Sytuacja w Naszym Klubie

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Houte
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 142
Rejestracja: czw 20 kwie, 2006

Post autor: Houte » pn 13 paź, 2008

Najlepsze jest na końcu :D

Kod: Zaznacz cały

- Doprowadzimy zespół do I ligi - zapewniał Angielczyk na podsumowanie konferencji. - To jest nie tylko moje marzenie. Uważam, że obecny zarząd klubu stać na to, by OKS awansował do I ligi w sezonie [b]2009/20010[/b].
Raczej nie doczekamy :P

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » pn 13 paź, 2008

Trochę opłata za kulturalny doping jest dziwaczna, nie wiem, czy Wam się podoba, ale wg mnie, nie poprawi relacji na linii klub-kibice. Czyli w związku z tym programem, to kryta może teraz wrzucać ile wlezie, a SBN kibicuje kulturalnie? Lepiej chyba jakby ten projekt nie ujrzał światła dziennego, a klub wspierał kibiców bez względu na to, jak oni dopingują.

Goły
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Goły » pn 13 paź, 2008

Czy nie rozumiecie, że pewne sprawy muszą być odpowiednio nagłośnione aby dać miastu wszystkie argumenty za wspieraniem OKS-u......W mieście są politycy - więc klub musi odpowiednio wszystko rozgrywać! Idzie to w dobrym kierunku

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » pn 13 paź, 2008

Houte pisze:Najlepsze jest na końcu :D

Kod: Zaznacz cały

- Doprowadzimy zespół do I ligi - zapewniał Angielczyk na podsumowanie konferencji. - To jest nie tylko moje marzenie. Uważam, że obecny zarząd klubu stać na to, by OKS awansował do I ligi w sezonie [b]2009/20010[/b].
Raczej nie doczekamy :P
A skąd wiesz jak będzie w 2010 roku? Może wtedy będziemy świętować awans do 1 ligi?

Ty pewnie zrozumiałeś to, że już w sezonie będziemy grać w 2009r. w I lidze...

Kurcze pióro, motyla noga!

Houte
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 142
Rejestracja: czw 20 kwie, 2006

Post autor: Houte » wt 14 paź, 2008

Emilozo, chodzi mi o błąd 2009/ 20010 :PP

Awatar użytkownika
CZESIO OKS
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 178
Rejestracja: pt 01 lut, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: CZESIO OKS » wt 14 paź, 2008

ogolnie to dobrze ze zarzad ma jakies plany i chce je realizowac. a czy sa to dobre pomysly okaze sie po ich zrealizowaniu.a z drugiej strony nie ma co sie podniecac bo itak za jakis czas przyjdzie nowy zarzad i o tym planie kazdy zapomni!

co do placenia za oprawy jak najbardziej plus! w koncu piekna oprawa to wielka reklama dla klubu w calej polsce, i jakas pomoc w realizacji sie nalezy.ale czy da sie tak w 100% bez przeklenstw?to nie realne moim zdaniem!

p.s. z piaskownica przesadzili, mozna jeszcze otworzyc sektor kółka rurzancowego,babcie po mszy beda mogly przyjsc pokibicowac i kupic bialo-niebieski moherowy beret.

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » wt 14 paź, 2008

Houte pisze:Emilozo, chodzi mi o błąd 2009/ 20010 :PP
a to sorki :wink:

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Post autor: czerkasow » wt 14 paź, 2008

Pomysł świetny, ale utopijny. Nie wierzę w to, żeby miasto kiedykolwiek wyłożyłoby konkretną kasę. Zdziwię, jak to będzie miało miejsce.

kubik
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 47
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Toronto

