OKS 1945 w III lidze - mecze

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » czw 15 lis, 2007

Z jednej strony jestem zadowolony, że Nakiel dosyć ostro wszystkich ocenia i nie leje zbytecznego miodu, ale z drugiej wydaje mi się, że po tych ocenach mamy poważne braki na niektórych pozycjach. Przede wszystkim martwi mnie trochę nasz atak, bo jeśli przyjąć, że Łukasik i Suchy są podstawowymi zawodnikami to obaj mają wiele braków. Nie wspominam już nawet o Śnieżawski i Harmacińskim. Śniega na pewno się pozbędą, a rezygnacja z Harmy to też raczej kwesita czasu. Trzeba będzie rozejrzeć się po niższych ligach, choć to też nie zawsze dobry pomysł bo przydałby nam się ograny napastnik choćby z drugoligowym doświadczeniem.

Możemy także spodziewać się jakiegoś nowego obrońcy bądź defensywnego pomocnika. Kto wie czy nie pojawi się też jakiś bramkarz, ale myślę, że to dopiero latem :)

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » czw 15 lis, 2007

I to jest postawa prawdziwiego trenera:)

Awatar użytkownika
(S)ebek
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 212
Rejestracja: sob 29 lip, 2006

Post autor: (S)ebek » pn 26 lis, 2007

Z OKS-em w środę?

Jak podaje oficjalna strona Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, wiosenne rozgrywki III ligi grupy 1. rozpoczną się w weekend 15-16 marca 2008r.
Prawie wszystkie spotkania będą rozgrywane w weekendy oprócz 8. kolejki. Wtedy to Olimpia na własnym boisku podejmie OKS 1945 Olsztyn.

Czy to przypadek? czy specjalnie ustawiono termin tego spotkania na środę aby jak najmniej fanów z Olsztyna przyjechało ze swoją drużyną?

Jest to robocza wersja terminarza wiosennego, więc mamy nadzieję, iż uda się dokonać odpowiednich korekt aby najważniejszy mecz rundy odbył się zgodnie z oczekiwaniami kibiców :evil: :roll:

Źródło: ze strony Olimpii

StomilFanatic
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 134
Rejestracja: śr 21 lis, 2007
Lokalizacja: Pojezierze

Post autor: StomilFanatic » wt 27 lis, 2007

Może jakiś mały proteścik :wink:

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » wt 27 lis, 2007

temat był wałkowany jakieś dwa tygodnie temu (każdy napisał to co chciał)... po co znowu to odświeżać? :?
Ostatnio zmieniony wt 27 lis, 2007 przez MichalMKS, łącznie zmieniany 1 raz.

StomilFanatic
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 134
Rejestracja: śr 21 lis, 2007
Lokalizacja: Pojezierze

Post autor: StomilFanatic » pn 10 gru, 2007

Wydaje mi się, że ktoś o tym juz pisał na forum o tym
Ostatnio zmieniony pn 10 gru, 2007 przez StomilFanatic, łącznie zmieniany 1 raz.

Tiger
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 75
Rejestracja: wt 28 gru, 2004

Post autor: Tiger » wt 11 gru, 2007

http://www.90minut.pl/misc/stats-3liga- ... n2007.html
ciekawe statystyki zwłaszcza widowni :D

stomil olsztyn forever
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 202
Rejestracja: sob 15 kwie, 2006

Post autor: stomil olsztyn forever » sob 29 gru, 2007

http://www.futbol.pl/index_2501.php?a_2501=5949

Nie wiedzialem gdzie to wrzucic ale gdzies trzeba bylo :lol: Całkiem fajny tekst o Stomilu i to na tak renomowanej stronie 8)

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » pt 04 sty, 2008

Podsumowanie 2007 roku w olsztyńskiej piłce:

:arrow: http://www.olsztyn24.com/?m=1&i=1564

Zapraszam do lektury :!:

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » pt 04 sty, 2008

Długie ale warto czytac :P :)

NAGÓRKI
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 227
Rejestracja: pn 24 paź, 2005
Lokalizacja: OLSZTYN

