Sytuacja w Naszym Klubie

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

tommy1976
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: pn 18 paź, 2010

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: tommy1976 » śr 02 sty, 2013

żebyśmy mieli jasność - chodzi mi o to, że jedynym i właściwym wg mnie podmiotem do posiadania naszego herbu, znaczka, czy jak to tam nazwiesz jesteśmy my czyli STOMIL z Piłsudskiego (i nie pisze to o kibicach, kibolach, jak zwał tak zwał) tylko o klubie jako konkretnym podmiocie. Pretensje mam o to, że jakiś pseudotwór powstały w momencie kiedy my byliśmy OKS 1945, a wcześniej jeszcze czymś innym (czyli kiedy mieliśmy niesamowite problemy), zagarnął to co było budowane do czasu kiedy niestety spadliśmy na dno. Przejęli barwy, herb, nazwę, wszystko - i ja mam o to nie mieć pretensji.....
W Olsztynie zawsze będzie tylko jeden właściwy Stomil, tylko ten z Piłsudskiego, koniec i kropka. (tak na marginesie - Stomil niby nie kojarzy się z Olsztynem, wg władz..to czemu tamci z Dajtek tak właśnie nazwali klub??? wiedzieli że jakieś inne nazwy nie wchodzą w grę...nie wiem np. Olimpia Olsztyn, Teczą Olsztyn, MKS Olsztyn ....nie ma szans)

Co do marketingu, i innych kiełbasek ( i innych spraw o których widać pojęcia jeszcze nie ma), to, to co u innych jest standardem, funkcjonuje, i pozwala zarabiać, u nas jest abstrakcją, a na kogoś kto mówi jak to działa, patrzy się jak na magika z cyrku.

F.R.T.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 450
Rejestracja: śr 10 lis, 2010

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: F.R.T. » pt 04 sty, 2013

dajtkowski klub do wora...

matejko007
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: pt 24 wrz, 2010

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: matejko007 » sob 05 sty, 2013

tommy - chyba nie wziąłeś pod uwagę jednej rzeczy, Stomil był i powinien być jeden, ale patrząc na wszystkie tabele PZPN i WMZPN wygląda na to że na Piłsudskiego nie gra żaden Stomil tylko OKS 1945 Olsztyn!! Więc czemu masz pretensje do ludzi którzy zorganizowali się i w czasie kiedy wszyscy trzęśli dupą i nie chcieli przywrócić nazwy Stomil to oni to zrobili i zaczęli szkolić olsztyńską młodzież !! a Ty zamiast to docenić i zainteresować się czemu klub który tak kochasz w dalszym ciągu jest OKSem 1945 Olsztyn to siejesz ferment !!

matejko007
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: pt 24 wrz, 2010

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: matejko007 » sob 05 sty, 2013

masz tu linki jakbyś mi nie wierzył... myślę że gdyby chcieli to nazywaliby się Stomil, ale oni wolą być OKS 1945 i wmawiać wszystkim że jest inaczej więc swoje pretensje zwróć w innym kierunku, bo to jak wygląda w tym momencie polityka transferowa też pokazuje jaka zawierucha jest w klubie...

http://www.pzpn.pl/index.php/Rozgrywki- ... -i-wyniki4
http://wmzpn.pl/rozgrywki/2012_13/tabele/IV%20LIGA.html
http://wmzpn.pl/rozgrywki/2012_13/tabel ... IOROW.html
http://wmzpn.pl/rozgrywki/2012_13/tabel ... %20ML.html

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: Kleofas » sob 05 sty, 2013

Mam takie pytanie jak to jest w Naszym klubie. Niby podpisaną mamy umowę z bogatym spoonsorem Librą w perspektywie z DBK i nieoficjalnie z niemieckim sponsorem. A ciągle nam się wmawia że nie mamy pięniędzy na dobre wzmocnienie drużyny, kłopoty z domknięciem budżetu. O co tym w tym wszystkim chodzi.

kubik
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 47
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Toronto

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: kubik » sob 05 sty, 2013

do [moderator] z tym wszystkim Tommy ma racje i Kleofas tez !!!!!

Pisalem odpowiedz z dobre 30 min w obronie Tommy i to co mowil Kleofas ale po nacisnieciu wyslij wyszkoczylo mi zaloguj sie i stracilem wszystko !!!! jakim cudem moglo wylogowac mnie jak pisalem odp !!! to jest podobne do sytuacji w klubie jaka popisalem !!!

