OKS 1945 w III lidze - mecze

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
skorupa
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 57
Rejestracja: czw 14 gru, 2006
Lokalizacja: FC Lidzbark Warmiński

Post autor: skorupa » sob 04 sie, 2007

chłopaki o której gramy ze świtem?pozdro

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » sob 04 sie, 2007

skorupa pisze:chłopaki o której gramy ze świtem?pozdro
16:00.

Gumis
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 58
Rejestracja: sob 15 kwie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn/Kormoran

Post autor: Gumis » sob 04 sie, 2007

dawid_OKS pisze:
Emilozo pisze:Warmia i Mazury
Podlasie
Łódźkie
Mazowieckie

z tych 4 wojewódź składa się nasza 3. liga
jak jesteś dobry z geografii to tam szukaj klubów, z jakimi będziemy rywalizować

ps. podpowiem ze Kujawiaka tam nie znajdziesz
teraz to wiem:P

ale zagramy z jaga!! jagielonia 2 Bialystok
Nie zagramy ponieważ rezerwy Jagi wycofały się z rozgrywek.

Awatar użytkownika
FC.MORAG
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 135
Rejestracja: ndz 08 paź, 2006
Lokalizacja: FC MORĄG

Post autor: FC.MORAG » sob 04 sie, 2007

Jak nie zmieniają narazie nazwy... To jak to będzie na meczu Będziemy dopingować czy nie ? :|

K.K.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 332
Rejestracja: ndz 28 sty, 2007

Post autor: K.K. » ndz 05 sie, 2007

do 1 wrzesnia mają czas.

Awatar użytkownika
vk
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 121
Rejestracja: ndz 01 paź, 2006
Lokalizacja: Dajtki

Post autor: vk » pn 06 sie, 2007

Moraski_Kibic pisze:Jak nie zmieniają narazie nazwy... To jak to będzie na meczu Będziemy dopingować czy nie ? :|
Wlasnie bedzie doping???

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » pn 06 sie, 2007

niedługo wcale nie będzie tego tematu ;)

Awatar użytkownika
SzEFoo
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 433
Rejestracja: pn 10 maja, 2004
Lokalizacja: POJEZIERZE

Post autor: SzEFoo » pn 06 sie, 2007

Z jednej strony inauguracja III ligi, pewnie wiecej kibicow niz zazwyczaj w ostatnich latach, z drugiej protest. Ja jestem za tym zeby doping w tym meczu byl bo i frekwencja bedzie bardzo mozliwe i przy okazji mozna dac transparent jakis typu "albo zarzad wezmie sie do roboty albo ostatni mecz z dopingiem" ...

:arrow: JEDNA NAZWA - JEDEN KLUB - STOMIL OLSZTYN - AZ PO GROB :arrow:
Ostatnio zmieniony pn 06 sie, 2007 przez SzEFoo, łącznie zmieniany 1 raz.

FC BARCZEWO
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 86
Rejestracja: pn 28 sie, 2006
Lokalizacja: barczewo

Post autor: FC BARCZEWO » pn 06 sie, 2007

PROPONOWAł BYM TO SAMO CO NA OSTATNIM Z TYMI SAMYMI TRANSPARENTAMI !!!!

david
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 26
Rejestracja: czw 07 cze, 2007
Lokalizacja: Pieczewo

Post autor: david » wt 07 sie, 2007

ja bym proponowal taj jak napisal SzEFoo

Awatar użytkownika
seba
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 249
Rejestracja: sob 12 maja, 2007
Lokalizacja: Os. Mleczna
Kontakt:

Post autor: seba » wt 07 sie, 2007

SzEFoo ma racje, według mnie doping też powinien być. ale takie jest tylko moje zdanie.
Ostatnio zmieniony wt 07 sie, 2007 przez seba, łącznie zmieniany 1 raz.

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » wt 07 sie, 2007

przecież nie zmienili nazwy !!??

