OKS 1945 w III lidze - mecze

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Jalok
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 246
Rejestracja: ndz 14 paź, 2007
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Jalok » ndz 11 maja, 2008

a ja bym wolal spasc z hukiem z 1 ligi niz grac ciagle w 2 lidze. wkurzyla mnue ta przegrana...

KML
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 64
Rejestracja: wt 30 sty, 2007
Lokalizacja: Os. Mazurskie

Post autor: KML » ndz 11 maja, 2008

ja to bym podziekowal naszemu bramkarzowi... grygorowicz na lawke!!! kur... pilka obok niego leci a ten sie z nia mija LOL!!! wg mnie Nakielski powinien dac w tych ostatnich meczach szanse naszemu rezerwowemu bramkarzowi!

ARDIAN
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 202
Rejestracja: śr 19 wrz, 2007
Lokalizacja: FC Morąg

Post autor: ARDIAN » ndz 11 maja, 2008

intertrans pisze:co wy się tak podniecacie -to już było wiadomo dawno temu-przynajmniej jak ktoś oglądał mecz w Elblągu to wie jak udawali ,że grają

do piłkarzy raczej nie ma co mieć pretensji-bo są pracownikami klubu i muszą wykonywać polecenia ;)

dlatego już dawno przestałem interesować się piłką i wynikami bo to złudne sprawy

szkoda tez mi szczególnie młodych kibiców bo oni naprawdę się emocjonują wynikami i wydarzeniami na boisku które tak już są ustalone z góry(przynajmniej te ostatnie wyniki)

piłka nożna dla kibiców niby :)
masz 100% racji, w Elblagu bylo to widac dobitnie, ale jak sie komus powie, ze nie interesujesz sie wynikami to powiedza zes chuligan i bandyta :D

Awatar użytkownika
shizo_rdk
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 54
Rejestracja: pn 17 mar, 2008
Lokalizacja: Redykajny

Post autor: shizo_rdk » ndz 11 maja, 2008

Jalok pisze:a ja bym wolal spasc z hukiem z 1 ligi niz grac ciagle w 2 lidze. wkurzyla mnue ta przegrana...
moim zdaniem myslisz sie jalok poniewaz nawet jakbysmy grali w tej I lidze to własciwie kazdy mecz bysmy przegrywali za to w drugiej lidze mozemy troche pograc :czytaj:

socha
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 57
Rejestracja: wt 16 paź, 2007
Lokalizacja: Olsztyn/Zatorze

Post autor: socha » ndz 11 maja, 2008

shizo_rdk pisze: moim zdaniem myslisz sie jalok poniewaz nawet jakbysmy grali w tej I lidze to własciwie kazdy mecz bysmy przegrywali za to w drugiej lidze mozemy troche pograc :czytaj:
ale moim zdaniem bysmy grali na wyzszym poziomie po tym 1 roku w nowej 1 lidze a po powrocie do drugiej gralibysmy z takimi Kolnami jak z jakas druzyna z okręgówki, a nie remisy

w sumie to juz inter powiedzial ze mlodzi emocjonuja sie wynikami :)

trzeba dorosnac :)
Ostatnio zmieniony ndz 11 maja, 2008 przez socha, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
shizo_rdk
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 54
Rejestracja: pn 17 mar, 2008
Lokalizacja: Redykajny

Post autor: shizo_rdk » ndz 11 maja, 2008

socha pisze:
shizo_rdk pisze: moim zdaniem myslisz sie jalok poniewaz nawet jakbysmy grali w tej I lidze to własciwie kazdy mecz bysmy przegrywali za to w drugiej lidze mozemy troche pograc :czytaj:
ale moim zdaniem bysmy grali na wyzszym poziomie po tym 1 roku w nowej 1 lidze a po powrocie do drugiej gralibysmy z takimi Kolnami jak z jakas druzyna z okręgówki, a nie remisy

w sumie to juz inter powiedzial ze mlodzi emocjonuja sie wynikami :)

trzeba dorosnac :)

może i masz racje o wynik sie nieczepiam oni porostu grają w kartake no ale jezeli wejdą do nowej II zobaczymy jak sobie poradzą :P

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Post autor: adam » ndz 11 maja, 2008

No gdybyśmy nie oddali 3pkt. w Elblągu i dzisiaj to........brak słów.
p.s. Piłka nożna dla kunktatorów ?!

Awatar użytkownika
shizo_rdk
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 54
Rejestracja: pn 17 mar, 2008
Lokalizacja: Redykajny

Post autor: shizo_rdk » ndz 11 maja, 2008

ale nie mozemy przstac wierzyc w naszą siłę może jak sie uda zabłyśniemy w II lidze 8)

Awatar użytkownika
FC.MORAG
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 135
Rejestracja: ndz 08 paź, 2006
Lokalizacja: FC MORĄG

Post autor: FC.MORAG » ndz 11 maja, 2008

A nie pomyślał nikt że to może przez ciągłe braki , nigdy w tej rundzie nie graliśmy 11 Podstawowych wiem że to mało wątpliwe ale to może to ?

