OKS 1945 w III lidze - mecze

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
seba
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 249
Rejestracja: sob 12 maja, 2007
Lokalizacja: Os. Mleczna
Kontakt:

Post autor: seba » ndz 07 paź, 2007

Ruch Wysokie Mazowieckie - Nadwarnianka Pułtusk 2:0

mamy lidera cały czas dzięki zwycięstwie nad nimi 3:2.

Awatar użytkownika
barakuda
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 132
Rejestracja: pn 24 wrz, 2007
Lokalizacja: Jeziorany

Post autor: barakuda » ndz 07 paź, 2007

tak,lider jest ,ale lepiej by to wyglądało jakby były 2punkty przewagi.gdyby nasi piłkarze wykorzystali choć jedna sytuacje więcej były by dopisane 3 punkty ps.to itak nie zmienia faktu ,że grygorowi PODZIĘKUJEMY! :evil:

[ Dodano: Nie 07 Paź, 2007 ]
no to Olimpia popłyneła z Radomiakiem 3-0 :mrgreen:

Junioor
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 296
Rejestracja: wt 15 maja, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Junioor » ndz 07 paź, 2007

Tylko nie zapomnijmy, że za nami jest tylko jakiś śmieszny Ruch WM, bo są jeszcze Dolcan i Concordia...

Teraz bardzo ważny meczyk w Grajewie, a potem kto wie czy nie najważniejszy w rudzie z Concordią :twisted:

Żałuje troche tylko tego, że wszytskich lepszych przeciwników OKS w pierwszej rudzie ma na własnym stadionie (Ruch WM, Dolcan, Concordia, Świt lub Wigry) bo poźniej jak będzie trzeba zdobyć 3 pkt w trudnym spotkaniu zawsze będzie to boisko rywala...
Ostatnio zmieniony ndz 07 paź, 2007 przez Junioor, łącznie zmieniany 1 raz.

doman
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 42
Rejestracja: ndz 16 wrz, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: doman » ndz 07 paź, 2007

Harmaciński i Graczyk poruszają się po boisku jakby mieli w dupi.e po 20 kilo ołowiu. W nowoczesnej piłce nie ma miejsca dla tego tego typu zawodników.

Gie.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 363
Rejestracja: sob 08 wrz, 2007

Post autor: Gie. » ndz 07 paź, 2007

To prawda runda wiosenna będzie ciężka.
Miejmy nadzieje ze w zimowym oknie dojdzie ktos wartosciowy do Stomilu np. bramkarz
czy jakiś napastnik który mógłby odciążyć Suchego i Łukasika.
Oczywiście stawiam że sezon zakończymy w pierwszej trójce mam nadzieję że tak jak jest to teraz bez porażki
Niepokonany nasz STOMIL OLSZTYN kochany... :raca: :tylkostomil: :szal1:

Awatar użytkownika
SzEFoo
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 433
Rejestracja: pn 10 maja, 2004
Lokalizacja: POJEZIERZE

Post autor: SzEFoo » ndz 07 paź, 2007

bgs pisze:
SzEFoo pisze:
cich pisze:Niechce ich porównywac,poprostu uwazam ze lukasik gra lepsza pile,
tak jak sam to potwierdzasz.
uwazam ze to wlasnie on zasluguje na miano pilkarza wekendu.



OKS KORMORSN :tylkostomil:
tylko ze ma jedna wade, ma tylko jedna noge [lewa] ktora potrafi grac, Suchocki ma instynkt do strzelania bramek, bez niego nie bylibysmy na tym miejscu co teraz jestesmy. Trzeba mu oddac ze potrafi sie znalezc
Co ty jeb.iesz Pawlik gra [moderator] piłkę mimo melanżowego stylu życia ;) A poza tym ja widziałem u niego obydwie nogi może przestań ćpać jak widziałeś jedną?
dwie nogi to ma, ale zauwaz ktora gra i cpasz to chyba raczej Ty