Streszczenie do tego co napisalem

Klub nic nie robi aby pilnowac swoich praw !!! Nic nie robi aby zarobic pare groszy na boku tak jak kolega pisal nazwet z kielbasek !!!
Dlaczego nie mamy kasy na wyrownianie boiska za 40 tys jak LIbra daje na 10 mil na 5 lat !!! Dlaczego klub ukrywa wszsystko az do ostaniego momentu a pozniej guzik z tego wszystkiego wychodzi przeceiz dostaje pieniadze publiczne a wiec powinna tlumaczyc sie z na co te pieniadze ida !!! I dalczego mamy dwie strony www jezeli mzna stworzyc jedna mega strone z prawdziwego zdarzenia na bazie stomil.olsztyn.pl !!! po co robib i wyprzedzac sie na FB kto pierwszys poda artykul !!!

PS caly zarzad jest do [moderator] !!!!Natychmiast!!!

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: Emilozo » sob 05 sty, 2013

kubik pisze:I dalczego mamy dwie strony www jezeli mzna stworzyc jedna mega strone z prawdziwego zdarzenia na bazie stomil.olsztyn.pl !!! po co robib i wyprzedzac sie na FB kto pierwszys poda artykul !!!
Jak sobie wyobrażasz kibicowską stronę Stomilu jako oficjalną stronę klubu?

Ja sobie nie wyobrażam i nie mam nic przeciwko temu, żeby oficjalna strona była lepiej aktualizowana ;)

tommy1976
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: pn 18 paź, 2010

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: tommy1976 » ndz 06 sty, 2013

matejko007, jakbyś dobrze poczytał co pisałem wcześniej, jakieś dobre kilka tygodni temu, zobaczyłbyś, że temat właściwej nazwy klubu drążyłem od dawna, tylko jakoś nikomu chyba ta sprawa nie wydawała się wystarczająco ważna. co do Stomilu z Dajtek, to pomijając wszystkie inne aspekty prawne, organizacyjne itp, postąpili bardzo delikatnie mówiąc nie fair. Ta nazwa powinna być tylko dla nas i jeśli chcieli stworzyć sobie klub powinni nazwać go inaczej, a tak zawłaszczyli sobie to co było bardzo długo budowane.
Fermentu nie sieję, tylko pokazuję fakty, które mają miejsce, a dodatkowo zarządzający naszym klubem, nie robią nic w tej sprawie, i to że np w tabeli I ligi jest Stomil Olsztyn, to bzdura, bo tak naprawdę my dalej jesteśmy OKS 1945 Olsztyn, i tylko sami siebie nazywamy Stomilem.

Awatar użytkownika
Kot
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 163
Rejestracja: wt 13 kwie, 2010

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: Kot » ndz 06 sty, 2013

No, a GKS Tychy to jest Tyski Sport Spółka Akcyjna, tam też mają ten sam problem...

matejko007
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: pt 24 wrz, 2010

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: matejko007 » ndz 06 sty, 2013

No jesteś niekonsekwentny, bo tak naprawdę niezależnie od tego czy uważasz że Stomil powinien być na Piłsudskiego bo takie ma prawo, to prawda jest taka że klub który gra na Piłsudskiego to OKS 1945 Olsztyn, który nie chce być Stomilem, a zaczął używać nazwy na potrzeby medialne tylko po to żeby kibice się odczepili. I nie widzę w tym nic nie fair, że kilka lat temu kiedy wszyscy trzęśli portkami ktoś podjął męską decyzje że to miasto i kibice zasługują na przywrócenie Stomilu !! Widocznie już wtedy osoby które to zrobiły miały wiedzę że w OKSie nikt nie ma zamiaru zmieniać nazwy. Nie wierzę w to że Stomil z Dajtek jak ich nazywasz nie chce tego samego co Ty i ja czyli Stomilu na Piłsudskiego i na pewno gdyby OKS chciał zmienić nazwę to by do tego doszło!! A oni zrobili to na odczepne w mediach i teraz są tego efekty.