Post autor: NAGÓRKI » wt 08 sty, 2008

Tak szczerze to nie wiedziałem gdzie to umieścic -więc czynię to tu....
Obejrzyjcie sobie ciekawy filmik, który na you tube znalazłem z meczu z Olimipią ....gdzie najciekawszy okazał się sam koniec...
Panie Czereszewski teraz to naprawde ja się wcalę nie dziwię ,że jest Pan za budową stadionu kameralnego na 2 tyś (sic!) ludzi... skoro nie jest Pan nawet przekonany ,że klub stać na awans do 1 ligii(I TAK MOWI "PRAWDZIWY" STOMILOWIEC)...i tylko zastanawiające jest dlaczego w najciekawszym momencie jest wszystko wyciszone.... :roll: :roll: :roll: :?: :?: :?: Może autor nie dawałby cenzury :idea: :idea: I zapodał całość pogrążając tych co to zostali ambasadorami...
Zapraszam wszystkich :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=P8fNfQzAKVQ
"Ludzie się drą..." BRAWO -CZERES" <BRAWO>
Ostatnio zmieniony wt 08 sty, 2008 przez NAGÓRKI, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » sob 15 mar, 2008

Szkoda że tylko remis przy dzisiejszych wynikakach była szansa odskoczenia w tabeli szczególnie że wyniki były korzystne dla nas remis Dolkanu Ząbki porażki Concordi Piotrków Trybunalski.

stomilek10
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 96
Rejestracja: sob 06 paź, 2007

Post autor: stomilek10 » ndz 16 mar, 2008

Mecz naprawdę ciekawy z obu stron. Zaangażowanie na maxa. Szkoda że remis bo w sytuacjach bylismy o dwie lepsi. Ale moim zdaniem Świt jeszcze niejednej drużynie z czuba tabeli zabierze komplet punktów. Jutro ciekawe jaki wynik padnie w Wysokim Mazowieckim ? Najlepiej to remis.

Awatar użytkownika
1998
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 49
Rejestracja: ndz 19 sie, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: 1998 » ndz 16 mar, 2008

stomilek10 pisze: Jutro ciekawe jaki wynik padnie w Wysokim Mazowieckim ? Najlepiej to remis.
a ja myśle że lepiej gdyby wygrały Wigry, wprawdzie spadlibyśmy wtedy na 3. miejsce ale strata do Ruchu byłaby 4 punkty a do Wigier tylko 1 czyli obie do odrobienia :)
Ostatnio zmieniony ndz 16 mar, 2008 przez 1998, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SzEFoo
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 433
Rejestracja: pn 10 maja, 2004
Lokalizacja: POJEZIERZE

Post autor: SzEFoo » ndz 16 mar, 2008

jakos nie chce mi sie wierzyc w zwyciestwo Wigier z Ruchem w Mazowieckim, obym sie mylil

Turbo
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 188
Rejestracja: ndz 12 paź, 2003
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Turbo » ndz 16 mar, 2008

Już jest 1-0 dla Ruchu. ale i tak myśle że najpierw powinniśmy awansować do nowej 2 ligi. Nie oszukujmy sie ze na stara 2 lige jeszcze nie mamy składu po co sie tam pchac i potem szybko z niej spaść? potrzebujemy jeszcze 2-3 napawde dobrych zawodników a na to na razie nie stać. powalczmy o miejsca 2-4
Ostatnio zmieniony ndz 16 mar, 2008 przez Turbo, łącznie zmieniany 1 raz.

Jalok
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 246
Rejestracja: ndz 14 paź, 2007
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Jalok » ndz 16 mar, 2008

2:0 dla ruchu po 1 polowie ;-) raczej bedzie siedmiopunktowa strata do ruchu. Nie odrobimy chyba jej. Widac ze ruch jest mocny jak wygrywa z wigrami 2:0 po pierwszej polowie.

K.K.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 332
Rejestracja: ndz 28 sty, 2007

Post autor: K.K. » ndz 16 mar, 2008

co wy [moderator]? jakie oczekiwanie?

gonimy i tyle, 7 pkt i 14 meczów do konca ludzie ; o

..::DAWIT::..
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 230
Rejestracja: ndz 11 mar, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: ..::DAWIT::.. » ndz 16 mar, 2008

K.K. pisze:co wy [moderator]? jakie oczekiwanie?

gonimy i tyle, 7 pkt i 14 meczów do konca ludzie ; o
Święta racja! Najważniejszy jest bezpośredni mecz! Zarówno z Ruchem, jak i z Wigrami.
Jeśli oba wygramy, to jeszcze wszystko się może stać:)

stomilek10
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 96
Rejestracja: sob 06 paź, 2007

