Kto pomoże olsztyńskiej piłce?

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Włączyłbyś sie do strajku?

Tak, oczywiście Klub to My!
55
90%
Nie, takie sprawy powinien załatwiać zarząd
3
5%
Nie mam zdania
3
5%
 
Liczba głosów: 61

Junioor
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 296
Rejestracja: wt 15 maja, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Junioor » wt 22 lip, 2008

Panie Prezesie Powodzenia !

Oby ten człowiek na serio miał szczere chęci, poki co jeszcze mnie nie przekonuje bo nigdy tego nie robil, ale narazie myśle, ze jest to jeden z kroków w strone stołka prezydenckiego w naSzym mieście... OBYM SIE MYLIŁ !

Bo STOMIL To My...!

kru

Post autor: kru » wt 22 lip, 2008

Ile słodzenia, normalnie w klubie i wokoło niego wszyscy to aniołki... Ogólnie nie mam nic do Szmita, ba, wręcz go cenię, no, ale wszedł chyba na małe pole minowe. Pożyjemy, zobaczymy.
Ostatnio zmieniony wt 22 lip, 2008 przez kru, łącznie zmieniany 1 raz.

ARDIAN
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 202
Rejestracja: śr 19 wrz, 2007
Lokalizacja: FC Morąg

Post autor: ARDIAN » wt 22 lip, 2008

Dobrze aby do Klubu trenującego i grającego na stadionie przy alei Piłsudskiego przylgnęło zawołanie

OKS 1945 - Duma Warmii
Moze byc Pan pewny ze nie przylgnie, Duma Warmii jest tylko jedna i jest nia STOMIL

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » czw 21 sie, 2008

Olsztyńska piłka coraz bardziej prawa i sprawiedliwa

Jerzy Szmit, nowy prezes OKS 1945 Olsztyn i lider olsztyńskiego PiS, zatrudni na stanowisku dyrektora klubu działacza Prawa i Sprawiedliwości.
Fot. Marcin Szymkowiak

Dariusz Rudnik, który jest jednocześnie pełnomocnikiem PiS do spraw związanych z organizacją referendum dotyczącego odwołania prezydenta Małkowskiego, ma zacząć pracę w klubie już w poniedziałek.
- Funkcja dyrektora klubu nie ma nic wspólnego z polityką. Jest to stanowisko, które wymaga ciężkiej, codziennej pracy - tłumaczy Szmit. - A to, że dyrektorem ma zostać członek PiS nie ma żadnego znaczenia. Myśląc w ten sposób, członek partii nie mógłby nigdzie pracować.

Podczas czwartkowego posiedzenia komisji budżetu i finansów odpowiedzialna za sport wiceprezydent Olsztyna Anna Wasilewska chciała przekazać klubowi 25 tys. zł nagrody za awans z trzeciej do drugiej ligi. Radni jednak stwierdzieli, że to nie był żaden awans, a dawna trzecia liga to obecnie druga liga i zdecydowali, że miasto nie powinno przyznać nagrody.
Adam Pietrzak

:arrow: http://gazetaolsztynska.wm.pl/sport/Ols ... liwa,52438
Ostatnio zmieniony czw 21 sie, 2008 przez Pojezierski, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kevinnash
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: ndz 23 wrz, 2007
Lokalizacja: Pieczewo
Kontakt:

Post autor: kevinnash » czw 21 sie, 2008

Zdziwiłbym się gdyby obsadził człowieka z PO

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » czw 21 sie, 2008

Powinni zatrudnić kogoś bez powiązań partyjnych... :absolutnie_nie:

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » czw 21 sie, 2008

Pojezierski pisze:Powinni zatrudnić kogoś bez powiązań partyjnych... :absolutnie_nie:
Zgadzam sie pchaja w sporrt jakis partyjniakow. Sport podobno jest bez partyjny

kibic-nidzica
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 42
Rejestracja: czw 24 lip, 2008

Post autor: kibic-nidzica » czw 21 sie, 2008

Pan radny Szostek wykazał sie naprawdę wielką mądrością :?

