Sytuacja w Naszym Klubie

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Biała Armia
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 48
Rejestracja: ndz 23 wrz, 2012

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: Biała Armia » śr 09 paź, 2013

Patrząc na wyniki Stomilu i ile przez te wyniki frekwencja na Stadionie jest to mi żal się robi. Może zarząd zrobił by obniżkę cen biletów bo 3 mecze u siebie tylko. A frekwencja może być wyższa a dochód z biletów byłby taki sam jak teraz co są ceny.Bo teraz tylko najwierniejsi kibice przychodzą ale miło patrzeć jak przychodzi te 3 tys. a nie ledwo tak naprawdę tysiąc osób.

knicks
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 49
Rejestracja: wt 05 kwie, 2011

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: knicks » pn 14 paź, 2013

Niech otworzą w końcu sektor gości to przyjdzie więcej ludzi.

JeanPorr
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: czw 17 paź, 2013

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: JeanPorr » sob 19 paź, 2013

nie rozumiem co Wy z tym sektorem gości.... dla przeciętnego widza (nie mylić z kibicem) to czy na meczu są kibice gości nie ma żadnego znaczenia i na pewno nie jest to decydującym argumentem czy wybierze się na stadion czy nie... jedynie dobra gra Stomilu i cena biletów ma wpływ na frekwencję w obecnych warunkach infrastrukturalnych ...

ZabaS
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: pt 19 kwie, 2013

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: ZabaS » wt 22 paź, 2013

http://www.olsztyn.sport.pl/sport-olszt ... adion.html - Może i nie na temat, ale Boniek ma odwiedzić Stadion Stomilu i ma spotkanie z Grzymkiem. Znów będą zapewnienia, a wyjdzie tak jak zawsze

Biała Armia
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 48
Rejestracja: ndz 23 wrz, 2012

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: Biała Armia » ndz 03 lis, 2013

Niby tu tak promują Stomil: Na autobusie, Plandekę dają na mieście zapraszając na Mecz,Filmiki Bardzo Fajne i przyjazne. Ale i tak Frekwencja na Stadionie nie rośnie w górę. Może trzeba troszkę dać tańsze bilety dla ludzi. A chyba jest Fajna i lepsza atmosfera gry jak więcej ludzi przychodzi.Teraz ostatni mecz gramy u siebie trzeba dać troszkę taniej bilety. Na wyjazdach przez ten sezon bardzo dobrze spisuje sie ekipa wyjazdowa i WIELKIE BRAWA DLA NICH.

tommy1976
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: pn 18 paź, 2010

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: tommy1976 » czw 07 lis, 2013

Tak naprawdę, frekwencję na trybunach robią wyniki drużyny. Jeśli Stomil grałby w czubie tabeli, kibiców byłoby zdecydowanie więcej. Dzisiaj tj 6.11 znajomy mówił mi że na kolejny mecz siatkarzy AZS (który będzie rozegrany za 10 dni), nie ma już biletów, a grają z jakimiś ogórkami z Kielc. Urania ma ok 2500 miejsc, bilety po 20 zeta, i wyprzedane.....Zobaczcie co robi kilka zwycięstw drużyny. Niech to w końcu zrozumieją i nasi zawodnicy, a także włodarze miasta i klubu. Trzeba zarządzać całym tym bajzlem tak, żeby były wyniki. W mieście jest duże zapotrzebowanie na dobry sport....

Piekarz/OKS
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 140
Rejestracja: czw 31 sty, 2008

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: Piekarz/OKS » czw 07 lis, 2013

i co to za liga jak wiadomo, że i tak nikt nie spada. Inaczej cały ten azs grałby gdzieś w ogonie 2 ligi...

tommy1976
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: pn 18 paź, 2010

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: tommy1976 » pt 08 lis, 2013

może i tak, ale fakty są takie, że to w tym AZS, potrafią złapać więcej sponsorów z regionu, podczas gdy my żyjemy właściwe tylko dzięki Librze. Tam na meczach "pikniki" to 99% kibiców, ale to oni zapełniają tą halę, tym samym mocno dokładając się do budżetu klubu. gdyby u nas regularnie było 2500 ludzi z czego 2300 pikników, też nie miałbym nic przeciwko temu, żeby zasilali kasą nasz klub, i żeby ta kasa wpływała na poziom grania naszych kopaczy w taki czy inny sposób...regularnie więcej ludzi na trybunach, to większe możliwości rozmowy z potencjalnymi sponsorami, nowa kasa, wzmocnienia. Wzmocnienia, to lepsze granie o wyższe cele, jeszcze więcej ludzi na trybunach itp itd....

