Stomil bedzie współpracował z Legią

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Turbo
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 188
Rejestracja: ndz 12 paź, 2003
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Stomil bedzie współpracował z Legią

Post autor: Turbo » pn 05 mar, 2007

Założyłem nowy temat ponieważ to już ponoć jest prawie pewne. W gazecie olsztyńskiej potwierdzili ten fakt a wkrótce mają napisać o tym więcej. Co do tej sytuacji to mam mieszane uczucia ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Co Wy na ten temat myślicie czy to bedzie dobre dla Stomilu?

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Post autor: Fanatyk_OKS » pn 05 mar, 2007

treść usunięta
Ostatnio zmieniony czw 08 mar, 2007 przez Fanatyk_OKS, łącznie zmieniany 1 raz.

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » pn 05 mar, 2007

Piłkarsko-organizacyjnie na pewno klub na tym skorzysta...


Nie traktujcie tego jako układ jakiś kibicowski, bo co tutaj mają kibice? NIC nas nie łączy przez to z Legią...

Awatar użytkownika
Pycior
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 231
Rejestracja: śr 19 kwie, 2006
Lokalizacja: z nienacka

Post autor: Pycior » pn 05 mar, 2007

hmm .. jako współpraca zarządowa czy jakas tam inna to mysle ze mogło by byc to dobre dla klubu ..

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » pn 05 mar, 2007

zobaczymy co z tej współpracy wynikinie... oby nie tylko Legia na tym korzystała

misiek74
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 51
Rejestracja: ndz 07 sie, 2005
Lokalizacja: Gągławki

Post autor: misiek74 » pn 05 mar, 2007

Chory pomysł jak dla mnie i to jeszcze z jakim klubem!![moderator]. :evil: .współpraca ? zabiorą wszystkich obiecujących chłopaków i jak zwykle nas wyrolują . Stanowcze nie z mojej strony

eR.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: śr 21 wrz, 2005
Kontakt:

Post autor: eR. » pn 05 mar, 2007

misiek74 pisze:Chory pomysł jak dla mnie i to jeszcze z jakim klubem!![moderator]. :evil: .współpraca ? zabiorą wszystkich obiecujących chłopaków i jak zwykle nas wyrolują . Stanowcze nie z mojej strony
100% poparcia :wykrzyknik: :wykrzyknik: :wykrzyknik:
Tylko na tym stracimy.. Takie jest moje zdanie.
Ostatnio zmieniony pn 05 mar, 2007 przez eR., łącznie zmieniany 1 raz.

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » pn 05 mar, 2007

misiek74 pisze:Chory pomysł jak dla mnie i to jeszcze z jakim klubem!![moderator]. :evil: .współpraca ? zabiorą wszystkich obiecujących chłopaków i jak zwykle nas wyrolują . Stanowcze nie z mojej strony
dokladnie zgadzam sie beda podbierac zdolnych pilkarzy a nam jakis sieiidziacych na lawie wypalonych graczy dawac taka wspolprace to ja szczrze pier......

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » pn 05 mar, 2007

Ale jeszcze nie wiadomo jak będzie wyglądać współpraca :wink:


Jak tak jak opisuje Misiek to... nie będzie to żadna współpraca...


Ale za nim to wejdzie w życie, zanim to zacznie działać to jeszcze myślę troche czasu, więc spokojnie panowie z ocenami :)
Szkoda naszych nerwów :)

ps. A Legia k........ :lol:

Awatar użytkownika
goleo6
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 232
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: goleo6 » pn 05 mar, 2007

wiadomo że Legii chodzi o naszych utalentowanych chłopaków a nam o pieniądze...bo co innego będziemy mieli z tej współpracy?

