OKS 1945 w III lidze - mecze

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

WSPTEAM
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 222
Rejestracja: wt 21 lut, 2006
Lokalizacja: z WSP/Londyn

Post autor: WSPTEAM » sob 01 wrz, 2007

ze strony ww.90minut.pl

OKS 1945 Olsztyn 3-2 Ruch Wysokie Mazowieckie
Lech 24, Suchocki 46, Łukasik 68 - Jakuszewski 68, Żuberek 78
Dolcan Ząbki 2-0 Sokół Aleksandrów Łódzki
Olimpia Elbląg 2-1 Stal Głowno
Mazurkiewicz 30, Trafarski 45 - ? 35
UKS SMS Łódź 0-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Zjawiński 20, Gurzęda 33
Warmia Grajewo 3-2 Mazowsze Grójec
Concordia Piotrków Trybunalski 5-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Jabłecki 11, Stasiak 16, 65, 90, Rachubiński 40 - Pietrasik 45

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » sob 01 wrz, 2007

Drwęca jak zagrała :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Oby tak dalej chłopaki :D buhehe



OKS 3 miejsce w tabeli


Szybka fotka po meczu Obrazek
Ostatnio zmieniony sob 01 wrz, 2007 przez Kamas, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
zielony
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: ndz 03 cze, 2007

Post autor: zielony » sob 01 wrz, 2007

Cóż możnaby powiedzieć.. Mecz bardzo ciekawy. Pierwsza brama Lecha pokazała, że to Stomil jest lepszym zespołem w dzisiejszym meczu. Mimo fatalnego zachowania sędziów nasi kopacze poradzili sobie zdobyć 3 punkty. Do przerwy wynik adekwatny do gry.
Druga połowa i od razu gol. Bardzo dobrze zachował się Suchy, który nie wchodził w pole karne przeciwnika, a natychmiastowo lobnął bramkarza Ruchu. Kilkanaście minut potem piękna bramka Łukasika, goalkeeper rywali był bez szans. Do tej 66 minuty graliśmy naprawdę dobrze. Sądzę, że byliśmy już pewni zwycięstwa, więc na boisku było mniej biegania z naszej strony. Szybko zdobyta bramka przez Ruch (gdyby Grygo stał prosto do piłki spokojnie by to wyciagnął) i zaczynamy grać na czas. Potem lob Żuberka i zaczęła się nerówka. Znowu fatalne zachowanie sędziego przy kilku sytuacjach. Pod koniec meczu poprzeczka i.. 3 minuty doliczonego czasu gry, choć wg mnie zanim usłyszeliśmy ostatni gwizdek sędziego minęło z 5 minut.
Zwycięstwo cieszy, to prawda, ale milej by było, gdybyśmy nie stracili tych 2 bramek. Gratulacje piłkarzom!

Sądzę, że przeżylibyśmy bez tego "H. ci w dupe", to było nie potrzebne. Mimo, że bez dopingu, na trybunach ciekawie. Gratuluję kibicowi, który chciał się klepać z ochraniarzem, ale tamten zdygał :twisted:

Mazur
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 192
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Pieczewo / Jeziołka
Kontakt:

Post autor: Mazur » sob 01 wrz, 2007

ja dzisiejszy mecz spedziłem na krytej :oops: śmiać mi sie chciało jak laweciarz latał z łoki toki :lol: :lol: na krytej dzieki jego interwencji jeden chłopak musiał opuscić stadion :evil: Ogólnie cały mecz jeden wielki piknik :cwaniak:

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » sob 01 wrz, 2007

troche zbyt wybuchowy jest ale to kazdy wie ,zreszta nie dyskutuje sie z całym sektorem

OBEICALISMY ,żE NEI EBDZIE żADNYCH INCYDENTóW I TEGO SIE TRZYMAMY !!!!
klub wywiązuje się z ustaleń i niech tak zostanie
na SBN była mała wpadka ale nie wszystkich da się opanować z dnia na dzień
powoli nauczymy ludzi odpowiednich i przepisowych zachowań

i z czasem wypracujemy je ale razem MY/KLUB
bo na siłe nic sie nie da ;)


wiem ,że były tez jakies wyprowadzania nietrzeżwych z krytej :) ?
ALE KTO ICH WPUśCIł ??? ta sama ochrona co ich wyprowadzała !!
Ostatnio zmieniony sob 01 wrz, 2007 przez Preze(S), łącznie zmieniany 1 raz.

drako1999
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 32
Rejestracja: pn 24 kwie, 2006
Lokalizacja: Nikielkowo

Post autor: drako1999 » sob 01 wrz, 2007

Gość się odlał na samej górze :lol: i go wyczaili . Panowie na krytej jest pare kamer więcej rozsądku.

