Nienawisc do zawodników OKP - dlaczego?

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Scott
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 158
Rejestracja: wt 10 lut, 2004
Lokalizacja: ze starowki

Nienawisc do zawodników OKP - dlaczego?

Post autor: Scott » wt 10 lut, 2004

Nie wiem dlaczego jest taka nienawisc ze strony kibicow Stomilu do pilkarzy OKP !!!

Zbyszek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 77
Rejestracja: sob 30 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Zbyszek » wt 10 lut, 2004

Moim zdaniem dlatego, że najłatwiej jest sie skupic na zawodnikach. Oni sa najłatwiejszym celem.

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » wt 10 lut, 2004

Fajny temat. Nie mam zielonego pojęcia czemu tak jest. Chyba bardziej powinnismy sie przypierdalac do prezesow, a nie do zawodnikow!

gruby
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: czw 29 sty, 2004
Lokalizacja: Szczytno

Post autor: gruby » wt 10 lut, 2004

Ja nic nie mam do piłkarzy ale do tych ludzi co tym wszystkim zarządzają!

Piter
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 63
Rejestracja: śr 11 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Piter » śr 11 lut, 2004

Do jakich piłkarzy... Tecum grajku ty nasz zejdz na ziemie. My jestesmy kibicami "my chcemy naszego Stomilu" wszyscy wiemy, że Wy pikarze tez chcecie miec dla kogo grac, ze jestescie Stomilowcami. ale z całym szacunkiem OKP to jest twór, który jest po to by mógł wrócic nasz klub - bez przesady takie cos nigdy nam nie zastapi naszego Stomilu! Zreszta Ci co mnie znaja wiedza co Piter na ten temat sadzi nawet po paru browarkach ale w końcu JESTEM TU. Gisbern pozdro for you delegacji. Gomi dzieki za browaros.

Stomil TO MY!

Flower
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 119
Rejestracja: pt 22 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Flower » ndz 15 lut, 2004

Kto nie jest z nami ten jest przeciwko nam... Wszelkie głupie uśmieszki i docinki są monitorowane i potęgowane w środowisku kiboli. Dlatego do pewnycz skórokopów okapu jest niechęć... Osobiście wszystkich piłkarzy oprócz Biedrzy mam w dupie... Ja chodzę na Stomil dla mnie liczą się barwy, śpiew, wyjazdy, zabawa... Piłkarze przychodzą i odchodzą to jest ich zawód z reguły nie przywiązują się do klubów tylko do pieniążków.....

K.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 56
Rejestracja: pt 29 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: K. » wt 17 lut, 2004

Flower, a piłka i wyniki też się liczą czy nie?

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » wt 17 lut, 2004

Dla mnie sie liczy to zeby pikaze dawali z siebie wszystko!wyniki moze wtedy pojda w parze ale nie sa najwazniejsze! Zeby szanowali kibicow bo dla nas graja!

Hendel
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: sob 17 sty, 2004
Lokalizacja: Kętrzyn

Post autor: Hendel » śr 18 lut, 2004

Masz absolutną rację intertrans nie morzna szanować kogoś kto cie nie ma zamiaru szanować. Oni niby sie wychowali w Stomilu a jakoś nie widze zeby pałali zaangarzowaniem w to o co my walczymy bo mają to poprostu w dupie, Banda cweli miernoty ligowe.

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » śr 18 lut, 2004

WYNIKI SA MOZE WAZNE ALE JAK BYM DO TEGO WAGE PRZYJMOWAL TO JUZ DAWNO BYM SOBIE ODPUSCIL ZGADZAM SIE Z FLOWERAE I HANDLEM

Awatar użytkownika
Scott
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 158
Rejestracja: wt 10 lut, 2004
Lokalizacja: ze starowki

Post autor: Scott » śr 18 lut, 2004

Hendel, jak tak sie wypowiadasz o pilkarzach to nie wymagaj od nich zeby mnieli do ciebie szacunek! Teraz za to ze graja w OKP to ich obrazasz, a dajmy na to jak ci sami zawodnicy beda grali jak to wy kibice nazywacie waszym Stomilu to co zmienisz zdanie na ich temat? Bo jak tak bedzie to wasze spekulacje na ten temat nie sa na miejscu bo to wy jestescie jak choragiewki na wietrze! Jak pilkarz gra w Stomilu to jest kochany ale jak juz gra w innym klubie to z nim jedziecie! Wy wymagacie szacunku!? Nie tedy droga! Pozdro dla wszystkich kibicow Stomilu. Czemu piszesz, ze sa to miernoty ligowe, jak wygrali z najlepszymi zespolami 4 ligi i zremisowali na goracym terenie w Ełku? Więc sie zastanow!

