Stomil na zawsze w Naszej pamięci

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Taro
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: śr 03 wrz, 2003

Stomil na zawsze w Naszej pamięci

Post autor: Taro » śr 03 wrz, 2003

Witam Wszystkich!

Jestem tutaj nowy i chciałbym się przywitać. Miło jest znaleźć grupkę ludzi takich jak ja, u których w sercach nadal gra olsztyński Stomil. Cieszę się, że ludzka pamięć jest niezawodna i są tacy, którzy pamiętają lata świetności króla Warmii i Mazur. Ja już w Olsztynie nie mieszkam, ale jako mały brzdąc czasem bigałem po zielonej trwce kopiąc piłkę i marząc że Stomil zostanie kiedyś Mistrzem Polski. Niestety moje marzenia się nie spełniły i już nigdy się nie spełnią... :cry: . Teraz pozostaje tylko sentyment i wspomnienia, które na zawsze pozostaną!

Bardzo proszę moderatorów o nie kasowanie tego tematu. Jakoś nigdy wcześniej nie miałem okazji, aby napisać tego co czuję w związku ze Stomilem!

Pozdrawiam

OKS
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: pt 05 wrz, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Nasz Stomil

Post autor: OKS » pt 05 wrz, 2003

Rownierz podzielam Wasze zdanie. Bardzo mi brakuje Stomilu. Zakochalem sie w Naszym OKSie jak mialem 6 lat, wtedy stary zabieral mnie na mecze zebym przemycal mu gorzale w kurtce. Stomil zawsze bedzie mial miejsce w moim sercu. Pamietam te czasy rywalizacji z Petra w 2 lidze, pamietam jak w drugiej lidze nasz Stadion wypelniony byl zawzietymi kibicami, pod koniec co mecz przychodzilo po 15-16 tys zagorzalych drzacych kape kiboli. Pamietam pierwszy sezon w pierwszej lidze kiedy to w ostatnim meczu wystarczyl nam jeden punkt zeby sie utrzymac a jednak przejebelismy z Rakowem. Wszyscy w ciszy czekali na wynik Gieksy pilkarze lezeli na murawie prawie ze plakali. Po uslyszeniu wyniku nigdy na naszym Stadionie nie bylo takiego chalasu i szalu. Potem wszystko powoli zaczynalo sie [moderator], coraz mniej kiboli itd. Ale naszczescie jest jeszcze troche prawdziwych fanow takich jak my.
Moim najwiekszym marzeniem jest natrzepac w [moderator] kasy i wyciagnac Stomil z dlugow i zaczac od nowa, chociazby od C klasy. Ale niestety nadzieja matka glupich, ale jak to mowia kazda matka kocha swoje dzieci...

58lat historii tego klubu nie mozna i nie da sie zapomniec
KOCHAM OKS STOMIL OLSZTYN

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » pt 05 wrz, 2003

Mi również brakuje spotkań z udziałem Stomilu! Chodzenie na mecze OKP i kibicowanie drużynom z miast, w których Stomil miał kibiców to nie to samo...

Taro
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: śr 03 wrz, 2003

Post autor: Taro » wt 09 wrz, 2003

Nie wolno nam zapomnieć, trzeba wierzyć, że Stomil się odrodzi! Każda forma pamięci jest dobra, wiedzę że wlepki zdają rezultat i o to chodzi. Macie jeszcze jakiś inne formy pamięci, może zbieracie pamiątki związane ze Stomilem. Ja kiedyś dawno temu miałem proporczyk bodajże z 1980 roku, ale gdzieś mi zaginął, a może ktoś z Was ma jakieś ciekawe pamiątki?

