Fuzja z DKS ?

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Turbo
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 188
Rejestracja: ndz 12 paź, 2003
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Fuzja z DKS ?

Post autor: Turbo » ndz 07 maja, 2006

W tej chwili mysle ze do tej fuzji nie dojdzie poniewaz DKS raczej ( sa jeszcze szanse) nie awansuje. A do fuzji doszło by jak by DKS awansował bo jak nie to przeciez tez mamy klub w 4 lidze. Moze to i dobrze ze nie dojdzie do tej fuzji bo zabralibysmy klub niektórym kibicom ja to zrobiono w niektórych miejscowosciach (Piotrcovi wczesniej Ceramika, Kujawiak, teraz Amica) A zawsze sponsor DFM moze przyjsc od nastepnego sezonu do nas i wtedy po paru wzmocnieniach sami bysmy zdobyli 3 lige w co bardzo wierze. Zobaczymy co wyniknie z rozmów pod konie maja. Mam nadzieje ze pozyskamy dobrego sponsora i 3 liga nasza. Co myslicie o tym wszystkim ?
POZDRAWIAM WSZYSTKICH KIBICÓW STOMILU

Flaber007
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 68
Rejestracja: śr 16 lut, 2005

Post autor: Flaber007 » ndz 07 maja, 2006

Myślem, że Stomil powinien pozyskać dobrego sponsora i awansować do III ligi.. a potem do II i do I

tworek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 76
Rejestracja: wt 10 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Hamburg
Kontakt:

Post autor: tworek » ndz 07 maja, 2006

ta już w grudniu o tej fuzji słyszałem :? dobrze prezes powiedział, że OKS może sam awansować do III ligi jak nie w tym to następnym sezonie.

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » ndz 07 maja, 2006

bardzo dobrze ze nie bedzie fuzji my nawet bysmy sie niezgodzili na taklie posuniecie jak DFM chce to niech przyjdzie do Olsztyna a nie kombinuja

Kaczorzasty
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 193
Rejestracja: wt 02 sie, 2005
Lokalizacja: ze Stomilowa

Post autor: Kaczorzasty » ndz 07 maja, 2006

Gdyby dks awansowal to fuzja na tak zdecydowanie... 3 liga przynajmniej i odrazu 2 ;]

kowal1984
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 13
Rejestracja: śr 03 maja, 2006

fuzja .....

Post autor: kowal1984 » ndz 07 maja, 2006

:twisted: niech fabryka przyjdzie jako sponsor w nowym sezonie. beda pieniadze bedą i piłkarze nowi ŻADNA FUZJA TYLKO STOMIL :twisted:

Awatar użytkownika
Swider
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 203
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004
Lokalizacja: Prusy Wschodnie.

Post autor: Swider » ndz 07 maja, 2006

" ŻADNA FUZJA TYLKO STOMIL " :twisted:
DKS w przypadku awansu do 3 ligi nie jestem pewien czy by otrzymal licencje od PZPN na boisko ktore jest mizerne...

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » ndz 07 maja, 2006

Kaczorzasty pisze:Gdyby dks awansowal to fuzja na tak zdecydowanie... 3 liga przynajmniej i odrazu 2 ;]
ty o czym ty tu mowisz mylisz pojecia to zacznij na dks jezdzic na mecze jak ci nie pasuje w Olsztynie Zadnych fuzji

Pawello
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 62
Rejestracja: pt 16 wrz, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/ Jaroty
Kontakt:

Post autor: Pawello » ndz 07 maja, 2006

Nawet przy awansie i fuzji trudno myśleć o utrzymaniu w III lidze. TRZEBA ZNALEŹĆ SPONSORA KTÓRY NIE BĘDZIE ŻAŁOWAŁ PIENIĘDZY NA OLSZYŃSKĄ PIŁKĘ.

Awatar użytkownika
Pycior
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 231
Rejestracja: śr 19 kwie, 2006
Lokalizacja: z nienacka

Post autor: Pycior » ndz 07 maja, 2006

Pawello pisze:Nawet przy awansie i fuzji trudno myśleć o utrzymaniu w III lidze. TRZEBA ZNALEŹĆ SPONSORA KTÓRY NIE BĘDZIE ŻAŁOWAŁ PIENIĘDZY NA OLSZYŃSKĄ PIŁKĘ.

