OKS 1945 w III lidze - mecze

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Gie.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 363
Rejestracja: sob 08 wrz, 2007

Post autor: Gie. » sob 10 lis, 2007

Może mamy takie podejście do tych słabych nie tylko piłkarze ale i kibice przeciez przed meczem z kolnem kazdy mówił bedzie 5-6:0 a okazało się... wszyscy wiedzą każdy rywal jest mocny i tak trzeba do tego podchodzic

Awatar użytkownika
Rafciu
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 49
Rejestracja: śr 19 wrz, 2007
Lokalizacja: Kieźliny

Post autor: Rafciu » sob 10 lis, 2007

Wiekie brawa dla Aziewicza za uratowanie hoć jednego punktu :brawa:

Piurek
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 15
Rejestracja: sob 13 paź, 2007

Post autor: Piurek » sob 10 lis, 2007

olimpia wygrała 2:1

Awatar użytkownika
kevinnash
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: ndz 23 wrz, 2007
Lokalizacja: Pieczewo
Kontakt:

Post autor: kevinnash » sob 10 lis, 2007

Nie każdy jest doskonały

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » sob 10 lis, 2007

bardzo dobre miejsce po zakonczenie rundy.Z tego trzeba sie cieszyc :) Brawo dla zawodników za serce i walke w tej ciezkiej rundzie:)

Awatar użytkownika
seba
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 249
Rejestracja: sob 12 maja, 2007
Lokalizacja: Os. Mleczna
Kontakt:

Post autor: seba » sob 10 lis, 2007

szkoda, ale nie można mieć wszystkiego, czekamy na 2 runde, która będzie jeszcze ciezsza.
Ostatnio zmieniony sob 10 lis, 2007 przez seba, łącznie zmieniany 1 raz.

FC Stomil
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 14
Rejestracja: wt 27 lut, 2007
Lokalizacja: SZCZYTNO

Post autor: FC Stomil » sob 10 lis, 2007

Szkoda troche wyniku ... No cóż teraz czeka nas ciężka runda wiosenna ... Pozdrowienia ze Szczytna ...

Shogun
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 134
Rejestracja: czw 20 wrz, 2007

Post autor: Shogun » sob 10 lis, 2007

mnie miejsc satysfakcjonuje, chlopaki sie dobrze spisali :wink: tylko szkoda dzisiejszych 3 pkt... :wink:

Awatar użytkownika
goleo6
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 232
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: goleo6 » sob 10 lis, 2007

Szkoda straconych punktów bo cały mecz mieliśmy przygniatającą przewagę i gdyby skuteczność nie szwankowała to wygralibyśmy kilkoma bramkami. Nadnarwianka ograniczała się tylko do kontr i jedna się udała :( O co chodzi z tym wtargnięciem na boisko?Czy ktoś może podać jakieś szczegóły?Bo to trochę lekkomyślne ze strony naszych kibiców :| Ogólnie to myślę że drugie miejsce po jesieni to wynik powyżej oczekiwań :D DZIĘKUJEMY :!: :brawa: :aniolek: Czekamy na więcej wiosną :D

mwrobell
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 19
Rejestracja: wt 06 lis, 2007

Post autor: mwrobell » sob 10 lis, 2007

trzech naszych przeszło do 'młynu' Nadnarwianki i zaczelismy spiewac na dwie strony, to zaczeli sie wyzywac i tamtych 10 rzucilo sie na naszych to my ruszylismy z odsieczą ok.20 osób dobiegło pomóc kolejne 20 zostalo na murawie potem jeszcze bylo troche zgrzytów na liini Stomil - policja i Nadnarwianka, więc wyjazd udany:PP

radi1393
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 24
Rejestracja: pt 13 lip, 2007
Lokalizacja: FC Morąg

Post autor: radi1393 » sob 10 lis, 2007

a ktoś wie w jakiej ilości kibiców zameldowali się w pultusku?

NAGÓRKI
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 227
Rejestracja: pn 24 paź, 2005
Lokalizacja: OLSZTYN

Post autor: NAGÓRKI » sob 10 lis, 2007

Galeo napisałes ,ze Stomil miał przygniatającą przewagę ,a po chwili piszesz,zeby ktoś opisał co sie działo z wjazdem na boisko ... :roll:
szkoda komentarza...swoją drogą to dziwne ,ze wiesz ,ze Stomil miał przewagę ...a po chwili pytasz o zajscie z wjazdem :roll: :roll: :roll: ehh
i jeszcze raz ... :roll: :roll: :roll:
albo byłes i piszesz,ze Stomil miał przewagę i opisujesz co było przyczyna wydarzeń na trybunach ,albo nie byłeś i w jednym komentarzu sam sobie nie zaprzeczaj :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
Ja nie byłem(praca) i nic nie pisze i dlatego krew mnie zalewa jak czytam takie komentarze :evil: :evil: :evil:
a do kolegi, który napisał posta wyżej z pytaniem ilu było kibiców w Pułtusku chciałbym tylko napisać ,ze strona www.stomil.olsztyn.pl nie ogranicza sie tylko do forum :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
po prawej stronie jest napisane jaki był wynik i ilu było kibiców Stomilu :idea: :idea: :idea:
Ostatnio zmieniony sob 10 lis, 2007 przez NAGÓRKI, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » sob 10 lis, 2007

