszyscy spodziewali. To także ja, pośród bardzo niewielu, złożyłem podpis pod powołaniem nowego stowarzyszenia, które miało być oparte o juniorów Nakiela, to ja spotykałem się z ludźmi olsztyńskiej piłki i myśleliśmy, co z tym wszystkim zrobić, żeby nie zdechło. Ciebie jakoś nigdzie nie widziałem. Może nie robiłem i nie robię tyle, co Ghost, ale, szczególnie wtedy, gdy klub tego potrzebował, pomagałem i to nie pajacowaniem w twoim stylu. To ja, ZUPEŁNIE ZA DARMO, siedziałem po naście godzin i szukałem potencjalnych sponsorów, z których potem powstała odpowiednia lista, to ja stworzyłem zarysy strategii wyszukiwania sposorów, a nie ty. No i na koniec, to ja z własnej kieszeni wywaliłem 3 tysiące złotych na studia zarządzania sportem w Gdańsku, bo wierzyłem, że kiedyś będzie mi dane w tym klubie popracować dla wspólnej radości i dobra. To ja pisałem pracę o możliwości realizacji wymagań licencyjnych przez Stomil, w którj duużo miejsca poświęciłem zarządzaniu klubem i opłakanym konsekwencjom, jakie będą czekać klub, gdy będzie nadal prowadzony w taki sposób, jak cały czas był w 1 lidze. Pracę promował człowiek, który przez lata zasiadał w prezydium PZPN i jest bardzo znaną postacią w pomorskim związku, nazwisko pominę, bo i tak ci nic nie powie. Więce nie zadawj mi takich pytań, bo mnie krew zalewa. I naucz się czytać, bo nie krytykuję wszystkiego i wszystkich, ale nie mam zamiaru siedzieć cicho, jak ktoś [moderator] od rzeczy. Dopóki widziałem sens i nadzieję, to na miarę możliwości coś starałem się pomóc i zrobić. Jak i czy to zostało wykorzsyatne to już inna sprawa. Robiłem to, bo uważałem, że mam coś do przekazania, a nie dla medali i pochwał. Teraz nadziei nie mam i uważam, że dla takich ludzi jak ty, którzy patrzą na coś tak ważnego jak klub tylko i wyłącznie przez pryzmat własnych egoistycznych kibicowskich zachcianek, nie ma sensu robić nic. Akurat w tym aspekcie wielu takich jak ty nie różni się od tych działaczy, którymi tak gardzisz. Każdy chce klub dla siebie - jedni żeby zgarnąć kasę, drudzy żeby ktoś ich dostrzegł (tak tak...). Reszta się nie liczy - piłka, inni ludzie, którym klub jest czasami droższy niż tobie itd. Zresztą, po co ja to piszę, ty i tak nic nie rozumiesz. Koniec wątku, bo szkoda czasu...

Outlaw
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: śr 14 sty, 2004

Post autor: Outlaw » śr 25 lut, 2004

A skad mozesz wiedziec co dla minie klub znaczy jak cie to nie obchodzi to wez sie niewypowiadaj na te tematy i nierob nic bo nikt prosic cie nie bedzie nie bede plakal a co Szostek z Radkiewiczem zrobili posiedzieli i uciekli jak szczury ze tonacego statku Spotykales sie z ludzmi pilki i co z tego wyniklo jak klubu nie bylo tak nie ma Koncze z toba polemike bo mi sie z toba gadac nie chce Siedzi i czekaj moze cos stworzysz dla siebie bo dla moich egoistycznych zachcianek nic nie rob nie potrzebuje laski

K.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 56
Rejestracja: pt 29 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: K. » śr 25 lut, 2004

Jakoś nie spodziewałem się zbyt wiele po twojej odpowiedzi i niestety się sprawdziło. Potrafisz tylko szczekać i pluć. Skoro tak, to może ty mi powiesz, co ty zrobiłeś dla Stomilu? Nie obrażaj ludzi, którzy więcej serca, czasu i własnych pieniędzy poświęcili temu klubowi od ciebie i mają sto razy większe pojęcie o wszystkim co jest związane z piłką nożną od ciebie. Dobra rada: pluj na swoim poziomie, to może doleci... I nie nazywaj swojego bełkotu polemiką, bo to zbyt wielka łaskawość.