Zbyszek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 77
Rejestracja: sob 30 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Zbyszek » śr 18 lut, 2004

Zgadzam sie w zupełności z TECUMem.Połowa ludzi na forum nie wie co pisze i obrażają ludzi tych co nie trzeba. Pozdro dla kibiców Stomilu i zawodników OKP.

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » śr 18 lut, 2004

Sa ludzie ktorzy pisza bo im sie nudzi. Takie pisanie smialo mozna porownac z dlubaniem w nosie bo i tyle konstruktywnego to pisanie wnosi. Sadze ze owe posty nalezy filtrowac i po prostu ignorowac. Fakt, czasami zagotuje sie krew w zylach, czlowiek zakipi i wypluje kilka ostrych tonow ripostujac pewne idiotyzmy ale to tez jest nie do unikniecia. Stali bywalcy naszej stomilowskiej strony dokladnie wiedza kto pisze wartosciowe posty a kto tylko sie napina i rujnuje zamiast budowac.

Oudiran

Post autor: Oudiran » śr 18 lut, 2004

NIC DODAC NIC UJAC POZDRO DLA PRAWDZIWYCH

smarek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 131
Rejestracja: śr 22 paź, 2003
Lokalizacja: Szczytno / Sopot

Post autor: smarek » śr 18 lut, 2004

Ghost, wymieniłeś pare punktów - które są nader oczywiste. Każdy wie po co jest zarząd, piłkarze, kibice. Tutaj sprawa ociera się o sferę wykonywania tych zadań w ja najlepszy sposób. Co do spełniania swoich obowiązków jak najlepiej - wiem o pewnej rzeczy która naprawde mnie zbulwersowała chodzi o piłkarzy OKP (nie chodzi o to że to jest akurat ten klub), musze sie zastanowić czy poruszyć kiedś tą sprawę. Ale właśnie ta sytuacja uzmysłowiła mi że tak naprawdę wartościowych ludzi można spotkać wszędzie. Nieważne czy to będzie Stomil, OKP, Warmia czy gospodarstwo rolne. Wszystko zależy od nas samych. Wiadomo że piłkarze przychodzą, odchodzą i czasami człowiek zapatrzony w swoją drużynę nie myśli racjonalnie - to normalne - nie wiem czy można np. zarzucać osobie zakochanej w jakiejś innej osobie, że wybacza lub staje w obronie. Podobnie jest z klubem. Czasami miłość jest ślepa i nie zna żadnych granic poświęceń. Tutaj skieruje pytanie do Tecum, Hendel napisał coś od siebie, natomiast ty piszesz: Wy, Wy, Wy . Przepraszam bardzo ale czy ja jako kibic Stomilu odpowiadam za słowa innych kibiców tego klubu?? Nie szufladkuj nas.

Hendel
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: sob 17 sty, 2004
Lokalizacja: Kętrzyn

Post autor: Hendel » śr 18 lut, 2004

Tecum sorry ze nie odpowiadałem ale nie zaówarzyłem twej wypowiedzi zgadzam sie z tobą masz częściowo racje ale nie zgadzam sie z tobą ze jak by grali w stomilu to bym ich kochał to jest wciskanie na siłe swojego zdania. A co do tego ze to miernoty ligowe to ja zawsze tak mówie dla mnie kucharski to miernota ligowa i cała jego legia. POniosło mnie i napisałem ze to są cwele tu masz racje zagalopowałem sie. Ale pomyśl jak morzna szanować osobe która ma cie w dupie pokazuje ci obrazliwe gesty. Ci piłkarze są dobrymi piłkarzami ale dla mnie to aroganckie świnie i nawet jak bedą grali w stomilu to ja zdania nie zmienie jestem kibicem rozumiesz kibicem a nie pieskiem ze jak pan powie to piesek wykona.
Mimo wszystko szacunek dla ciebie tecum bo widze ześ jest inteligętny człowiek .
Tylko Stomil OKS

Awatar użytkownika
Scott
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 158
Rejestracja: wt 10 lut, 2004
Lokalizacja: ze starowki