Dks z tego co wiem ma bardzo dobrego sponsora :? jezeli bedzie "Fuzja" to ten sponsor chyba obejmie sponsorowanie 2 klubów no po fuzji jednego ;)

pozdrawiamm :)

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » ndz 07 maja, 2006

Teraz po przegranej dks i 5 punktach straty byśmy mieli 2 4ligowe drużyny. Bo wątpie aby olimpia roztwoniła tą stratę, a o czym my tu wogóle mówimy ja jestem zdecydowanie przeciwny fuzji i tak jak prezes mówił jak nie w tym sezonie to w następnym próbować własnymi siłami awansować, do III ligi. Fuzji mówie kategorycznie nie.

kowal1984
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 13
Rejestracja: śr 03 maja, 2006

ŻADNYCH FUZJI POWTARZAM ŻADNYCH

Post autor: kowal1984 » ndz 07 maja, 2006

żadnych fuzji jak fabryka tak zainteresowana jest Stomilem to niech przyjdzie sama jako SPONSOR a nie z DKSem i wtedy awansujemy do 3 ligi a jak nie to trudno niech sie łączą z rozrzutnikem stolno albo oszukanymi girgiania



saami damy radę awansować do 3 ligi

Brzozky
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 30
Rejestracja: pt 07 kwie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn/Zatorze

Post autor: Brzozky » pn 08 maja, 2006

kowal dobrze gada!!!jak sponsor chce to niech sam przychodzi!!! a nie z dksem!!!nie potrzebny nam kolejny garb!!! i jak bedzie kaska to beda i wyniki

Kryss
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 43
Rejestracja: śr 02 lut, 2005
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Kryss » pn 08 maja, 2006

Ja sądze ,że jest to szansa dla OKS-u po połączeniu z DKS-em można by bylo powalczyc o 2 lige!Myśle ,że to jedna z ostatnich okazji z której trzeba skorzystać.

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » pn 08 maja, 2006

a ja mysle jak OKS sam nie wywalczy awansu a bedzie fuzja. To bedzie trzeba chodzic na Stomilowcow !!!

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » pn 08 maja, 2006

Jezli nastąpi fuzja, to tylko wtedy kiedy DKS awansuje, a ze DKS nie awnsuje to raczej mozna zapomniec. Fuzje widzę jako okazją to powalczenia o przywrócenie nazwy Stomil, i jezeli tn klub miałby sie tak nazywac lub chociaz OKS 1945 to byłby to dla mnie Stomil. Jest to fuzja tak jak LEch i Amica a nie przenosiny jak Piotrcovia czy Zawisza. Wiec nie roumiem niektórych.

Brzozky
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 30
Rejestracja: pt 07 kwie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn/Zatorze

Post autor: Brzozky » pn 08 maja, 2006

a jezeli doszlo by w ogole to fuzj, to nazwa pozostala by OKS 1945 olsztyn czy zostala zmieniona na DKS?? wydaje mi sie ze olsztyn jako miasto duzo wieksze od dobro miejskiego powinno zachowac swoja nazwe,tak jak ma to miejsce w fuzji lech amica gdzie bogata amica przechodzi do poznania gdzie sa ludzie sa kibice i jest duzy stadion taki sam przypadek mamy w olsztynie!!! tylko czy aby na pewno bedzie to ten sam oks 1945??

tworek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 76
Rejestracja: wt 10 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Hamburg
Kontakt:

Post autor: tworek » pn 08 maja, 2006

Miasto [moderator] sprawę , mogli dać warunek Michelinowi jak sie przed rokiem zaczeli rozbudowywać.

Rozbudowa tak ale tylko wtedy jak będą wspierac OKS :?

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » pn 08 maja, 2006

tworek pisze:Miasto [moderator]ło sprawę , mogli dać warunek Michelinowi jak sie przed rokiem zaczeli rozbudowywać.
toc chyba Michelinu nieinteresuje wspieranie pilki, odbiedy dają nawet na sporty motorowe ! To co dopiero na pilke ?
Rozbudowa tak ale tylko wtedy jak będą wspierac OKS
ciesz sie ze chociaz budują ten zaklad, bo mogli rowniesz dobrze wybrać Węgry!

