OKS 1945 w III lidze - mecze

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

998
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 12
Rejestracja: pn 13 sie, 2007

Post autor: 998 » pn 13 sie, 2007

A jak byście się czuli jak by Wam ktoś był winny z 1mln zł. Ogłosiłby upadłość i Wasze pieniądze by przepadły. I nagle po jakimś czasie powstaje klub o takiej samej nazwie, w tym samym miście, grający na tym samym stadionie? I co nic byście nie zrobili żeby odzyskać kasę.

Też jestem za tym aby klub nazywał się Stomil, jednak Wypowiedzi typu: Nie interesują nas wyniki i w jakiej lidze gra klub tylko nazwa są niepoważne. Ci co to mówią nie są kibicami!!!

Trzeba poczekać, grać w coraz wyższych ligach a wtedy zmaina będzie bardziej realna (np poprzez wykupienie długów przez sponsora.

KML
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 64
Rejestracja: wt 30 sty, 2007
Lokalizacja: Os. Mazurskie

Post autor: KML » pn 13 sie, 2007

zle powiedziales! Sa kibicami tylko glupimi!!!

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » pn 13 sie, 2007

998 pisze:A jak byście się czuli jak by Wam ktoś był winny z 1mln zł. Ogłosiłby upadłość i Wasze pieniądze by przepadły. I nagle po jakimś czasie powstaje klub o takiej samej nazwie, w tym samym miście, grający na tym samym stadionie? I co nic byście nie zrobili żeby odzyskać kasę.

Też jestem za tym aby klub nazywał się Stomil, jednak Wypowiedzi typu: Nie interesują nas wyniki i w jakiej lidze gra klub tylko nazwa są niepoważne. Ci co to mówią nie są kibicami!!!

Trzeba poczekać, grać w coraz wyższych ligach a wtedy zmaina będzie bardziej realna (np poprzez wykupienie długów przez sponsora.
ja jestem w szoku po tym co napisales. po 1. a co Ty jestes jakims adwokatem tych ktorym MOKS jest winny jakies pieniadze? Co do sytuacji ktora opisales odpowiem Ci kontrsytuacja. Jest sobie firma Y, powiedzmy przewozowa, pobada w dlugi wisi hajs kierowcom itd. firma upada, wlasciciel sie zmywa. 5 lat po tym przychodze do tego samego miasta w ktorym dzialala firma Y. Przez przypadek nazwe mam taka sama jak tamta firma co upadla(nie wiedzialem ze taka firma nawet istniala). i teraz mi powiedz. czy mam ponosic odpowiedzialnosc za dlugi tamtej firmy? w przypadku Stomilu mamy taka sama sytuacje.
Ja mowie ze WOLE STOMIL W IV LIDZE NIZ OKP W I. i moze sie zdziwisz ale uwazam sie za kibica. nie mam pojecia kim jestes, ile masz lat i ile przezyles. Ja byle na niejednym meczu u siebie, bylem na niejednym wyjezdzie. Bylem z dryzyna gdy ta spadala z 1,2 i 3 ligi, przyjezdzalem specjalnie na mecze w IV lidze z Poznania wiec nie mow mi czy jestem kibicem czy nie. a Ty gdzie byles kibicu?

I powiem Ci jeszcze ze na bank jesli bedziemy wyzej to zmiana nazwy nie bedzie prostsza. a wykupienie dlugow przez sponosra skomentuje tak: :lol:
Ostatnio zmieniony pn 13 sie, 2007 przez kaczmar, łącznie zmieniany 1 raz.

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » pn 13 sie, 2007

A jak byście się czuli jak by Wam ktoś był winny z 1mln zł. Ogłosiłby upadłość i Wasze pieniądze by przepadły. I nagle po jakimś czasie powstaje klub o takiej samej nazwie, w tym samym miście, grający na tym samym stadionie? I co nic byście nie zrobili żeby odzyskać kasę.

Też jestem za tym aby klub nazywał się Stomil, jednak Wypowiedzi typu: Nie interesują nas wyniki i w jakiej lidze gra klub tylko nazwa są niepoważne. Ci co to mówią nie są kibicami!!!