P.S Suchocki w tym meczu jesli nie byl najlepszym zawodnikiem w naszej druzynie to przynajmniej robil zagrozenie pod bramka przeciwnika. Ja nie mowie ze Łukasik gra slabo bo jak gra to jest wieksza 'sila razenia' ale porownywalem Suchockiego z nim. A poza nimi dwoma to ciezko znalezc napastnikow na miare 2 ligi [przyszlej pierwszej] w obecnym skladzie.
Ostatnio zmieniony ndz 07 paź, 2007 przez SzEFoo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MarcelOstroda
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 12
Rejestracja: wt 08 maja, 2007
Lokalizacja: FC Ostróda

Post autor: MarcelOstroda » ndz 07 paź, 2007

Miejmy nadzieje ze wiecej meczy na takim (niskim) poziomie nie bedzie, ze to pierwszy i ostatni taki mecz... Ja osobiscie po cichu wierze w piłkarzy i mam nadzieje, ze awansuja :P

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » pn 08 paź, 2007

Na meczu nie byłem ale śmieszą mnie wasze komentarze (większości) :) . Jaka 1 ( 2 liga) zarząd jaki jest taki jest według mnie dużo robią dla tego klubu ( jaki jest taki jest - odnośnie zmiany nazwy ) systematycznie pozyskują sponsorów i tworzą zespół na przyszłość CIERPLIWOśCI ! Jeżeli działacze co widać działają co procentuje ( awans , obecnie 1 miejsce sponsorzy ), to zamiast się spinać że Wy chcecie 1 (2 ligi ) :) zastanów się na ilu wyjazdach byś wspierał drużynę w tej 1 lidze na ilu teraz byłeś :lol: ? Kleofas mam pytanie czy Ty jesteś chory czy masz jakieś problemy osobiste że w Olsztynie jest mecz a Ty na forum siedzisz i wynik wrzucasz ( pisze bez ironii po prostu pytam jak coś jest dla mnie nie jasne niechcę cię od razu krytykować bo nie o to chodzi i nie bawi mnie zbytnia krytyka na necie no chyba że nie ma innego sposobu na dotarcie do niektórych ludzi)? Piszecie słabo SBN patrzcie ile robicie żeby było lepiej a nie wymagacie od innych :) ! Do zobaczenia w Nowym Mieście Lubawskim (powód absencji praca ) i konsultujcie oprawy z Interem a nie sami na krytej wymyślacie aktywny sektor kibiców to SBN nikt was nie pobije i nie skrytykuje dobrze że chcecie działać ale od tego jest SSK ( wstąp ) od tego jest SBN
PS. Pozdrawiam Antyanarchia :)

Awatar użytkownika
zicoo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 352
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: zicoo » pn 08 paź, 2007

Klub jest na pierwszym miejscu, a wy żalicie się jakby za tydzień walczył o utrzymanie w lidze. Niektórzy dorównują w krytyce temu co angoli na Wembley zatrzymał... :lol:

Nie może nam całą rundę szczęście sprzyjać - cieszmy się, że wielkiego pecha mamy już za sobą i nie wpłynął on wcale na układ tabeli.

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » pn 08 paź, 2007

" Odwróć tabele Olimpia na czele " nie kumacie po co , dlaczego był remis :) jeszcze troche i to stanie się faktem

NAGÓRKI
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 227
Rejestracja: pn 24 paź, 2005
Lokalizacja: OLSZTYN

Post autor: NAGÓRKI » pn 08 paź, 2007

I tak najlepsze było to co śpiewali kibice Radomiaka
"ole ole ole ola tinky winky olimpia! " :lol: :lol:
:brawa: :brawa: :brawa: :brawa:

ARDIAN
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 202
Rejestracja: śr 19 wrz, 2007
Lokalizacja: FC Morąg

