Koniec Nakielskiego?!

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Koniec Nakielskiego?!

Post autor: MasteR » ndz 05 paź, 2008

Na jutrzejszym zebraniu zarządu II-ligowego OKS-u 1945 Olsztyn zapadnie decyzja o odsunięciu Andrzeja Nakielskiego od kierowania zespołem.

:arrow: Więcej na: http://www.olsztyn24.com/?m=1&i=4418

Awatar użytkownika
M4ly
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 79
Rejestracja: śr 05 wrz, 2007
Lokalizacja: Podgrodzie

Post autor: M4ly » ndz 05 paź, 2008

Mnie zastanawia jedno zdanie w tym reportazu a mianowicie

" OKS-u w chwili obecnej na to nie stać, klub ma bowiem ok. 300 tys. złotych długu."

O co tu chodzi z kad ten dlug przeciez bylismy na czysto, Na co wydaje zarzad i inni ze mamy tyle dlugu.

BKS18
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 46
Rejestracja: wt 26 sie, 2008

Post autor: BKS18 » ndz 05 paź, 2008

Układy i układziki są w tym klubie a muszą się jak najszybciej skończyć aby były wyniki.

[ Dodano: Nie 05 Paź, 2008 ]
Trener Nakielski miał koncepcje na zespół w 4 lidze ale teraz wszystko go przerosło.

Awatar użytkownika
zielony
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: ndz 03 cze, 2007

Post autor: zielony » ndz 05 paź, 2008

Budził trenerem? Człowiek całe życie związany z Warmią (czy aby napewno wychowanek Stomilu?) "kołczem" naszych grajków? Niezbyt różowo to widzę... Może by tak zainwestować w jakiegoś porządniejszego trenera, który miał już do czynienia z poziomem wyższym, z całym szacunkiem dla szkoleniowców z naszego regionu, niż trzecio-czwarto ligowy...
Niestety, ale jestem wręcz przekonany, że Budziłek nie poradziłby sobie jako następca Nakielskiego...

A co do długu - tego chyba się nie dowiemy, czy istnieje, wobec kogo i czy jest to rzeczywiście wspomniane 300 tysięcy.

mieszko
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 9
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2008

Post autor: mieszko » ndz 05 paź, 2008

Prawdopodobnie dług powstał przez źle zaplanowany budżet poprzedniej ekipy i transfery na wyrost , bo jak słyszałem GRABA ma 5000,00zł miesięcznie i udaje chorego to skandal , a przecież to Nakiel go sprowadził.

[ Dodano: Nie 05 Paź, 2008 ]
A co chodzi o Budziła to nie wątpliwie ma warsztat na a na asystę ta bym widział Biedrze – Konia jest to facet z jajami i umie znaleźć język z kopaczami.

BKS18
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 46
Rejestracja: wt 26 sie, 2008

Post autor: BKS18 » ndz 05 paź, 2008

Andrzej Biedrzycki ma dobrą pracę w Mrągowie i napewno 2 trenerem nie chciałby zostać.

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Post autor: czerkasow » ndz 05 paź, 2008

A kto inny na jego miejsce??? na lepszego trenera Stomilu nie stać.

Turbo
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 188
Rejestracja: ndz 12 paź, 2003
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Turbo » pn 06 paź, 2008

czy21 pisze:zmiana trenera dużo nie da? tu trzeba wymienić pół drużyny i przyciąć pensje niektórym gwiazdom..
ja z tym sie nie zgodze. Nakielski nie umie przygotować drużyny. Drużyna słabo spisuje sie zawsze w meczach ważnych dla kibiców (Jeziorak, Olimpia) zaraz ktoś powie że to wina grajków. Ja bym tą wine dał po połowie dla trenera i grajków. Transfery nie wiem kto robi ale jeśli to Nakielski to kolejny minus (Grabowski, Witkowski itd.)Czemu Nakielski zostawił tylko 3 napastników ? A co do wymiany prawie pół zespołu też sie nie zgodze. Potrzeba nam jak narazie 3 nowych grajków. 2 dobrych obrońców i napastnika ( z biegiem czasu pomocnika) Zespół budować należy powoli a nie wymieniać pół składu.

Awatar użytkownika
Aro
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 321
Rejestracja: pn 07 maja, 2007
Lokalizacja: Kormoran

Post autor: Aro » pn 06 paź, 2008

Stać ich na wypuszczenie Nakiela?? Wg mnie nasz zespół mógłby spokojnie walczyć o awans taką kadrą gdyby tylko wszystko połączyć w jedną całość. Lepsza taktyka, zgranie i atmosfera w druzynie...