Co do meritum zgadzam się Stomil powinien grać na Piłsudskiego! Nie zgadzam się z tym że w złym kierunku wycelowałeś swoje pretensje. Może powinieneś zastanowić się że skoro OKS nie zrobił nic żeby być Stomilem oprócz mydlenia oczu to może nie ma dla niego miejsca na Piłsudskiego?

kubik
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 47
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Toronto

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: kubik » ndz 06 sty, 2013

Emilozo pisze:
kubik pisze:I dalczego mamy dwie strony www jezeli mzna stworzyc jedna mega strone z prawdziwego zdarzenia na bazie stomil.olsztyn.pl !!! po co robib i wyprzedzac sie na FB kto pierwszys poda artykul !!!
Jak sobie wyobrażasz kibicowską stronę Stomilu jako oficjalną stronę klubu?

Ja sobie nie wyobrażam i nie mam nic przeciwko temu, żeby oficjalna strona była lepiej aktualizowana ;)

W sumie masz racje Emilzo :)

tommy1976
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: pn 18 paź, 2010

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: tommy1976 » ndz 06 sty, 2013

matejko007 pisze:No jesteś niekonsekwentny, bo tak naprawdę niezależnie od tego czy uważasz że Stomil powinien być na Piłsudskiego bo takie ma prawo, to prawda jest taka że klub który gra na Piłsudskiego to OKS 1945 Olsztyn, który nie chce być Stomilem, a zaczął używać nazwy na potrzeby medialne tylko po to żeby kibice się odczepili. I nie widzę w tym nic nie fair, że kilka lat temu kiedy wszyscy trzęśli portkami ktoś podjął męską decyzje że to miasto i kibice zasługują na przywrócenie Stomilu !! Widocznie już wtedy osoby które to zrobiły miały wiedzę że w OKSie nikt nie ma zamiaru zmieniać nazwy. Nie wierzę w to że Stomil z Dajtek jak ich nazywasz nie chce tego samego co Ty i ja czyli Stomilu na Piłsudskiego i na pewno gdyby OKS chciał zmienić nazwę to by do tego doszło!! A oni zrobili to na odczepne w mediach i teraz są tego efekty.

Co do meritum zgadzam się Stomil powinien grać na Piłsudskiego! Nie zgadzam się z tym że w złym kierunku wycelowałeś swoje pretensje. Może powinieneś zastanowić się że skoro OKS nie zrobił nic żeby być Stomilem oprócz mydlenia oczu to może nie ma dla niego miejsca na Piłsudskiego?
żadnej niekonsekwencji tutaj nie widzę. Stwierdziłem pewien fakt, który ma miejsce i jest kontynuowany przez ekipę z Piłsudskiego. Podejrzewam że zmiana na oficjalną nazwę STOMIL OLSZTYN, w chwili obecnej nie jest już możliwa, bo to byłby duży konflikt z ekipą z Dajtek. Nie wiem tylko po co był taki szum i pompa związana z niby zmianą nazwy w zeszłym roku? Kibice oczekujący pod klubem, race itp. Tak naprawdę to wszystko o kant d..y. Kibiców po prostu oszukano. A co ciekawe słyszałem że nawet dochodzi do kuriozalnych sytuacji, że np drużyny młodzieżowe są zapraszane na turniej, dzwonią do klubu na Piłsudskiego, bo zapraszają Stomil, nasi jadą, a na miejscu okazuje się, że organizatorowi chodziło o tych z Dajtek...
Stomil zawsze był w jednym miejscu i gdybym był na miejscu tych z Dajtek, założyłbym klub o innej nazwie, z szacunku do tradycji. Po za tym nie mieści mi się w głowie, że władze klubu nie chciałyby zmiany nazwy na starą oficjalną, może po prostu już nie mogli tego zrobić przez to, że tamci utworzyli taki podmiot 2 lata temu....ale o to trzeba by zapytać w klubie.

matejko007
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: pt 24 wrz, 2010

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: matejko007 » pn 07 sty, 2013

a myślisz że jaką byś uzyskał odpowiedź w klubie... :)
ja myślę, że tamci z dajtek nie założyli tak sobie nowego klubu, z tego co czytałem na dwadozera.pl to zrobili to w 2009 roku. Czyli nie chcieli sobie przywłaszczyć klubu tylko chcieli przywrócić do życia Stomil i nie widzę powodu żeby ich za to krytykować, bo przypomnij sobie jak przez ostatnie kilka lat włodarze OKS 1945 ciągle twierdzili że nie można tej nazwy przywrócić... Wydaje mi się że teraz może istnieć problem żeby te dwa twory połączyć w jeden, ale szczegółów nie znam więc nie mogę być pewien. Moje zdanie jest takie, że jednym i drugim powinno zależeć żeby Stomil był jeden. Ja mogę tylko analizować sytuacje i stwierdzić że wygląda na to że większa wola dla funkcjonowania Stomilu była i jest u tych z dajtek.