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » ndz 11 maja, 2008

Jednak brakowało szczescia do wygrania tego meczu.Musimy wierzyc ze uda sie w tych kilku ostatnich kolejkach zdobic wystarczajaca ilosc punktów by zajac premiowane awansem miejsce...

Awatar użytkownika
SHADOW
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 48
Rejestracja: pt 03 lis, 2006
Lokalizacja: GHOST YARD

Post autor: SHADOW » ndz 11 maja, 2008

watpie kazdy kto ma oczy widzi co na boisku sie dzieje , graja bez pomyslu od niechcenia niby sa ataki i sytuacje ale brak skutecznosci ogromny az dziwne

Awatar użytkownika
shizo_rdk
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 54
Rejestracja: pn 17 mar, 2008
Lokalizacja: Redykajny

Post autor: shizo_rdk » ndz 11 maja, 2008

dokładnie a pozatym łatwo tracą głupie bramki a czasem Ciężko jest im strzelic jak np dzisiejszy remis :|

Awatar użytkownika
(S)ebek
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 212
Rejestracja: sob 29 lip, 2006

Post autor: (S)ebek » ndz 11 maja, 2008

Junioor pisze:Wszyscy sie smucimy, wkurzamy itp...ale tak naprawde musimy pamiętać, że My w tej lidze jesteśmy beniaminkiem

Oczywiście nazywamy sie Stomil, ale jeśli chodzi o drużyne... to jest ona bardzo młoda i brakuje jej troche doświadczenia bo umiejętności to nie wszystko... Nikt przecież przed rozpoczęciem rozgrywek nie mówił otwarcie, ze naSzym celem będzie awans do nowej I ligi...

Dajmy zatem tej drużynie jeszcze troche czasu... 8)
Znicz Pruszkow tez jest beniaminkiem w 2 lidze,a teraz awansuje do 1 :roll:

Tracenie "glupich" punktow zraża kibicow, szczegolnie mlodych jak napisal intertrans.

Wszyscy pisza ze nie wygralismy bo niechcemy awansowac, ale Nam tez punkty sa potrzebne zeby grac w nowej 2 lidze, wiec moze to wpadka :co:

stomilek10
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 96
Rejestracja: sob 06 paź, 2007

Post autor: stomilek10 » ndz 11 maja, 2008

Ciekawe ilu z Was było dzisiaj na meczu bo niektórzy wszystkie rozumy pozjadali sidzac na dupie nad jeziorem.Trzeba było pojechać i zobaczyć jak grali i czy oleli mecz(jak to pisze intertrans o Elblągu).Ciekawe ilu z Was gryzło się dzisiaj w Kolnie z ochrona. Najlepiej pisac z piwkiem w ręce a o grze zawodników wiedzieć tylko z netu i pisać pierdoły.

[ Dodano: Nie 11 Maj, 2008 ]
P.S. Wku...wił mnie wynik gra chłopaków nie.

Junioor
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 296
Rejestracja: wt 15 maja, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Junioor » ndz 11 maja, 2008

KML pisze:ja to bym podziekowal naszemu bramkarzowi... grygorowicz na lawke!!! kur... pilka obok niego leci a ten sie z nia mija LOL!!! wg mnie Nakielski powinien dac w tych ostatnich meczach szanse naszemu rezerwowemu bramkarzowi!
Wątpie w to...
Każdy kto ''troche słyszał'', posiada wiedzę, która jednocześnie uświadamia człowiekowi, że Grygo to pupil Nakiela (co nie jest winą Bartka) więc na zmiana nie ma co liczyć...
Na jesieni w meczu z Kolnem u naS - błąd Bartka, strata punktów, każdy domagał się zmiany w bramce i co ? ... no właśnie :?

Co do Grześka Sobiecha to powiedzmy sobie szczerze, że występ w WPP z Olcipią nie był zbyt rewelacyjny. Z drugiej jednak strony, czego mamy wymagać od bramkarza, który cały sezoon grzeję ławe...

Olsztynowi gratulujemy Stomilu :!:

Houte
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 142
Rejestracja: czw 20 kwie, 2006

Post autor: Houte » ndz 11 maja, 2008

Z Olimpia nie mial co bronic tak naprawde. Ale czy Nakiel musi wystawiac bramkarza z ADHD? Jak nie umie strac w tej bramce przez 1,5h to niech rzuci pilke. 2 mecze Gryga dwie bramki stracone w podobny sposob ,normalny trener juz by sie [moderator] i posadzil takiego bramkarza.

A co do ustawiania wynikow ,napewno ... tak mierzyli w slupi i poprzeczi ,specjalnie ,dlatego byl remis...

oko
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 30
Rejestracja: czw 27 gru, 2007
Lokalizacja: olsztyn

Post autor: oko » pn 12 maja, 2008

I znowu glupio stracone punkty!!!!!

