Sytuacja w Naszym Klubie

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » czw 13 lis, 2008

shooter pisze:
MasteR pisze:
Dark Crusader pisze:Klub dostanie 800tys. od miasta. Nowy prezes podpisał już umowę z miastem. Tylko ta kwota jest na pokrycie rundy wiosennej. I nie zapominajmy o tym, że klub ma cały czas dług...
Naprawdę nie wiem skąd u was taka wiedza? Czyżbyście agitowali za Radą Miasta w najbliższym referendum?

Racja, Koprucki podpisał w ubiegłym piątek umowę z miastem, reprezentowanym przez Głażewskiego. Jest tylko jedno ale, umowa ta opiewa na sumę 40 tysięcy złotych :!: Chodzi tu więc o tę kasę, o której mowa była już od miesiąca, tyle że dopiero w tamtym tygodniu doszło do spełnienia wszystkich formalności.

Mam swoje źródła informacji... A zastanówcie się czy Małkowski dawał kasę na klub. Jeżeli chcecie, żeby w Olsztynie coś się zmieniło to pójdźcie na referendum i zagłosujcie, żeby Małkowski odszedł. Bo ten człowiek nic nie zrobił dla Olsztyna...
A co Twoim zdaniem zrobiła Rada Miasta?
Dark Crusader pisze:
(Stomil Fan) pisze:
Mam swoje źródła informacji... A zastanówcie się czy Małkowski dawał kasę na klub. Jeżeli chcecie, żeby w Olsztynie coś się zmieniło to pójdźcie na referendum i zagłosujcie, żeby Małkowski odszedł. Bo ten człowiek nic nie zrobił dla Olsztyna...
Co dla Olsztyna zrobila rada?
Ojca masz w Radzie Miasta? Czy co, że tak murem za nią stoisz?
Ojca mam w zarządzie OKS-u. Więc wiem, że klub dostał 800 tys. i wszystko jest ustalone.
Powiem wam jeszcze, że to nie jedyne pieniądze jakie chce przekazać miasto. A Małkowskiego nie lubię bo nic nie zrobił dla Olsztyna i miasto przez kilka lat się nie rozwija.
Stary, co ty palisz? Czy uważasz, że klub tak po prostu mógłby dostać sobie 800 tys? O głupie 25, a później o 40 było tyle szumu, a teraz nagle Głażewski przychodzi z walizką pełną kasy i ofiarowuje ją klubowi :lol: Zaraz jeszcze powiesz, że pojutrze przywiozą kolejną bańkę albo i więcej...
kaczmar pisze:
to nie Małkowski, ale nasi rajcy ośmieszają miasto
Powiem CI tak. na co dzień przesiaduje poza Olsztynem. I uwierz mi Olsztyn naprawdę wiele stracił poprzez cała tą aferę- i naprawdę nikt nie kojarzy tego z Rada Miasta tylko z Prezydentem Miasta. Tak to wykreowały media i będzie to bardzo ciężko zmienić.
A co nas olsztyniaków ma obchodzić to, jak nas widzą inne miasta i czy ich mieszkańcy śmieją się z rady czy z prezydenta? To nie na podstawie opinii mieszkańców innych miast Olsztyn będzie mógł się rozwijać, a tylko i wyłącznie za sprawą ludzi, którzy mogą tym miastem rządzić w dobry sposób. Większośći obecnej rady niestety do takich nie zaliczam.
Ostatnio zmieniony czw 13 lis, 2008 przez MasteR, łącznie zmieniany 1 raz.

shooter
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: ndz 09 lis, 2008

Post autor: shooter » pt 14 lis, 2008

To nie jest tak jak wy myślicie. Klub dostanie kasę od miasta na organizację meczy i wyjazdów w rundzie wiosennej. Wszystko podobno jest już ustalone, ale klub cały czas boryka się z długiem, którego miasto nie może od tak sobie spłacić, muszą zrobić to nasi sponsorzy.

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » pt 14 lis, 2008

No to gdyby tak było, to ktoś by mi podkradł pomysł 8) Tak czy owak, na razie nie ma mowy o żadnej kasie, a ustalać to można wszystko. Czekamy na konkrety na wiosnę, a nie plotki przed referendum.

shooter
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: ndz 09 lis, 2008

Post autor: shooter » pt 14 lis, 2008

Wszystko jest już ustalone tylko nie mówi się o tym głośno...

tomeczq
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 70
Rejestracja: sob 26 kwie, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: tomeczq » pt 14 lis, 2008

shooter pisze:Wszystko jest już ustalone tylko nie mówi się o tym głośno...
i wtedy się obudziłeś... :roll:

(S)
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: pt 26 wrz, 2008
Lokalizacja: Jaroty

Post autor: (S) » pt 14 lis, 2008

A ch** cie to obchodzi.
Lepiej pilnuj swoich wplat na oprawy

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Post autor: czerkasow » pt 14 lis, 2008

