OKS 1945 w III lidze - mecze

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
DSE303
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 99
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: DSE303 » sob 06 paź, 2007

szkoda 3 pkt :( i znowu ten sam powod niezadowolenia kibicow :( Grygorowicz :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :arrow: domu

Pawson
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 493
Rejestracja: sob 11 wrz, 2004
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Pawson » sob 06 paź, 2007

goleo6 pisze:Ten mecz pokazuje jak jesteście niekonsekwentni (przynajmniej niektórzy) w ocenie zawodników, a właściwie chodzi tu o jednego zawodnika: Bartosza G. Od początku sezonu zauważyłem że Grygorowicz nie posiada umiejętności na 3 ligę, zaś wszyscy chwaliliście go za "udane" interwencje i efektowne "parady". Wszyscy chwalili go za mecz z Olimpią że niby to on uchronił nas przed porażką, a tak naprawde zagrał bardzo przeciętnie jak zresztą wszyscy zawodnicy na placu. Większość groźnych sytuacji prowokował on sam. Teraz wszyscy go ojeżdżacie, ale nie zdziwię się, jeśli po następnych meczach(jeżeli wogóle zagra) będziecie go nosić na rękach za to że zawodnik drużyny przeciwnej przypadkiem trafi go piłką. Chciałbym zobaczyć w końcu w bramce Sobiecha i wydaje mi się ze w najbliższej kolejce się doczekam :wink: no, chyba że ojciec wstawi się za synkiem i Grygorowicz kolejny raz da popis...

Po raz kolejny suchy strzela bramkę, Łukasik znakomicie w ataku:moim zdaniem w zimie zmieni klub na 2 albo 1-ligowy :czytaj: . Kibicowsko kolejny raz na plus :D . Teraz czas na Warmię Grajewo 8)

PS: ktoś ma fotki z meczu?
a byles na meczu ? Łukasik nie gral

Awatar użytkownika
goleo6
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 232
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: goleo6 » sob 06 paź, 2007

Pawson pisze:a byles na meczu ? Łukasik nie gral
Mówie o całokształcie jego gry w tym sezonie a nie o tym meczu :wink:

Awatar użytkownika
SOLO
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 108
Rejestracja: wt 22 maja, 2007

Post autor: SOLO » sob 06 paź, 2007

Po raz kolejny suchy strzela bramkę, Łukasik znakomicie w ataku:moim zdaniem w zimie zmieni klub na 2 albo 1-ligowy :czytaj:


Chyba Suchy... :chytry:

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » sob 06 paź, 2007

giANt pisze:Sędzia bardzo dobrze prowadził spotkanie do niego nie można mieć zastrzeżeń. Co do Grygorowicza, to nie będę komentował tego, jedyne co mnie cieszy to to, że w końcu prawdopodobnie będzie bronił Sobiech.
sędzia był tragiczny :roll: :roll: podjął jedną dobrą decyzję, karny dla Orła... ale jeszcze przy okazji powinien wyrzucić z boiska Gryga, bo brutalnie faulował... :roll: :roll: a ten pokazał mu tylko żółty kartonik.

mam nadzieję, że teraz następuje era Sobiecha w naszej bramce ;)
Ostatnio zmieniony sob 06 paź, 2007 przez MichalMKS, łącznie zmieniany 1 raz.

Gie.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 363
Rejestracja: sob 08 wrz, 2007

Post autor: Gie. » sob 06 paź, 2007

Ma ktoś foty z meczu???
jak macie do piszcie na priv

Junioor
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 296
Rejestracja: wt 15 maja, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Junioor » sob 06 paź, 2007

Oglądałem wywiady z Jackiem Gabrusewiczem i Trenerem Nakielskim.... Jacek powiedział, że to ewidentny błąd Bartka G, ponieważ bez głowy wyszedł z bramki i rzut karny był prawidłowy (to też wiemy MY wszyscy). Nakielski powiedział, że jego zdaniem był to błąd sędziego i Grygo wyszedł prawidłowo... Zastanawiam się więc czy trener naprawde był przekonany o tym, że był to błąd sędziego czy poprostu kolejny raz nie widzi lub nie chce zauwazyc rarzącego blędu naSzego bramkarza.... :evil:

K.K.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 332
Rejestracja: ndz 28 sty, 2007

Post autor: K.K. » sob 06 paź, 2007

Grygorowicz....
Kosci było slychac na całym stadionie po jego wejsciu....