Awatar użytkownika
R Ö B Ê R Ť
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 93
Rejestracja: sob 04 gru, 2010
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: R Ö B Ê R Ť » sob 09 lis, 2013

Nie wiem czemu macie coś przeciwko istnieniu kilku sekcji sportowych w mieście wojewódzkim.Ja jestem szczęśliwy,że jednego dnia idę dopingować Stomil ,a drugiego AZS.Szkoda trochę ,że Warmia jest teraz w rozsypce ale też fajnie ogląda się piłkę ręczną na dość wysokim poziomie.
Poza tym po waszych komentarzach wnioskuję,że nigdy nie byliście na meczu AZS-u.Po pierwsze bilety na mecz kończą się na kilka dni przed rozpoczęciem widowiska ,a po drugie tam te "99 % pikników" drze ryja,a przynajmniej większość z nich.
Poza tym popularność siatkówki w Olsztynie to nie chwilowa moda ,bo nawet za najgorszych czasów (ostatnie 3 lata) hala była wypełniona niemal po brzegi (70% w meczach ze środkiem tabeli i pełna topowych drużynach).W tym sezonie zrobili bilety ulgowe na spotkania z wyjątkiem medalistów z ostatniego roku ,co też zrobiło swoje.Gdyby zbudowano porządną halę to przychodziłoby 4-5 tysięcy osób.Tak samo gdyby zbudowano nowy stadion na Stomil przychodziłoby 5 tysięcy osób.
Ludzie ,którzy wiernie kibicują będę zawsze ,niezależnie od warunków ale takich ludzi ,którzy chcą po prostu przyjść i zobaczyć jakiś mecz (nawet z nudów) jest pełno i nie można ich za to winić.Tylko co ma ich przyciągnąć ? Ruina ,goły beton i kartoflisko po którym muszą biegać piłkarze.

tommy1976
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: pn 18 paź, 2010

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: tommy1976 » ndz 10 lis, 2013

Akurat ja nie mam nic przeciwko temu żeby w Olsztynie wszystkie sekcje, dyscypliny, grały na najwyższym szczeblu rozgrywek. przynajmniej każdy znalazłby coś dla siebie, nazwa naszego miasta co tydzień pojawiałaby się w sportowych serwisach ogólnopolskich (miasto niestety nie dostrzega tego że to jest niesamowita reklama), a jeśli się o czymś mówi, często i pozytywnie, takie coś zaczyna przyciągać sponsorów, czyli kasę. Dodatkowo gwałtownie wzrasta zainteresowanie kibiców, nawet tych którzy do tej pory bywali od czasu do czasu, a to też oznacza kasę....(ostatnie wyniki AZS wywołały takie zainteresowanie, że znajomy który nie był na meczach od ok 2 lat, teraz chodzi całą rodziną). Tacy kibice są także jak najbardziej potrzebni, bo nie oszukujmy się, jeśli klub miałby opierać się tylko na fanatykach, daleko nie zajedzie. Zresztą mam takie wrażenie, że Stomil jest jakoś źle, negatywnie postrzegany, głównie ze względu właśnie na "najzagorzalszych kibiców"....

Awatar użytkownika
HolS
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 10
Rejestracja: sob 01 wrz, 2012
Lokalizacja: Olsztyn/Nagórki
Kontakt:

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: HolS » wt 03 gru, 2013

Może Zarząd Stomilu pomyśli o dobrym piłkarzu może będzie to trafny wybór http://ekstraklasa.net/wzloty-i-upadki- ... bc35c87d5e

Awatar użytkownika
Borsi
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 111
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Pa(S)ym

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: Borsi » wt 03 gru, 2013

Jeśli Czałpiński dziś walnie 13 mln w Lotto to pewnie pomyślą, a jeśli tak się nie stanie to raczej Smolarek nie przyjdzie im do głowy... :(

Awatar użytkownika
Kot
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 163
Rejestracja: wt 13 kwie, 2010

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: Kot » śr 04 gru, 2013

Smolarek od kilku lat to parodysta, w najlepszym razie (piłkarsko) to on może skończyć jak Tomasz Zahorski na peryferiach futbolu. Stomilowi są potrzebni piłkarze, wartość dodana na boisku, a nie wartość marketingowa, bo ta utrzymania nie da.