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » czw 21 sie, 2008

Czemu nie napisali, że to dzięki Szostkowi klub nie dostał złamanego grosza? Polityczna poprawność.

Dajmy w ogóle wszystkim burakom z rady miasta koszulki i karneciki na trybunę VIP oczywiście. Może zaczną się interesować klubem [taaaa, na pewno].

Wolałbym, żeby równowartość tego karneciku i koszuleczki trafiła na jakiś szczytny cel, np. zaprosić dzieciaków z domu dziecka na mecze, itd. Nie każdy zasługuje na drugą szansę.

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » czw 21 sie, 2008

Zaczyna się , prezes z pisu zaczyna na stołki upychać koleżków , dobrze to nie wróży.

kubik
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 47
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Toronto

Post autor: kubik » pt 22 sie, 2008

Wlasnie o tym pisalem w nowo stworzonym temacie ale ktorys z moderatorow ciagle usowal moje posty a ja tylko pisalem swoja opnie na temat polityki w pilce ! MOja opinia to mniej polityki wiecej gry!!!! a teraz wlasnie zaczelo sie sciaganie "kolesi" do jednego gniazda!!!

zapomnialem dodac ze Szostek nie dal kasy Stomilowi przez Szmita
Ostatnio zmieniony pt 22 sie, 2008 przez kubik, łącznie zmieniany 1 raz.

Tomson_OKS
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 19
Rejestracja: pt 22 sie, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Kto pomoże olsztyńskiej piłce?

Post autor: Tomson_OKS » pt 22 sie, 2008

Oszuści i nic więcej, nie liczcie na dużo bo ten nasz prezes guwno zrobi na rzecz klubu ;/
_____________________________________________________________
A NAM TYLKO JEDNO W GŁOWIE .. STOMIL OLSZTYN

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » pt 22 sie, 2008

kubik pisze:Wlasnie o tym pisalem w nowo stworzonym temacie ale ktorys z moderatorow ciagle usowal moje posty a ja tylko pisalem swoja opnie na temat polityki w pilce ! MOja opinia to mniej polityki wiecej gry!!!! a teraz wlasnie zaczelo sie sciaganie "kolesi" do jednego gniazda!!!

zapomnialem dodac ze Szostek nie dal kasy Stomilowi przez Szmita
Tylko, że Ty stworzyłeś nowy temat i chciałeś tutaj krytykować wszystkich od razu. Pisałeś m.in. że nie ma komu rządzić piłką w Olsztynie (a Ty gdzie jesteś?), że kto wybrał taki zarząd a nie inny (a Ty gdzie jesteś?). Takie tematy i wszelkie głośne mówienie, że każdy jest bleee - po raptem miesiącu pracy nowego zarządu - jest nie na miejscu i nie pomaga nam w niczym.

Moderator (od razu mówię, że to nie ja) skasował Twój temat, bo do takich dyskusji znajdzie się milion osób. Tylko, że rozklejać plakatów nie ma komu przed meczem, pomóc przy oprawie także i mógłbym wymieniać tutaj wiele takich czynników.

Miasto pieniążków skąpi na nasz klub już od dłuższego czasu - za czasów prezesa Świniarskiego, też nic byśmy nie dostali, i teraz jakby prezesem byś był Ty, Ja czy kto inny także Pan Szostek by przekonał radnych, bo? Bo jego syn przecież nie wywalczył awansu... bo mało biegał po boisku...

A na temat głębszej dyskusji na temat polityki a sportu mam swoje zdanie. Zapraszam jednak do dyskusji np. na boisko jakieś, gdzie będzie można pokopać piłkę i sobie pogadać :wink: :wink:

kubik
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 47
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Toronto

Post autor: kubik » pt 22 sie, 2008

Tylko, że Ty stworzyłeś nowy temat i chciałeś tutaj krytykować wszystkich od razu. Pisałeś m.in. że nie ma komu rządzić piłką w Olsztynie (a Ty gdzie jesteś?), że kto wybrał taki zarząd a nie inny (a Ty gdzie jesteś?). Takie tematy i wszelkie głośne mówienie, że każdy jest bleee - po raptem miesiącu pracy nowego zarządu - jest nie na miejscu i nie pomaga nam w niczym.