Post autor: ARDIAN » pn 08 paź, 2007

nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem :D mecz z Orlem byl slabszy, trudno i takiego sie zdarzaja, pozostaje sie cieszyc ze nie wplynal on na uklad tabeli

stomilek10
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 96
Rejestracja: sob 06 paź, 2007

Post autor: stomilek10 » pn 08 paź, 2007

Jak ja miałbym się podniecać po meczu który szczerze mówiąc nie był najgorszy(tylko wynik mógł byc inny) to lepiej nie chodzic na mecze wcale. Przecież to jest w pilce normalne że raz sie gra lepiej raz gorzej. Wystarczy spojrzesc na naszą ekstraklasę i ostatnią kolejke. Tam to grają profesjonaliści? i za jaką kasę ?a robią błędy jeszcze gorzsze niż nasi w 3 lidze. Niektórzy z Was zachowuja się taj jakby nigdy w piłke nie kopali i d...py nie dawali od czasu do czasu. Wrzuccie na luz i trzymajmy z zawodnikami którzy muszą czuć nasze wsparcie a nie dokopywanie :wink: Co by było gdyby Stomil miał 6 miejsce? Zaczelibyśmy palić zawodników żywcem? Pozdrowionka i do zobaczyska w Grajewie. :wink:

Awatar użytkownika
Aro
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 321
Rejestracja: pn 07 maja, 2007
Lokalizacja: Kormoran

Post autor: Aro » pn 08 paź, 2007

Ludzie, dlaczego wy narzekacie?! To że w meczu z Orłem zdobyliśmy 1 punkt to nie jest żadna porażka!! Jesteśmy niepokonani w lidze, mamy lidera.. Czego chcieć więcej?! Piłkarze to nie maszyny nie mogą grać każdego meczu na 100% i wygrywać 5:0. Zastanówcie się o czym wy czasami mówicie. Jeszcze rok temu wszyscy śpiewaliśmy "III liga, III liga..." A teraz mamy lidera w III lidze i jest źle!? Szczerze mówiąc nie liczyłem że aż tak dobrze rozpoczniemy ten sezon, dlatego jestem mile zaskoczony! Ja rozumiem że apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale to już chyba przesada...

P.S.
stomilek10 pisze:Niektórzy z Was zachowuja się taj jakby nigdy w piłke nie kopali i d...py nie dawali od czasu do czasu.
Na początku nie do końca zrozumiałem twój przekaz :) pzdr

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » pn 08 paź, 2007

Panowie jeszcze pewnie nie raz bedziemy musieli przełknąc smak porażki.Nasz zespół jest beniaminkiem ktory bardzo dobrze rozpoczał sezon ale nikt z nas nie wie jak ten sezon sie dla nas zakonczy ,czy po rozpoczeciu rundy wiosennej nie bedziemy przegrywac mecz za meczem!!To nie sa szachy ze jest 5 meczy i masz mistrzostwo czy awans.Tu liczy sie całoksztaut na zakonczenie sezonu.Mozna przegrac mecz ale pozniej trzeba sie wziasc do "kupy"i zrewanżowac!!!

Awatar użytkownika
Pankracy
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 116
Rejestracja: śr 17 maja, 2006
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Pankracy » pn 08 paź, 2007

spokojnie.. nic się nie stało. gramy dalej!

jacek
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 27
Rejestracja: ndz 15 kwie, 2007

Post autor: jacek » pn 08 paź, 2007

Z Dolcanem szczęśliwie zremisowaliśmy, z Kolnem pechowy remis. I wyszło na zero. W przyrodzie nic nie gimie :)

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » pn 08 paź, 2007

jacek pisze:Z Dolcanem szczęśliwie zremisowaliśmy, z Kolnem pechowy remis. I wyszło na zero. W przyrodzie nic nie gimie :)
JESZCZE SZCZESLIWE ZWYCIESTWO Z OLIMPIA :)

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » pn 08 paź, 2007

Nikt nie narzekał do tej pory na kiepską grę zespołu, bo wiadomo, że kryzys formy czasem przychodzi, ale chyba nie podobało się nikomu to, w jaki sposób uciekły nam dwa punkty. Chodzi mi o to, że była to ostatnia minuta i błąd tylko i wyłącznie jednego zawodnika.