Post autor: Scott » śr 18 lut, 2004

Dzieki Ghost za twoja wypowiedz i zauwazylem ze mozna z toba porozmawiac na wazne tematy, bo ja jeszcze nie wiem tak naprawde z kim mozna a z kim nie mozna rozmawaic, bo jestem troszke za krotko na waszym forum zebym mogl to wyczuc! Mam taka mala nadzieje ze Hendel bedziesz juz pisal na forum rzeczy ktore najpierw przemyslisz ale z gory dzieki za sprostowanie twojej wypowiedz! ale jeszcze jedna rzecz mnie irytuje! Skad wy mozecie wiedziec co zostalo pokazane w wasza strone podczas OKP WiM OLSZTYN vs POLONIA PASŁĘK? Ja wiem dokladnie co bylo pokazane i w 100% sie z Toba nie zgodze ze bylo to cos obrazliwego!

Pozdro dla wszystkich wiernych i wytrwałych!

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » śr 18 lut, 2004

Tecum - na prawde jest wiele osob na tym forum z ktorymi mozna powaznie i konstruktwnie porozmawiac.
A sprawa owego gestu z wspomnianego przez Ciebie meczu zostala wyjasniona i zamknieta na spotkaniu Stowarzyszenie vs Pilkarze. Sympatycznie rzecz przebiegla - nie ma sensu rozgrzebywac wyjasnionej sprawy. Kto byl ten wie, a bylo sporo osob.

Hendel
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: sob 17 sty, 2004
Lokalizacja: Kętrzyn

Post autor: Hendel » śr 18 lut, 2004

Tecum ja wiem bo byłem tam i naprawde swoje widziałem. nie dziekuj ze sprostowałem tą wypowiedz bo czułem taką powinność. Widze ze jesteś spoko kleś i morzna z tobą pogadać. Ja przemyślałem moje wszystkie wypowiedzi ale wyraziłem sie zbyt bezpośrednio.


Tylko Stomil OKS

Awatar użytkownika
Scott
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 158
Rejestracja: wt 10 lut, 2004
Lokalizacja: ze starowki

Post autor: Scott » śr 18 lut, 2004

Przepraszam Smarek, ze pisalem w liczbie mnogiej od dzisiaj bede pisal w pierwszej osobie! Ghost ta sprawe wyciagnolem, bo koles do mnie napisal ze pilkarze OKP pokazuja w strone kibicow jakies dziwne gesty wiec nie moglem zostawic tego bez komentarza! pozdro 600, 3m-ta sie chlopy jade na obóz papatki naraska bede 29 lutego :P i jak wróce to poczytam komentarze na swój temat jak niektórzy sie dowiedza ze jestem zawodnikiem OKP :D pozdro dla wszystkich kibicow STOMILU

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » czw 19 lut, 2004

Wes jedz sobie! Juz sie nie wykrecaj ze nic nie pokazywaliscie bo juz mnie to [moderator]! Cala twoja "milosc" do STOMILU pokazales tym fetniarskim herbem przy nicku! Dobra za niedlugo bedzie liga i raczej juz nie bedziecie STOMILEM moze to lepiej! Zostanie zerwany ten smieszny od poczatku uklad z sciemniaczmi i wkreciazami z ochlapu! NADEJDA CZASY WOJNY :lol:

kru

Post autor: kru » czw 19 lut, 2004

Mogę ewentualnie wiedzieć co cennego zyskamy dzięki tej wojnie? Bo ja za darmo nie chcę "walczyć" :roll:
Ostatnio zmieniony śr 23 lut, 2005 przez kru, łącznie zmieniany 1 raz.

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » czw 19 lut, 2004

Ty to sobie rob ta strone i bedzie ok? A co zyskalismy z tego ukladu? Nic nie zalatwili po dobroci to ciekawe co zrobia jak ktos ich zacznie straszyc wtedy sie osraja!

Luka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 263
Rejestracja: pt 30 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Luka » czw 19 lut, 2004

"Lepiej nie mówić nic, niż mówić odrzeczy" - przemyśl to chłopaku :idea:

Oudiran

Post autor: Oudiran » pt 20 lut, 2004

MI SIE WYDAJE ZE TO RACZEJ NIE JEST NIENAWISC ALE NIECHEC DO ZAWODNIKOW OKP BO JEDNAK ONI TWORZA TEZ TEN KLUB I SA JEGO ELEMENTEM WIEC Z TAD TA NIECHEC POZDRO DLA PRAWDZIWYCH STOMIL OLSZTYN NA ZAWSZE W SERCU

Zablokowany