Moderator (od razu mówię, że to nie ja) skasował Twój temat, bo do takich dyskusji znajdzie się milion osób. Tylko, że rozklejać plakatów nie ma komu przed meczem, pomóc przy oprawie także i mógłbym wymieniać tutaj wiele takich czynników.

Miasto pieniążków skąpi na nasz klub już od dłuższego czasu - za czasów prezesa Świniarskiego, też nic byśmy nie dostali, i teraz jakby prezesem byś był Ty, Ja czy kto inny także Pan Szostek by przekonał radnych, bo? Bo jego syn przecież nie wywalczył awansu... bo mało biegał po boisku...

A na temat głębszej dyskusji na temat polityki a sportu mam swoje zdanie. Zapraszam jednak do dyskusji np. na boisko jakieś, gdzie będzie można pokopać piłkę i sobie pogadać :wink: :wink:
Drogi kolego nikogo od razu nie kryykowalem tylko wyrazalem swoja opinie na temat polityki w pilce a napewno sam dobrze wiesz ze to nie za dobra mieszanka. Wiem ze nie ma mnie na miesciu ale jak tylko potrafie to pomagam. A co do meczyku to z checia bym sobie pogral z Toba ale dzieli Nas pewien dystans a do tego na ostanim meczu ligowym w Toronto rozwalilem sobie nadgarstek i 6 tygodni w gipsie :( pozdrawiam[/quote]
Ostatnio zmieniony pt 22 sie, 2008 przez kubik, łącznie zmieniany 1 raz.

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » sob 23 sie, 2008


Awatar użytkownika
Saymon
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 155
Rejestracja: śr 30 lip, 2008
Lokalizacja: Osiedle Mazurskie

Post autor: Saymon » ndz 24 sie, 2008

To sie wczoraj nasluchal..:P

kibic-nidzica
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 42
Rejestracja: czw 24 lip, 2008

Post autor: kibic-nidzica » czw 28 sie, 2008

Pieniądze sie jednak znalazły :mrgreen: ciekawe to jest bardzo :wink:

Pivek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 45
Rejestracja: ndz 02 gru, 2007

Post autor: Pivek » czw 28 sie, 2008

ciekawszy fragment wypowiedzi j.sz. (chyba jaroslawa szostka):
"A OKS dostanie te pieniądze = tylko nie jako premia za awans, którego nie było. Zgłaszałem, by zwiększyć jeszcze tę kwotę o kolejne 25 tys na organizację imprez masowych - m.in. ochrona, bezieczeństwo kibiców. Głażewski stwierdził, ze nie ma żródła finansowania. Na AZS znalażło się 500 tys. Czytajcie Państwo i słuchajci uważnie. Dostrzeżecie wówczs naprawdę kto szkodzi sportowi w Olsztynie"
chyba sie przejal tym, ze z kibicow wyborcow nie zrobi i zaczyna naprawiac swoje bledy :lol:

Bart_OKS
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 38
Rejestracja: sob 26 lip, 2008

Post autor: Bart_OKS » czw 28 sie, 2008

jak na meczu pojechalismy SzoStkowi to i pieniazki sie znalazly hehe ;):P

olsztyniak
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 45
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: olsztyniak » czw 28 sie, 2008

Myslicie ze to prze te bluzgi Stomil dostal kase? Myślisz że pieniądze się znalazły bo chcą pozyskać elektorat na SBNie? Wątpie w to. Bo po pierwsze frekwencja jest mała a po drugie duża część kibiców po prostu nie ma prawa do głosowania. Kryta ma głęboko gdzieś czy kasa będzie czy nie, najważniejsze aby w tyłek było sucho i słonecznik można było wnieść
( oczywiście wszystkich to nie dotyczy )Zacznijcie sami myslec a nie wydawac opinie na podstawie gazet i tego co ktos na forum napisze.

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Post autor: czerkasow » czw 28 sie, 2008

Umiesz liczyć - licz na siebie ... a nie na manko z Gminy - krótko pisząc

ODPOWIEDZ