Awatar użytkownika
M4ly
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 79
Rejestracja: śr 05 wrz, 2007
Lokalizacja: Podgrodzie

Post autor: M4ly » wt 09 paź, 2007

Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie w moim sercu STOMIL i na dobre i na złe.

Awatar użytkownika
goleo6
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 232
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: goleo6 » wt 09 paź, 2007

baron pisze:od kilku meczow bardzo slabe zaangazowaniew gre ...
Zeby było duże zaangażowanie w grę to musielibyśmy mieć co tydzień derby...

Dawid
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 324
Rejestracja: wt 03 sie, 2004
Lokalizacja: Fc. Olsztynek

Post autor: Dawid » wt 09 paź, 2007

Niepokonany nasz Stomil Olsztyn kochany :!: 8)

Awatar użytkownika
Tomi_OL
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 44
Rejestracja: sob 17 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Gdynia

Post autor: Tomi_OL » wt 09 paź, 2007

Kamas pisze:Panowie jeszcze pewnie nie raz bedziemy musieli przełknąc smak porażki.Nasz zespół jest beniaminkiem ktory bardzo dobrze rozpoczał sezon ale nikt z nas nie wie jak ten sezon sie dla nas zakonczy ,czy po rozpoczeciu rundy wiosennej nie bedziemy przegrywac mecz za meczem!!To nie sa szachy ze jest 5 meczy i masz mistrzostwo czy awans.Tu liczy sie całoksztaut na zakonczenie sezonu.Mozna przegrac mecz ale pozniej trzeba sie wziasc do "kupy"i zrewanżowac!!!
nie przegraliśmy Gramy dalej. DO BOJU OKS !!!

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » wt 09 paź, 2007

Fikuśnie i kuriozalnie wyglądała ostatnia minuta w telewizji na powtórce. Nie szło nie widzieć faulu Grygorowicza nawet w telewizyjnej powtórce. Bramkarz w ogóle nie wychodził rękoma do piłki, a atakował nogi rywala własnymi. Grygorowicz stanął w bramce i co?! I zmiana! Skandal, szkoda, że to III liga, bo byłby dobry artykuł do Faktu na całe dwie strony. Poza tym komentujący Czereszewski przyznał, że był ewidentny karny, bo było słychać trzeszczenie kości, a ten obok niego niby nie widział, niby nie słyszał, niby był zasłonięty.

Karny był ewidentny, a ten, który pisał to na oficjalnej stronie: "Ponieważ była mozliwość obejrzenia tej kontrowersyjnej decyzji zaraz po meczu (mecz był nagrywany),to widać na nagraniu, że sędzia zbyt pochopnie pokazał na jedenastkę. Ale od decyzji sędziego (czy była ona słuszna czy nie) nie ma odwołania, jest chyba przewodniczącym klubu niewidomych.

Pozdrawiam tego faceta, czas na zmianę pingli.

Drinks
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 57
Rejestracja: wt 03 lip, 2007

Post autor: Drinks » wt 09 paź, 2007

Fakt faktem mecz Oks zagrał słaby ale to nie zmienia faktu że 3 ptk powinny zostać w Olsztynie.Mowilem to juz pare razy i powtorze: Co ten gościu robi w bramce w 3ligowym zespole.Bramkarz jest z niego jak z koziej dupytrabka i tyle.Ale jak ma sie ważnego tatusia to można popełniać błedy i grac w 11 w każdym kolejnym meczu.I wiecie co szkoda mi tylko Sobiecha bo sie wpakował na dobre na lawce o ile Nakielski wrescie sobie onim przypomni ale jakos w to nie wierze.Pozdro dla normalnych kibiców

Zablokowany