Awatar użytkownika
vk
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 121
Rejestracja: ndz 01 paź, 2006
Lokalizacja: Dajtki

Post autor: vk » pn 05 mar, 2007

moze walek moze nie - pewnie pod stolem zalatwia jak zawsze a oficjalnie to bedzie wygladalo ze wielkie korzysci...

misiek74
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 51
Rejestracja: ndz 07 sie, 2005
Lokalizacja: Gągławki

Post autor: misiek74 » pn 05 mar, 2007

Emil z całym szacunkiem dla Ciebie ale wszyscy wiedzą kto będzie czerpał z tego korzyści.Jak to załatwia Czereś to wiadomo że to legła wyjdzie na tym lepiej . :evil:

Awatar użytkownika
Swider
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 203
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004
Lokalizacja: Prusy Wschodnie.

Post autor: Swider » pn 05 mar, 2007

Prawda jest taka że kibice Legii w ten sposób chcą wykreować zgodę heh :wink: OLSZTYN&sosnowiec&wwa&szczecin i jeszcze elblag w gratisie jak to slicznie wyglada :P a moze chca nawet zrobic fuzje i przeniesc cwks to olsztyna :D wkoncu mamy swietny obiekt pilkarski ! :roll:
Tak na powaznie to po co rozkminiac temat skoro tak naprawde jeszcze nic nie wiadomo... Z kibicowskim pozdrowieniem kibic STOMILU - zawsze przeciw legii...

Awatar użytkownika
SzEFoo
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 433
Rejestracja: pn 10 maja, 2004
Lokalizacja: POJEZIERZE

Post autor: SzEFoo » pn 05 mar, 2007

ja jestem zdecydowanie na nie i to jeszcze na dodatek z Legia :shock:

Awatar użytkownika
(S)ebek
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 212
Rejestracja: sob 29 lip, 2006

Post autor: (S)ebek » wt 06 mar, 2007

Legia Warszawa będzie wspierała OKS 1945 Olsztyn, a olsztyński klub wesprze Legię. Jak to możliwe? Obydwa kluby mają podpisać umowę o współpracy.

Sprawie nadano bieg w Warszawie, gdzie delegacja OKS odwiedziła nowego dyrektora do spraw rozwoju sportowego Legii Mirosława Trzeciaka. Menedżer OKS Marcin Zarębski, dyrektor klubu Andrzej Królikowski, trener Andrzej Nakielski oraz wspierający olsztyński klub były piłkarz Stomilu Olsztyn i Legii Sylwester Czereszewski wysłuchali wizji współpracy ze strony warszawskiej, przedstawili też swoje propozycje.

Grunt do podpisania umowy jest gotowy. Trzeciak, były reprezentant Polski i piłkarz m.in. Osasuny Pampeluna, a ostatnio trener drużyn młodzieżowych w tym hiszpańskim klubie, po objęciu funkcji dyrektora do spraw rozwoju sportowego Legii zamierza przeszczepić na polską ziemię wzorce z Hiszpanii i chce stworzyć wokół Legii mocną pajęczynę klubów satelickich. - Taki jest model funkcjonowania profesjonalnego klubu i tak musi być też w Legii - mówi Mirosław Trzeciak. - Legia nie może być klubem, który patrzy na wszystko z góry, Legia musi współpracować na wielu szczeblach - dodaje.

Na czym ma polegać ta współpraca? Trener OKS Andrzej Nakielski przyznaje, że Legii zależy głównie na informacjach i łatwej "dostępności" do młodych talentów, które mogłyby się sprawdzić w takim klubie jak Legia. - Nam z kolei zależy na dostępności do materiałów szkoleniowych, na różnej formie stażów trenerskich. Będziemy zabiegali o to, aby Legia udostępniła nam wiedzę w sprawach organizacji i marketingu klubu - dodaje Nakielski. Trzeciak to potwierdza. - Role są ustalone. Legia jest klubem, który ma markę, który każdemu może dać wiele. Legia ma silną pozycję w polskiej piłce, Olsztyn, póki co, może dbać o to, żeby na własnym podwórku formować piłkarzy i wysyłać ich w świat. Na przykład do nas.