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » sob 01 wrz, 2007

Dla zainteresowanych - statystyki z dzisiejszego meczu ;)

1 września 2007, 16:00 - Olsztyn
OKS 1945 Olsztyn 3-2 Ruch Wysokie Mazowiecki
Grzegorz Lech 24, Łukasz Suchocki 46, Paweł Łukasik 54 - Tomasz Jakuszewski 68, Dzidosław Żuberek 78

OKS: 12. Bartosz Grygorowicz - 18. Dariusz Frankowski, 3. Tomasz Zakierski, 4. Tomasz Aziewicz, 13. Jarosław Rzeźnikiewicz - 17. Daniel Michałowski (66, 8. Jacek Gabrusewicz), 11. Kamil Graczyk (63, 20. Paweł Alancewicz), 5. Grzegorz Lech (75, 7. Łukasz Harmaciński), 15. Sebastian Spychała (84, 2. Piotr Trzciński) - 9. Łukasz Suchocki, 10. Paweł Łukasik.

Ruch: 12. Artur Holewiński - 20. Ryszard Płóciennik (73, 17. Grzegorz Jóźwiak), 21. Przemysław Kołłątaj, 3. Emil Pracz - 15. Piotr Binkiewicz, 5. Tomasz Kułkiewicz, 13. Łukasz Jegliński, 7. Arkadiusz Żaglewski (58, 23. Tomasz Jakuszewski), 9. Eugeniusz Kołodziejczyk (58, 6. Piotr Faszczewski) - 22. Robert Styranowski (58, 10. Piotr Matys), 18. Dzidosław Żuberek.

żółte kartki: Lech [2 żk w tym sezonie], Łukasik [3 żk w tym sezonie], Rzeźnikiewicz [1 żk w tym sezonie] - Jegliński, Jakuszewski, Faszczewski.

sędziował: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).
widzów: 2.000.

Awatar użytkownika
SzEFoo
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 433
Rejestracja: pn 10 maja, 2004
Lokalizacja: POJEZIERZE

Post autor: SzEFoo » sob 01 wrz, 2007

no frekwencja calkiem dobra jak na taka pogode ;) ostatnio coraz lepiej...

2.000
2.500
2.000

cos mi sie zdaje ze na meczu z Olimpia Elblag [jakby nie patrzec derby WiM] peknie 4.000 jak nie wiecej ;)

olsztyn
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 12
Rejestracja: sob 11 sie, 2007

Post autor: olsztyn » ndz 02 wrz, 2007

Jeśli tylko oprócz tradycyjnych metod mecz będzie lepiej nagłośniony.

Awatar użytkownika
Żuczek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 47
Rejestracja: pn 09 kwie, 2007
Lokalizacja: PoJeZieRzE

Post autor: Żuczek » ndz 02 wrz, 2007

do meczu z Olimpią jeszcze 2 kolejki ! za tydzień mecz o fotel lidera mam nadzieje że na naszą kożyśc i do radomiaka bedziemy jechać jako lider !

Manieczny
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 42
Rejestracja: czw 21 cze, 2007
Lokalizacja: Olsztyn Centrum

Post autor: Manieczny » ndz 02 wrz, 2007

Mecz całkiem ciekawy. Warto odnotować, że Suchocki uczestniczył przy każdej bramce 1 dograł 2 sam strzelił a przy 3 można powiedzieć że w pewien sposób asystował szkoda 2 bramek straconych ale niestety nasza drużyna po raz kolejny po dobrej pierwszej połowie i dobrym początku drugiej zaczyna grać nieco gorzej ale najważniejsze że 3 punkty w Olsztynie 8)

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » ndz 02 wrz, 2007

te frekwencje są dla mnie troche zawyzane ,ale i tak widać ,że ludzi jest więcej niz w ostatnich czasach ;)