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » wt 07 sie, 2007

Tak zawzięcie walczymy o zmianę nazwy i mamy się wyłamać, bo rozgrywki się zaczynają? Panowie, nie bądźmy śmieszni, my, jesteśmy Stomilowcami. :twisted:

Awatar użytkownika
tendragon
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 190
Rejestracja: wt 17 sty, 2006
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: tendragon » wt 07 sie, 2007

ja tam nie ide, i nigdy juz nie zamierzam pojawic sie na meczu oks 1945

szkoda tylko pilkarzy
Ostatnio zmieniony wt 07 sie, 2007 przez tendragon, łącznie zmieniany 1 raz.

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » wt 07 sie, 2007

FC BARCZEWO pisze:PROPONOWAł BYM TO SAMO CO NA OSTATNIM Z TYMI SAMYMI TRANSPARENTAMI !!!!
Jestem za tym jak napisał kolega. Protest dalej. Walczyliśmy o nazwę tylko 1.5 miesiąca - jak na nas to trochę za mało...

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » wt 07 sie, 2007

Radykalne środki należy zostawić na później...

Awatar użytkownika
FC.MORAG
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 135
Rejestracja: ndz 08 paź, 2006
Lokalizacja: FC MORĄG

Post autor: FC.MORAG » wt 07 sie, 2007

Fire Fighter pisze:Radykalne środki należy zostawić na później...
Ciekawe co masz na myśli :wink:
U nas chyba też się nikt nie wybiera

Awatar użytkownika
vk
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 121
Rejestracja: ndz 01 paź, 2006
Lokalizacja: Dajtki

Post autor: vk » wt 07 sie, 2007

Moim zdaniem taki protest niezbyt dobry - slyszalem juz ze jacys kibice w ramach protestu nie jezdzili na wyjazdy - nie zabardzo powaznie to wyglada...

Tak na marginesie wychodzi ze caly poprzedni sezon kibicowano OKS 1945...

Drinks
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 57
Rejestracja: wt 03 lip, 2007

Post autor: Drinks » wt 07 sie, 2007

Ja powiem tak.Jestem za zmiana nazwy na Stomil popieram akcje w 100% ale na pierwszy mecz mysle ze powinno przyjsc jak najwiecej ludzi i glosno dopingowac naszych chlopakow gdyz sezon ciezki,przeciwnik mocny a chlopaki moga byc spieci startem 3 ligi.A to ze klub narazie nazywa sie OKS 1945 Olsztyn to nie zmienia faktu ze w calej Polsce i tak wszyscy kojarza go jako Stomil Olsztyn.Nawet herb jest praktycznie ten sam tylko znikneła nazwa.Wiem ze dla nas wszystkich kibicow,fanatykow itd wazna jest nazwa Stomil ale nie warto zloscic sie na samych pilkarzy.W tym dniu im jest potrzebny doping i to duzy.Wy fanatycy pokazcie ze jestescie z nimi a na samym meczu mozecie pokazac o co walczycie i np wywiesic jakis transparent lub cos w tym stylu.A swoja droga mysle ze predzej czy pozniej i tak klub wroci do nazwy Stomil.Nie odrazu Rzym zbudowano jesli naprawde powrot do nazwy Stomil moze pociagnac za soba stare dlugi mozna by pomyslec by klub nazwac np. Stomil's Olsztyn mala literowka a nazwa praktycznie jak kiedys ale to tylko moj maly pomysl.Pozdrawiam kibicow Stomilu

cnk
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 17
Rejestracja: pt 01 gru, 2006
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: cnk » wt 07 sie, 2007