Na jakim etapie są sprawy? - Spotkaliśmy się w Warszawie po raz pierwszy, żeby się poznać i przekonać do współpracy. Powiem tak: jest inicjatywa, teraz chodzi o to, żeby wszelkie ustalenia przelać na papier po to, żeby ta współpraca była trwała - kończy dyrektor Trzeciak.

Sporo wskazuje na to, że dokumenty o współpracy mogą zostać podpisane jeszcze tej wiosny. Miłym akcentem początkowym mógłby być, o czym wspominano podczas spotkania, sparingowy mecz OKS z Legią Warszawa, który jednocześnie byłby benefisem Sylwestra Czereszewskiego. Do takiego wydarzenia miałoby dojść już po zakończeniu tego sezonu, w czerwcu bądź w lipcu.


:arrow: Gaztea Olsztynska
legi zalezy na naszych pilkarzach a co oni dadza nam w zamian... :roll: :twisted:

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » wt 06 mar, 2007

Na czym ma polegać ta współpraca? Trener OKS Andrzej Nakielski przyznaje, że Legii zależy głównie na informacjach i łatwej "dostępności" do młodych talentów, które mogłyby się sprawdzić w takim klubie jak Legia. - Nam z kolei zależy na dostępności do materiałów szkoleniowych, na różnej formie stażów trenerskich. Będziemy zabiegali o to, aby Legia udostępniła nam wiedzę w sprawach organizacji i marketingu klubu - dodaje Nakielski.
My im piłkarzy a oni w zamian tylko wiedze :roll: :/

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » wt 06 mar, 2007


Tomek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 156
Rejestracja: ndz 21 wrz, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Tomek » wt 06 mar, 2007

Pozyjemy zobaczymy a na razie nie ma co sie przejmowac bo to i tak nie jest pewne. 100% STOMIL

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » wt 06 mar, 2007

Ol(S)ztynianin pisze:
Na czym ma polegać ta współpraca? Trener OKS Andrzej Nakielski przyznaje, że Legii zależy głównie na informacjach i łatwej "dostępności" do młodych talentów, które mogłyby się sprawdzić w takim klubie jak Legia. - Nam z kolei zależy na dostępności do materiałów szkoleniowych, na różnej formie stażów trenerskich. Będziemy zabiegali o to, aby Legia udostępniła nam wiedzę w sprawach organizacji i marketingu klubu - dodaje Nakielski.
My im piłkarzy a oni w zamian tylko wiedze :roll: :/
im bardziej chodzi o młodych chłopców z Naki, a nie seniorów :)

Awatar użytkownika
776 p.n.e.
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: pn 31 paź, 2005

Post autor: 776 p.n.e. » wt 06 mar, 2007

Bardzo dobra inicjatywa :) Ole ole ole ola i tylko Legia, Legia Warszawa :)

FC BARCZEWO
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 86
Rejestracja: pn 28 sie, 2006
Lokalizacja: barczewo

Post autor: FC BARCZEWO » wt 06 mar, 2007

A LEGIA KUR.......!!!! A LEGIA STARA KUR.... JEST !!! TA ZABIORĄ ZDOLNYCH CHŁOPAKÓW A NAM DADZĄ JAKIS CIENIAKÓW MONIM ZDANIEM NIEPOWINNISMY WCHODZIC Z CWANIAKAMI ZE STOLICY W JAKIEKOLWIEK UKŁADY !! DUMA WARMI JEST TYLKO STOMIL OKS

Ol(S)ztynianin
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 635
Rejestracja: czw 20 sty, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ol(S)ztynianin » wt 06 mar, 2007