Tomczeq! Ch**j Cię obchodzi ile wpłaciłem? Zapewne więcej od Ciebie.

cumpaz
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 24
Rejestracja: pn 29 paź, 2007

Post autor: cumpaz » pt 14 lis, 2008

panowie po co ta napinka?
ma wpisany skrypt i kazdemu pokazuje sie wlasny nick przy tym pytaniu o kase na oprawe...
Ostatnio zmieniony pt 14 lis, 2008 przez cumpaz, łącznie zmieniany 1 raz.

karol4560
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 29
Rejestracja: wt 10 lip, 2007
Lokalizacja: Hamburg

Post autor: karol4560 » pt 14 lis, 2008

tomeczq to moja sprawa czy wpaciłem czy nie na oprawe.A wogóle co cię to interesuje :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
V.N.A
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 699
Rejestracja: pn 02 sie, 2004
Lokalizacja: FCOPP!

Post autor: V.N.A » pt 14 lis, 2008

cumpaz pisze:panowie po co ta napinka?
ma wpisany skrypt i kazdemu pokazuje sie wlasny nick przy tym pytaniu o kase na oprawe...

elemelek
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 34
Rejestracja: sob 06 paź, 2007
Lokalizacja: Olsztyn/Kraków

Post autor: elemelek » pt 14 lis, 2008

A co mnie to obchodzi że co Was to obchodzi?
Piszcie na temat albo w ogóle?
Człowiek chce poczytać co się dzieje w klubie i musi się przedzierać przez jakieś głupie posty nie na temat :evil:
i przez Was sam musiałem jebnąć spamem :lol:

tomeczq
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 70
Rejestracja: sob 26 kwie, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: tomeczq » pt 14 lis, 2008

co do napinaczy, mały off top: a interesuje mnie bardzo, bo gdyby wszyscy co tu tak deklarują wpłacili po te głupie 20 dychy to nie było by pożyczki, a może i zostało by coś na kolejną oprawę, lub ta byłaby większa i chłopaki z U nie musieliby się martwić :)

a co do samego tematu: co do niektórych broniących rady to wygląda na to że kilku radnych nam się na forum zarejestrowało i próbują się bronić przed spadkiem z ligi :D

niby dlaczego Dark Crusader i shooter, pytam się Was bo tak obstajecie przy tym że jest już jakaś umowa, radni nie chwalą się tym? przecież wcześniej przy nawet najmniejszej kwocie krzyczeli jacy to oni nie wspaniali...aaa już wiem, odezwała się w nich dusza filantropa i na razie siedzą cicho z tą umową, a jak rada przegra referendum to będą mogli śmiać się w twarz nam, kibicom, mówiąc: "zobaczcie jacy byliśmy dobrzy, daliśmy Wam 800 k PLN, a Wy nas odwołaliście, jesteście bez serca"...tak, czemu na to wcześniej nie wpadłem... :roll:
shooter pisze:To nie jest tak jak wy myślicie. Klub dostanie kasę od miasta na organizację meczy i wyjazdów w rundzie wiosennej oczywiście jest to tylko plotka, ale jeśli ją puścimy i kibice uwierzą, że ich ukochany klub dostanie kasę to będziemy mieli kilkaset głosów na TAK. Wszystko podobno jest już ustalone, ale klub cały czas boryka się z długiem, którego miasto nie może od tak sobie spłacić, muszą zrobić to nasi sponsorzy.

coś Ci z tekstu uciekło, ale uzupełniłem to co zgubiłeś...nie uwierzę dopóki nie zobaczę tego...

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Post autor: czerkasow » sob 15 lis, 2008

Napinaczem nie jestem, tylko te jedno zdanie jest irytujące (chociaż mam czyste sumienie w tej sprawie). Jeżeli chodzi o radę to masz rację, krzyczą jak jasna cholera, przy mniejszych kwotach. A tak w ogóle to wreszcie ile ten dług wynosi? Już kilka opcji słyszałem - 300 tys., 180 tyś., 120 tys., 200 tys.

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » sob 15 lis, 2008

Dług wynosi kilkaset tysięcy złotych. Jest to kwota pomiędzy 100-200 tys. Przynajmniej sytuacja taka utrzymywała się wówczas kiedy ze stanowiska trenera zwolniono Nakielskiego.

Jak jest teraz, nikt dokładnie oficjalnie nie podaje, ale kwota ta raczej się nie zmieniła.

Apropos natomiast samego spotkania w ratuszu, mogę powiedzieć, że zdołaliśmy w redakcji ustalić, że w czwartek odbyło się coś takiego z inicjatywy Wydziału Edukacji i Sportu. Czy poruszano tam kwestie sytuacji w OKS-ie, a jeśli tak to czy była mowa o kolejnej kasie postaramy ustalić się w poniedziałek.