Awatar użytkownika
Kot
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 163
Rejestracja: wt 13 kwie, 2010

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: Kot » pn 07 sty, 2013

tommy1976 pisze:Podejrzewam że zmiana na oficjalną nazwę STOMIL OLSZTYN, w chwili obecnej nie jest już możliwa, bo to byłby duży konflikt z ekipą z Dajtek
Świat by się zawalił! Weź już nie podejrzewaj i nie insynuuj, bo piszesz takie bzdury, że się ich nawet nie da prostować. To są po prostu głupoty!

Zajmij się innym tematem - nie chodziłeś na walne zebrania, nie czytałeś statutu klubu, a się produkujesz zupełnie niepotrzebnie.

Już się pogubiłem i nie wiem, o co ci dokładnie chodzi. Napisz wprost dla takiego cymbała jak ja.

tommy1976
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: pn 18 paź, 2010

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: tommy1976 » wt 08 sty, 2013

nic tu nie podejrzewam, czy insynuuję, niestety takie są fakty, że jako stowarzyszenie OKS STOMIL OLSZTYN, nie możemy już funkcjonować (chyba że prawo pozwala na funkcjonowanie 2 podmiotów o takich samych nazwach). Możemy przyjąć nazwę KS ...., MKS....., MOKS......, FC...... tylko dokąd to nas zaprowadzi, że będzie istniało 2, czy więcej klubów o tej nazwie? w tej chwili mamy już 2, jeden z nazwa oficjalną z Dajtek i Stomil ( a właściwie OKS 1945, tylko zwyczajowo nazywany Stomilem) z Piłsudskiego. W tym miejscu całkowicie zgadzam się z tym co napisał powyżej matejko007, że w mieście powinien istnieć tylko 1 taki klub, nie ważne czy po połączeniu czy w innej formie, chociaż tego akurat jestem pewien, że OKS 1945, na pewno nie będzie chciał brać sobie extra kłopotu w postaci 2 dodatkowych sekcji do utrzymania, skoro jeszcze jakiś czas temu ówczesny prezes Świniarski, mocno ubolewał że jemu grupy młodzieżowe w ogóle nie są w Stomilu potrzebne, bo kosztują a on wolałby wydać te pieniądze na 1 drużynę.
Ten cały bajzel, to tak jak pisze matejko dzięki naszym pseudodziałaczom, zapatrzonym we własne stołki i mającym tradycję, dorobek i to z czym zawodnicy, a przede wszystkim wychowankowie mogliby się identyfikować, głęboko w poważaniu. Zresztą teraz też widać jak profesjonalnie potrafią działać, czego się dotkną to spier....lą.

I to właśnie panie Kocie najbardziej boli, że ludzie dotychczas zarządzający klubem, dzięki swoim "kompetencjom" doprowadzili to takiego stanu jaki mamy np. w przypadku nazwy, co uważam za jawne lekceważenie kibiców.

tommy1976
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: pn 18 paź, 2010

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: tommy1976 » śr 16 sty, 2013


jans
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 28
Rejestracja: ndz 26 sie, 2012

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: jans » śr 16 sty, 2013

POPULISTA przez duże P z tego Bońka ale... może coś wyjdzie z tej współpracy? Fajnie by było zobaczyć mecze z ŁKS i Cracovią. Jeszcze jakby goście mogli przyjechać...

jans
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 28
Rejestracja: ndz 26 sie, 2012

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: jans » pt 18 sty, 2013


tommy1976
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: pn 18 paź, 2010

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: tommy1976 » wt 22 sty, 2013

nie za bardzo jest gdzie wkleić....niestety takich matołów jak ten z rozmowy, gra w Polsce 99%....patrzmy z kim podpisujemy..

http://eurosport.onet.pl/blogi/osmy-dzi ... omosc.html

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: Fanatyk_OKS » ndz 27 sty, 2013


tommy1976
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: pn 18 paź, 2010

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: tommy1976 » czw 29 sie, 2013