O co chodzi z tym wtargnięciem na boisko?Czy ktoś może podać jakieś szczegóły?Bo to trochę lekkomyślne ze strony naszych kibiców
a skad wiesz ze lekkomyslne? byles? za pewne nie. wiec po [moderator] ten komenatarz?
ja nie komentuje bo mnie tam nie bylo. i tyle. chlopaki wroca to jak beda chcieli to napisza co sie wydarzlo. aczkolwiek mysle ze nie musza tego robic na necie... ogarnijcie sie troche coponiektorzy :roll:

NAGÓRKI
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 227
Rejestracja: pn 24 paź, 2005
Lokalizacja: OLSZTYN

Post autor: NAGÓRKI » sob 10 lis, 2007

kaczmar w 10000% się z Tobą zgadzam :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

Awatar użytkownika
zielony
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: ndz 03 cze, 2007

Post autor: zielony » sob 10 lis, 2007

baron pisze::evil: :evil: :evil: odwolac nakielskiego i wziac gmocha !!! :evil: :evil: :evil:
Rozwaliłeś mnie. Czy wy sobie nie zdajecie sprawy co z naszą drużyną osiągnął Nakielski? Sądze, że każdy przed sezonem wziąłby drugie miejsce po rundziej jesiennej w ciemno, a dzisiaj narzekacie, że zremisowaliśmy na wyjeździe. Ogarnijcie się troche, nie zawsze można wygrywać. Stomil radzi sobie nadzwyczaj dobrze w III lidze, więc nie rozumiem o co Wam chodzi. Ja z pracy trenera Andrzeja jestem zadowolony i to bardzo! Tutaj chyba co po niektórzy pozapominali, że jesteśmy beniaminkiem. Awans do II ligi będzie sukcesem, aktualnie znajdujemy się bardzo wysoko w tabeli a wy narzekacie? Je.. malkontenci... Osobiście wolę, by drużyne powoli budowano, bezpośredni awans do I ligi mógłby być potem fatalny w skutkach, lepiej robić wszystko na spokojnie, najpierw II liga, a potem będziemy myśleć co dalej.

A może chcecie Dylusia na trenera? :twisted:
Ostatnio zmieniony sob 10 lis, 2007 przez zielony, łącznie zmieniany 2 razy.

Gie.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 363
Rejestracja: sob 08 wrz, 2007

Post autor: Gie. » sob 10 lis, 2007

Tylko_STOMIL pisze:
baron pisze::evil: :evil: :evil: odwolac nakielskiego i wziac gmocha !!! :evil: :evil: :evil:
Rozwaliłeś mnie. Czy wy sobie nie zdajecie sprawy co z naszą drużyną osiągnął Nakielski? Sądze, że każdy przed sezonem wziąłby drugie miejsce po rundziej jesiennej w ciemno, a dzisiaj narzekacie, że zremisowaliśmy na wyjeździe. Ogarnijcie się troche, nie zawsze można wygrywać. Stomil radzi sobie nadzwyczaj dobrze w III lidze, więc nie rozumiem o co Wam chodzi. Ja z pracy trenera Andrzeja jestem zadowolony i to bardzo! Tutaj chyba co po niektórzy pozapominali, że jesteśmy beniaminkiem. Awans do II ligi będzie sukcesem, aktualnie znajdujemy się bardzo wysoko w tabeli a wy narzekacie? Je.. malkontenci... Osobiście wolę, by drużyne powoli budowano, bezpośredni awans do I ligi mógłby być potem fatalny w skutkach, lepiej robić wszystko na spokojnie, najpierw II liga, a potem będziemy myśleć co dalej.

A może chcecie Dylusia na trenera? :twisted:
A ja proponuje Beenhakkera :lol:
jak dla mnie Nakielski zrobił i robi bardzo dużo dla tej drużyny i bez sensu są takie komentarze typu "zwolnić Nakielskiego" poczekaj do końca sezonu i wtedy opisz prace tego trenera i mój poprzednik ma racje ze Awans do II ligi to sukces bo niewielu ludzi postawilo by ze Stomil po rundzie jesiennej bedzie mial 2 miejsce w tabeli. A więc zastanówcie się nad swoimi komentarzami na temat pracy trenera bo w Polsce mamy stereotyp ze gdy trener dobrze prowadzi zespół to "tak miało być" a jak zaczyna tracić punkty zaczyna sie krytyka mamy 2 miejsce i jest dobrze a Andrzej Nakielski powinien dalej trenowac Stomil :wykrzyknik: :wykrzyknik: :wykrzyknik:

Awatar użytkownika
Reggie
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 127
Rejestracja: sob 15 kwie, 2006
Kontakt:

Post autor: Reggie » sob 10 lis, 2007

wielki szacunek dla Nakiela!