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » ndz 02 wrz, 2007

Dzięki naszemu naczelnemu nieudacznikowi aż z nerwów rozbolał mnie brzuch. To, co robi ten nasz bramkarz, jest nie do pomyślenia. Gdyby między słupkami stał inny bramkarz, który przewinął się w ostatnich latach przez nasz klub, wczoraj zachowalibyśmy czyste konto. Fatalne zachowanie przy pierwszej bramce - strzał z dystansu z prędkością dośrodkowania, a Grygorowicz rzuca się w miejscu i jak zwykle nie sięga piłki. Druga bramka to już na sto procent jego wina. Nie wiem, jak bramkarz może dać się przelobować, stojąc na drugim metrze. Te jego parady przy straconych golach doprowadzają mnie do ataków serca. Chciałbym wiedzieć, kto odpowiada za transfer Grzegorza Sobiecha. Niczego się nie nauczyli po ściągnięciu Nieradki?! Po co było brać bramkarza, który jest rzekomo gorszy od naszych dziurawych rąk?

Mam także nadzieję, iż jeszcze dwóch piłkarzy spotka zasłużona nagroda. Spychała powinien siedzieć na ławie (na początku meczu nie trafił do pustej bramki z dwóch metrów :? ), a Harmaciński tę drużynę powinien opuścić. Co on wyprawia, to nie mieści się w głowie! Jest to nasz najsłabszy piłkarz, jakiego w tej rundzie widziałem. Odbija się od wszystkich zawodników rywala, każde zagranie ma nieudane. Kolejny nie najlepszy transfer.

I na koniec dwa słowa o taktyce. Co to jest za gra?! Czy Nakielski czasem nie pomylił ustawienia z jakimś meczem rugby?! Pierwszy raz i mam nadzieję ostatni widziałem coś takiego:
Spychała-Rzeźnikiewicz-Aziewicz-Zakierski-Frankowski-Gabrusewicz. Tak prezentowała się nasza linia obrony, gdy straciliśmy pierwszą czy drugą bramkę. Dlaczego ją straciliśmy? Otóż wypadło takie ustawienie, gdzie obrońcą kryjącym był... Rzeźnikiewicz.

Mam nadzieję, że zimą dołączy do nas defensywny pomocnik z prawdziwego zdarzenia oraz lewy obrońca lub lewy pomocnik.

A osoba, która pisała, że Grygorowicz dobrze zagrał, chyba nie była na meczu albo nie wyczułem jakiejś ironii. Niestety, po takim czasie obserwowania jego wyczynów, muszę przyznać, i jest mi przykro, że ten bramkarz nie broni strzałów, tylko zostaje trafiony. Moją tezę potwierdzać może każda wczorajsza sytuacja: bronił lekkie strzały w środek bramki, łapał dośrodkowania, został trafiony w sytuacji sam na sam po odgwizdaniu spalonego, a wszystkie trudniejsze strzały lądowały w siatce.

KML
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 64
Rejestracja: wt 30 sty, 2007
Lokalizacja: Os. Mazurskie

Post autor: KML » ndz 02 wrz, 2007

przecie to pupilek Nakielskiego! to po co ma robic mu konkurencje??? bez niego mecz bylby nudny, nasz bramkarz emocje zapewnia kibicom do ostatniego gwizdka ;)

Awatar użytkownika
goleo6
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 232
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: goleo6 » ndz 02 wrz, 2007

Mecz stał na naprawde wysokim jak na 3 ligę poziomie. Niestety niektórzy zawodnicy nie dostroili się do tego poziomu(w szczególności Grygorowicz i cała obrona OKS-u).To co oni wyprawiali przy straconych bramkach to przechodzi wszelkie pojęcie. Bo jak wytłumaczyć pierwszą bramkę? Cala obrona dała sie zrobić w jajo i po ładnym uderzeniu piłka w samym okienku. Po raz kolejny zawalił nasz bramkarz, którego umiejetności nie są adekwatne do klasy rozgrywkowej(chociaż muszę przyznac że efektownie pada na murawę po swoich"udanych" interwencjach :lol: ) Drugi gol dla Ruchu to juz żenada(każdy kto był na meczu wie o co chodzi :P ). Za to pozostałe formacje spisały sie bardzo dobrze, widać że jest coraz lepsze zgranie. Brawa dla Suchego który rozegrał znakomity mecz(asysta, bramka i udział przy trzecimgolu), oby tak dalej :D.Na trybunach sympatyczna atmosfera i całkiem sporo ludzi. Mam nadzieję że będzie ich coraz więcej :)

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » ndz 02 wrz, 2007

Jednego co mi brakowało to dopingu aż serce ściskało gdy traciliśmy drugą bramkę żeby wziąć się za doping i wspomóc piłkarzy. Mam nadzieje że wszystko potoczy się po naszej myśli i będziemy dopingować zespół przez całe 90 minut.

