OKS STOMIL w IV lidze - mecze

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

OKS Stomil Olsztyn - Mamry Giżycko

Post autor: Preze(S) » pt 15 wrz, 2006

na tym meczu bedzie przeprowadzona zbiorkaa $$$$$$$$$$ na oprawe z Jeziorakiem,jak chcecie zeby było fajnie wpłacajcie jak najwiecej bo duzo potrzebujemy !!!!
mozecie tez przynosic serpetyny,konfetti i transy :!:

fysiek
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 36
Rejestracja: pt 10 mar, 2006
Lokalizacja: Lidzbark Warminski

Post autor: fysiek » pt 15 wrz, 2006

ciesze sie ze jutro bede mogl byc na meczu OKS--u.Akurat bede mogl byc w tym dniu w Olsztynie z moja dziewczyna.Pamietam te mecze...troche czasu minelo.Do boju Stomil zeby znow bylo o nas glosno.

Majkel
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 42
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: Jaroty
Kontakt:

Post autor: Majkel » sob 16 wrz, 2006

Wie ktos jaki wynik ?

Maks
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 58
Rejestracja: wt 16 sie, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Maks » sob 16 wrz, 2006

wiem że po pierwszej połowie było 1:1

Awatar użytkownika
Pankracy
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 116
Rejestracja: śr 17 maja, 2006
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Pankracy » sob 16 wrz, 2006

2:1 oks oks oks !!!

Awatar użytkownika
Pankracy
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 116
Rejestracja: śr 17 maja, 2006
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Pankracy » sob 16 wrz, 2006

Łukasz Kościuczuk 45 (k), Paweł Łukasik 67 - Mariusz Mogilski 45


sie działo !!! :P

Awatar użytkownika
Kibic z Pojezierza
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 39
Rejestracja: czw 27 kwie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn\Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Kibic z Pojezierza » sob 16 wrz, 2006

niema mocnych na stomil w tym sezonie

oks!!oks!!oks!!oks!!

Flaber007
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 68
Rejestracja: śr 16 lut, 2005

Post autor: Flaber007 » sob 16 wrz, 2006

Niepokonany - Nasz Stomil Olsztyn Kochany!!

WSPTEAM
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 222
Rejestracja: wt 21 lut, 2006
Lokalizacja: z WSP/Londyn

Post autor: WSPTEAM » sob 16 wrz, 2006

ma ktos fotki z meczu?

Awatar użytkownika
Siasiu88
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 53
Rejestracja: śr 31 gru, 2003
Lokalizacja: | WiM |

Post autor: Siasiu88 » sob 16 wrz, 2006

:D Uuu no i mam kolejny (na szczescie jak co tydzien) powod aby popic z radosci :) NIDZICA POZDRAWIA !!

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » sob 16 wrz, 2006

:szal2: :szal2: :szal2: SZKODA TYLKO, ŻE TAK MAŁO OSÓB ANGAŻUJE SIĘ W DOPING I TO JESZCZE NA MECZACH U SIEBIE :?

Tak czy siak!

III liga, III liga :szal2: OKS!

Szkoda, że Szwed chodzi zamiast grać :?

Awatar użytkownika
(S)ebek
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 212
Rejestracja: sob 29 lip, 2006

Post autor: (S)ebek » sob 16 wrz, 2006

Wynik w pelni zasluzony moglismy wygrac wyzej no ale liczy sie wygrana!Doping glosny co dobrze wrozy przed meczem z Jeziorakiem :wink: :twisted:
3 liga :arrow: OKS :!:

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » sob 16 wrz, 2006

(S)ebek pisze:Wynik w pelni zasluzony moglismy wygrac wyzej no ale liczy sie wygrana!Doping glosny co dobrze wrozy przed meczem z Jeziorakiem :wink: :twisted:
3 liga :arrow: OKS :!:
To będzie mecz już nie mogę się doczekać. Tym bardziej że dzisiaj Jeziorak wygrał 4:0, ale i tak III liga nasza i nikomu jej nie oddamy.

Awatar użytkownika
Swider
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 203
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004
Lokalizacja: Prusy Wschodnie.

Post autor: Swider » sob 16 wrz, 2006

Przed meczem z jeziorakiem wyjazd do Kurzetnika jeszcze przed kopaczami, gdzie trzeba uwazac bo to wlasnie tam Jeziorak stracil swoje pierwsze i jak dotad jedyne punkty... Chlopaki musza byc ciagle zmobilizowani i wygrac 10 mecz z rzedu ! :wink:

WSPTEAM
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 222
Rejestracja: wt 21 lut, 2006
Lokalizacja: z WSP/Londyn

Post autor: WSPTEAM » ndz 17 wrz, 2006

zauwazyliscie ze terminarz ulozony jest tak ze my gramy zawsze z tym samym zespolem co Jeziorak 2 tyg pozniej. Hehe zawsze beda mieli wymowke dlaczego nie awansowali

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » ndz 17 wrz, 2006

to jest spowodowane rozlosowaniem zespolow my mamy numer 3 a oni 1 ;)