Niestety ale w Stomilu jak widać ostatnio, dzieje się coraz gorzej. Spotkanie prezesa z radą sponsorów...zakładam że omawiane były kwestie dodatkowych środków na wzmocnienia w postaci ...Japończyków. Do ludzi nic nie mam bo to generalnie bardzo pracowici i rzetelni zawodnicy, ale czy takie działania muszą się odbywać "za pięć dwunasta" i to jeszcze z zawodnikami którzy ewentualnie będą potrzebowali pół roku aby się wkomponować w drużynę, i jakoś mam dziwne przeczucie że nie będą specjalnie akceptowani w zespole? jest wielu zawodników, czy w zespołach ekstraklasowych, czy nawet silniejszych z I ligi, którzy nie łapią się do składów a chcieliby pograć, i takich można "wyhaczyć". Można było wziąć np. ciekawego napadziora - Sebastiana Radzio z Widzewa (poszedł do Wigier)....co w tym czasie robi Biedrza? w jaki sposób wyszukuje zawodników do Stomilu? czy tylko czeka na to co mu przyniosą w teczce menedżerowie? a potem jeszcze uraczy takim "gwiazdorem" Kaczmara, i każe wkomponować w zespół.....
niestety widzimy, że w naszym klubie nie ma żadnej wizji, żadnych planów co do funkcjonowania w najbliższej nawet przyszłości, a tylko koncentracja na bieżącym przetrwaniu, a kasa gdzieś ucieka i niedługo się skończy, bo na przedłużenie umowy z Librą bym nie liczył. Galeria zacznie działać i Miłek będzie miał nas w głębokim poważaniu. Atmosfera wokół klubu już na tyle zgęstniała, że dobrze byłoby aby zostały udostępnione przez klub informacje na poniższe pytania:
- jaki jest faktyczny budżet klubu?
- jaki procent budżetu stanowią zarobki zawodników i pozostałych pracowników klubu? wraz z podaniem konkretnych stawek i jak to się ma w porównaniu do zeszłego sezonu (włączając takich zawodników jak Suchocki, Kaczmarek i Baranowski)
- czy są ustalone dodatkowe gratyfikacje zawodników za np. wygrany lub zremisowany mecz, ilość minut na boisku itp
- jakie kwoty zostały wypłacone pośrednikom za transfery Bzdęgi, Papki, Kucharskiego, czy Mieczkowskiego (chyba nikt nie ma złudzeń że przyszli za free)
- jaki jest koszt wynajmu agencji ochrony na cały sezon? (może taniej wyszłoby podpisać indywidualne umowy, z osobami posiadającymi licencje ochrony...), i porównanie do zeszłego sezonu
- jaki jest koszt wynajmu autokaru; i porównanie do zeszłego sezonu

Mam wrażenie że te koszty wzrosły w nieuzasadniony sposób i w tej chwili w klubie jest skok na kasę póki jeszcze jest...
Jeśli sytuacja ma być przejrzysta i klubowi zależy na kibicach, i zechce oczyścić atmosferę, powinni coś takiego udostępnić, jeśli nie, może można wymóc jakoś na ratuszu (jako jednym ze sponsorów), aby uzyskał takie dane, w końcu na klub idzie nasza kasa (poprzez miasto).

tommy1976
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: pn 18 paź, 2010

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: tommy1976 » wt 24 wrz, 2013

czy ktoś ze Stomilu był na tym spotkaniu ;-) ??? czy tylko będziemy opierać się na "dogłębnej" wiedzy i nieomylności naszego zarządu?

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/ek ... tsza/qerzk

F.R.T.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 450
Rejestracja: śr 10 lis, 2010

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: F.R.T. » ndz 06 paź, 2013

Stadionu nie ma, Klub w lidze dołuje Grzymowicz, Kaczmarek- WON WY TĘPE CH...!!!

Awatar użytkownika
mariusz
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 63
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2008
Lokalizacja: FC Bartoszyce

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: mariusz » ndz 06 paź, 2013

Mi się wydaję, że nazwanie Kaczmarka tępym [moderator] to trochę w złym guście po tym jak wprowadził nas do I Ligi i utrzymał się. Zwykły trans z hasłem "Kaczmarek - dośc" by wystarczył. Trochę szacunku za spędzony u nas czas się należy.

F.R.T.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 450
Rejestracja: śr 10 lis, 2010

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: F.R.T. » ndz 06 paź, 2013

a mi się wydaje że czasem trzeba i czasem się nie da inaczej... i już przestańmy łączyć sytuację obecną z awansem do I ligi bo to dwie zupełnie inne historie !!

STADION DLA STOLICY WARMII I MAZUR !!

ODPOWIEDZ