Trzeba poczekać, grać w coraz wyższych ligach a wtedy zmaina będzie bardziej realna (np poprzez wykupienie długów przez sponsora.
zle powiedziales! Sa kibicami tylko glupimi!!!
po tych wpisach moge napisac tylko tyle ze czekajcie dalej pewnie spotkacie sie za kilka lat na Dafie Olsztyn albo jakims innym tworze ale wam to przeciez nie bedzie przeszkadzac wazne ze bedzie sukces dziekuje za uwage teraz tylko bede czytal i sie simial z waszych ciekawych postow jak ktos ma jakis problem domnie to prosze na priw bo na glownym nie bede odpowiadal na zaczepki tyle odemnie bawcie sie dobrze

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Post autor: Fanatyk_OKS » pn 13 sie, 2007

998 pisze:A jak byście się czuli jak by Wam ktoś był winny z 1mln zł. Ogłosiłby upadłość i Wasze pieniądze by przepadły. I nagle po jakimś czasie powstaje klub o takiej samej nazwie, w tym samym miście, grający na tym samym stadionie? I co nic byście nie zrobili żeby odzyskać kasę.

Też jestem za tym aby klub nazywał się Stomil, jednak Wypowiedzi typu: Nie interesują nas wyniki i w jakiej lidze gra klub tylko nazwa są niepoważne. Ci co to mówią nie są kibicami!!!

Trzeba poczekać, grać w coraz wyższych ligach a wtedy zmaina będzie bardziej realna (np poprzez wykupienie długów przez sponsora.
KML pisze:zle powiedziales! Sa kibicami tylko glupimi!!!

Jesteśmy kibicami STOMILu OLSZTYN, a Wy z tego co widze kibicami piłki nożnej, dla mnie to diametralna różnica. Dla Nas liczy sie klub i jesteśmy z Nim czy wygrywa czy nie i nie ma większego znaczenia poziom gry zespołu. To ze ktos nie potrafi tego zrozumiec to nie znaczy ze tak nie jest. Ktoś mądry powiedział kiedyś:"Niektóre rzeczy są czy sie w nie wierzy czy nie"
Ktoś juz wczesniej pisal ze jak chcecie sukcesow to na azs
Ostatnio zmieniony pn 13 sie, 2007 przez Fanatyk_OKS, łącznie zmieniany 1 raz.

998
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 12
Rejestracja: pn 13 sie, 2007

Post autor: 998 » pn 13 sie, 2007

kaczmar pisze:
998 pisze:A jak byście się czuli jak by Wam ktoś był winny z 1mln zł. Ogłosiłby upadłość i Wasze pieniądze by przepadły. I nagle po jakimś czasie powstaje klub o takiej samej nazwie, w tym samym miście, grający na tym samym stadionie? I co nic byście nie zrobili żeby odzyskać kasę.

Też jestem za tym aby klub nazywał się Stomil, jednak Wypowiedzi typu: Nie interesują nas wyniki i w jakiej lidze gra klub tylko nazwa są niepoważne. Ci co to mówią nie są kibicami!!!

Trzeba poczekać, grać w coraz wyższych ligach a wtedy zmaina będzie bardziej realna (np poprzez wykupienie długów przez sponsora.
ja jestem w szoku po tym co napisales. po 1. a co Ty jestes jakims adwokatem tych ktorym MOKS jest winny jakies pieniadze? Co do sytuacji ktora opisales odpowiem Ci kontrsytuacja. Jest sobie firma Y, powiedzmy przewozowa, pobada w dlugi wisi hajs kierowcom itd. firma upada, wlasciciel sie zmywa. 5 lat po tym przychodze do tego samego miasta w ktorym dzialala firma Y. Przez przypadek nazwe mam taka sama jak tamta firma co upadla(nie wiedzialem ze taka firma nawet istniala). i teraz mi powiedz. czy mam ponosic odpowiedzialnosc za dlugi tamtej firmy? w przypadku Stomilu mamy taka sama sytuacje.
Ja mowie ze WOLE STOMIL W IV LIDZE NIZ OKP W I. i moze sie zdziwisz ale uwazam sie za kibica. nie mam pojecia kim jestes, ile masz lat i ile przezyles. Ja byle na niejednym meczu u siebie, bylem na niejednym wyjezdzie. Bylem z dryzyna gdy ta spadala z 1,2 i 3 ligi, przyjezdzalem specjalnie na mecze w IV lidze z Poznania wiec nie mow mi czy jestem kibicem czy nie. a Ty gdzie byles kibicu?