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » śr 10 wrz, 2003

Wszyscy czlonkowie Stowarzyszenia beda mieli dostep do pamiatek.... mniejszych lub wiekszych ale to zawsze cos, co po starym Stomilu zostalo. Nowe gadgety rowniez beda produkowane. Czlonkowie SSK beda mieli do nich priorytetowy i finansowo korzystniejszy dostep. Istnieje tylko zaleznosc od dlugosci trwania czlonkostwa w SSK OKS Stomil 1945 Olsztyn.

Taro
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: śr 03 wrz, 2003

Post autor: Taro » pt 12 wrz, 2003

Ghost pisze:Wszyscy czlonkowie Stowarzyszenia beda mieli dostep do pamiatek.... mniejszych lub wiekszych ale to zawsze cos, co po starym Stomilu zostalo. Nowe gadgety rowniez beda produkowane. Czlonkowie SSK beda mieli do nich priorytetowy i finansowo korzystniejszy dostep. Istnieje tylko zaleznosc od dlugosci trwania czlonkostwa w SSK OKS Stomil 1945 Olsztyn.
Mam pytanie, na które być może wszyscy znają odpowiedź, ale ja niestety nie. Chciałbym się zapytać czym zajmuje się wyżej wmienione stowrzyszenie, jakie są zasady członkostwa i jak można się do niego zapisać?

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » pt 12 wrz, 2003

Taro - Od kilku minut odpowiedz na Twoje zapytanie widnieje na stronie glownej...

Świder
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 69
Rejestracja: śr 27 sie, 2003
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

STOMIL KOCHANY

Post autor: Świder » sob 13 wrz, 2003

Ja zaczełem kibicować Stomilowi od jakiś 3 lat. To dlatego że nidgdy nie maiłem okazji być na ich meczu i niewidzialem tej atmosfery. Kiedyś z ciekawości przejechałem sie z ojcem na mecz Stomilu spodobało mi sie i od tamtej pory STOMIL jest i będzie juz do końca zadnej druzyny nie polubie tak jak OKSu. Nawet w rodzimym miescie nasz klub nie jest taki jak Stomil i niebedzie.Pamietam mecz barażowy Stomilu z polkowicami to bylo przezycie adrenalina skakala z minuty na minute boże ja wtedy mało zawału nie dostałem. Albo mecz z groclinem to był gwóźdz OKSu do trumny. Bo już w II lidze nic nie było. Mam nadzieje że Stomil sie odrodzi i awansuje do ligi szybko bo w takim dużym mieście jak Olsztyn Musi byc klub pokroju I-II ligi i bede mogł znów zasiaśc na pilsudskiego i kibicować Stomilowi z całego serca. TYLKO STOMIL OKS

Mackib
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 73
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Mackib » sob 13 wrz, 2003

Moje pamiątki po Stomilu - 2 koszulki, cala masa biletów(dobrze, ze kiedys ich niewyrzucałem tylko uzywalem jako zakładek - w ksiazkach jakos sie przechowaly, bo na powaznie bilety zbieram tak gdzies od 1998 roku- pierwszy raz na meczu bylem w 1994), 4 plakaty(w tym jeden z autografami), 1 zdjęcie z autografami(1996), gazety kibica... troche tego jest. wazne ze kiedys bedzie co pokazac dzieciom :D . A co do SSK to chyba najwazniejsze abysmy wkoncu reaktywowali zespol, bo pamiatki sa moim zdaniem sprawa w tym przypadku drugorzędną. Bo jak pomysle sobie ze zamiast pisac te malo wazne slowa powinienem byc na meczu mojej ukochanej druzyny to az mnie krew zalewa... :cry:
ps. i zawsze niewazne bylo snieg, deszcz, mgla czy nieobecnosci w szkole. jak byl mecz to było święto, co prawda potem juz było zdecydowanie gorzej, ale... żałować tych chwil nigdy niebede.

