Najlepszy piłkarz rundy jesiennej OKS 1945 Olsztyn

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Najlepszy piłkarz rundy jesiennej OKS 1945 Olsztyn

Tomasz Aziewicz
4
5%
Przemysław Czerwiński
0
Brak głosów
Dariusz Frankowski
2
2%
Jacek Gabrusewicz
14
17%
Kamil Graczyk
0
Brak głosów
Krzysztof Górzec
0
Brak głosów
Jarosław Kaszuba
2
2%
Łukasz Kościuczuk
8
10%
Grzegorz Lech
10
12%
Łukasz Lewandowski
0
Brak głosów
Paweł Łukasik
9
11%
Daniel Michałowski
0
Brak głosów
Michał Romanowski
1
1%
Michał Ruszkiewicz
0
Brak głosów
Marek Śnieżawski
25
30%
Sebastian Spychała
0
Brak głosów
Rafał Szwed
2
2%
Dawid Wiśniewski
0
Brak głosów
Tomasz Żakowski
4
5%
Bartłomiej Grygorowicz
1
1%
 
Liczba głosów: 82

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Najlepszy piłkarz rundy jesiennej OKS 1945 Olsztyn

Post autor: Emilozo » ndz 10 gru, 2006

Stowarzyszenie Sympatyków Klubu OKS Stomil 1945 Olsztyn przy współpracy z serwisami internetowymi OKS Stomil on-line oraz Stomilowcy organizuje wybór najlepszego piłkarza OKS-u Stomil 1945 Olsztyn rundy jesiennej. Oddawać głosy mogą jedynie zarejestrowani użytkownicy naszego forum. Zwycięzca otrzyma pod czas pierwszego meczu na wiosnę okolicznościowy
puchar oraz nagrodę niespodziankę. Głosować można tylko na jednego piłkarza spośród wszystkich, którzy w tym sezonie pojawili się na boisku. Serdecznie zapraszamy do oddawania głosu na swojego faworyta do końca stycznia 2007r.


W tym temacie mile są widziane uzasadnienia swojego wybóru, posty z samym imieniem i nazwiskiem będą kasowane przez moderatorów.
Ostatnio zmieniony ndz 10 gru, 2006 przez Emilozo, łącznie zmieniany 2 razy.

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » ndz 10 gru, 2006

Wachałem się pomiędzy Łukaszem Kościuczukiem a Tomaszem Aziewiczem. To właśnie oni obaj wystąpili w głównej roli w tej rundzie. Znakomicie grali w obronie, a co najważniejsze w bardzo ciężkich sytuacjach ratowali Grygorowicza. Obaj strzelali bardzo ważne gole.

Mimo, że nasi napastnicy imponowali skuteczności to jednak nagroda należy się dla któregoś z wyżej wymienionej dwójki. Gdyby ich nie było z pewnością nie bylibyśmy liderami na półmetku rozgrywek.

A, głosuje na Kościuczuka.

Awatar użytkownika
V.N.A
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 699
Rejestracja: pn 02 sie, 2004
Lokalizacja: FCOPP!

Post autor: V.N.A » ndz 10 gru, 2006

Grzegorz Lech - Trzon drużyny

Pawel
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 159
Rejestracja: ndz 03 lip, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Pawel » ndz 10 gru, 2006

Tej jesieni bardzo podobala mi sie gra Pawala Łukasika dlatego swoj glos oddalem wlasnie na niego !

Awatar użytkownika
Pycior
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 231
Rejestracja: śr 19 kwie, 2006
Lokalizacja: z nienacka

Post autor: Pycior » ndz 10 gru, 2006

Mi njabardziej podobał Kościuczuk wiec na niego głos

Awatar użytkownika
(S)ebek
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 212
Rejestracja: sob 29 lip, 2006

Post autor: (S)ebek » ndz 10 gru, 2006

Ja swoj glos oddaje na Aziewicza :wink: Bradzo dobry obronca, ktory strzela bardzo wazne gole dla naszego Klubu!Pozdro!