I powiem Ci jeszcze ze na bank jesli bedziemy wyzej to zmiana nazwy nie bedzie prostsza. a wykupienie dlugow przez sponosra skomentuje tak: :lol:


Przytoczona przez Ciebie sytuacja jest zupełnie inna. Jak napisałem wcześniej obecny klub gra na tym samym stadionie i w tym samym miescie.



A tak w ogóle to i tak każdy kibic w Polsce wie że w III lidze gra teraz Stomil, a nazwa OKS 1945 nie funkcjonuje prawie wcale, poza raportami meczowymi itp. A co powiecie o ludziach , piłkarzach którzy pracują w obecnym klubie? Prawie wszyscy są wychowankami Stomilu i nikomu nie powiedzą że grają czy pracują w OKS 1945 ale w Stomilu.



Mam 23 lata, Kibicem Stomilu jestem od zawsze, mieszkam od Olsztyna 80km a jeździłem na większość meczów zespołu. Teraz brak mi na to czasu.

I dla mnie Stomil nadal istnieje, oczywiście lepiej żeby oficjalnie nazywał się Stomil, ale nazwa zespoł OKS zawsze będzie kojarzony z nazwą Stomil dopóki będą takie osoby jak my, czyli kibice Stomilu.



A co do wypowiedzi o zespole DAF Olsztyn. Gdyby taka firma sponsorowała Stomil to napewno nazwa byłaby zmieniona. Dla taskiej firmy 9mln długów to pestka. I klub nazywałby się Stomil Daf Olsztyn a i tak każdy by mówił Stomil.

radi1393
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 24
Rejestracja: pt 13 lip, 2007
Lokalizacja: FC Morąg

Post autor: radi1393 » pn 13 sie, 2007

Rzygać mi się chce jak to wszystko czytam :/ po co wam zmiana nazwy? co bedziecie sie onanizować przy niej? każdy szanujący się kibic w Polsce wie że OKS 1945 Olsztyn to jest Stomil ! OKS 1945 Olsztyn = Stomil Olsztyn tylko że w tabeli niema napisane Stomil tylko OKS 1945 ;) A stadion jest ten sam na ktorym gral Stomil . I herb jest nawet podobny ;)
Ostatnio zmieniony pn 13 sie, 2007 przez radi1393, łącznie zmieniany 1 raz.

998
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 12
Rejestracja: pn 13 sie, 2007

Post autor: 998 » pn 13 sie, 2007

a i przeczytajcie jeszcze ten artykuł

http://sport.onet.pl/74331,1248675,1587 ... omosc.html

Chyba nie chcecie aby z naszym klubem tak się stało??

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » pn 13 sie, 2007

Moim zdaniem to co się dzieje jest chore , zakaz wywieszania flag i transparentów na SBN ? Prowokacja ze strony ochrony mogli podejść i zakomunikować żebyśmy zdjeli transa a nie go zerwać i z usmiechem na twarzy trzymać go bo widać było że nie chodziło o zerwanie całkowite tylko sprowokowanie nas kibiców po czym zaraz kamerka się pojawiła , zdjęcia itd a wszytko ma jeden cel wyeliminowanie najwierniejszych kibiców Stomilu poprzez sprawy w sądach , grzywny zakazy stadionowe itd . Kilka lat byliśmy oszukiwani , olewani daliśmy dla zarządu wystarczająco dużo czasu na działania co do zmiany nazwy na Stomil . "Szanowany" przez wszystkich pan A. straszy sprawami w sądach a sam nie zna dnia ani godziny ... np. co do własnych spraw wtedy napewno transa pozdrowienia do więzienia nie będzie bo mu się należy kilka chwil na refleksje , c.w.e.l.e. pod cele :lol: Co do pikników zobaczymy ilu z nich weżmie udział w kolejnych etapach akcji protestacyjnej , nic nie robią dla klubu nie było większości z nich w 4 lidze farmazony typu gdzie byliście w 1 lidze ja mimo młodego wieku od małolata bywałem na meczach i co z tego ze byłem z podstawówce jak na meczu Stomil - Wisła Kraków w deszczu wspierałem drużyne dopingiem gdzie większość lewaków mających gdzieś wspieranie klubu pili wódke na meczach a teraz sprawy chcą zakładać i zastraszać tych którzy nie dają przyzwolenia , bo co to ma być kabaret (?) SZANUJ KIBICA OKS SZANUJ KIBICA ! Trzeba ustalić plan działania i działać dalej protestować :idea: :!:
PS. ZARZąD CHCE KULTURALNYCH KIBICóW A MY NIE BęDZIEMY SłUCHAć PRóśB LUDZI KTORZY SAMI SA GłUSI I CHOCIAż PATRZą TO NIE WIDZą żE JEST RóżNICA MIęDZY OKS STOMIL A MOKS STOMIL ... nie próbujcie robić z "prostych" ludzi prostaków :evil: :!: Bo obawiam się że jakiś kamikadze może wykorzystac swą ..."władze"... " Za Stomil za OKS pujdziemy az po życia kres " :idea: :!:

Pawson
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 493
Rejestracja: sob 11 wrz, 2004
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Pawson » pn 13 sie, 2007

OKS 1945 to tylko nazwa, ktora ciezko jest zmienic. Cala reszta to STOMIL ! Nie kibicujemy prezesowi, dyrektorowi czy innym pracownikom OKS 1945 Olsztyn, lecz PILKARZOM, ktorzy utozsamiaja sie ze STOMILEM ... wiec nie rozumiem tych protestow i calego zamieszania, skoro "termin" byl do 1 wrzesnia....ktory dzis mamy ?

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Post autor: Fanatyk_OKS » pn 13 sie, 2007

radi1393 pisze:Rzygać mi się chce jak to wszystko czytam :/ po co wam zmiana nazwy? co bedziecie sie onanizować przy niej? każdy szanujący się kibic w Polsce wie że OKS 1945 Olsztyn to jest Stomil ! OKS 1945 Olsztyn = Stomil Olsztyn tylko że w tabeli niema napisane Stomil tylko OKS 1945 ;) A stadion jest ten sam na ktorym gral Stomil . I herb jest nawet podobny ;)
Szkoda słów żeby to komentować :!: :!: :!:
Herb MOKSu tez byl podobny do Herbu STOMILu


Pawson dziś 13 sierpnia :D
Ostatnio zmieniony pn 13 sie, 2007 przez Fanatyk_OKS, łącznie zmieniany 1 raz.

radi1393
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 24
Rejestracja: pt 13 lip, 2007
Lokalizacja: FC Morąg

Post autor: radi1393 » pn 13 sie, 2007

Fanatyk_OKS, a powiedz czemu chcesz zmiany nazwy?

998
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 12
Rejestracja: pn 13 sie, 2007

Post autor: 998 » pn 13 sie, 2007

Fanatyk_OKS pisze:
Szkoda słów żeby to komentować :!: :!: :!:
Herb MOKSu tez byl podobny do Herbu STOMILu
Czyli wychodzi na to że nie jesteś kibicem Stomilu (z MOKS na przedzie bo taki Stomil tylko istniał), a nazwa OKS Stomil nigdy nie została wprowadzona (a szkoda).

MOKS Stomil pod taką nazwą Stomil grał do 2003r. Czyli wtedy nie kibicowałeś Stomilowi skoro nie chcesz utożsamiać z tamtą drużyną.


Stomil jest tylko jeden nieważne czy ma Moks czy OKS przed nazwą, ani nawet OKS 1945 r. Najważniejsze że kibice noszą w sercu Stomil...

radi1393
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 24
Rejestracja: pt 13 lip, 2007
Lokalizacja: FC Morąg

Post autor: radi1393 » pn 13 sie, 2007

998 pisze:Stomil jest tylko jeden nieważne czy ma Moks czy OKS przed nazwą, ani nawet OKS 1945 r. Najważniejsze że kibice noszą w sercu Stomil...
I oto mi własnie chodzi:)

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » pn 13 sie, 2007

NIEMOżLIWE NIE ISTNIEJE 8) :idea: :!:

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » pn 13 sie, 2007

998 napisal
Przytoczona przez Ciebie sytuacja jest zupełnie inna. Jak napisałem wcześniej obecny klub gra na tym samym stadionie i w tym samym miescie.
stadion nie ma nic do tego. stadion jest OSIRu i to OSIR sobie decyduje kto tam moze a kto nie moze grac. jakby chcieli to i by wyrzucili OKS i wpuscili Stomilowcow.

tak czytam te wasze posty i mam pytanie.
czy myslicie ze kibice w innych miastach zgodziliby sie na rozwiazania typu:
CWKS 1906(czy jaka tam oni maja date) Warszawa, KKS 1922 Poznan? itd.
no ja bardzo w to watpie.

i jeszcze do tej strony z onetu. juz wczesniej pisalem ze sytuacja tych klubow opisanych tam jest inna niz nasza. jak cos to pw
Ostatnio zmieniony pn 13 sie, 2007 przez kaczmar, łącznie zmieniany 2 razy.

998
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 12
Rejestracja: pn 13 sie, 2007

Post autor: 998 » pn 13 sie, 2007

A siedziba klubu?

Taka sama jak wcześniej.

Takie kłótnie nie mają sensu.
Stomil był, jest i będzie.


kaczmar pisze: tak czytam te wasze posty i mam pytanie.
czy myslicie ze kibice w innych miastach zgodziliby sie na rozwiazania typu:
CWKS 1906(czy jaka tam oni maja date) Warszawa, KKS 1922 Poznan? itd.
no ja bardzo w to watpie.

i jeszcze do tej strony z onetu. juz wczesniej pisalem ze sytuacja tych klubow opisanych tam jest inna niz nasza. jak cos to pw
Pewnie by nie chcieli, ale gdyby byli w naszej sytuacji to by musieli, dla dobra klubu.
Ostatnio zmieniony pn 13 sie, 2007 przez 998, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Swider
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 203
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004
Lokalizacja: Prusy Wschodnie.

Post autor: Swider » pn 13 sie, 2007

radi1393 pisze:Rzygać mi się chce jak to wszystko czytam :/
A rzygaj ale co nas to obchodzi ?
radi1393 pisze:po co wam zmiana nazwy?
A po co Cię matka urodziła ? Jesteś taki głupi czy tylko udajesz ?
radi1393 pisze:co bedziecie sie onanizować przy niej?
Widzę, że masz jakiś kompleks. 8)
radi1393 pisze: każdy szanujący się kibic w Polsce wie że OKS 1945 Olsztyn to jest Stomil !
Każdy szanujący się kibic w Polsce zrobi wszystko aby nazwa jego klubu odzwierciedlała jego tradycję i to z czym się utożsamia.

Jeżeli masz zamiar pisać głupoty to po prostu odłącz sobie modem.

Jeżeli teraz ustąpimy to za rok, dwa, trzy nikt juz w ogóle nie będzie patrzył na nasze zdanie. Od początku istnienia OKP ( OKS 1945 ) dążyliśmy do zmiany nazwy i dalej będziemy. Jeszcze dwa miesiące temu na ostatnim meczu IV ligi nie było tylu ludzi zainteresowanych klubem. I co widzę, że nagle wszystkie przerzutki wróciły ?

STOMIL TO MY :!:

radi1393
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 24
Rejestracja: pt 13 lip, 2007
Lokalizacja: FC Morąg

Post autor: radi1393 » pn 13 sie, 2007

Jeszcze zobaczycie że frekwencja za rok czy za dwa a może w tym sezonie będzie taka sama jak w czwartej lidze ..

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Post autor: Fanatyk_OKS » pn 13 sie, 2007

Swider pisze:
radi1393 pisze:Rzygać mi się chce jak to wszystko czytam :/
A rzygaj ale co nas to obchodzi ?
radi1393 pisze:po co wam zmiana nazwy?
A po co Cię matka urodziła ? Jesteś taki głupi czy tylko udajesz ?
radi1393 pisze:co bedziecie sie onanizować przy niej?
Widzę, że masz jakiś kompleks. 8)
radi1393 pisze: każdy szanujący się kibic w Polsce wie że OKS 1945 Olsztyn to jest Stomil !
Każdy szanujący się kibic w Polsce zrobi wszystko aby nazwa jego klubu odzwierciedlała jego tradycję i to z czym się utożsamia.