Awatar użytkownika
MisTrzu
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 99
Rejestracja: wt 11 kwie, 2006
Lokalizacja: Kormoran

Post autor: MisTrzu » ndz 17 wrz, 2006

o ktorej mecz z jeziorakiem :?:

Nie nabijaj postów! Jest taki coś jak terminarz i jest on na wielu stronach !
- wmzpn.pl
- stomil.olsztyn.pl
- 90minut.pl

sprick
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 26
Rejestracja: sob 01 paź, 2005
Lokalizacja: olsztyn
Kontakt:

Post autor: sprick » ndz 17 wrz, 2006

:: Aktualna kolejka:
9. Kolejka - 16/17 września
Jeziorak Iława 4-0 Rominta Gołdap
DKS Dobre Miasto 0-2 Zamek Kurzętnik
OKS 1945 Olsztyn 2-1 Mamry Giżycko
Płomień Ełk 2-0 Zatoka Braniewo
Motor Lubawa 3-1 MKS Szczytno
Huragan Morąg 1-1 Polonia Pasłęk

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » ndz 17 wrz, 2006

Mam nadzieję, że teraz ktoś odpowie, bo chyba po meczu z MKS Szczytno wysiliłem się i pisałem dużo o meczu, by nikt tego nie skomentował i nie podjął dyskusji.

Zaczynam od bramkarza. Przy golu błąd, piłka leciała w krótki róg, gdzie był Grygorowicz, nie wiem. Wina pomocników, Michałowskiego najbardziej, bo nie przerwał groźnej akcji faulem, a nie od dziś po zdobytej bramce szybko tracimy jedną. Poza tym Bartek nie potrafi łapać piłki, nie ma kleju w rękawiczkach, a po dośrodkowaniach wypuszcza piłkę, ale na szczęściu jeszcze w powietrzu ją łapie.
Obrona, tu większych zastrzeżeń mieć nie można, ale Aziewicz Johnem Terrym nie jest. Nie zapomnę mu tego, że dwa razy nie potrafił głową skierować piłki do bramki gości. Poza tym w obronie daje się nabrać na najprostsze zwody i jest za wolny, więc przy kontrach nie ma szans na to, by kogoś dogonić czy wygrać z kimś pojedynek biegowy.
Gabrusewicz ogólnie też cieniutko na tej prawej obronie, ciągnie go do przodu, ale z tyłu jest słaby i niech go nie chroni opaska kapitańska przed krytyką, bo na obrońcę się nie nadaje.
Środek pomocy. To samo, co zawsze. Nie wraca Szwed na trzeciego do obrony podczas ataków i nie robi tym więcej miejsca Lechowi, a niepotrzebnie zagęszcza środek pola.
No i nasze połączenie zawodników grających za napastnikami: Franka Lamparda i Jariego Litmanena - Grzegorz Lech. Przez cały mecz jedno dobre podanie do Łukasika, po którym strzelił on gola. Drybling słaby, strzały anemiczne, no i kiks na środku boiska w stylu Patricka Lodewijksa, tylko że wczoraj bez konsekwencji, ale tyle szczęścia co Lech nie miał bramkarz Feyenoordu.
Skrzydła za wolne, braki szybkości Michałowski nadrabia dryblingiem i szczęściem, Lewandowski jest za wolny na skrzydłowego, dlatego zamiast niego w drugiej linii grać powinien Gabrusewicz.
Śnieżawski bez gola i ogólnie słabiutko. Łukasik Huntelaarem czy van Bastenem nie jest i z przewrotki goli za dużo nie strzeli.
Sędziowanie na naszym IV-ligowym poziomie. Znowu mnóstwo dziwnym decyzji i znowu raz niesłusznie nie przyznano nam rzutu karnego.

Awatar użytkownika
Anty-Jeziorak
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 138
Rejestracja: śr 20 kwie, 2005
Kontakt:

Post autor: Anty-Jeziorak » ndz 17 wrz, 2006

Fire Fighter pisze:Mam nadzieję, że teraz ktoś odpowie, bo chyba po meczu z MKS Szczytno wysiliłem się i pisałem dużo o meczu, by nikt tego nie skomentował i nie podjął dyskusji.