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » ndz 02 wrz, 2007

jak ktos zgubił klucze na smyczy stomilowskiej to są w tej pizzeri na statoil

NAGÓRKI
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 227
Rejestracja: pn 24 paź, 2005
Lokalizacja: OLSZTYN

Post autor: NAGÓRKI » ndz 02 wrz, 2007

Myślę, że trenera Nakielskiego jak i całą drużynę Stomilu na chwilę obecną bronią - WYNIKI :idea: :idea: :idea:

Oczywiście zastrzeżenia mogą być, ale krytykować można za coś co jest złe...patrząc na pozycję drużyny w tabeli trzeba mimo wszystko chłopaków pochwalić :idea:
A co do bramkarza -to chłopak sie wyrobi :lol: jak zresztą większość łapaczy Stomilowskich . :lol:
(taką mam bynajmniej nadzieję) :idea: :idea:


Chciałem ,aby było bardziej optymistycznie 8)
Bo martwić na chwile obecną to mogą się np . w Elblągu :lol: :lol:
i niech tak pozostanie :lol:

Tomek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 156
Rejestracja: ndz 21 wrz, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Tomek » ndz 02 wrz, 2007

KML pisze:przecie to pupilek Nakielskiego! to po co ma robic mu konkurencje??? bez niego mecz bylby nudny, nasz bramkarz emocje zapewnia kibicom do ostatniego gwizdka ;)
Cwaniaczku to ty stan w bramce to zobaczysz co o tobie bedzie pisac cale forum... Grygor popelnia bledy ale nie pisz glupot bo naprawde nie bronil zle.... :aniolek: :aniolek: :aniolek:

BENEK_STOMIL
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 13
Rejestracja: czw 22 mar, 2007

Post autor: BENEK_STOMIL » pn 03 wrz, 2007

KML,
Teraz Bedzie seria 3 [moderator] waznych meczow.. i trzeba bedzie sie postarac pojechac z dopingiem 90 minut... :D :D
_________________
[moderator] LIDERA! OKS [moderator] LIDERA! [moderator] LIDERA! OKS [moderator] LIDERA!

998
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 12
Rejestracja: pn 13 sie, 2007

Post autor: 998 » pn 03 wrz, 2007


Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » pn 03 wrz, 2007

Tomek pisze:Cwaniaczku to ty stan w bramce
Grygorowicz trenuje kilka lat, więc wymaga się od niego dobrej postawy. Trzeba jednak sobie szczerze powiedzieć, że to nie jest bramkarz na III ligę. Nie wiem, czy w ogóle na IV.
Tomek pisze:naprawde nie bronil zle
To może przybliżysz mi jakąś jego dobrą interwencję z ostatniego meczu?

Awatar użytkownika
goleo6
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 232
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: goleo6 » pn 03 wrz, 2007

Fire Fighter była jedna dobra interwencja :shock: :lol: W drugiej połowie ktoryś z piłkarzy Freskovity zdecydował sie na strzal z dystansu i Grygor wybronił to :D odbijając piłkę w pole. I to była najlepsza jego interwencja w ostatnim meczu. Jednak wydaje mi sie że jeśli nie poprawi gry na linii to będzie cienko :( Na przedpolu gra całkiem nieźle, jest bardzo odważny ale żeby być dobrym bramkarzem to trzeba umieć bronić na linii :P

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » pn 03 wrz, 2007

mecz o utrzymanie w Elidze Polonia Bydgoszcz-Falubaz Zielona Góra niestety Polonia Bydgoszcz przegrała. Mam nadzieje że w rewanżu się sytuacja odwróci.

Tomek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 156
Rejestracja: ndz 21 wrz, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Tomek » pn 03 wrz, 2007

Do Fire..

Mecz był pare dni temu więc wszystkiego sie nie da zapamiętać, ale jak dobrze pamiętam to była akcja sam na sam w której zachował się pozytywnie i uchronił zespół przed stratą bramki...

I jeszcze jedno... większość osób to tylko potrafi krytykować, zamiast pomóc chłopakom...
tyle

Zablokowany