Andrzej Nakielski DZIEKUJEMY !

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Fan81
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 48
Rejestracja: pn 11 sie, 2008

Andrzej Nakielski DZIEKUJEMY !

Post autor: Fan81 » czw 09 paź, 2008

Dla trenera Nakielskiego nalezy sie duze ,, piwo '' wprowadzil druzyne z IV do II ligii i trzeba o tym pamietac, i co najwazniejsze szkolil mlodziez ,, STOMILOWSKA ''. Nie poszedl do innego miasta zostawiajac nasz OKS !. Dlatego MY jako STOMILOWCY powinnismy na meczu z Hetmanem ( 18.10 ), podziekowac mu w sposob szczegolny. A co do nowego trenera... uwazam ze jedyna opcja wchodzi w ,, gre '' pana Biedrzyckiego. Ja bym go przyja z otwartymi rekami, pozatym z tego co kazdy pewnie wie, chodzi spekulacja zatrudnienia pana Budzilka ( ba ! ma licencje )... w takim razie zostawmy Nakiela pozdrawiam STOMILOWCOW :D [/center]

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Post autor: czerkasow » czw 09 paź, 2008

Jeżeli chodzi o Nakiela, może należą się mu brawa, ale trzeba pamiętać, że trzyma go tu interes - szkółka piłkarska. Jeżeli chodzi o Budziłka, już na samo jego wspomnienie, zbiera mi się na wymioty (nic osobistego - ale dokonania trenerskie są niewielkie). Biedrzycki, Żukowski, Kieżun czy Zajączkowski wg. mnie dobrzy trenerzy, ale prowadzą inne zespoły. "Bobo" Kaczmarek - Stomilu na niego nie stać. To może Broniszewski? Też jakoś mi nie pasuje do koncepcji. Musi być to ktoś oddany Stomilowi całym sercem - jak Józek Łobocki - ale takiego ze święcą szukać.

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » czw 09 paź, 2008

Mogę was uspokoić wiem z bardzo dobrego źródła (sam zainteresowany) że Budziłek nie jest zainteresowany trenowaniem Stomilu Olsztyn. Odnośnie trenera teraz tak na spokojnie mam mieszane uczucia podobna sytuacja jest w Iławie i tam nikt nie myśli o zmianie trenera.Popatrzmy na tabele sytuacja w tabeli nie jest jeszcze tak zła mamy minimalną stratę aby zapewnić sobie utrzymanie bez baraży, a o awans nie walczymy.

BATIGOL
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: pt 26 wrz, 2008
Lokalizacja: OLN
Kontakt:

Post autor: BATIGOL » czw 09 paź, 2008

6 pkt. do drugiego miejsca to mało na maxa!
A lamuseria już by trenera zmieniała. :mrgreen:
Niby każdy liczył na pozycję lidera czy jaki uj?

Awatar użytkownika
lyssy88
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 46
Rejestracja: pn 04 lut, 2008

Post autor: lyssy88 » czw 09 paź, 2008

ludzie ale o czym wy piszecie że jesteśmy bez szans o utrzymanie bez baraży czy że to stracony sezon dopiero runda się kończy ktoś już pisał ze jest tylko 6 punktów do drugiego miejsca nie dramatyzujcie tak w tej lidze każdy może przegrać z każdym nie mówię że nasi grajkowie grają świetnie ale tragicznie też nie jest

(Stomil Fan)
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 185
Rejestracja: sob 27 wrz, 2008
Lokalizacja: Olsztyn (Jaroty)

Post autor: (Stomil Fan) » czw 09 paź, 2008

teraz najwarzniejsze znalesc dobrego trenera :!: a co do Nakielskiego zrobił on dużo dla klubu i trzeba mu za to podziękować :!:

Awatar użytkownika
Żuczek
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 47
Rejestracja: pn 09 kwie, 2007
Lokalizacja: PoJeZieRzE

Post autor: Żuczek » czw 09 paź, 2008

(Stomil Fan) pisze:teraz najwarzniejsze znalesc dobrego trenera
a po ki ch... ci nowy trener i to na dodatek w takiej czesci sezonu .moim zdaniem nie gramy takiej tragedi zeby zmieniac trenera tym bardziej ze tracimy ZALEDWIE 6 PKT. da 2 miejsca :!: :!:

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » czw 09 paź, 2008

Po przegranych meczach większość głosów jest krytyczna co do oceny trenera, a po zwycięstwie szala przechyla się na korzyść Nakielskiego. Zauważmy, że skoro jest taka spłaszczona tabela, to balansowanie pomiędzy szóstą lokatą a na przykład czternastą to kwestia dwóch meczów. Być może ostatnie kolejki będą decydujące, ale tej nerwowości można uniknąć, zapewniając sobie teraz wystarczającą ilość punktów. Szkoda zgubionych oczek szczególnie w pierwszych kilku meczach.

Ja mimo wszystko obstaję przy swoim i chcę zmiany może nie tyle trenera, co zmiany stylu gry i wdrożenia w tę drużynę ciekawych elementów taktycznych, nowych zagrań, bo na razie kreatywnością popisuje się chyba jedynie Piesio, a reszta gra tak, jak zostali ustawieni.

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » czw 09 paź, 2008

Wiadomo o której jest te zebranie i kiedy już będzie o wszystkim wiadomo.

Awatar użytkownika
goleo6
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 232
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: goleo6 » czw 09 paź, 2008

Żuczek pisze: a po ki ch... ci nowy trener i to na dodatek w takiej czesci sezonu .moim zdaniem nie gramy takiej tragedi zeby zmieniac trenera tym bardziej ze tracimy ZALEDWIE 6 PKT. da 2 miejsca :!: :!:
Żuczek z całym szacunkiem ale chyba dawno nie byłeś na meczu skoro piszesz że nie gramy 'takiej tragedii'. Zespól gra po prostu bardzo słabo i jeżeli nic się nie zmieni to niedługo będziemy tracić 12 pkt zamiast 6. 3 punkty z KSZO po prostu zaciemniają obraz gry.
W pełni zgadzam się z Komentatorem, drużyna gra bardzo schematycznie i nie ma w grze ani trochę finezji (wyjątkiem potwierdzającym smutną regułę jest Piesio)
Ostatnio zmieniony czw 09 paź, 2008 przez goleo6, łącznie zmieniany 1 raz.

stomilek10
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 96
Rejestracja: sob 06 paź, 2007

Post autor: stomilek10 » czw 09 paź, 2008

No to teraz poproszę Komentatora i galeo6 żeby bez zbędnego teoretyzowania powiedzieli co zmienić w drużynie bez zmiany zawodników ! (bo to mógłby i Nakiel ,żeby klub miał kasę). Uważam że nikt z nas nie będzie już wiedział co by było gdyby zespół prowadził Nakielski ale bedziemy wiedzieć jak robi to Budziłek.Jestem przekonany że będziemy Nakielskiego jeszcze na tym forum prosili o powrót. Patrząc na tabele i na awanse w cuglach (i to z różnymi zawodnikami) do drugiej ligi nie można moim zdaniem wieszać psów na trenerze.Józef Łobodzki też miał z górki ale i pod górkę.I za poświęcenie dla mojego Kochanego Klubu wielki szacun dla nich.Każdy ma swoje zdanie,ja mam takie i chciałbym je odszczekać na koniec sezonu jak nowy trener bedzie miał lepsze wyniki od tych dzisiejszych.

..::DAWIT::..
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 230
Rejestracja: ndz 11 mar, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: ..::DAWIT::.. » czw 09 paź, 2008

stomilek10 pisze:No to teraz poproszę Komentatora i galeo6 żeby bez zbędnego teoretyzowania powiedzieli co zmienić w drużynie bez zmiany zawodników ! (bo to mógłby i Nakiel ,żeby klub miał kasę). Uważam że nikt z nas nie będzie już wiedział co by było gdyby zespół prowadził Nakielski ale bedziemy wiedzieć jak robi to Budziłek.Jestem przekonany że będziemy Nakielskiego jeszcze na tym forum prosili o powrót. Patrząc na tabele i na awanse w cuglach (i to z różnymi zawodnikami) do drugiej ligi nie można moim zdaniem wieszać psów na trenerze.Józef Łobodzki też miał z górki ale i pod górkę.I za poświęcenie dla mojego Kochanego Klubu wielki szacun dla nich.Każdy ma swoje zdanie,ja mam takie i chciałbym je odszczekać na koniec sezonu jak nowy trener bedzie miał lepsze wyniki od tych dzisiejszych.
Łobocki :!: :roll:

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » czw 09 paź, 2008

- sprawdziłbym zawodników, których miałbym sprowadzić i z którymi podpisałbym kontrakty
- zapraszał na testy młodych zawodników z regionu, szczególnie juniorów
- (współpraca z Legią?) czas na efekty
- przesunąłbym Michałowskiego na skrzydło albo bym próbował gry piątką w środku
- ćwiczyłbym schematy: wyprowadzanie piłki od bramki, rozegranie piłki przez obrońców, ustawienie zawodników do ataku pozycyjnego i tłukłbym kontry w różnych kombinacjach: 3 na 2 (które wychodzi tylko najlepszym drużynom), 2 na 1, 2 na 3, 5 na 3, 3 na 1 i jakie jesteś jeszcze w stanie wymyślić
- starałbym się dotrzeć do tych piłkarzy, motywować ich, pobudzić i uczynić, by cieszyli się grą
- treningi minimum dwa razy dziennie, niekoniecznie ciężkie fizycznie, ale jakieś gierki, rozegrania, coś ciekawego, żeby nie zanudzać piłkarzy, zajęcia głównie z piłkami, trening techniki, itp.
- uzmysłowienie zawodnikom, jaki to zaszczyt grać dla kibiców Stomilu

to na chwilę, pewnie jakbym się zastanowił z godzinkę, to by ta lista była dużo dłuższa

stomilek10
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 96
Rejestracja: sob 06 paź, 2007

Post autor: stomilek10 » czw 09 paź, 2008

Przeczytaj moje pierwsze zdanie i odnieś się do niego.
Nie chodzi mi o to co bys zrobił kiedyś tam ale teraz i tu z tą ekipą która jest. Przeczytaj jeszcze raz o co mi chodzi.A co do pozostałych Twoich analiz to troche mi nie pasuje.Treningi co najmniej dwa razy dziennie???
Schematy - każdy trener to robi (z różnym skutkiem co prawda). A pozostałe propozycje to ilu jest nas na forum to każdy byłby najlepszym trenerem. Ale ja wole siedzieć przed komputerem i pisać jaki ja jestem znawcą piłki nożnej niż stać w budzie i słuchać ja kibice rzucają [moderator]. To moje ostatnie pierdoły w tej wymianie zdań.

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » czw 09 paź, 2008

Nie napisałem nic o sprowadzaniu piłkarzy, a jedynie o testowaniu, więc chyba podczas okienka transferowego mógłbym chyba ich ściągnąć? Patrzenie w przyszłość wcale nie mąci rzeczywistości.
stomilek10 pisze:Treningi co najmniej dwa razy dziennie???
Wiem, że w Polsce to raczej dziwne, bo albo trenuje się raz do bólu kilka godzin, albo się trenuje po prostu raz. Chyba piłkarze są profesjonalistami, a nie jakimiś amatorami, więc nie rozumiem, czemu nie mieliby dwa razy dziennie przychodzić na trening? Nie chcieliby stać się lepszymi piłkarzami? To gdzie ich ambicja? To takich piłkarzy chcemy oglądać? Na zachodzie w klubie siedzi się może z dziesięć godzin, ale jest do tego zaplecze (siłownia, basen, sauna, itd.). A co do trenowania, to możesz zajechać piłkarzy po godzinie treningu (albo nawet wcześniej), co nie jest wielką sztuką. Sztuką jest to, by zmęczenie odnosiło się proporcjonalnie do celu. Ci piłkarze naprawdę mają ogromny potencjał i chociaż liga jest wyrównana, to inne zespoły wcale tak wiele nie pokazują (Sandecja grała naprawdę ładną piłkę, a reszta tylko imitowała rozgrywanie). Umiejętności indywidualne szczególnie pomocników są ogromne, tylko na co nam one, skoro nie ma komu podać, bo nikt nie wychodzi do gry? Nawet jakbyś postawił na skrzydle boskiego Cristiano, to wątpię, by był w stanie wyróżnić się w jakiś sposób, przy tak statycznie grających partnerach. Bez zespołu zawodnik jest nikim i powinno się wyzwolić w nich tę radość gry, żeby mieli okazję pokazać się idnywidualnie jakimś dryblingiem, ale także żeby mieli do kogo podać. Póki co jest z tym biednie, bo nasi rozgrywający nie wychodzą do piłek, ograniczają się głównie do gry w promieniu ośmiu metrów od środka boiska.
stomilek10 pisze:Ale ja wole siedzieć przed komputerem i pisać jaki ja jestem znawcą piłki nożnej niż stać w budzie i słuchać ja kibice rzucają [moderator]
Nie wiem, do kogo pijesz, ale pewnie do mnie, rozwiń więc swoją myśl, bo po trzykrotnym przeczytaniu nie dostrzegam głębszego sensu i drugiego dna.