Kovalainen
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 24
Rejestracja: czw 14 cze, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Kovalainen » sob 15 lis, 2008

Temat trochę z innej beczki. nasz nowy Prezes Grzegorz Koprucki wspomniał znów o powrocie do nazwy STOMIL. Boi się jednak długów. A gdyby ugryżć temat od strony kruczków prawnych? Mam na myśli tak zmienić nazwę żeby składała się ona z 6 wyrazów, a pierwsze litery dały nazwę S.T.O.M.I.L. ? Np. Sportowe Towarzystwo Olsztyńśkiego Miejskiego itd, itd. ,żeby wymyślić jakiś inteligentny skrót. Przykład z siatkówki - Klub z Kędzieżyna - Z.A.K.S.A. - tam się przyjęło. Co o tym myślicie :?:

Houte
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 142
Rejestracja: czw 20 kwie, 2006

Post autor: Houte » sob 15 lis, 2008

To może być sposób ale obawiam się że ze tych liter może nie wyjść nic ciekawego, logicznego ani madrego.
Ja słyszalem że wystarczy zrobić spółkę akcyjną i wtedy można walnąć nazwe Stomil, ale tak naprawdę nie wiem czy to jest prawda.

Kovalainen
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 24
Rejestracja: czw 14 cze, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Kovalainen » sob 15 lis, 2008

Do nazwy Stomilowcy tez jak do tej pory nikt się nie przyczepił, wierzyciele nie walą drzwiami i oknami... a co do spółki akcyjnej to mając w odległej przyszłości plany powrotu do najwyższej klasy rozgrywkowej to i tak klub musi być Sportową Spółką Akcyjną, więc lepiej to zrobić od razu

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Post autor: czerkasow » ndz 16 lis, 2008

Kovalainen pisze:Temat trochę z innej beczki. nasz nowy Prezes Grzegorz Koprucki wspomniał znów o powrocie do nazwy STOMIL. Boi się jednak długów. A gdyby ugryżć temat od strony kruczków prawnych? Mam na myśli tak zmienić nazwę żeby składała się ona z 6 wyrazów, a pierwsze litery dały nazwę S.T.O.M.I.L. ? Np. Sportowe Towarzystwo Olsztyńśkiego Miejskiego itd, itd. ,żeby wymyślić jakiś inteligentny skrót. Przykład z siatkówki - Klub z Kędzieżyna - Z.A.K.S.A. - tam się przyjęło. Co o tym myślicie :?:
Sportowe Towarzystwo Organizacji Masowych Imprez Ludowych - S.T.O.M.I.L. :lol: :lol: :lol: Jaja sobie robicie z tym skrotem :mrgreen:
Ostatnio zmieniony ndz 16 lis, 2008 przez czerkasow, łącznie zmieniany 1 raz.

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » ndz 16 lis, 2008

Ale STOMIL byłby bez kropek, więc wcale nie tak głupio: http://pl.wikipedia.org/wiki/Skr%C3%B3towiec

Awatar użytkownika
zielak
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 66
Rejestracja: pn 07 sty, 2008
Lokalizacja: Ol(S)tyn/gdańsk

Post autor: zielak » ndz 16 lis, 2008

czerkasow pisze:
Sportowe Towarzystwo Organizacji Masowych Imprez Ludowych - S.T.O.M.I.L. :lol: :lol: :lol: Jaja sobie robicie z tym skrotem :mrgreen:

Troche komunistycznie to brzmi hehe :D

Awatar użytkownika
tendragon
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 190
Rejestracja: wt 17 sty, 2006
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: tendragon » ndz 16 lis, 2008

kibice Śląska kiedys w ten sposob zalegalizowali swoją fane "Skinheads" zakladajac "Stowarzyszenie Krzewienia I Nauczania Honoru Etyki Afirmacji Ducha Sportu" ;) ciekawe co by na taka kombinacje powiedzieli wierzyciele :)

Awatar użytkownika
zduno
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: czw 24 lip, 2008
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: zduno » ndz 16 lis, 2008

Według mnie takie coś mogłoby przejść

Kovalainen
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 24
Rejestracja: czw 14 cze, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Kovalainen » ndz 16 lis, 2008

Sportowe Towarzystwo Organizacji Masowych Imprez Ludowych - S.T.O.M.I.L. :lol: :lol: :lol: Jaja sobie robicie z tym skrotem :mrgreen:
Hehehehe dobre, na to bym nie wpadł :lol:

Dzięki za info Komentator, skoro bez kropek to jeszcze lepiej
Ostatnio zmieniony ndz 16 lis, 2008 przez Kovalainen, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Rmk
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 62
Rejestracja: wt 22 sty, 2008

Post autor: Rmk » ndz 16 lis, 2008

po przeczytaniu waszych pomysłów utwierdzam sie w przekonaniu, iż Polak potrafi :)
nasze pomysły naszymi, ciekawe co by "góra" na to powiedziała:)

doman
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 42
Rejestracja: ndz 16 wrz, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: doman » ndz 16 lis, 2008

Super Tanie Opony Motocyklowe I Lawetowe 1945 Olsztyn

ODPOWIEDZ