Taro
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: śr 03 wrz, 2003

Post autor: Taro » śr 17 wrz, 2003

Ghost pisze:Dla stałych członków Stowarzyszenia przewidziane są liczne promocje oraz nagrody. Już po 6 miesiącach członek Stowarzyszenia Sympatyków Klubu uzyskuje legitymację "Sympatyka Stomilu", ktora zapewnia zniżki na towary i usługi wewnątrz Stowarzyszenia oraz w punktach i sklepach sponsorskich.
Mam pytanie do kolegi Ghost'a. Na jakie towary będzie przysługiwała zniżka, tzn. jakie produkty i usługi będą/są dostępne. Czy osoby spoza stowarzyszenia będą mogły również poczynić zakupy, oczywiście bez promocji?

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » śr 17 wrz, 2003

Wszystkie dzialania reklamujace akcje SSK i przynoszace wymierne korzysci maja nasza aprobate. Zatem ludzie nie bedacy czlonkami Stowarzyszenia beda mieli dostep do wspomnianych towarow... w ograniczonym zakresie. Dla czlonkow SSK beda przyslugiwaly znizki, priorytet przy zakupie konkretnej rzeczy z ograniczonym asortymentem lub zapasem oraz pewnego rodzaju gratisy nad ktorymi obecnie pracujemy.

Taro
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: śr 03 wrz, 2003

Post autor: Taro » śr 17 wrz, 2003

Ghost pisze:Wszystkie dzialania reklamujace akcje SSK i przynoszace wymierne korzysci maja nasza aprobate. Zatem ludzie nie bedacy czlonkami Stowarzyszenia beda mieli dostep do wspomnianych towarow... w ograniczonym zakresie. Dla czlonkow SSK beda przyslugiwaly znizki, priorytet przy zakupie konkretnej rzeczy z ograniczonym asortymentem lub zapasem oraz pewnego rodzaju gratisy nad ktorymi obecnie pracujemy.
Kiedy będzie znany pełeny zakres towarów i czy oferta będzie ogólnie dostępna, czy tylko dla członków SSK?

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » śr 17 wrz, 2003

Po naszym walnym ktore odbedzie sie w przyszlym miesiacu. Sadze ze to kwestia tygodnia-dwoch ustalenia konkretnej daty i miejsca.
Czlonkowie SSK beda znali pelna oferte. Ogolniedostepna bedzie tylko oferta przeznaczona na propogande zewnetrzna.

Wytrych
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 33
Rejestracja: wt 16 wrz, 2003

Post autor: Wytrych » śr 17 wrz, 2003

Czy istniejesz czy nie ja i tak KOCHAM CIE w moim sercu STOMIL NA ZAWSZE :!: 8)

Cinek
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 26
Rejestracja: śr 17 wrz, 2003
Lokalizacja: Pieczewo

Post autor: Cinek » czw 18 wrz, 2003

SEX ALKOHOL MORDOBICIE KOCHAM STOMIL PONAD ŻYCIE

Lobin
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: sob 08 lis, 2003

Post autor: Lobin » sob 08 lis, 2003

Mam nadzieje ze jeszcze Stomil nie zginal! Przeciez musimy jeszcze sie spotkac na meczu czy to w II czy to w I lidze!!! Trzymajcie sie stomilowcy!!!
Jak to wylozyli kibice Rakowa:
Upadl klub my przetrwamy
Wierni barwom nie klubowi

K.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 56
Rejestracja: pt 29 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Nie zgadzam się ze stwierdzeniem "Wierni barwom nie kl

