OKS 1945 w III lidze - mecze

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

olsztyniak
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 45
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: olsztyniak » ndz 04 lis, 2007

A czy ja powiedziałem że źle coś zrobili? Po prostu zauważalny jest brak starszych kibiców, średnia wieku maleje.

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » ndz 04 lis, 2007

prawda czekamy na ostatni mecz i swietujemy bardzo udana dla Stomilu runde:)

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » ndz 04 lis, 2007

to że nie było starszych na marszu to nie znaczy ze nie było ich na stadionie, bo byli, zawsze są.

lucky
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 16
Rejestracja: sob 13 mar, 2004

Post autor: lucky » ndz 04 lis, 2007

MY STARZY KIBICE MOŻEMY TYLKO POGRATULOWAĆ MŁODZIEZY ZE CHCE SIE ORGANIZOWAC I BRAWO. PAMIETAJMY ZE PIERWSZA LIGA TO NIE TRZECIA!NAM BYŁO ŁATWIEJ WÓWCZAS SIE MOBILIZOWAĆ SPOTYKAĆ I ORGANIZOWAC WSZELKIE AKCJE. MIEJMY NADZIEJE ZE TEN ZAPAŁ DO KIBICOWANIA NIE MINIE IM TAK JAK WIELU NAM. NIESTETY JA JUZ NIE MOGE BYC NA WSZYSTKICH MECZACH SWOJEJ UKOCHANEJ DRUZYNY(RODZINA, PRACA)ALE JAK TYLKO MOGE TO NIE ŻAŁUJE GARDŁA
DUMA WARMII

LUCKY

olsztyniak
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 45
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: olsztyniak » ndz 04 lis, 2007

Ja tez nie na kazdym meczu jestem. Bardziej chodziło mi o to że gdy Stomil był w 1 lidze ludzi kochających klub było dużo więcej niż teraz. To że młodzi coś robią jest naprawdę świetne, mają zapał którego i nam kiedyś nie brakowało jednak żeby Stomilowi przywrócić świetność potrzeba zaangażowania też starszych kibiców i w dużo większej ilości.

Shogun
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 134
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007

Post autor: Shogun » ndz 04 lis, 2007

ale przeciez bylo troche starszych(jeszcze zalezy o jakim my tu wiku mowimy "starszych")

K.K.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 332
Rejestracja: ndz 28 sty, 2007

Post autor: K.K. » ndz 04 lis, 2007

Shogun pisze:ale przeciez bylo troche starszych(jeszcze zalezy o jakim my tu wiku mowimy "starszych")
'starszych' nie znaczy starszych wiekowo ale ludzi którzy są brzydko mówiąć 'kumaci' bardziej i mają większy staz :)

fysiek
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 36
Rejestracja: pt 10 mar, 2006
Lokalizacja: Lidzbark Warminski

Post autor: fysiek » ndz 04 lis, 2007

Zgadzam sie z wami.Jestem w podobnej sytuacji.Nie moge byc na kazdym meczu Stomilu.Ale najwazniejsze jest to ze mam w glowie ta druzyne i jej kibicuje niekoniecznie na stadionie.A dla mlodszych kolegow za to co robia :brawa: :brawa: :brawa: Jeszcze pospiewam razem z wami.

Awatar użytkownika
zielony
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: ndz 03 cze, 2007

Post autor: zielony » ndz 04 lis, 2007

Panowie nadal żyjemy wczorejszym meczem, który zresztą nie stał na zbyt wysokim poziomie, a tymczasem trzeba koncentrować się na wyjazd do Pułtuska.

Jeszcze co do meczu - pierwsza połowa, czyli "popis" umiejętności bramkarza gości. Pierwsza bramka spowodowana tylko i wyłącznie przez fatalny błąd goalkeepera. Mając takie rękawice jak on (Sells, model nie pamiętam w każdym bądź razie bardzo wysoki), piła powinna sama kleić się do rąk, uwierzcie jak kleją te łapki. Wystraczą minimalne umiejętności i piłka po dośrodkowaniu powinna być bez żadnych problemów złapana. Fatalna gra Harmacińskiego i nie co lepsza postawa Alancewicza w pierwszej połowie - jak dla mnie oboje do zmiany. Tak się jednak nie stało i dobrze, przynajmniej jeżeli chodzi o tego drugiego. Owszem było widać braki zrozumienia między piłkarzami (np. podanie bodajże Gabrusewicza do Harmy na wysokości pola karnego rywali, a Łukasz stoi w miejscu i patrzy się na piłkę, do której oczywiście bez problemu podbiegł obrońca Mazowsza i wybija ją), ale nie grali źle. Zwycięstwo cieszy, potknięcie rywala (3:0 dla Radomiaka z Concordia) - również. Kibicowsko było naprawdę dobrze, flagi mniejsze i te wielkie dały fajny efekt no i oczywiście świetna oprawa po meczu.

Prokop
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 63
Rejestracja: sob 28 lip, 2007
Lokalizacja: JaRoTy

Post autor: Prokop » pn 05 lis, 2007

kto ma jakies filmiki z meczu prosze o kontakt na priv

doman
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 42
Rejestracja: ndz 16 wrz, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: doman » pn 05 lis, 2007

Wreszcie ktoś to zauważył: Harmaciński to kompletne dno. Co Nakielski w nim widzi. Jedyne co robi na boisku to zastawia się w bardziej lub mniej udany sposób. Lecz jeżeli chodzi o przyjęcie, podanie, strzał czy szybkie poruszanie się to wydaje się, że te elementy gry są mu obce. Harmaciński to WIELKIE NIEPOROZUNIENIE.