Sedzia jeszcze gorszy, tak jak pisali jedyna dobra decyzja to karny...

on chyba pierwszy raz sedziowal z pomocą liniowych gdyz spalone odgwizdywal jak juz nastepna akcja szła i to nie raz...

kibice na +
Ostatnio zmieniony sob 06 paź, 2007 przez K.K., łącznie zmieniany 1 raz.

kru

Post autor: kru » ndz 07 paź, 2007

Movie: kibice, "bramka" na 2:0 oraz karny tutaj: http://stomil.olsztyn.pl/temp/

Uwaga! Jak ktoś będzie gdzieś te pliki zamieszczał gdzieś indziej to proszę o podpisanie źródła "http://stomil.olsztyn.pl" :czytaj:

Foto pewnie będzie z rana na stronie, jak administracja zamieści.

Co do samego meczu to... choć bardzo cenię i lubię "Harmę" to jednak jego miejsce jest w 4 lidze, bo w 3 lidze to się gubi, tak samo jak ja :lol: w przedsezononym sparingu :wink: Grygorowicz: dał ciała, co tutaj dużo pisać... Gabrusewicz: moim zdaniem jeszcze nie jest ten moment, aby wychodził w podstawowym składzie. Atak: gdybyśmy nie mieli Suchockiego i Łukasika, który dziś NIE grał, to... :shock: TRAGEDIA by była. Nie ukrywajmy, skład mamy na ŚRODEK 3 ligi, nic ponadto, bo jak na razie to mamy więcej szczęścią niż rozumu!

A tak w ogóle to - jak mnie pamięć nie myli, bo nie patrzyłem w tabelę - ale już dziś możemy stracić lidera jak Ruch wygra.
Ostatnio zmieniony ndz 07 paź, 2007 przez kru, łącznie zmieniany 2 razy.

K.K.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 332
Rejestracja: ndz 28 sty, 2007

Post autor: K.K. » ndz 07 paź, 2007

+ sniezawski A klasa max.

Awatar użytkownika
MarcelOstroda
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 12
Rejestracja: wt 08 maja, 2007
Lokalizacja: FC Ostróda

Post autor: MarcelOstroda » ndz 07 paź, 2007

MOIM ZDANIEM to mecz Stomil-Orzeł był słaby :/ na boisku jak i na SBN . Ale to jest tylko moje zdanie... Pozdro

Awatar użytkownika
M4ly
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 79
Rejestracja: śr 05 wrz, 2007
Lokalizacja: Podgrodzie

Post autor: M4ly » ndz 07 paź, 2007

Mecz był na bardzo niskim poziomie, sedzia to ewidentnie nie wiedzial co ma robic... a nasz bramkarz to w ogole tragedia do czego on sie nadaje to chyba kazdy wie ... niech cos zrobia z tym bramkarzem bo wiekszosc kibicow padnie plackiem na stadionie przez jego wyczyny.

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » ndz 07 paź, 2007

Nie mamy co sie oszukiwac na dzien dzisiejszy,jesli awansujemy mamy bardzo marne szanse aby utrzymac sie w wyższej klasie niz 3 liga...

Awatar użytkownika
MisTrzu
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 99
Rejestracja: wt 11 kwie, 2006
Lokalizacja: Kormoran

Post autor: MisTrzu » ndz 07 paź, 2007

Kamas pisze:Nie mamy co sie oszukiwac na dzien dzisiejszy,jesli awansujemy mamy bardzo marne szanse aby utrzymac sie w wyższej klasie niz 3 liga...
Zimowe okno transferowe przed nami więc może dojść kilku wartościowych piłkarzy, ale trzeba sie liczyć też z tym, że ktoś może odejść...