P.S. UWAGA OGÓLNA. Ktoś, kto wpisuje adres e-mail outlaw2 i podpisuje się Olsztyn zaczął pluć także na Kruszka w komentarzach do newsów. Jeżeli to ty, na co są chyba duże szanse, to powiem tylko tyle: gdyby nie kruszek, to byście żadnej strony nie mieli, nawet z papieru toaletowego... Szacunku trochę dla tych, którzy wiedzieli, co to stomil dużo wcześniej niż ty zacząłeś mówić na kupę "papu" i robią to przede wszystkim dla takich tłuków, którzy ich potem oplują, obrzygają i obsrają. To jest [moderator] żenujące!

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » śr 25 lut, 2004

Strona nie jest jedna tylko WWW.STOMILOWCY.PRV.PL - tam zalozycieł tej strony pisze tylko o STOMILU

Piter
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 63
Rejestracja: śr 11 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Piter » czw 26 lut, 2004

K. spokojnie, nie ma sensu, wiecej luzu, trzeba patrzec z przymrużeniem oka na młodzież. Nie znaja całej prawdy o tym bagnie tych, zasranych złodziejszkach, pseudodziałaczach i nie wiedza do konca jak walczyłes o nasz Stomil z moim bratem. Moze to i lepiej, nie byli by tak nerwowi jak my teraz, naprawde czasem odpusc, warto dla zdrowia. Pozdrawiam i walczmy wszyscy pod jednym szyldem, choc wiem, ze niełatwo sie zgadzac w kazdej kwestii, ale coz takie to zasrane zycie...

P.S. Kruszek wielkie pozdro i respekt za to co robisz!

K.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 56
Rejestracja: pt 29 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: K. » czw 26 lut, 2004

Czasami ciężko o dystans. A pewnego poziomu wymaga się także od młodzieży, bo nie wszystko można w kółko tłumaczyć młodym wiekiem. A co do walczenia - są ludzie, którzy robili dużo więcej ode mnie, ale nie będzie na mnie pluć ktoś, kto nie zrobił nic. Do tego nie rozumie, co czyta.
Teraz to nie jest walka, bo walczy kilka osób, a inne traktują stowarzyszenie jako azyl do wylizania ran po stracie klubu - taka integracja w trudnych chwilach - żeby pobyć ze sobą, pogadać, nie dać o sobie zapomnieć. Niektórzy muszą jednak zrozumieć, że aby odzyskali klub, muszą podjąć działania typowe dla... działaczy, a nie zamknąć się w kibicowskiej puszce. Z tym że jedynym sposobem na załatwianie wszelkich spraw w tym kraju jest awantura, więc ja się za wiele nie spodziewam po niektórych. Ale w społeczeństwie i wszelkich większych grupach jest jak w mrowisku - są ludzie od myślenia i są robotnicy. Gorzej jak robotnicy biorą się za myślenie.
A'propos podziałów - ciekaw jestem co oznacza odejście Kwiata z zarządu SSK, bo wygląda mi na rozłam wynikający z ostatniego zamieszania ze zmianą nazwy.

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » czw 26 lut, 2004

Kwiatek zrezygnował z stanowiska już pod koniec grudnia, czyli wcześniej niż nastąpiło 'dzisiejsze' zamieszanie z nazwą. A dlaczego zrezygnował to niech sam się najlepiej wypowie...

Outlaw
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: śr 14 sty, 2004

Post autor: Outlaw » czw 26 lut, 2004

Robiles tak wiele i co z tego wyszlo? Nic! Wiec sie niezal ze tak wiele robisz, bo licza sie efekty checi tez ale to za malo. Jak ci tak zalezy na pilce noznej to mozesz robic ja razem z OKP nikt ci nie broni - pasujesz do nich. A co do stron to sie pomyliles troche bo jest jeszcze jedna strona o Stomilu jak bys chcial wiedziec a czy strona Kryszka jest o Stomilu to tez bym polemizowal. Jak jest o Stomilu to po co pisze o OKP narazie nic wspolnego nie maja z naszym klubem i widocznie nie chca miec. A do szacunku to komu sie nalezy to na pewno go mam.