Jeżeli masz zamiar pisać głupoty to po prostu odłącz sobie modem.

Jeżeli teraz ustąpimy to za rok, dwa, trzy nikt juz w ogóle nie będzie patrzył na nasze zdanie. Od początku istnienia OKP ( OKS 1945 ) dążyliśmy do zmiany nazwy i dalej będziemy. Jeszcze dwa miesiące temu na ostatnim meczu IV ligi nie było tylu ludzi zainteresowanych klubem. I co widzę, że nagle wszystkie przerzutki wróciły ?

STOMIL TO MY :!:

Nic dodać, nic ująć... :brawa:

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » wt 14 sie, 2007

998 pisze:Czyli wychodzi na to że nie jesteś kibicem Stomilu (z MOKS na przedzie bo taki Stomil tylko istniał), a nazwa OKS Stomil nigdy nie została wprowadzona (a szkoda).

MOKS Stomil pod taką nazwą Stomil grał do 2003r. Czyli wtedy nie kibicowałeś Stomilowi skoro nie chcesz utożsamiać z tamtą drużyną.
Nie znasz historii klubu, którego nosisz w sercu...

Jak to nigdy nie było nazwy OKS Stomil ?? Pod taką nazwą istniał klub do początku lat 90.-tych!

998
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 12
Rejestracja: pn 13 sie, 2007

Post autor: 998 » wt 14 sie, 2007

Emilozo pisze:
Nie znasz historii klubu, którego nosisz w sercu...

Jak to nigdy nie było nazwy OKS Stomil ?? Pod taką nazwą istniał klub do początku lat 90.-tych!
Chodzi mi o to że za naszych czasów, za czasów naszego kibicowania Stomil miał przed nazwą MOKS, aż do 2003r.

I co teraz wszyscy chcą o tamtych czasach zapomnieć, o czasach największej świetności klubu.

MOKS był dobry, tylko działacze byli do kitu bo doprowadzili do takich długów, ale to już inna bajka.

FC BARCZEWO
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 86
Rejestracja: pn 28 sie, 2006
Lokalizacja: barczewo

Post autor: FC BARCZEWO » wt 14 sie, 2007

ale niektore wypowiedzi sa tragiczne i niewiadomo oco chodzi ma być w nazwie STOMIL i [moderator] mnei reszta obchodzi i ma sie zmienic nastawienia działaczy do kibiców i ktoś bardzo dobzre napisał wcześniej ze znajdzie sie kamikadze co za STOMIL zrobi wszystko :) do pikników to w tesco jest tani słonecznik. a jak jesteście naprawde kibicami i wam zalezy na zmienie nazwy to na najblizszym meczu przejdzie ktoś z puszka i zbierze odwas pieniazki na porade prawną zobaczymy ile uzbiera :) ale pewnie niepozwola wniesć puszki bo bedze swanowiła zagrozrenie i laweta wymyśli ze niewolno zbierac !!!

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » wt 14 sie, 2007

widac na forum wysyp okapowców ,ale na forum mozecie sobie poszalec a tak bedziecie zawsze cicho siedziec

wczoraj w skarbie kibica GO napisane było ze OKS 1945 został załozony w 1945 roku- i czy to jest wporzadku omamiac cąła opinie publiczna??to jest swiadomy zabieg -beszczelny ale swiadomy

to samo dotyczy sie histori na 90minut.pl itp

niech okp zyje włąsną tradycja i historia

skonczmy z obłuda ten klub oficjalnie nic nie ma wspolnego ze Stomilem ale bardzo chce miec klimat Stomilowski

I WłASNIE Z TYM WALCZYMY!!!Z PRZEKłAMANIEM !!!

wszystkie nastepne zale okapowskie nie beda tolerowane na forach kibiców STOMILU!!!
Ostatnio zmieniony wt 14 sie, 2007 przez Preze(S), łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
(S)ebek
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 212
Rejestracja: sob 29 lip, 2006

Post autor: (S)ebek » wt 14 sie, 2007

ale przecież nie ma szans na zmiany nazwy...widać to jak na dłoni przecież trzeba spłacić dług nie zrozumiecie tego? :| :|
Jacy ludzie sa tępi...!Przeczytaj sobie wczesniejsze wpisy zanim cos napiszesz :evil: :!:

Zablokowany