Witam. Nie udzielam się tu często, ale teraz postanowiłem zabrać głos. Mianowicie OKS 1945 jako kontynuator i spadkobierca tradycji sportowych Stomilu, użytkownik dawnej bazy, a nawet klub podający w niektórych źródłach rok 1945 jako swoją datę powstania już dawno stał by sie celem "ataku" potencjalnych wierzycieli. Podmiot A posiadający długi po zmianie nazwy na podmiot B (OKS 1945, a raczej OKP WiM powstał z drugiej drużyny Stomilu) nadal posiada długi. Wie to każdy mający styczność z prawem lub nawet ekonomią. Nie wiem więc jakim cudem z drugiej drużyny Stomilu zadłużonego po uszy legalnie zrobiono OKP (brawa dla was panowie "działacze"). Kolejna sprawa to sama nazwa "stomil". Wpiszcie w google ten wyraz a wyskoczy wam kilka jeśli nie więcej podmiotów z tym wyrazem w nazwie. Do żadnego z nich nie stukają wierzyciele, a przecież podmioty te mają w nazwie człon "stomil"!!! Więc idąc tokiem rozumowania naszego zarządu do tych firm już muszą pukać wierzyciele, już zajmują im konta, zajmują ruchomości i nieruchomości... Nic takiego nie ma miejsca. Jeśli nawet nazwa "Stomil" dla naszego klubu naprawdę była by niebezpieczna, to nazwa "OKS Stomil 1945" zdecydowanie różni się od nazwy "Stomil" czyż nie koledzy kibice???
Wszystko to piszę jako absolwent Liceum Ekonomicznego oraz UWM, a obecnie pracownik Urzędu Skarbowego więc mam pojęcie :wink:
Pozdrawiam
ps. wchodzenie na 2 połowę oraz odpowiednie transparenty to jest dobra myśl jak na dzień dzisiejszy. Ale jeśli na dłuższą metę zarząd woli 300 fetniaków na krytej niż 1000 osób tworzących atmosferę na stadionie, to trzeba im będzie to dać :twisted:

FC BARCZEWO
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 86
Rejestracja: pn 28 sie, 2006
Lokalizacja: barczewo

Post autor: FC BARCZEWO » wt 07 sie, 2007

dokładinie tak jak kolega napisał do wyznaczonego terminu 1 wrzesien wchodzic na 2 połowe ale juz teraz wiadomo po zarzadu działaniach ze niechca zmienic nazwy i nic w tym kierunku nierobia tak wiec tzreba sie w ogule zastanowic powarznie co dalej.bo jak zaczniemy teraz noralnie kibicowac jak by nigdy nic to cała akcja poszła w pizd... i i posmiewisko na cała polske z całego protestu. TYLKO STOMIL :)

Awatar użytkownika
SzEFoo
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 433
Rejestracja: pn 10 maja, 2004
Lokalizacja: POJEZIERZE

Post autor: SzEFoo » wt 07 sie, 2007

FC BARCZEWO pisze:dokładinie tak jak kolega napisał do wyznaczonego terminu 1 wrzesien wchodzic na 2 połowe ale juz teraz wiadomo po zarzadu działaniach ze niechca zmienic nazwy i nic w tym kierunku nierobia tak wiec tzreba sie w ogule zastanowic powarznie co dalej.bo jak zaczniemy teraz noralnie kibicowac jak by nigdy nic to cała akcja poszła w pizd... i i posmiewisko na cała polske z całego protestu. TYLKO STOMIL :)

to lepiej bedzie jak calkowicie sie odetniemy od klubu? Zawodnicy nie sa niczemu winni... Oni wywalczyli awans jako OKS 1945 [ta data jednak cos mowi Stomilowcom, dla 'picu' nie zostala dodana do czlonu OKS]. Trzeba brac jeszcze jedna sprawe pod uwage, czy przypadkiem dzialacze nie byliby zadowoleni jak mieliby na trybunach samych piknikow, spokoj itd... a wowczas zaczna przychodzic cale rodziny i frekwencja zacznie rosnac tak czy inaczej, wiec czy lepiej odciac sie calkowicie od klubu i to juz od poczatku sezonu w III lidze?

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » wt 07 sie, 2007

cnk pisze:Podmiot A posiadający długi po zmianie nazwy na podmiot B (OKS 1945, a raczej OKP WiM powstał z drugiej drużyny Stomilu) nadal posiada długi. Wie to każdy mający styczność z prawem lub nawet ekonomią. Nie wiem więc jakim cudem z drugiej drużyny Stomilu zadłużonego po uszy legalnie zrobiono OKP (brawa dla was panowie "działacze").
Formalnie to wyglądało tak:

- pewna grupa osób założyła nowy klub (nowy podmiot - nowe stowarzyszenie), która nic a nic nie miała wspólnego ze MOKS Stomil, patrzeć na wszystko okiem biurokratycznym

- MOKS Stomil Olsztyn wycofał z rozgrywek drużynę rezerw w sezonie w tym, który nasz Stomil grał 2 lidze

- piłkarze jeniorów Stomilu i piłkarze rezerw Stomilu przeszli na zasadzie transferu do drużyny OKP WiM

- WMZPN nowy klub (każdy klub) może odrazu włączyć do rozgrywek IV ligi, nie koniecznie musi to być start od B-klasy. Dla dobra olsztyńskiej piłki tak się właśnie stało, że OKP WiM wystartowało w ramach uprzejmości WMZPN w IV lidze.