Turbo
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 188
Rejestracja: ndz 12 paź, 2003
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Turbo » ndz 10 gru, 2006

Głos swój oddałem dla Łukasza Kościuczuka- pewny punkt drużyny. Najrówniej grający ze wszystkiich przez całą rundę na wysokim poziomie, więc nagroda sie mu należy

Awatar użytkownika
grzesiu
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 212
Rejestracja: ndz 08 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Jaroty
Kontakt:

Post autor: grzesiu » ndz 10 gru, 2006

Marek Śnieżawski - Tabela króli strzelców naszej ligi mówi sama za siebie. Strzelał bramki w ważnych meczach, dzięki temu mamy właśnie I miejsce w lidze. Nie zapominajmy kto strzela dla nas bramki 8)

eR.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: śr 21 wrz, 2005
Kontakt:

Post autor: eR. » pn 11 gru, 2006

Zdecydowanie Marek Śnieżawski. To on trafiał w światło bramki w tych ważniejszych meczach.

Awatar użytkownika
Lookcash
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 86
Rejestracja: śr 26 kwie, 2006

Post autor: Lookcash » pn 11 gru, 2006

Jak dla mnie na wyróznienie zasłużył Jacek Gabrusewicz, który nie od dziś wiadomo, że jest zawodnikiem ofensywnym, jednak po przekwalifikowaniu na bocznego obrońcę radził sobie bardzo dobrze. Świadczy to o wszechstronności i dojrzałości piłkarskiej naszego kapitana.

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » pn 11 gru, 2006

Myślę, że na wyróżnienie zasługiwało co najmniej kilku zawodników. Z obrony na pewno Kościuczuk, może też Aziewicz, Spychała równo i pewnie. Gabrusewicz jest na pewno w czołówce skrzydłowych ligi, Lech to mózg drużyny, aczkolwiek jego gra (udawanie Gerrarda, Lamparda czy Mintala) doprowadzała mnie do szewskiej pasji. Na uwagę zasługuje gra Graczyka, który niejednokrotnie wniósł ożywienie w poczynania kolegów. Dobry początek sezonu miał też Michałowski. Reszta zawodników też na pewno spełniła moje oczekiwania, ale tych pominę. Napastnicy nie grali źle, ale czy równo? Na pewno zawiedli w najważniejszym meczu. Szczególnie za mało ruchu. Wg mnie, Śnieżawskiemu brakuje czegoś takiego, by stanąć tyłem do bramki, odegrać piłkę do pomocnika. Poza tym trochę jakby zgubił skuteczność. Łukasika uważam za lepszego napastnika i myślę, że lepiej byłoby, gdyby schodził częściej do linii, pomagając tym samym skrzydłowemu i robiąc miejsce dla środkowych pomocników. Ewentualnie czasami wracać do drugiej linii, szczególnie wtedy, gdy musimy się bronić. Poza tym jego strzały nieraz są zbyt lekkie, a na chuchro Paweł nie wygląda :)

Swój głos oddałem na Darka Frankowskiego ze względu na jego wszechstronność. Jako prawy obrońca ma ten ciąg na bramkę i potrafi stworzyć przewagę liczebną w ataku. Poza tym się dobrze ustawia przy ataku pozycyjnym, zajmuje miejsce Kościuczuka, itd. Idealnie pasowałby do 4-3-3 na bok obrony.

dks 1971
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: pt 14 kwie, 2006

Post autor: dks 1971 » pn 11 gru, 2006

Ja wachałem się pomiędzy Lechem, Kościuczukiem i Gabrusewiczem. Zagłosowałem na tego ostatniego ponieważ już od paru sezonów jest pewnym punktem druzyny, strzelał ważne bramki, walczył do końca - zawsze! Grzegorz Lech bardzo dobra runda, ale ogólnie gra Jacka Gabrusewicza bardziej mi się podobałą. Kościuczuk, najpewniejszy z obrońców, ratował nieraz OKS, ale odszedł z tonącej łodzi zwanej DKS, czego mu się nie dziwie, bo sam pewnie bym tak postąpił, ale jednak Gabrusewicz.

A na koniec życze ogrania Jezioraku w Iławie na wiosne.

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

najlepszy...