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » pn 06 paź, 2008

W GO jest napisane, że cierpliwość Angielczyka do Nakielskiego się kończyła, także odsunięcie go od trenowania drużyny (bez wypłacania stu tysięcy) nie będzie żadną niespodzianką.

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » pn 06 paź, 2008

Wczesniej czy pozniej i tak wiadomo było że poleci wiec to zadna nowosc

Awatar użytkownika
Piki
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 88
Rejestracja: ndz 04 maja, 2008
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Piki » pn 06 paź, 2008

No to zakonczy mu sie zrodlo dochodu , pozostanie szkolka i wg. mnie bedzie robil to w czym jest dobry bo jak widac 2 liga go przerasta.

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » pn 06 paź, 2008

Myślałem o Kaczmarku to byłby super trener.

Awatar użytkownika
goleo6
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 232
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: goleo6 » pn 06 paź, 2008

Ale jeżeli OKS zwolni Nakielskiego to będzie trzeba mu wypłacić wcale niemałą odprawę(ile to było? 100 tysięcy?) Ale pod względem sportowym jest to prawda: nakiel prochu już raczej nie wymyśli i lepiej żeby zrezygnował. Trenowanie juniorów dużo lepiej mu wychodzi 8) Możliwe też ze złapał za dużo srok za ogon i nie może pogodzić trenerki juniorów z trenerką w 2 lidze.

Awatar użytkownika
lyssy88
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 46
Rejestracja: pn 04 lut, 2008

Post autor: lyssy88 » pn 06 paź, 2008

goleo6 pisze:le jeżeli OKS zwolni Nakielskiego to będzie trzeba mu wypłacić wcale niemałą odprawę(ile to było? 100 tysięcy?)

ale oni nie zwolnią nakiela tylko co najwyżej odsuną go na jakieś inne stanowisko

Awatar użytkownika
MarcelOKS
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 34
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008
Lokalizacja: Bc

Post autor: MarcelOKS » pn 06 paź, 2008

Mysle ze nadszedl juz odpowiedni moment na koniec ery Nakielskiego, widac to po wynikach i chyba zmiana w klubie sie przyda.

stomilek10
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 96
Rejestracja: sob 06 paź, 2007

Post autor: stomilek10 » pn 06 paź, 2008

Z tego co tu rozkminiam to niektórzy patrzą komuś do kieszeni a nie od strony sportowej. Niech Nakiel ma jeszcze dwie szkółki i zarabia ile chce .Dla mnie ważne jest żeby znaleźć przyczynę słabej gry zespołu a ta napewno nią nie jest. Nie bardzo wiem o co takim ludziom chodz.(zawiść,zazdrość?).Rozumiem że trzeba nawijać i to nieżle od strony sportowej i to róbmy ale ja nie zapominam dzięki komu jesteśmy w drugiej lidze i jak szybko się w niej znależlismy.Nie wiem czy już teraz nadzsedł czas na zmianę trenera (jeszcze ze dwa mecze) ale ku...wa tylko nie Budziłek.Przecież to śmiechu warte i nie pier..lcie że on to czy tamto. Jego czas minął.Takie jest moje zdanie i the end.

Awatar użytkownika
Piki
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 88
Rejestracja: ndz 04 maja, 2008
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Piki » pn 06 paź, 2008

Takze jak podala TV Olsztyn ,oficjalnie Nakielski nie jest juz trenerem Stomilu jego funkcje przejal Budzilek. Nie byl to moj typ , ale trzeba dac czlowiekowi szanse.

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » pn 06 paź, 2008

Piki pisze:Takze jak podala TV Olsztyn ,oficjalnie Nakielski nie jest juz trenerem Stomilu jego funkcje przejal Budzilek. Nie byl to moj typ , ale trzeba dac czlowiekowi szanse.
Nie jest to prawda! zapraszam na http://stomil.olsztyn.pl

Awatar użytkownika
Piki
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 88
Rejestracja: ndz 04 maja, 2008
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Piki » pn 06 paź, 2008

W takim ukladzie informacje z TV Olsztyn sa o kant dupy , a niby to mial bys specjalny news na zakonczenie informacji.

BKS18
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 46
Rejestracja: wt 26 sie, 2008

Post autor: BKS18 » pn 06 paź, 2008

Maksymalnie Nakielski na stanowisku 1 trenera zostanie do 12.10

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » pn 06 paź, 2008

Do najbliższego piątku członkowie zarządu OKS 1945 w Olsztynie dali sobie czas na udzielenie odpowiedzi na pytanie: kto będzie dalej trenował piłkarzy tego klubu.