MichalMKS pisze:
Ol(S)ztynianin pisze:
Na czym ma polegać ta współpraca? Trener OKS Andrzej Nakielski przyznaje, że Legii zależy głównie na informacjach i łatwej "dostępności" do młodych talentów, które mogłyby się sprawdzić w takim klubie jak Legia. - Nam z kolei zależy na dostępności do materiałów szkoleniowych, na różnej formie stażów trenerskich. Będziemy zabiegali o to, aby Legia udostępniła nam wiedzę w sprawach organizacji i marketingu klubu - dodaje Nakielski.
My im piłkarzy a oni w zamian tylko wiedze :roll: :/
im bardziej chodzi o młodych chłopców z Naki, a nie seniorów :)
a kto nas bedzie zasilał :?: Cwaniaki sobie dobrze wykombinowali :!: Naucza nas jak sie jeszcze lepiej ich szkolic i w zamian tego nam ich zabiora.

Awatar użytkownika
Reggie
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 127
Rejestracja: sob 15 kwie, 2006
Kontakt:

Post autor: Reggie » wt 06 mar, 2007

FC BARCZEWO pisze:A LEGIA KUR.......!!!! A LEGIA STARA KUR.... JEST !!! TA ZABIORĄ ZDOLNYCH CHŁOPAKÓW A NAM DADZĄ JAKIS CIENIAKÓW MONIM ZDANIEM NIEPOWINNISMY WCHODZIC Z CWANIAKAMI ZE STOLICY W JAKIEKOLWIEK UKŁADY !! DUMA WARMI JEST TYLKO STOMIL OKS
FC Barczewo- nie spinaj się tak. Jeszcze nie wiadomo co z tego wyjdzie. Może Legia będzie podsyłać graczy na niezłym poziomie do Olsztyna, aby ograli się w 3 lidze.Może także powalczą o awans do 2 ligi. Nie ma co krytykować i klnąc na ten układ między klubami. Wielu z was patrzy na to jako na sprawę układu pomiędzy kibicami. Ja także nie lubię Legii, ale ta umowa może przyczynić sie do rozwoju naszego klubu. Jeżeli to nie wypali to wtedy będzie można "jechać" po Czeresiu i innych. Narazie sie starają. Widać, że coś się dzieje. Fajnie by było, gdyby zamiast Legii to był klub innego kraju, ale należy się cieszyć z tego co się ma. (a właściwie może mieć, bo jeszcze nic pewnego). Najważniejszy jest tą chwilę awans do 3 ligi a potem będziemy myśleć dalej. Chcecie to klnijcie na Legionistów, na klub Legia, na stolice, ale doceńcie starania Czeresia i zarządu. Należy dać im szansę...

KrZychu
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 103
Rejestracja: wt 16 sty, 2007
Lokalizacja: Dywity/Olsztyn

Post autor: KrZychu » wt 06 mar, 2007

LEGIA TO STARA KÓ... !! LEGIE JE.... JEST !! LEGIE TRZEBA WYKOSIC !! LEGIE CWKS :twisted: Ja jestem przeciw takim układom ... powinnismy finansowo ich wycisnąc albo przynajmniej niech nam płacą za te talenty :!:

Awatar użytkownika
SzEFoo
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 433
Rejestracja: pn 10 maja, 2004
Lokalizacja: POJEZIERZE

Post autor: SzEFoo » wt 06 mar, 2007

tutaj nic nie bylo wspomniane o tym, ze legia bedzie podsylac mlodych zawodnikow do OKSu tylko na odwrot :| i jaki z tego pozytek...

Ja dalej sie bede upierac ze NIGDY z nimi. :?

http://www.legialive.pl/news.php?id=21329 <-- nie wiem kto tam komentuje, ale az zal d... sciska.

na naki.pl mozna wyczytac, ze nawiazano wspolprace, z czego korzysci czysto sportowe bedzie miala legła ;| a nasza kadra trenerska bedzie podpatrywac treningi itd w Warszawie hahahahahha
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: cos mi tutaj nie gra, ale pozyjemy zobaczymy ;|

ODPOWIEDZ