Post autor: adam » pn 11 gru, 2006

Fajna akcja z tym pucharem i w ogóle pomysłem :brawa:
Zawodników godnych wyróżnienia jest kilku. Na słowa uznania zasługują napadziory(Śniegu i Łukasik), ale najlepsze jeszcze przed nimi, a potencjal mają. Lech - mózg drużyny, ale czasem słabsze występy no ale decyzja o pozostaniu na plus. Gaber - nie wiem jaką pojemność mają jego płuca, ale na pewno wielką. Walka od początku do końca, cały mecz od jednej bramki do drugiej, wielkie brawa. No i obrońcy. Kościuczuk - pewny punkt defensywy, widać panowanie nad piłką i spore ogranie. Zdecydowanie pewny punkt drużyny, no i powrót na stare śmieci. Zostaje Azia. Podobnie jak Kościuczuk pewny punkt "tyłów" drużyny. Dobra gra jeden na jeden, dobra gra głową, pewne interwencje no i potrafi zdobyć bramkę nawet decydującą o zdobyciu 3 pkt. Jak dla mnie ten zawodnik zdecydowanie najlepiej się "rozwinął" w całej kamandzie i ma wielkie perspektywy przed sobą. Wielkie gratulacje za grę całej drużynie, zwłaszcza wymienionym piłkarzom a głos kieruję w stronę....."perspektyw".

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » wt 12 gru, 2006

Ja się wahałem między atakerem Śnieżawskim a obrońcą Aziewiczem... Jednak 12 goli w rundzie jesiennej przyczyniło się do oddania głosu na Marka. Napastnik ten spokojnie poradziłby sobie w 2 lidze, mam nadzieje, że na koniec rundy wiosennej przegoni Suchockiego z Jezioraka i zostanie królem strzelców IV ligi W-M.

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » wt 12 gru, 2006

Lech-za przywiązanie

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » wt 12 gru, 2006

Jacek Gabrusewicz w skrócie kapitan dobrze spełniający swoje zadania myślałem nad Lechem ze względu na przywiązanie ale czasami "gwiazdorzy" nie potrzebnie na boisku :wink: :!:

WSPTEAM
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 222
Rejestracja: wt 21 lut, 2006
Lokalizacja: z WSP/Londyn

Post autor: WSPTEAM » wt 12 gru, 2006

Jacek Gabrusewicz za caloksztalt

Awatar użytkownika
tendragon
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 190
Rejestracja: wt 17 sty, 2006
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: tendragon » śr 13 gru, 2006

tylko Grzegorz Lech nie dosc ze przywiazany do olsztyńskiej druzyny to jeszcze bardzo dobry piłkarz, jak ktoś napisał "Trzon Drużyny"
fakt ze ŁKS chcial go do rugiej ligi tez o czymś świadczy

Tiger
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 75
Rejestracja: wt 28 gru, 2004

Post autor: Tiger » śr 13 gru, 2006

Heja, w tej rundzie najlepszy wg mnie był Paweł Łukasik, wyróżnienia dla Aziewicza i Śnieżawskiego. Nie sposób nie wspomnieć również o bardzo dobrej grze Gabrusewicza,Kościuczuka i Lecha. To tyle z mojej strony, pzdr

Awatar użytkownika
skorupa
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 57
Rejestracja: czw 14 gru, 2006
Lokalizacja: FC Lidzbark Warmiński

Post autor: skorupa » czw 14 gru, 2006

moim zdaniem grzesiek lech za to ze nie odpuszcza nigdy,gra naprawde dobrze i ze chce dalej grac dla nas

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » sob 16 gru, 2006

w piątkowej GO było info o konkursie :wink:

C.N.T.O.W
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 13
Rejestracja: pt 01 paź, 2004
Kontakt:

Post autor: C.N.T.O.W » śr 20 gru, 2006

TOMASZ ŻAKOWSKI -jego gole dające zwycięstwo w kilku meczach. :!: :!: :!:

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » śr 20 gru, 2006

wczoraj również było info w GO
dzis w radiu WaMa warto słuchac wiadomości sportowych ;)

głosujemy :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Post autor: Fanatyk_OKS » czw 28 gru, 2006

Szczerze mowiac jest kilku zawodnikow ktorzy moim zdaniem zasluguja na wyroznienie za runde wiosenna, dlatego nie chcialbym podawac jednego nazwiska. Z pewnoscia na pochwale zasluzyl Marek Śnieżawski za 12 goli w tej rundzie. Świetnie gral Tomek Aziewicz, ktory strzelil kilka waznych bramek (Ostroda, Lubawa), no i Grzesiek Lech kierujacy środkiem. Do tego podobala mi sie jeszcze gra mlodego Kamila Graczyka ktory potrafil niezle zakrecic środkiem bo wejsciu na boisko :)
Bez konkretnego nazwiska, sorry jesli jeszcze o kims zapomnialem 8)

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » pt 02 lut, 2007

Gratulujemy wygranej Markowi Śnieżawskiemu :)

Dziękujemy za głosy :)

Zablokowany