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » ndz 07 paź, 2007

oks1945.pl:
A,że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić, to w jednej z ostatnich akcji pod bramką OKS-u został odgwizdany faul naszego bramkarza w polu karnym na zawodniku z Kolna. Arbiter podyktował jedenastkę. W bramce kontuzjowanego Bartosza Grygorowicz zastąpił Grzegorz Sobiech.Ponieważ była mozliwość obejrzenia tej kontrowersyjnej decyzji zaraz po meczu (mecz był nagrywany),to widać na nagraniu, że sędzia zbyt pochopnie pokazał na jedenastkę. Ale od decyzji sędziego (czy była ona słuszna czy nie) nie ma odwołania, to rzut karny został wykonany precyzyjnie i było 1:1.
Swój swojego kryje...
Przykre.
(minuta ciszy)
znowu będziemy musieli oglądać w bramce Grygorowicza

Junioor
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 296
Rejestracja: wt 15 maja, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Junioor » ndz 07 paź, 2007

Racja !

Mecz z Orłem pokazał co znaczy brak Łukasika, a doliczmy do tego Lecha lub Zakiera(którzy mogą mieć ofery zimą)... Może warto dać szanse jakimś młodym gniewnym, a dać sobie spokój z takimi osobowościami jak Harma czy Śniegu, którzy pokazali wczoraj gdzie ich miejsce... O Grygorowiczu nie wspominam bo jest to smutne, że raczej dalej będzie bronił, bo nikt nie widzi jaki on jest tragicznyyy

Świat się nie konczy ! Awans Przed NAMI !
Ostatnio zmieniony ndz 07 paź, 2007 przez Junioor, łącznie zmieniany 1 raz.

motórzysta
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 9
Rejestracja: wt 02 paź, 2007

Post autor: motórzysta » ndz 07 paź, 2007

Bez komentarza zostawie wyczyn Grygorowicza...

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » ndz 07 paź, 2007

Ja nie wiem dlaczego trener zaraz po faulu zdiał z boiska Gryg. Chyba po to aby zatrzec jakies złe wrazenie,ze niby on w tym faulu sam został kontuzjowany,napewno bardzo ucierpiał jak zaraz po zakonczeniu w normalnym stanie poszedł do szatni.ŻENADA....


PS.Ostro wczoraj po meczu "szef" pan auto pomoc wyłapal od jednej osoby : :!: :wink:

Awatar użytkownika
zielony
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: ndz 03 cze, 2007

Post autor: zielony » ndz 07 paź, 2007

Pytanie z innej beczki. Czy nasz klub ma tak mały budżet, że nie stać ich na zakup jednakowych koszulek? (Zakierski grał w innej...)

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » ndz 07 paź, 2007

Tylko_STOMIL pisze:Pytanie z innej beczki. Czy nasz klub ma tak mały budżet, że nie stać ich na zakup jednakowych koszulek? (Zakierski grał w innej...)
W przerwie zmieniali,widocznie dla Zakiera zabrakło. :(

Awatar użytkownika
Devoy
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 71
Rejestracja: pn 02 paź, 2006
Lokalizacja: Olsztyn . P-wo

Post autor: Devoy » ndz 07 paź, 2007

Kamas, Grygorowicz dostał korkami po bani...

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » ndz 07 paź, 2007

Devoy pisze:Kamas, Grygorowicz dostał korkami po bani...
Ale jestem pewien ze nic mu sie nie stało i na przekor wszystkim ustanie w bramce w meczu z Grajewem

Awatar użytkownika
goleo6
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 232
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: goleo6 » ndz 07 paź, 2007

Kamas pisze:Ale jestem pewien ze nic mu sie nie stało i na przekor wszystkim ustanie w bramce w meczu z Grajewem
Obyś się mylił...

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » ndz 07 paź, 2007

tez mam taka nadzieje ale nic nie wiadomo...

Junioor
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 296
Rejestracja: wt 15 maja, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Junioor » ndz 07 paź, 2007

Tylko_STOMIL pisze:Pytanie z innej beczki. Czy nasz klub ma tak mały budżet, że nie stać ich na zakup jednakowych koszulek? (Zakierski grał w innej...)
Z tego co ja widziałem, to cała reszta druga połowe grała w tych samych kompletacvh oprocz wymienionego Zakiera. Tomek zmienił koszulke na inną bo po jednym wejściu w pole karne przeciwnika chciał oddac strzał głową i.... wpadł w błoto :) jedną strone koszulki miał uwaloną i widocznie bardzo mokrą, było mu zimno i dlatego pewnie zmienił... :D

Zablokowany