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » wt 07 sie, 2007

Emilozo pisze:
cnk pisze:Podmiot A posiadający długi po zmianie nazwy na podmiot B (OKS 1945, a raczej OKP WiM powstał z drugiej drużyny Stomilu) nadal posiada długi. Wie to każdy mający styczność z prawem lub nawet ekonomią. Nie wiem więc jakim cudem z drugiej drużyny Stomilu zadłużonego po uszy legalnie zrobiono OKP (brawa dla was panowie "działacze").
Formalnie to wyglądało tak:

- pewna grupa osób założyła nowy klub (nowy podmiot - nowe stowarzyszenie), która nic a nic nie miała wspólnego ze MOKS Stomil, patrzeć na wszystko okiem biurokratycznym

- MOKS Stomil Olsztyn wycofał z rozgrywek drużynę rezerw w sezonie w tym, który nasz Stomil grał 2 lidze

- piłkarze jeniorów Stomilu i piłkarze rezerw Stomilu przeszli na zasadzie transferu do drużyny OKP WiM

- WMZPN nowy klub (każdy klub) może odrazu włączyć do rozgrywek IV ligi, nie koniecznie musi to być start od B-klasy. Dla dobra olsztyńskiej piłki tak się właśnie stało, że OKP WiM wystartowało w ramach uprzejmości WMZPN w IV lidze.
ale nie oszukujmy sie ze to byl walek poniewaz pilakrze Stomilu 2 byli wypozyczeni do OKP i ogolnie ujmujac to dzialacze OKP dzialali przeciw 2 ligowemu Stomilowi i dazyli do upadku klubu OKP mial byc alternantywa a nie gwoziedziem do trumny
Ostatnio zmieniony wt 07 sie, 2007 przez Manio, łącznie zmieniany 2 razy.

cnk
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 17
Rejestracja: pt 01 gru, 2006
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: cnk » wt 07 sie, 2007

Emilozo pisze:
cnk pisze:Podmiot A posiadający długi po zmianie nazwy na podmiot B (OKS 1945, a raczej OKP WiM powstał z drugiej drużyny Stomilu) nadal posiada długi. Wie to każdy mający styczność z prawem lub nawet ekonomią. Nie wiem więc jakim cudem z drugiej drużyny Stomilu zadłużonego po uszy legalnie zrobiono OKP (brawa dla was panowie "działacze").
Formalnie to wyglądało tak:

- pewna grupa osób założyła nowy klub (nowy podmiot - nowe stowarzyszenie), która nic a nic nie miała wspólnego ze MOKS Stomil, patrzeć na wszystko okiem biurokratycznym

- MOKS Stomil Olsztyn wycofał z rozgrywek drużynę rezerw w sezonie w tym, który nasz Stomil grał 2 lidze

- piłkarze jeniorów Stomilu i piłkarze rezerw Stomilu przeszli na zasadzie transferu do drużyny OKP WiM

- WMZPN nowy klub (każdy klub) może odrazu włączyć do rozgrywek IV ligi, nie koniecznie musi to być start od B-klasy. Dla dobra olsztyńskiej piłki tak się właśnie stało, że OKP WiM wystartowało w ramach uprzejmości WMZPN w IV lidze.
Pod względem formalno-prawnym może i wszystko było oki, ale okiem urzędnika skarbowego mogę powiedzieć, że to są właśnie typowe wały w celu rozmycia odpowiedzialności. Ktoś komuś coś i tak to wygląda. Jeśli jednak tak jak Emil mówi przyjmie się, że jest to całkiem nowy podmiot, to polskie prawo nie zabrania mieć takiej samej nazwy chyba, że jest ona zastrzeżona urzędowo (można się liczyć co najwyżej z zarzutem nieuczciwej konkurencji). Ale jak już wspomniałem nawet w tym wypadku nazwa "Stomil" to nie "OKS Stomil 1945".

Zablokowany