2 miejsce to wielka niespodzianka

Awatar użytkownika
Rafciu
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 49
Rejestracja: śr 19 wrz, 2007
Lokalizacja: Kieźliny

Post autor: Rafciu » sob 10 lis, 2007

Weście sie ludzie ogarnijcie (to to dych kturzy źle muwią o trenerze) Jak wam trener nie pasuje to wście zgłoscie swoją chęć bycia trenerem i wtedy zobaczymy jak sobie poradzicie podejrzewam ,że nawt z B klasy byście nie wyszli!! Andrzej Nakielski wykonał kawał dobrej roboty 2 miejsce po rundzie jesiennej to bardzo bardzo dużo!!!

Awatar użytkownika
Devoy
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 71
Rejestracja: pn 02 paź, 2006
Lokalizacja: Olsztyn . P-wo

Post autor: Devoy » sob 10 lis, 2007

Z mojej perspektywy wjazd był spowodowany zachowaniem kibiców z Pułtuska, bo rzucili się oni większą ekipą na 3ech naszych, a jak wybiegli nasi w ich stronę to uciekli szybciej niż się na nich rzucili... Później policja zaczęła tworzyć niepotrzebne spięcia... Trochę szkoda mi 'kibiców' z krytej... Dzieci po 11~ lat jakieś głupoty do nas typu 'który pierwszy?' :( :P
Ostatnio zmieniony sob 10 lis, 2007 przez Devoy, łącznie zmieniany 1 raz.

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » sob 10 lis, 2007

Nic ciekawego sie nie działo :wink: Nasi grali bardzo dobrze ale nie mogli sie wstrzelić..., powinno byc z 5-1 dla nas. Stomilowców na meczu 110 plus/minus z jedną flagą.

Awatar użytkownika
Jaruś81
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 48
Rejestracja: pt 24 lut, 2006

Post autor: Jaruś81 » sob 10 lis, 2007

Zacznijcie jeżdzić na mecze wyjazdowe a nie napinacie sie na necie.Piszecie jakieś głupoty uważacie się za wielkich kibiców a po prostu jesteście bandą gamoni.Pozdrawiam.Szacunek dla tych co byli w Pultusku

K.K.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 332
Rejestracja: ndz 28 sty, 2007

Post autor: K.K. » sob 10 lis, 2007

Devoy pisze:Dzieci po 11~ lat jakieś głupoty do nas typu 'który pierwszy?' :( :P
kryta ogólnie była smieszna ;)
i to nie tylko dzieci :))

Awatar użytkownika
Devoy
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 71
Rejestracja: pn 02 paź, 2006
Lokalizacja: Olsztyn . P-wo

Post autor: Devoy » sob 10 lis, 2007

No paru dziadków też sie bulwersowało ;PP I nawet spaślak z wiochy ;PP

ps jakby ktoś wrzucił na neta fotki to czekam na pw albo coś ;) z góry dzięki

adray
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: pn 01 paź, 2007
Lokalizacja: Pieczewo

Post autor: adray » sob 10 lis, 2007

Udany wyjazd, Pozdro dla tych Co byli i wspierali druzyne xD

Szacunek dla Nakiela, za to co zrobil
Sedzia wogole nie byl ogarniety, pozdro

Powinnismy wygrac, szkoda mowi sie trudno tzreba wyciagnac z tego wnioski i grac dalej
Ostatnio zmieniony sob 10 lis, 2007 przez adray, łącznie zmieniany 1 raz.

Junioor
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 296
Rejestracja: wt 15 maja, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Junioor » sob 10 lis, 2007

Nie ma co płakac, chociaz kazdy z Nas jakoś ubolewa nad tym remisem. Dobrze wiemy, że to my byliśmy faworytem tego spotakania, ale gralismy na wyjeździe i to z drużyną, która nie zaliczała się do tych ktore lubią atakować. Stąd strzelona przez nich przypadkowo bramka i były kłopoty. Brawo dla chłopaków za WalKe do końca i (moim zdaniem) bardzo dobre miejsce po pierwszej rudzie rozgrywek. Kibice również na wielki + w tej rudzie !

:twisted: Olsztynowi Gratulujemy STOMILU :brawa:

Zablokowany