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: Leszkowy » czw 26 lut, 2004

PRAWDA JEST TAKA ZE W OLSZTYNIE JEST TYLKO STOMIL OKS, JEZELI NIE DOJDZIE DO ZMIANY NAZWY NASZEGO KLUBU NP. OKS1945 TO PILKARZYKI BEDA MUSIELI LICZYC SIE PRZYPADKOWYMI KONTUZJAMI, MIMO ZE NIE SA ONI WINNI ALE TO JEST JEDYNE WYJSCIE ZEBY POKAZAC WSZYSTKIM ZE W OLSZTYNIE SA I BEDA NAJWIERNIEJSI KIBOLE WIERNI BIALO-NIEBIESKIM BARWOM

kru

Post autor: kru » czw 26 lut, 2004

Outlaw: Tak, są dwie strony poświęcone Stomilowi. Jedna z nich jest całkowicie i tylko poświęcona jego kibicom, natomiast druga, stara się przekazywać wszelkie informacje, nie tylko dotyczące fanów, które mają choć minimalny związek ze Stomilem. Zobacz, wszyscy chcemy aby OKP zmieniło nazwę, czyli chcemy tej drużynie w przyszłości całym sercem kibicować. Chyba każdy z nas chce znać, choć w minimalnym stopniu, ich wyniki w sparingach czy mają szanse na awans, jak grają. Okej, możemy o nich nic nie pisać, mniej roboty, mniejsze nasze koszta, ale co w zamian? Chcesz przez całe miesiące widzieć to samo na stronie głównej? Historię można wspominać, ale bez przesady, ileż można? Outlaw, jeżeli chcesz na to odpowiedzieć "to rób se to dalej", w takim wypadku oszczędź nam tego. Niech odwiedzają tą witrynę tylko ci, co naprawdę tego chcą. To tak na szybkiego, na dluższe wywody pewnie jeszcze przyjdzie czas...

ze sportowym pozdrowieniem,

Luka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 263
Rejestracja: pt 30 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Luka » czw 26 lut, 2004

Piter ma rację - SZKODA ZDROWIA. Ale nie mogę... Krew mnie zalewa jak czytam niektóre wypowiedzi :!: :!: :!: Paranoja! Mam nadzieję, że Kormoran FC STOMIL wypisuje takie rzeczy tylko dla tego, iż jest strasznie zdesperowany i nie może odnaleźć się w świecie bez Jego ukochanej drużyny! Nie wyobrażam sobie, że ktoś zrównoważony emocjonalnie może takie rzeczy wypisywać :wow: Nie cierpię upraszczać ale niestety jest to chyba jedyna metoda by dotrzeć do "robotników". Idąc tropem myślenia KORMORANA mam pewien pomysł. Wezmę kij, nóź, tasak i [moderator] sąsiada! No cóż, może to nie jego pies mi nasrał pod oknem i nie jest on winny ale to tak dla przykładu.... dla innych włąścicieli psów w bloku! To z pewnością ukaże, że dbam o czystość mojego osiedla...

K.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 56
Rejestracja: pt 29 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: K. » pt 27 lut, 2004

Pieprzyć to wszystko, szkoda gadać... Z takimi ludźmi jak co niektórzy Stomilu nigdy nie będzie i dobrze. Bo niektórzy na Stomil nie zasługują!

P.S. Outlaw wytłumacz mi jak może mnie [moderator] obchodzić to, że na mnie plujesz? Może [moderator] jestem za głupi co?

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: Leszkowy » pt 27 lut, 2004

LUKA WIDOCZNIE TY WOLISZ CZEKAC AZ NIEBEDZIE JUZ ZADNEJ SZANSY NA ZMIANE. SPOKO TY SIEDZ SOBIE NA DUPIE I MARTW SIE NA INTERNECIE CO TO BEDZIE Z NASZYM KLUBEM. KAZDY DZIALA NA SWOJ SPOSOB SPRZET: TAK [moderator] JUZ BIERZEMY TASAKI, SIEKIERY, WIERTARKI, MACZETY ITD. I IDZIEMY LAC PILKARZY. JEZELI DOJDZIE DO LINCZU TO TYLKO GOLYMI REKOMA...

STOMIL OLSZTYN FANS UNITED 8)

sliwa
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 37
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: sliwa » pt 27 lut, 2004

K. po twojej wypowiedzi widze ze widzisz czubek wlasnego nosa. Tez bym wolal zeby Stomil powstal z juniorow Nakielskiego i Muszynskiego od zera, ale z roznych powodow tak sie nie stalo i sie nie stanie. Bo teraz zauwazylem ze sie dzielimy zupelnie bez sensu na kibicow prezesowi i innych, a nie tedy droga to ma byc klub dla KIBICOW a nie dla swoich prywatych ambicji i interesow, np. nie lepiej napisac cos konstruktywnego jak Ty widzisz nowy klub a nie polemika na temat "kto zrobil wiecej dla Stomilu" Nie tedy droga! Pozdrawiam,

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » pt 27 lut, 2004

Panowie spokojnie! :twisted: Jak macie cos do siebie to sie ustawcie na browarka i pogadajcie, a nie na forum cie klucicie! Nie powinniscie sie klócic, bo STOMIL TO JEDNA WIELKA RODZINA!