Post autor: K. » sob 08 lis, 2003

Nie zgadzam się ze stwierdzeniem "Wierni barwom nie klubowi", bo klub i barwy to jedno. Jak może istnieć jedno bez drugiego. To co, wszystko jedno, komu kibicujemy? Tylko my się liczymy - nasze ambicje, zachcianki? A może ten tekst trąci nieco zwykłą, bydlacką chuliganką? Prawda jest taka, że kibic bez klubu to jak żołnierz bez karabinu. Ostatnio oglądałem mecz Groclin-Manchester i gdy Maciek Iwański, człowiek z Olsztyna, gdy wychodził na plac Rafał Kaczmarczyk powiedział "były piłkarz Stomilu Olsztyn (brawo Maciek, że nie zapominasz!), to pomyślałem sobie "K..., jak można to było rozp..ć?". I zaraz potem pomyślałem, że już nic nie będzie tak samo, że tamtego Stomilu już nie ma i nie będzie, a ten nowy, jeżeli powstanie, będzie musiał pracować na zagnieżdżenie się w sercach kibiców bardzo długo...a mimo to i tak nie będzie to już to samo.
Swoją drogą jestem ciekaw, jaki byłby odzew w sytuacji, gdyby teraz ktoś złożył wam propozycję: "cofam czas, dostajecie z powrotem swój Stomil z najlepszych czasów, ale musicie zmienić barwy". Co wtedy? Niech każdy sobie odpowie. Ja swoją odpowiedź znam: jestem na tak!

Świder
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 69
Rejestracja: śr 27 sie, 2003
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

OKS

Post autor: Świder » wt 18 lis, 2003

Słuchaj K. oczywiście jestem z toba "ZA STOMIL ZA OKS POJDZIEMY AZ PO ZYCIA KRES"

Dębowy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 60
Rejestracja: wt 18 lis, 2003
Lokalizacja: PIeczewo
Kontakt:

wyjazdy na mecze

Post autor: Dębowy » wt 18 lis, 2003

Witam! Chcialbym sie zapytac jak zapatrujecie sie na nasza obecnosc na meczach wyjazdowych (o ile OKP zmieni sie na STOMIL). Czy beda organizowane wspolne wyjazdy? Nasza obecnosc bedzie konieczna w wioskach typu Ilawa,czy Ostroda. Ja z checia pojechalbym do Pasleka i odwiedzil naszych przyjaciol (cały czas mam w pamieci mecz OKP - POLONIA, kiedy to pilkarze przyjezdnych podziekowali nam za doping).

POZDRO dla wszystkich sympatykow OKS.

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » śr 19 lis, 2003

Witam Cie serdecznie.
Zdecydowanie tak, chociazby z tego tytulu ze im wieksza ekipa dla Stomilu tym lepiej. Pewne wioski wymagalyby ostrzejszego najazdu (Debowe mocne!) i jest ich o kilka wiecej niz wspomniana ilawska wichura.
Nie widze przeszkod nad zrefreshowaniem starych kontaktow.
Pozdro.

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » śr 19 lis, 2003

STOMIL MY NIGDY CIE NIE OPUSCIMY BO MY CIE KOCHAMY-FANATYCY Z DZIELNICY POJEZIERZE NA ZAWSZE OKS AZ PO ZYCIA KRES POZDRO DLA WSZYSTKICH KTORZY NIE ZAPOMNIELI O STOMILU I SIE OD NIEGO NIE ODWRUCILI

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » sob 06 gru, 2003

Nigdy nie zapomnimy o Stomilu.-Fanatycy z Jarot

Oudiran

OKS 4 LIFE FIGHT THE POWER

Post autor: Oudiran » ndz 11 sty, 2004

CZEKAJAC NA BESTIE STAL ZEMSTY KREW I HONOR








OKS FANS 4 LIFE

gruby
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: czw 29 sty, 2004
Lokalizacja: Szczytno

Post autor: gruby » czw 29 sty, 2004

W NASZYCH SERCACH NAZAWSZE STOMIL-OKS

Oudiran

Post autor: Oudiran » sob 21 lut, 2004

STOMIL ZYJE I ZYC BEDZIE NIESMIERTELNIE JAK ZDJECIE W DUSZY SERCU I W PAMIECI POZDRO DLA PRAWDZIWYCH TRZYMAJMY SIE RAZEM A DAMY RADE BO STOMIL TO WIARA KTORA NAS ŁACZY

ODPOWIEDZ