A tak naprawde wole zeby miasto sponsorowalo OKS niz sponsor ktory zarzada sponsora "tytularnego".
Ostatnio zmieniony pn 08 maja, 2006 przez Ol(S)ztynianin, łącznie zmieniany 1 raz.

NAGÓRKI
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 227
Rejestracja: pn 24 paź, 2005
Lokalizacja: OLSZTYN

Post autor: NAGÓRKI » pn 08 maja, 2006

Dla mnie wydaje sie,ze połaczenie z DKSem wcale nie musi oznaczas konca OKSu ..wrecz przeciwnie .Tam jest kasa są piłkarze ,którzy grali w Stomilu -dla tej drużyny jeszcze w czasach 1ligowych i na pewno bardzo chetnie wróciliby na Piłsudskiego :lol: . W 3 lidze drużyna ta pograłaby 1 sezon i wówczas mozna by sie zastanowic ,czy "IDZIEMY" na 2 ligę ,czy też nie .
Panowie - to naprawde jest szansa ,zeby odbić sie od -przykro mi to pisac ,ale od dna .OLSZTYN ZASŁUGUJE NA WYZESZ MIEJSCE NIZ 4 LIGA !!!!!!
Ktoś pisał,ze DKS ze względu na stan swojego boiska moze nie dostac licencji na gre..ale bedac w Elblągu i widzac tą ich Agrikole to sam mam obawy ,ze oni ja dostana :roll:

Flaber007
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 68
Rejestracja: śr 16 lut, 2005

Post autor: Flaber007 » pn 08 maja, 2006

NAGÓRKI pisze: Ktoś pisał,ze DKS ze względu na stan swojego boiska moze nie dostac licencji na gre..ale bedac w Elblągu i widzac tą ich Agrikole to sam mam obawy ,ze oni ja dostana :roll:
Drwęca też nie ma świetnego stadionu a jakoś gra w II lidze..

tworek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 76
Rejestracja: wt 10 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Hamburg
Kontakt:

Post autor: tworek » pn 08 maja, 2006

oc chyba Michelinu nieinteresuje wspieranie pilki, odbiedy dają nawet na sporty motorowe ! To co dopiero na pilke ?

już nie dają kasy na sporty motorowe :roll:

ciesz sie ze chociaz budują ten zaklad, bo mogli rowniesz dobrze wybrać Węgry!
Michelin już był w Olsztynie i wątpie czy by przeniosli calą fabryke do Węgier :lol: Chodzi o rozbudowę.

Ja nie miałbym nic przeciwko Michelin Olsztyn, wkońcu to przecież były Stomil 8) [/url]

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » pn 08 maja, 2006

Ja nie miałbym nic przeciwko Michelin Olsztyn, wkońcu to przecież były Stomil
ty ziom co ty mowisz ogarnij sie liczy sie TYLKO STOMIL

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » pn 08 maja, 2006

tworek pisze:
Ja nie miałbym nic przeciwko Michelin Olsztyn, wkońcu to przecież były Stomil 8)
to Ci gratuluje !!! naucz mnie tak !!! a miales coś przeciwko OKP WiM Olsztyn?* Przecierz powystal na bazie 2 druzyny i juniorow Stomilu. To tez niby Stomil? A to ze do OKS ida juniorzy Nakielskiego to w Twoim rozumowaniu OKS Naki 1945 Olsztyn?

* wtedy mnie malo obchodzila olsztynska pilka, tradycje klubowe, ale patrzac na walke kibicow Zawszyszy nie dal bym zmienic tradycji mojemu klubowi

tworek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 76
Rejestracja: wt 10 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Hamburg
Kontakt:

Post autor: tworek » pn 08 maja, 2006

:lol:

Petrochemia Płock -> Orlen Płock -> Wisła Płock

Stomil Olsztyn -> OKS 1945 Olsztyn -> Michelin Olsztyn

zmienia sie tylko nazwa klubu :lol:

ODPOWIEDZ