Mazur
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 192
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Pieczewo / Jeziołka
Kontakt:

Post autor: Mazur » pt 27 lut, 2004

TYLKO STOMIL OKS! JEDNO MIASTO JEDEN KLUB! NIE MA OKP! POZDRO DLA FANÓW Z KORMORANU - NA ZAWSZE WIERNY!

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » pt 27 lut, 2004

ŁĄCZY NAS TYLKO STOMIL - nic wiecej zawsze beda ludzie od roznych spraw jedni robia sobie strony, inni popisuja sie swoim intelektem na forum, MY JESTESMY CHULIGANAMI !!!

Dobra z innej manki jest jakis konflikt ktory udalo sioe zazegnac bez uzycia sily? No, powiedzcie forumowi medzcy? Takie jest zycie i nie to ze ja i paru chlopakow jest zlych i ogolnie fu i be.

STOMIL OLSZTYN KOCHAM CIE!

Mazur
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 192
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Pieczewo / Jeziołka
Kontakt:

Post autor: Mazur » pt 27 lut, 2004

Luka pisze: mam pewien pomysł. Wezmę kij, nóź, tasak i [moderator] sąsiada!
Wspaniały pomysł mój sąsiad to ostry [moderator] :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol:

K.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 56
Rejestracja: pt 29 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

POŻEGNANIE

Post autor: K. » sob 28 lut, 2004

Pozdrawiam wszystkich tych, z którymi miałem przyjemność dyskutować tutaj na poziomie. Nie zawsze się zgadzaliśmy, ale tak to jest. Ważne, żeby to miało ręce i nogi. Nie pozdrawiam natomiast wrogów wszystkiego, co normalne i co wymaga myślenia. Tłuków, którzy wszystkie problemy chcą rozwiązywać pięścią i rozpierduchą (intertrans - wiele konfliktów w życiu rozwiązałem bez użycia siły, choć siłą byłoby mi jednak o wiele łatwiej; niemożliwe, co? tylko po co?). W związku z tym, że w całym tym zamieszaniu przeważa druga opcja, nie widzę dla siebie miejsca ani na tym forum, ani w SSK ani nigdzie w waszym pobliżu. Szkoda mi tylko ludzi pokroju Ghosta, Kruszka, Emila, Pitera, Luki czy smarka (jeszcze paru, sorry, ale nie wszystkich pamietam), bo są w mniejszości, a tacy jak outlaw wbiją im w końcu nóż w plecy, bo chcą sobie zawłaszczyć ten klub, całą jego tradycję i wszystko inne i zrobić z tego azyl dla prostaków. Miło się gadało, ale szkoda czasu - mojego i paradoksalnie wszystkich outlawow i innych, bo do nich nigdy nic nie dotrze. Już widzę te komentarze, "nikt po tobie płakać nie będzie, [moderator]". W sumie czego się spodziewać. I jeszcze jedno na koniec - intertrans - chuligani w ogóle nie są potrzebni piłce nożnej i żadnemu klubowi, więc się nie podniecaj. Przyjdzie kiedyś czas dobrobytu, gdy klubom z wami nie będzie po drodze, bo będziecie tylko zawadzać i klub się was szybciutko pozbędzie, będziecie marginesem, z którym nikt nie będzie chcieć mieć do czynienia. Zanim coś powiesz - popatrz na Anglię.

smarek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 131
Rejestracja: śr 22 paź, 2003
Lokalizacja: Szczytno / Sopot

Post autor: smarek » sob 28 lut, 2004

Było między nami pare scysji, nie ukrywam że emocje mogą przyćmić racjonalne rozumowanie. Dlatego uważam że twoje postępowanie jest chyba zbyt pochopne. Skoro uważasz że jest na tym forum jeszcze kilka osób które mają dla ciebie jakąś wartość intelekrualną to dlaczego nie możesz pisać dla nich. Forum jest dla wszystkich - i tutaj spotksz się z wieloma opiniami i to nie koniecznie z podbnymi to twoich. Moim zdaniem powinieneś przemyśleć to wszystko. Nie postrzegaj mnie jako moralizatora lub kogoś podobnego :)