Post autor: kubik » ndz 19 paź, 2008

GRRRRRR Dlaczego ! Moje miasto jest zawsze posmiewiskiem Polski ,nigdy nie slychac o pozytywnych sprawach tylko ciagle zle wiadomosci Kocham te miasto ale z dnia na dziec zaczynam je nienawidzic bo niszczy moje nadzieje i plany zwiazane z przyszloscia !!! Afery za aferami a teraz jeszcze znowu zaczyna pojawiac sie watek pilki noznej ktora dla wielu Olsztyniakow jest wielka sprawa !!!! Ostatnio byly prezes Szmit mowil ze Stomil jest w dobrej sytuacji finansowej i ze wszystko jest OK ------- CO?czy on nie potrafi liczyc bo po miesiacu Stomil jest w wielkich dlugach !!! Zygac mi sie chce jak widzee te zaparchale miasto i Moj ukochany klub na ktorym Wladza patrzy z pogarda !!!!! Czasmi mysle sobie szkoda ze to nie dzieje sie w Afganistanie bo ratusza i tych smierdzacych ludzi Dawno by nie bylo z Nami !!!!! Wladzo Olsztynska !!!!!--- BRZYDZE SIE TOBA !!!!!!!!!!!!! Czlowiek nie powinien zyczyc drugiemu zlego ale jaka tak to dlaczego oni zawsze sa przeciwko Naszej UKOCHANEJ DRUZYNIE jak jest i zawsze bedzie STOMIL OLSZTYN
Ostatnio zmieniony ndz 19 paź, 2008 przez kubik, łącznie zmieniany 2 razy.

stomil olsztyn forever
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 202
Rejestracja: sob 15 kwie, 2006

Post autor: stomil olsztyn forever » pn 20 paź, 2008

Wie ktos moze o ktore dzis jest/bylo te spotkanie zarzadu z miastem ?

Jalok
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 246
Rejestracja: ndz 14 paź, 2007
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Jalok » pn 20 paź, 2008

I jak w koncu, klub upadł? :lol: :roll:

*sToMiLoWiEc*
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 122
Rejestracja: pn 13 paź, 2008
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: *sToMiLoWiEc* » pn 20 paź, 2008

Nie moge sie doczekac az bd wiadomo co z klubem, ale trzeba byc dobrej mysli :!:

______________________

" ! TYLKO STOMIL OKS ! " :szal2:

stomil olsztyn forever
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 202
Rejestracja: sob 15 kwie, 2006

Post autor: stomil olsztyn forever » pn 20 paź, 2008

Mysle ze jesli klub mialby upasc to byloby juz o tym glosno, a tymczasem o decyzji nic nie wiemy, mysle ze bedzie dobrze ... musi byc!!

Manieczny
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 42
Rejestracja: czw 21 cze, 2007
Lokalizacja: Olsztyn Centrum

Post autor: Manieczny » pn 20 paź, 2008

szczerze mówiąc mnie ta sytuacja tak nie rusza, nie budzi tylu emocji ale to chyba dlatego że nie wyobrażam sobie aby klub przestał istnieć...

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » pn 20 paź, 2008

Z tego, co się orientuje to sprawa Stomilu będzie poruszana na jutrzejszej sesji. Nie jestem jednak do końca pewien tej informacji, ale coś takiego obiło mi się o uszy.

Awatar użytkownika
PeTi
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 143
Rejestracja: śr 05 kwie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn \ Pojezierze

Post autor: PeTi » wt 21 paź, 2008

We wtorek w ratuszu odbyło się spotkanie radnych miasta Olsztyn z władzami drugoligowego OKS 1945

Po dwugodzinnych obradach i przedstawieniu propozycji pomocy dla klubu piłkarskiego, prawdopodobnie dojdzie do porozumienia. Władze OKS, który przeżywa kłopoty finansowe, chcą, by miasto wspomagało ich kwotą 450 tys. zł rocznie.

- Wcześniej pomogliśmy w podobnej sytuacji szczypiornistom Travelandu Społem i siatkarzom AZS, to dlaczego nie piłkarzom OKS - mówi Waldemar Żakowski, wiceprzewodniczący rady miasta. - Wszystko musi odbyć się jednak na jasnych zasadach, tak by nie okazało się, że za pewien czas znowu potrzebne będzie wsparcie.