Piterq102
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: ndz 11 lis, 2012

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: Piterq102 » pt 06 gru, 2013

Nie znalazłem innego tematu właściwego ale można tu podpiąć.
Mam pytanie dotyczące flagi która wisiała w latach 90~ na naszym stadionie. Na białym tle niebieski napis Stomil Olsztyn, fan club Jaroty. Co stało się z nią?

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: A. » ndz 08 gru, 2013

Piterq102 pisze:Nie znalazłem innego tematu właściwego ale można tu podpiąć.
Mam pytanie dotyczące flagi która wisiała w latach 90~ na naszym stadionie. Na białym tle niebieski napis Stomil Olsztyn, fan club Jaroty. Co stało się z nią?
"Umarła" ze starości tj. złego stanu technicznego.

misiu14
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 13
Rejestracja: pn 28 sty, 2013

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: misiu14 » pn 19 maja, 2014


tommy1976
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: pn 18 paź, 2010

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: tommy1976 » czw 19 cze, 2014

Prośba do redakcji - niedługo wznowienie treningów, zbliża się walne w klubie, nowy sezon itp. Macie jakiś kontakt z klubem, zarządem, zawodnikami, może udałoby się uzyskać jakieś informacje odnośnie:

- Kiłdanowicz został namaszczony na nowego prezesa, a tak naprawdę nic o nim teraz nie wiadomo. Jakie ma plany wobec Stomilu?, w jakim kierunku chce rozwijać klub?, jak widzi jego dalsze funkcjonowanie? jakich planuje dobrać współpracowników? to są normalne wybory, a o kandydacie nie wiemy nic ( póki co wygląda mi na takiego Osucha w mikro wydaniu)

- może wypowiedzieliby się zawodnicy którzy jeszcze nie przedłużyli/nie przedłużą/odeszli/przedłużą kontraktów typu Lech, Warcholak, Darmochwał i inni

- jakieś wypowiedzi np Biedrzy odnośnie planowanych transferów, czy w ogóle kogoś szukają, z kimś rozmawiają itp....

od dłuższego czasu po za info o Bucholcu i Igle nie mamy żadnych wieści....

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: Komentator » śr 02 lip, 2014

Z napinką 4
tym razem głównie o walnym zebraniu

http://samiprzeciwwszystkim.blogspot.co ... nka-4.html

Bunny
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 22
Rejestracja: sob 22 paź, 2011

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: Bunny » czw 03 lip, 2014


Maniuś
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 40
Rejestracja: pn 24 maja, 2010

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: Maniuś » wt 08 lip, 2014

Drogi Emilu,wiesz może czy dojdzie w tym tygodniu spotkanie na lini Prezes Grzymek i Libra.? Bo jednak to jest ważna rzecz dla klubu.Bo na oficjalnej stronie Stomilu nic nie prze nie wiem robią z tego tajemnice straszną. Słyszałem ze podobno do Grzymak poszedł jakiś list z prośbą żeby prezydent zrobił jak by tu śledztwo napisać w naszym klubie kochanym . Narazie wszystko można powiedzieć ślicznie pięknie idzie ,bo kontrakty podpisują testują jakiś amatorów.

Rzeznik
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: sob 04 lut, 2012
Lokalizacja: Olsztyn/Dublin/Trojmiasto

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: Rzeznik » wt 15 lip, 2014

Panowie, dwa pytania mam:
Gdzie moge dostac deklaracje czlonkowska, tylko w biurze czy jest cos na necie?
Czy mozna wysylac deklaracje poczta a skladke oplacic przelewem?

BOS
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 75
Rejestracja: śr 11 mar, 2009
Lokalizacja: OLSZTYN&Nagorki

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: BOS » czw 31 lip, 2014


BOS
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 75
Rejestracja: śr 11 mar, 2009
Lokalizacja: OLSZTYN&Nagorki

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: BOS » czw 31 lip, 2014


tommy1976
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: pn 18 paź, 2010

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: tommy1976 » pt 01 sie, 2014

jak to Pan prezes nie ma czasu? zaraz może się okazać że będzie miał bardzo dużo czasu, jak przestanie być prezesem. niech w końcu załatwią kwestie z Librą, bo przy takim nastawieniu i atmosferze ciągłej niepewności wyników na pewno nie będzie, to wszystko niestety wpływa na zespół...

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Re: Sytuacja w Naszym Klubie

Post autor: A. » pt 01 sie, 2014

Irytuje mnie ta "konspiracja" w klubie... podobnie jak obecna polityka kadrowa.

ODPOWIEDZ