OKS 1945 w III lidze - mecze

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

fysiek
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 36
Rejestracja: pt 10 mar, 2006
Lokalizacja: Lidzbark Warminski

Post autor: fysiek » ndz 14 paź, 2007

Brawo STOMIL,brawo!!! :brawa: :brawa: :brawa:

Jalok
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 246
Rejestracja: ndz 14 paź, 2007
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Jalok » ndz 14 paź, 2007

Stomil - MAMY LIDERA :tylkostomil:

Za tydzień wygrać z concordią u siebie (mobilizacja)...
potem 2 slabsze zespoly nadnarwianka i drweca nowe miasto (rowniez mobilizacja ;))

Awatar użytkownika
siaku89
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 49
Rejestracja: śr 16 maja, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: siaku89 » ndz 14 paź, 2007

no elegancko bedzie jak do 1 ligi nowej awansujemy :)

Anonim
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 16
Rejestracja: czw 26 lip, 2007
Lokalizacja: z Jarotowa

Post autor: Anonim » ndz 14 paź, 2007

Nie to zebym sie nie cieszył ze zwyciestwa oraz gry naszych pilkarzy bo zagrali naprawde bardzo ladnie , ale nie ma co sie zbytnio jarac , przed nami runda wiosenna i jeszcze kilka w tej rundzie , gra nastawia pozytywnie ale nie ma co zbytnio wybiegac w przyszlosc

NAGÓRKI
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 227
Rejestracja: pn 24 paź, 2005
Lokalizacja: OLSZTYN

Post autor: NAGÓRKI » ndz 14 paź, 2007

A jak chciałbym zadać jeszcze 1 pytanko :roll: ...Gdzie są teraz Ci wszyscy co tak na tą drużynę najeżdzali po meczu z Orłem :?: :evil:
Brawo chłopcy za wynik z Warmią ,bądz co bądz drużyną solidną środka tabeli. :idea:

Awatar użytkownika
Kaspersky
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 38
Rejestracja: czw 07 lip, 2005
Lokalizacja: PIECZEWO
Kontakt:

Post autor: Kaspersky » ndz 14 paź, 2007

Kamas pisze:Pomyslmy sobie ludzie jak awansujemy do nowej 1 ligi ,jaki to bedzie ogromny sukces.Taki klub jak Stomil potrafił sie podniesc z samego dna i awansowac juz prawie na sam szczyt piłkarskiego swiata.Do Olsztyna znow beda zjezdzac klasowe zespoły z najwyzszej połki,a co za tym idzie byc moze cos sie ruszy na stadionie.Na mecze bedzia przychodzic znow tysiace ludzi.Miejmy nadzieje że piłka w Olsztynie znow bedzie bardzo rozpoznawana w naszym kraju:)
Hehe, oby tak było :) Chociaż nie są to chyba tylko pobożne życzenia, bo w ostatnich latach widać, że wielkie piłkarskie marki jak jeden mąż wracają z zaświatów do najwyższych lig, że wspomnę tylko Ruch Chorzów, Jagiellonię, Arkę, Lechię czy GKS Katowice. Na nas też przyjdzie kolej;) W końcu też jesteśmy WIELKĄ PIŁKARSKĄ MARKĄ :) Z rosnącą liczbą kibiców i młodą perspektywiczną drużyną można wiele zdziałać. Nam się to uda, nazwę też koniec końców przywrócimy. Pozdro dla fanaticos :)

Awatar użytkownika
kevinnash
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: ndz 23 wrz, 2007
Lokalizacja: Pieczewo
Kontakt:

Post autor: kevinnash » pn 15 paź, 2007

NAGÓRKI pisze:...Gdzie są teraz Ci wszyscy co tak na tą drużynę najeżdzali po meczu z Orłem :?:

Takich mamy już tych kibiców... tak było, jest i będzie... przykładem jest Małysz.