Rozmowy mają być kontynuowane w przyszłym tygodniu.

http://miasta.gazeta.pl/olsztyn/1,35190 ... _1945.html

StomilPWO
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 17
Rejestracja: czw 16 paź, 2008

Post autor: StomilPWO » wt 21 paź, 2008

no nareszcie cos sie rusza ;]

Jalok
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 246
Rejestracja: ndz 14 paź, 2007
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Jalok » wt 21 paź, 2008

cieszy wiadomosc, ze jednak miasto wspomoze klub pewna forsa! Od poczatku myslalem ze ten "upadek klubu" to jakas farsa :lol:

Awatar użytkownika
M4ly
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 79
Rejestracja: śr 05 wrz, 2007
Lokalizacja: Podgrodzie

Post autor: M4ly » wt 21 paź, 2008

By mieć wsparcie młodych obywateli w wyborach które niedlugo sie odbeda musieli podjac ta decyzje. Jak wiadomo wiele fanow stomilu bedzie bralo pod uwage zachowania politykow wzgledem naszego klubu w tym ja.
Lecz nie dajmy sobie zamydlic oczu i badzmy czujni co do wyboru, wkoncu liczy sie glos ludu :)
Pozdrawiam i mam nadzieje ze te plany o wsparcie sie nie rozejda i damy rade przebic sie przez fale trudnosci jaka napotykamy mianowicie dlug ktory powstal z niewiadomych mi przyczyn (wspomniane wczesniej 180tys zl)

O.
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 32
Rejestracja: śr 22 paź, 2008

Post autor: O. » śr 22 paź, 2008

po co ta wielka polemika na temat tej kasy od miasta. Przecież im o to chodzi nadmuchali balon i swój cel wykonali pokazując że niby coś robią i że się interesują choć większość z nich nie ma zielonego pojęcia o sprawie. Te pieniądze nam się należą po są dotacje na sport z funduszy centralnych z których trzeba się później rozliczyć a oni nas zwodzili by spowodować że niejeden teraz wychwala radnych . tak czy tak to i bez tej kasy klub by sobie poradził . A radni napewno już zacierają ręce myśląc o potencjalnych głosach w wyborach :lol:

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: Leszkowy » śr 22 paź, 2008

http://www.sportfan.pl/artykul/4436/pol ... to-mozliwe


ciekawe ile kopsnal nam hajsu po meczu z jeziorakiem... :wink:

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Post autor: czerkasow » śr 22 paź, 2008

Po Jezioraku Stowarzyszenie będzie :roll: musiało dopłacić :roll:

Awatar użytkownika
zielak
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 66
Rejestracja: pn 07 sty, 2008
Lokalizacja: Ol(S)tyn/gdańsk

Post autor: zielak » śr 22 paź, 2008

w przyśpiewce buda, buda buda... nie ma przekleństw

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Post autor: A. » śr 22 paź, 2008

Czy ktoś kto jest w temacie obrad w ratuszu odnośnie dalszych losów naszego ukochanego klubu mógłby wymienić w tym temacie nazwiska radnych którzy są aktywnie i pozytywnie zaangażowani w walkę o dobro naszego ukochanego klubu oraz zapewnienia mu bezpiecznej przyszłość i warunków do rozwoju?

Chciałbym wiedzieć na kogo mógłbym z czystym sumieniem oddać głos w przyszłości i kogo warto wspierać na wyborach do rady miasta, a komu należy stosowanie "podziękować"... Myślę, iż nie tylko ja jestem zainteresowany to kwestią.

Proponuje umieszczenie tematu w widocznym miejscu na forum, niech miasto/radni czują nasz oddech i wiedzą, iż patrzymy im na ręce.

socha
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 57
Rejestracja: wt 16 paź, 2007
Lokalizacja: Olsztyn/Zatorze

Post autor: socha » śr 22 paź, 2008

zielak pisze:w przyśpiewce buda, buda buda... nie ma przekleństw

w "kto nie skacze..." takze

ODPOWIEDZ