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Post autor: czerkasow » pt 10 paź, 2008

Szczerze pisząc, ta dyskusja jest zbędna. I tak nie mamy wpływu na dobór szkoleniowca. Co kibic - to opinia.

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Post autor: Preze(S) » pt 10 paź, 2008

Dziś również trener Nakielski prosił przekazać podziękowania dla NAS za całokształt -żałował i zarazem przepraszał ,ze nie udały mu się mecze z Jeziorakiem i ,że już nie będzie miał możliwości rewanżu

Danton
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 25
Rejestracja: wt 12 sie, 2008

Post autor: Danton » pt 10 paź, 2008

a ja uważam ze zmiana jest potrzebna
tak samo jak potrzebny jest jakiś wstrząs w drużynie i meska rozmowa z kilkoma piłkarzami

Awatar użytkownika
Nidziczanin-OKS
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 22
Rejestracja: pn 18 sie, 2008
Lokalizacja: Nidzica

Post autor: Nidziczanin-OKS » sob 11 paź, 2008

Trzeba Nakielowi specjalnie podziekowac :!: Bo dla Stomilu zrobił duzo :!:

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Post autor: czerkasow » sob 11 paź, 2008

Nigdy nie byłem fanem Nakielskiego, ale z Budziłkiem to już przesada. Nakiel to dla mnie mniejsze zło. I nie zmieni nawet tego pogrom w Piotrkowie, Budziłek nawet nie przeprowadził nawet treningu.

krys
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008
Lokalizacja: Barczewo

Post autor: krys » ndz 12 paź, 2008

Godnie pożegnać NAkielskiego, zostawił zespół dobrze grający. Budziłka ocenimy ale przynajmniej po końcu ligi, bo jak na razie wsiadł do autokaru i wygrał 0-5. Tylko Stomil !!!

Dark Crusader
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008
Lokalizacja: Pieczewo

Post autor: Dark Crusader » ndz 12 paź, 2008

Musze zaprzeczyć tym wszystkim komentarzom ! Nakielski tak naprawdę olsztyńską młodzież miał w nosie dla niego liczyła się tylko kasa. Wiem najlepiej bo trenowałem w Naki, a teraz gram w OKS-ie.

Goły
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Goły » ndz 12 paź, 2008

Taka jest smutna prawda i ponoć straszne brudy już wychodzą....

Dark Crusader
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008
Lokalizacja: Pieczewo

Post autor: Dark Crusader » ndz 12 paź, 2008

Dziecko za obóz który organizuje NAKI płaci około 1000 zł + miasto daje dofinansowanie.
W rzeczywistości koszt obozu dla jednego dziecka to 300 zł... Co się dzieje z resztą pieniędzy?? Na to pytanie sami musicie sobie odpowiedzieć. Koszt treningu w Naki wynosi 80 zł miesięcznie za jedną osobę, grupa liczy jakieś 30 dzieciaków- tyle niby kosztuje wynajęcie sztucznej trawy, za którą tak naprawdę płaci miasto :)

..::DAWIT::..
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 230
Rejestracja: ndz 11 mar, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: ..::DAWIT::.. » ndz 12 paź, 2008

Dark Crusader pisze:W rzeczywistości koszt obozu dla jednego dziecka to 300 zł
Znajdź jakiś obóz w górach lub nad morzem za 300 zł... :roll:

ODPOWIEDZ