Zaczynam od bramkarza. Przy golu błąd, piłka leciała w krótki róg, gdzie był Grygorowicz, nie wiem. Wina pomocników, Michałowskiego najbardziej, bo nie przerwał groźnej akcji faulem, a nie od dziś po zdobytej bramce szybko tracimy jedną. Poza tym Bartek nie potrafi łapać piłki, nie ma kleju w rękawiczkach, a po dośrodkowaniach wypuszcza piłkę, ale na szczęściu jeszcze w powietrzu ją łapie.
Obrona, tu większych zastrzeżeń mieć nie można, ale Aziewicz Johnem Terrym nie jest. Nie zapomnę mu tego, że dwa razy nie potrafił głową skierować piłki do bramki gości. Poza tym w obronie daje się nabrać na najprostsze zwody i jest za wolny, więc przy kontrach nie ma szans na to, by kogoś dogonić czy wygrać z kimś pojedynek biegowy.
Gabrusewicz ogólnie też cieniutko na tej prawej obronie, ciągnie go do przodu, ale z tyłu jest słaby i niech go nie chroni opaska kapitańska przed krytyką, bo na obrońcę się nie nadaje.
Środek pomocy. To samo, co zawsze. Nie wraca Szwed na trzeciego do obrony podczas ataków i nie robi tym więcej miejsca Lechowi, a niepotrzebnie zagęszcza środek pola.
No i nasze połączenie zawodników grających za napastnikami: Franka Lamparda i Jariego Litmanena - Grzegorz Lech. Przez cały mecz jedno dobre podanie do Łukasika, po którym strzelił on gola. Drybling słaby, strzały anemiczne, no i kiks na środku boiska w stylu Patricka Lodewijksa, tylko że wczoraj bez konsekwencji, ale tyle szczęścia co Lech nie miał bramkarz Feyenoordu.
Skrzydła za wolne, braki szybkości Michałowski nadrabia dryblingiem i szczęściem, Lewandowski jest za wolny na skrzydłowego, dlatego zamiast niego w drugiej linii grać powinien Gabrusewicz.
Śnieżawski bez gola i ogólnie słabiutko. Łukasik Huntelaarem czy van Bastenem nie jest i z przewrotki goli za dużo nie strzeli.
Sędziowanie na naszym IV-ligowym poziomie. Znowu mnóstwo dziwnym decyzji i znowu raz niesłusznie nie przyznano nam rzutu karnego.
Skoro tak wszyscy słabo grają ! Wszyscy są tacy słaby to dlaczego wygrali kolejny mecz :roll: :roll:
Ty chyba kompleksy masz :D:D Albo ty jakis tam rezerwoy jestes i sie [moderator] ze cie do 11 nie wezmą :lol:

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » ndz 17 wrz, 2006

Ty chyba kompleksy masz Very HappyVery Happy Albo ty jakis tam rezerwoy jestes i sie [moderator] ze cie do 11 nie wezmą Laughing
Traktuję to jako żart, ale muszę Ciebie naprowadzić na właściwy trop - nie jestem rezerwowym ani juniorem starszym czy młodszym :P
Skoro tak wszyscy słabo grają ! Wszyscy są tacy słaby to dlaczego wygrali kolejny mecz
Nie napisałem, że wszyscy są słabi, ale po prostu grają słabo, a niektóre przyjezdne drużyny, dobrze poukładane taktycznie, potrafią napsuć nam sporo krwi. Większości chodzi mi o tę taktykę, która jest nieodpowiednia do umiejętności piłkarzy. Widziałem mecz i widziałem, jak grali Lech i Aziewicz. Gramy słabo jako drużyna, jako indywidualności jesteśmy najlepsi w lidze, dlatego wygrywamy. Nie ma zgrania, szybkiej gry na jeden kontakt, wyjść do piłek. To jest znacznie łatwiejsze niż drybling przy linii. Na IV ligę tyle starcza, ale na III może być za mało.

PS Może następny, który odpowie, podejmie dyskusję na temat mych rozważań, a nie zaraz zacznie na mnie wsiadać tylko dlatego, że - chyba jako jedyny - krytykuję piłkarzy OKS-u...

1945

Post autor: 1945 » ndz 17 wrz, 2006

widac tylko pelna improwizacja pozwala im wygrywac. A do 3 ligi maja mase czasu by zaczac grac zespolowo.

Osobiscie polecam owoce z duza iloscia magnezu, to najlepszy sposob na jesienna depreche 8) (to nie byla zlosliwosc :P )

WSPTEAM
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 222
Rejestracja: wt 21 lut, 2006
Lokalizacja: z WSP/Londyn

Post autor: WSPTEAM » ndz 17 wrz, 2006

widze ze komus sie cos pomylilo. Chłopie jak by nasi pilkarze grali jak Terry czy Litmanen to by nie grali w Stomilu( z calym szacunkiem) tylko conajmniej w I lidze i na pewno nie w polskiej

Awatar użytkownika
(S)ebek
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 212
Rejestracja: sob 29 lip, 2006

Post autor: (S)ebek » pn 18 wrz, 2006

Znalazlem jeszcze kilka fotek z meczu
:arrow: http://www.gazetaolsztynska.pl/?main=15&c=118,3,8965

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » pn 18 wrz, 2006

widze ze komus sie cos pomylilo. Chłopie jak by nasi pilkarze grali jak Terry czy Litmanen to by nie grali w Stomilu( z calym szacunkiem) tylko conajmniej w I lidze i na pewno nie w polskiej
"Widzę, że komuś się coś pomyliło"... Akurat to, czego się czepiasz, było wypowiedzią z przekąsem, z ironią można by rzec oraz na pewno było to porównanie. Porównałem naszych kopaczy do sław światowej piłki, w tenże sposób piętnując ich proste i głupie błędy oraz słabą grę. Chodzi mi o to, że gdyby oni byli skoncentrowani przez cały mecz i lepiej poukładani taktycznie, to wczoraj nie zgrzytalibyśmy zębami, bo OKS spokojnie mógłby takie mecze wygrywać.

ODPOWIEDZ