NAGÓRKI
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 227
Rejestracja: pn 24 paź, 2005
Lokalizacja: OLSZTYN

Post autor: NAGÓRKI » pn 05 lis, 2007

hallo hallo -na pewno się stara :!:
a , że nie zawsze wychodzi to już inna kwestia :roll:

Awatar użytkownika
EnzO_NagÓrki
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 38
Rejestracja: pt 17 sie, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: EnzO_NagÓrki » pn 05 lis, 2007

ej no sry ale Harmacinski w meczy z mazowszem gral "podworkowa pilke" przeciez on potykal sie o pilke gdy obronca ją zatrzymywal a Harmacinski krzyczal ze faul powinien byc
Ostatnio zmieniony pn 05 lis, 2007 przez EnzO_NagÓrki, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jaruś81
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 48
Rejestracja: pt 24 lut, 2006

Post autor: Jaruś81 » pn 05 lis, 2007

Ja nie wiem jaki wy mecz ogladaliście.Harmaciński w meczu z Grójcem zagrał bardzo dobre zawody,utrzymywał się przy piłce,często go faulowali.Po wejściu na boisko Snieżawskiego przesunął go trener do środka pomocy i również sobie poradził.Widzę panowie że potraficie tylko narzekać.Pozdrawiam

doman
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 42
Rejestracja: ndz 16 wrz, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: doman » pn 05 lis, 2007

Jaruś81 oglądałem ten sam mecz co i ty i w w dalszym ciągu twierdzę, że Harmaciński bardzo odstaje poziomem od reszty chłopaków. Na krytej płynęły głośne sugestie w stronę trenera, aby wreszcie zmienił 11 (Harmaciński). Nakielski trzymał go zapewne cały mecz, aby się przełamał, ale byłoby chyba najlepiej żeby ten pseudograjek przełamał się z powrotem w Motorze Lubawa. IV liga to szczyt jego możliwości. Oglądając Harmacińskiego w akcji widzę zagubionego gościa, marnie wyszkolonego technicznie, nie potrafiącego przyjąć większości piłek, ruszającego się jak mucha w smole. Gdy nawet dochodzi do setki to w sposób irytujący marnuje okazję (vide końcówka meczu z Wigrami). Jedyne co robi na boisku to przewraca się i to najczęściej o własne nogi. Uważam, że dla niego nie ma miejsca w III lidze.

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » pn 05 lis, 2007

Co wy tak na tych pilkarzy pierd... caly czas czy wygraja czy nie to jakies zale macie Nie wazne jak graja wazne ze wygrywaja i walcza to sie liczy a nie ze komus nie wychodzi

Awatar użytkownika
DSE303
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 99
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: DSE303 » pn 05 lis, 2007

http://przegladligowy.pl/pl,news,132,re ... c3111.html


kilka fotek z meczu z mazowszem szkoda tylko ze jedne foto z oprawy ale to juz redakcja portalu wybiera sobie zdjecia:)

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » wt 06 lis, 2007

Widziałem w życiu niejeden mecz i niejeden mecz z udziałem Harmacińskiego i przyznam, że dobre miał może ze trzy czy cztery mecze w CZWARTEJ lidze. Pod koniec sezonu nawet się nie łapał, bo był pod formą, której do dzisiaj nie potrafi odzyskać.
To samo tyczy się Śnieżawskiego - też był dobrym grajkiem w IV lidze, ale to zdaje się być szczytem jego możliwości.
Dla niektórych zawodników z naszej kadry to naprawdę za wysoki poziom i, zrozumcie, że brak umiejętności można by nadrobić ambicją, tylko że trzeba od czasu do czasu ruszyć dupę, a jak się wchodzi na pięć czy dziesięć minut to gryźć trawę cały czas.
Także należy sobie uzmysłowić to, że wiele punktów zdobyliśmy z przypadku czy po błędach rywali, ale często też dobra gra i wysokie umięjętności innych piłkarzy potrafiły jako tako zasłonić słabą postawę m.in. Harmacińskiego.
Poza tym jeśli uważasz, że na dobrą postawę napastnika składa się przetrzymywanie piłki i wywalczenie kilku wolnych na środku boiska, to masz naprawdę małe wymagania. Ja od siebie dodam, że jakoś Harmaciński nie znalazł się w dogodnej sytuacji do zdobycia gola, a gdy piłka spadała mu na głowę, odbiła się w zupełnie inną stronę. I skoro Harmaciński rozegrał dobry mecz, to ciekaw jestem, jak oceniłbyś grę Suchockiego.

Awatar użytkownika
Swider
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 203
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004
Lokalizacja: Prusy Wschodnie.

Post autor: Swider » śr 07 lis, 2007


MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » pt 09 lis, 2007


Jalok
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 246
Rejestracja: ndz 14 paź, 2007
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Jalok » sob 10 lis, 2007

ktoś wie, czy jest gdzieś transmisja on-line? :D

Piurek
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 15
Rejestracja: sob 13 paź, 2007

Post autor: Piurek » sob 10 lis, 2007

:boks:

stomil olsztyn forever
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 202
Rejestracja: sob 15 kwie, 2006

Post autor: stomil olsztyn forever » sob 10 lis, 2007

jaki wynik? Wie ktos?

Awatar użytkownika
FC.MORAG
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 135
Rejestracja: ndz 08 paź, 2006
Lokalizacja: FC MORĄG

Post autor: FC.MORAG » sob 10 lis, 2007

0-0 Relacja na Radio Olsztyn

baron
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: wt 11 wrz, 2007

Post autor: baron » sob 10 lis, 2007

stomil olsztyn forever pisze:jaki wynik? Wie ktos?
0:0 po 45 min.

Zablokowany