:arrow: Więcej na: http://www.olsztyn24.com/?m=1&i=4425

Info z pierwszej ręki, wypowiadał się sam p.o. prezesa.

mieszko
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 9
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2008

Post autor: mieszko » pn 06 paź, 2008

Decyzja w sprawie Nakielskiego w piątek?
Za tymi drzwiami rozmawiano o losie trenera Nakielskiego Do najbliższego piątku członkowie zarządu OKS 1945 w Olsztynie dali sobie czas na udzielenie odpowiedzi na pytanie: kto będzie dalej trenował piłkarzy tego klubu. Ta kwestia była głównym przedmiotem zainteresowania zarządu klubu, podczas trwającego ponad dwie godziny dzisiejszego (6.10) posiedzenia.

- Było ostro - powiedział Mieczysław Angielczyk, wiceprezes zarządu OKS po dzisiejszym posiedzeniu. - Rozmawialiśmy o przyszłości piłki, szczególnie o szkoleniu. Doszliśmy do wniosku, że przyszłościowo trzeba bardziej postawić na szkolenie i zmienić wiele rzeczy. Pozostało nam na ten temat porozmawiać z terenerem Nakielskim.

Trener Andrzej Nakielski, o losie którego rozmawiali działacze, nie uczestniczył w spotkaniu zarządu. R E K L A M A- Trener dzisiaj ma urlop po ciężkim meczu w Mińsku Mazowieckim - tłumaczył prezes Angielczyk. - Sytuacja w klubie jest nerwowa, nie jest wesoło. Nie chcieliśmy więc dzisiaj ściągać trenera, a rozmowę z nim przełożyliśmy na piątek. Wtedy będzie już po ważnym dla nas meczu z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Teraz trener powinien mieć spokój, by przygotować drużynę do tego meczu.

Mieczysław Angielczyk zdradził, że w piątek zarząd będzie rozmawiał nie tylko z Andrzejem Nakielskim, ale również z trzema innymi kandydatami do pracy szkoleniowej.

- Do drużyny trzeba wprowadzić nowego ducha, ale nie możemy zapominać, że Andrzej Nakielski wprowadził tę drużynę do II ligi - mówił. - Musimy więc zastanowić się nad przyszłością w szerszym gronie szkoleniowym. Możliwe, że trzeba będzie skorzystać z pomocy psychologa.

Na nasze pytanie, czy może być tak, że Andrzej Nakielski pozostanie na stanowisku trenera, Mieczysław Angielczyk odpowiedział dyplomatycznie: - Może być tak, że nad tym zastanowimy się w piątek.

Według naszego rozmówcy, kandydaci na trenera OKS to wysokokwalifikowana „kadra olsztyńska”, aktualnie pracujący trenerzy. Ich nazwiska to jednak tajemnica zarządu.

- O nazwiskach nie możemy mówić, to bo jakby tajemnica handlowa - tłumaczy prezes Angielczyk. - Poza tym, jeszcze nie wszyscy wiedzą o tym, że będą zaproszeni na rozmowę.

Członkowie zarządu rozmawiali dzisiaj również o organizacji klubu. - Jest wiele zmian, wszyscy stwierdziliśmy, że idzie ku dobremu i to jest pozytywne - mówił Angielczyk.

Korzystając z okazji, zapytaliśmy prezesa Angielczyka o sytuację finansową klubu, a konkretnie, czy prawdą jest, że klub ma 300 tys. zł długu?

- Nie wiem skąd ta suma - odpowiedział. - W tej chwili sytuacja finansowa jest zadowalająca, wychodzimy z dołka, który powstał przez podpisanie złych kontraktów. Dołek nie jest jednak głęboki, można z niego wyjść.

stomilek10
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 96
Rejestracja: sob 06 paź, 2007

Post autor: stomilek10 » pn 06 paź, 2008

Patrzę na najbliższy mecz z KSZO i porównuje sklady drużyn i ide dac na tace przed meczem bo cięzko bedzie jak cholera.Ale mam nadzieje ze chlopaki zaskoczą i zagrają dla nas dobry meczyk nie patrząc na zawirowania z trenerem.

Piekarz/OKS
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 140
Rejestracja: czw 31 sty, 2008

Post autor: Piekarz/OKS » pn 06 paź, 2008

oby nie wybrali Budziłka... pogłoski o zadłużeniu też się potwierdziły. Źle to wróży... :myślę:

ODPOWIEDZ