Nie ma bata Stomil wymaiata

Junioor
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 296
Rejestracja: wt 15 maja, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Junioor » pn 15 paź, 2007

:!: ODDAJ GŁOS NA PIŁKARZA WEEKENDU :!:


Paweł Alancewicz (OKS 1945 Olsztyn, III liga) - gol i wypracowanie rzutu karnego; to dorobek młodego pomocnika w wyjazdowym meczu z Warmią Grajewo (wygranym przez olsztynian 3:0).

http://gazetaolsztynska.wm.pl/Wybierz-p ... endu,32599


:!: :twisted: GŁOSUJEMY WSZYSCY :twisted: :!:

Awatar użytkownika
MisTrzu
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 99
Rejestracja: wt 11 kwie, 2006
Lokalizacja: Kormoran

Post autor: MisTrzu » pn 15 paź, 2007


Jalok
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 246
Rejestracja: ndz 14 paź, 2007
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Jalok » pn 15 paź, 2007

heh ale skok :P jak ja głosowałem to miał z kilka % - teraz 50%+ :P Ehh ci stomilowcy-onlajnowcy ;)

Turbo
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 188
Rejestracja: ndz 12 paź, 2003
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Turbo » pn 15 paź, 2007

Paweł Alancewicz gra coraz lepiej i jak sie bedzie tak rozwijał w takim tempie to bedziemy mieli z niego bardzo duzy pozytek. Teraz chyba bedzie grał w pierwszym składzie (mam taka nadzieje).

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » pn 15 paź, 2007

Powiedzmy szczerze Stomil kreuje bardzo dobrych zawodników :D :aniolek:

stomilek10
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 96
Rejestracja: sob 06 paź, 2007

Post autor: stomilek10 » pn 15 paź, 2007

Zgadzam się z tymi którzy są stonowani z opinią żeby Stomil awansował do nowej pierwszej ligi bo faktycznie jeszcze sporo przed nami ,a jak bedzie ,oczywiscie niewiadomo. Pamietajmy, że taki awans wiąże się z duzymi pieniędzmi a takich w Olsztynie nie widać. Czy ktoś będzie chciał wyłozyc sporo kasy... ? chciałbbym !!! Może faktycznie cieszmy się tym co mamy teraz ,patrzmy ambitnie w przyszłość ale nie zapominajmy że jeszcze Stomil siłą rzeczy będzie miał słabsze dni. I wtedy potrzebne będzie piłkarzom wsparcie z naszej strony (oby nie takie jak z Orłem Kolno). Trzymajmy teraz kciuki za naszych w meczu z Concordią którą niestety niektórzy troszeczkę niestety lekceważą. Strzelili oni 26 bramek i stracili 9. Jak, widząc taki bilans mam sporo pokor. ALE I TAK WIERZĘ W NASZYCH CHŁOPAKÓW BO WIARA TO JEST TO CO KIBIC MA WSERCU NAJCENNIEJSZEGO. Przyjdzmy na stadin i dopingujmy NASZ STOMIL. :lol:

Awatar użytkownika
Pankracy
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 116
Rejestracja: śr 17 maja, 2006
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Pankracy » pn 15 paź, 2007

głos poszedł :)

radi1393
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 24
Rejestracja: pt 13 lip, 2007
Lokalizacja: FC Morąg

Post autor: radi1393 » pn 15 paź, 2007

Mój kolega mi opowiadał że jak Stomil grał w 1 lidze to świetnie wychodziło krzyczenie ''Let's go Stomil, let's go'' ! podobno było bardzo głośno (?)

Awatar użytkownika
Jaruś81
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 48
Rejestracja: pt 24 lut, 2006

Post autor: Jaruś81 » wt 16 paź, 2007

Jak byśmy awansowali do 1 ligi to i tak nie dostalibyśmy licencji.Nasz stadion nie nadaje się na tak tę ligę.Trzeba jak najszybciej budować nowy stadion.Podobno ma być na terenach Warmii.Stomil Olsztyn Jedyna Duma Warmii

Awatar użytkownika
1998
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 49
Rejestracja: ndz 19 sie, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: 1998 » wt 16 paź, 2007

Polonia Bytom w 2 lidze (która za rok będzie sie nazywac pierwszą) w poprzednim sezonie grała na swoim stadionie który napewno nie jest lepszy od naszego dopiero jak weszli do extraklasy nie dostali licencji więc chyba do nas sie nie przyczepią jak awansujemy (mam taką nadzieje)

Anonim
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 16
Rejestracja: czw 26 lip, 2007
Lokalizacja: z Jarotowa

Post autor: Anonim » wt 16 paź, 2007

Jeżeli mielibysmy awansowac to zaloze sie ze dołozonoby wszelkich starań aby troche podremontowac stadion. Wie ktoś moze , czy w obecnej II lidze wymagane jest oświetlenie ?

teodor
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 13
Rejestracja: pn 13 sie, 2007

Post autor: teodor » wt 16 paź, 2007

Hm Panowie. to że piłkarze są w stanie powalczyć o pierwszą ligę to już chyba wszyscy wiemy.
Jeszcze przy dajmy na to odpowiednich wzmocnieniach w przerwie sezonu.