Awatar użytkownika
SHADOW
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 48
Rejestracja: pt 03 lis, 2006
Lokalizacja: GHOST YARD

Post autor: SHADOW » pn 12 maja, 2008

Mnie to strasznie irytuje brak zaangazowani w gre pilkarzy, ja na ich meijscu bym zostawil serce na boisku w kazdym meczu , wkurza to ze wielu z nas kibicow oddaje serce na trybunie wydaje kase na wyajzdy, mecze u siebie, oprawy , a pilkarze w ogloe nie pokazuja ze im zalezy na dobrej grze klubu i dobrym imieniu burzac to pseudo gra , oczywiscie sa osoby na boisku ktorym widac ze zalezy zeby wygrywac , ale reszta szkoda slow dla mnie to jest grubo podejzane taka slaba forma i slaba skutecznosc . CZy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie w moim sercu STOMIL i na dobre i na zle !!!!

Awatar użytkownika
Rmk
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 62
Rejestracja: wt 22 sty, 2008

Post autor: Rmk » pn 12 maja, 2008

stomilek10 pisze: Najlepiej pisac z piwkiem w ręce a o grze zawodników wiedzieć tylko z netu i pisać pierdoły.
z jakim piwkiem człowieku... jak tu połowa forumowiczów nie ma 18tu lat...
(ja też :mrgreen: )

Awatar użytkownika
seba
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 249
Rejestracja: sob 12 maja, 2007
Lokalizacja: Os. Mleczna
Kontakt:

Post autor: seba » pn 12 maja, 2008

rozumiem kibiców, którzy wkurzają sie na zarząd, ze ci nie chcą awansować, ale jeśli to ma być jeden z kroków do powrotu Stomilu na pierwszoligowe boiska to jestem za :!:

Houte
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 142
Rejestracja: czw 20 kwie, 2006

Post autor: Houte » pn 12 maja, 2008

Chłopaki chyba coś sie wam poprzewracało w głowach.
O jakiej I lidze wy tu mówicie! Spójrzcie na tabele. Nawet do II nowej możemy nie awansować ,a niektórzy jeszcze coś o I gadaja.Z Wigrami i Sokolem bedziemy walczyc o awans ,mecze wszyscy maja podobne ,ale formę nasza drużyna ma najgorszą bo runda jesienna pokazala na co ich stać. Otwórzcie oczy.

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » pn 12 maja, 2008

Skład nam się posypał, bo nasze najsilniejsze ogniwa, czyli skrzydła, zostały osłabione przez absencję Michałowskiego i Gabrusewicza. Zwykle przynajmniej jeden z nich grał dobry mecz, a nierzadko obaj, także mogliśmy akcje prowadzić dwoma skrzydłami, a gdy Jacek grał na obronie, to też włączał się do akcji. Przez kilka ostatnich meczów prowadziliśmy grę tylko przez Spychałę, bo nawet Rzeźnikiewicz gra zbyt asekuracyjnie. Prawe skrzydło było głównie od strat piłki.

Awatar użytkownika
shizo_rdk
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 54
Rejestracja: pn 17 mar, 2008
Lokalizacja: Redykajny

Post autor: shizo_rdk » pn 12 maja, 2008

Fire Fighter pisze:Skład nam się posypał, bo nasze najsilniejsze ogniwa, czyli skrzydła, zostały osłabione przez absencję Michałowskiego i Gabrusewicza. Zwykle przynajmniej jeden z nich grał dobry mecz, a nierzadko obaj, także mogliśmy akcje prowadzić dwoma skrzydłami, a gdy Jacek grał na obronie, to też włączał się do akcji. Przez kilka ostatnich meczów prowadziliśmy grę tylko przez Spychałę, bo nawet Rzeźnikiewicz gra zbyt asekuracyjnie. Prawe skrzydło było głównie od strat piłki.


popieram to co napisał fire fighter pozatym nawet jakbysmy kiedys awansowali do I ligi to nie ma sponsorów nawet na transfery :!: :!:

socha
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 57
Rejestracja: wt 16 paź, 2007
Lokalizacja: Olsztyn/Zatorze

Post autor: socha » pn 12 maja, 2008

shizo_rdk pisze:nie ma sponsorów

nie zaczynajmy tego od nowa :| 2-3 strony temu byla o tym mowa :lol:
Ostatnio zmieniony pn 12 maja, 2008 przez socha, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
shizo_rdk
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 54
Rejestracja: pn 17 mar, 2008
Lokalizacja: Redykajny

Post autor: shizo_rdk » pn 12 maja, 2008

ok tylko tak napisałem :P :aniolek: ale jednak przydał by sie ktos zevby wzmocnił drużyne :idea:

Zablokowany