Mazur
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 192
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Pieczewo / Jeziołka
Kontakt:

Post autor: Mazur » sob 28 lut, 2004

Pozostana tylko najwierniejs - TYLKO STOMIL OKS JEDNO MIASTO JEDEN KLUB !!!

kru

Post autor: kru » sob 28 lut, 2004

A tak troszkę żartem mówiąc to na początku myslałem, że na forum zawitał ktoś z firmy sponsorującej / pomagającej OKP WiM - InterTrans :lol:

A tu taki zonk...
Ostatnio zmieniony pn 21 mar, 2005 przez kru, łącznie zmieniany 1 raz.

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » sob 28 lut, 2004

Najlepiej sie wycofac :lol: i tak pozdro panie K.! Wlasnie teraz pokazales swoja prawdziwa milosc do STOMILU, masz na nas [moderator] i oki, ale że juz mowisz ze konczysz swoja kariere w swiatku kibicowskim :roll: na sezonowca nie wygladales.

INNI PRZYCHODZA INNI ODCHODZA MY BEDZIEMY ZAWSZE !!!!

Luka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 263
Rejestracja: pt 30 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Luka » ndz 29 lut, 2004

Ale się narobiło :evil: Mam parę przemyśleń i z góry zaznaczam, że są to moje własne spostrzeżenia. Moje, więc będą przekazane w sposób jaki ja uważam za stosowny! I mam to głęboko w dupie czy ktoś uzna to za smuty, farmazony czy popisywnie się intelektem. Są posty osób, których wartość w moim mniemaniu jest równa zeru i nadzwyczajniej w świecie je przewijam. Dla innych moje słowa nie stanowią wartości. Życie! Wiem natomiast, że są ludzie, którzy myślą w sposób podobny :!: Temat, który jest obecnie na wokandzie to poruszenie wokół K. Tak jak wiele osób nie zawsze zgadzałem się z jego felietonami :wink: Na dodatek nie zgadzam się również z ostatnim postem :!: Od dłuższego czasu obserwuje forum, mimo że przy nicku mam jakiegoś trampkarza :lol: Od dawna myślałem także o zalogowaniu się itd. Powstrzymywało mnie jednak to co teraz K. tak bardzo wkur... i zniechęciło! Ludzkie hamstwo, bezmyślność i przerażająca głupota! Jednak właśnie Twoja postawa, Smarka, Ghosta i wielu wielu innych zachęciła mnie do czynnego udziału i powiększenia grona osób dla których dyskusja to argumenty, nie inwektywy. Z czym się więc nie zgadzam?! "Pierwsza opcja" wcale nie jest w mniejszości :!: Wygrzebałem w pamięci coś co może zainteresuje również intertransa :idea: Żył ma świecie pewien ham, dziwkarz i szuja. Który został zlinczowany nie gołymi rękoma lecz z pistoletu. Kandydując na prezydenta powiedział coś co można by po małej zmianie przenieśc na nasz grunt i olsztyńskie realia! Otóż panowie: nie pytajcie się co STOMIL może zrobić dla Was. Pytajcie co Wy możecie zrobić dla STOMILU. Każdy może coś zrobić! Jeden więcej drugi mniej! Jeden propagować STOMIL na czacie, forum, necie, drugi na osiedlu. Trzeci musi dogadać się z działaczami i załątwiać sprawy organizacyjne w związku a jeszcze inny race na mecz!

MUSIMY JEDNAK TWORZYC JEDNĄ CAŁOŚĆ - RAZEM !!! BEZ WZGLĘDU NA TO CZY JESTESMY CHULIGANAMI, SPAWACZAMI, ROBOTNIKAMI, NAUKOWCAMI CZY INTELEKTUALISTAMI !!! TYLKO WYKORZYSTUJĄC NASZE WSPÓLNE ZDOLNOŚCI, UMIEJĘTNOŚCI I PREDYSPOZYCJE OSIĄGNIEMY CEL :!:

Nikt nie powiedział, że na każdy temat musimy mieć to samo spojrzenie. Nie! Musimy jednak razem dojść do wyznaczonego i oczywistego celu, nawet jak nasze drogi nieco się różnią! Apeluje więc do wszystkich aby porzucić wszelkie niesnaski i połączyć siły!

Zablokowany