Natomiast koszta utrzymania zespołu w pierwszej lidze (nie licząc kontraktów piłkarzy) są podobne do tych z ekstraklasy (no wyłączmy z tego stadiony). I dopóki nie pojawi się sponsor ze sporą gotówka oraz powiedział bym bardziej kibicowskim aniżeli biznesowym podejściem do piłki, wątpię żeby zarząd zdecydował się na taki awans. Myślę że na chwile obecną realna jest nowa 2 liga. I nie mówię tu o możliwościach piłkarzy.

Awatar użytkownika
goleo6
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 232
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: goleo6 » wt 16 paź, 2007

Anonim pisze:Jeżeli mielibysmy awansowac to zaloze sie ze dołozonoby wszelkich starań aby troche podremontowac stadion. Wie ktoś moze , czy w obecnej II lidze wymagane jest oświetlenie ?
Nie, w drugiej lidze nie jest wymagane oświetlenie, przykładem może byc Znicz Pruszków, który nie ma oświetlenia na stadionie

Awatar użytkownika
zielony
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: ndz 03 cze, 2007

OKS STOMIL - Concordia

Post autor: zielony » wt 16 paź, 2007

Obrazek vs. Obrazek ...

... czyli piłkarski hit 12 kolejki I grupy III ligi. Wynik meczu może zadecydować, który drużyna zasiądzie na fotelu lidera. Przy dobrym układzie innych spotkań (Ruchu i Dolcanu), by utrzymać się na 1 miejscu wystarczy nam wynik każdy inny niż porażka. Miejmy jednak nadzieję, że Stomil wygra kolejny mecz.
Concordia - czyli rywal z woj. Łódzkiego zajmuje aktualnie 4 miejsce i po 11 kolejkach ma 23 pkt po 7 zwycięstwach, 2 remisach i 2 porażkach. W ostatniej kolejce podejmowali Sokół Aleksandrów Łódzki, bramka w 90 minucie spotkania zapewniła im końcowe zwycięstwo 3:2. Wcześniej przywieźli 1 punkt z Suwałk. Stomil jak dobrze wiemy, jest jedyną niepokonaną drużyną, oby nadal tak było. Ostatnie wysokie wyjazdowe zwycięstwo 3:0 nad Warmią Grajewo dobitnie pokazało, że remis z ostatnim Orłem Kolno to tylko wypadek przy pracy.
Kibicowsko - Ultras Concordii próbują coś działać, ale nie należy nastawiać się na przybycie ich do Olsztyna. Aktualnie mają poważny problem z zarządem, są w konflikcie. Mimo wszystko miłoby było, gdyby na Piułsudskiego 69a w sobotę zawitało dużo osób. 2 tysiące to minimum, no i młyn musi być okazały.

20.X.07 15:00 OKS STOMIL OLSZTYN - Concordia Piotrków Trybunalski
Ostatnio zmieniony wt 16 paź, 2007 przez zielony, łącznie zmieniany 1 raz.

Jalok
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 246
Rejestracja: ndz 14 paź, 2007
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Jalok » wt 16 paź, 2007

Według mnie mecz będzie wyrównany. Z tego co wiem, to Concordia ma dużo strzelonych bramek. Starcie lidera - OKSu z trzecią drużyną - KS Concordią, będzie interesujący. Oczywiście musimy wspierać piłkarzy mocnym dopingiem. Tak więc, oczywiście, wszyscy na SBN :wykrzyknik:
Ostatnio zmieniony wt 16 paź, 2007 przez Jalok, łącznie zmieniany 1 raz.

K.K.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 332
Rejestracja: ndz 28 sty, 2007

Post autor: K.K. » wt 16 paź, 2007

Wszyscy na SBN !

Gie.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 363
Rejestracja: sob 08 wrz, 2007

Post autor: Gie. » wt 16 paź, 2007

kto może niech drukuje plakaty jak ktoś może niech zrobi lepsze i nie krytykuje :) Obrazek

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » wt 16 paź, 2007

juz dzisiaj rozwieszonych w centrum.,mam nasdzieje ze szybko nie znikna

Zablokowany