Post autor: stomilek10 » ndz 16 mar, 2008

Podpisuję sie pod tym co napisał Turbo. Możemy chcieć pierwszej ligi ,ale obiektywnie podchodząc i na zimno kalkulując - chociaż tym razem nie rzucajmy sie na głęboką wodę bo nie wypłyniemy. Fajnie byłoby wejść do pierwszej ligi ale niech ktoś z Was poda choć jednego sponsora, który wyłożyłby pieniądze na wzmocnienia. To już jest nie byle jaka kasa. W drugiej nowej lidze trzeba byłoby powalczyć w pierwszym sezonie o środek tabeli a potem jak finanse pozwoą próbować cos więcej ugrać.Oczywiście nasi muszą teraz grać o całą pulę w każdym meczu, bo jest jeszcze ich sporo do rozegrania. Może jakieś baraże wymyślą w związku z aferą korupcyjną a może coś innego wypadnie... Ważne żebysmy byli z naszymi cały czas. Martwi mnie trochę, że tych komentarzy o wczorajszym meczu ze Świtem jest mało.Jak naszym nie bardzo wychodziło, to znalazło się sporo osób ,które potrafiły tylko krytykować, jak wczoraj po niezłym meczu trzeba naszych pochwalić, to robi to kilka osób. Chyba kibice są piknikowi nie tylko na stadionie ale i w necie. No cóż jak to powiedział jeden z forumowiczów :każdy może mieć swoje zdanie.Niestety nie widzę Jego. Co innego pojechać na mecz kosztem różnych wyrzeczeń a co innego pisać farmazony przed komputerem. Pozdrowionka dla wszystkich którzy wczoraj byli na meczu i tych co nie byli ale trzymakli kciuki za NASZYCH.

czeliniak
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 34
Rejestracja: pn 11 wrz, 2006

Post autor: czeliniak » ndz 16 mar, 2008

kibice net, po hu....j mi jechac na wyjazd, na forum napisze co w radiu uslysze, w kafejce nie dostane w ryja :)

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » ndz 16 mar, 2008

czeliniak pisze:kibice net, po hu....j mi jechac na wyjazd, na forum napisze co w radiu uslysze, w kafejce nie dostane w ryja :)
nie dadzą mi w ryja :wink:

Kola
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 112
Rejestracja: ndz 05 lut, 2006
Lokalizacja: Fanatyczny Olsztynek

Post autor: Kola » ndz 16 mar, 2008

Widze przyspiewki z naszego autokaru :D Wytrawni melanżownicy, wytrawne wiono i wytrawny korkociag :D

czeliniak
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 34
Rejestracja: pn 11 wrz, 2006

Post autor: czeliniak » pn 17 mar, 2008

giANt pisze:
czeliniak pisze:kibice net, po hu....j mi jechac na wyjazd, na forum napisze co w radiu uslysze, w kafejce nie dostane w ryja :)
nie dadzą mi w ryja :wink:

widzisz czlowiek caly czas sie uczy:) ogolnie to wiedzialem ze tam cos jest nie tak z pamiecia nie bylo juz tak dobrze:)

Awatar użytkownika
CZESIO OKS
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 178
Rejestracja: pt 01 lut, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: CZESIO OKS » pn 17 mar, 2008

brawa wszystkim za mecz :brawa: kibicom za wyjazd i pilkarzom za walke!

zamiast liczyc punkty jakie tracimy do ruchu lepiej spojrzmy troszke nizej,Stomil nad 6 druzyna w tabeli ma tylko 5 punktow przewagi,gubiac punkty z takimi druzynami jak orzel czy pulktusk latwiej stracic ta przewage niz odrobic strate do ruchu! :!:

w sezonie 04/05 juz gralismy w III lidze mialo byc pieknie skonczylo sie na 13 pozycji i powrocie do IV.na sile nie ma co sie wyrywac na nowa I lige bo moze sie skonczyc podobnie. tam juz sie nie da grac ambicja i checiami , potrzebne sa pieniadze zeby stworzyc warunki, roczna przygoda na zapleczu ekstraklasy nie wplywa pozytywnie na budowe druzyny.sama obecnoscia w wyzszej lidze sponsora sie nie przyciagnie, trzeba robic pozytywny szum wokol druzyny i odbudowac zaufanie do Stomilu zwyklych ludzi (dla wiekszosci kojarzy sie niestety z kolesiostwem i przekretami) a jesli to sie uda inwestor sie znajdzie, i wtedy przyjdzie czas na I lige i ekstraklase ale na to trzeba spokoju i czasu :co:

Zablokowany