UPADEK KLUBU?MECZ Z HETMANEM OSTATNIM MECZEM??

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

stomil olsztyn forever
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 202
Rejestracja: sob 15 kwie, 2006

Post autor: stomil olsztyn forever » czw 16 paź, 2008

Kiero pisze: Jak widac zarzad i sponsorzy maja wyzsze cele niz tulanie sie po 2 lidze
i taka sytuacja predzej czy pozniej by nastapila gdzie chcieliby wiecej kasy od miasta
lepiej teraz niz bysmy np w nastepnym sezonie wywalczyli awans i nie mieli dopietego budzetu na kolejny sezon
jezeli miasto zgodzi sie natomiast przeznaczyc dodatkowa kase to sadze ze dadza sponsorom tez znak by mogli zainwestowac wiecej w klub ze moga liczyc na miasto i doczekamy sie pozadnych transferow a nie tylko uzupelnienia kadry.
jezeli miasto odmowi i mialoby dojsc od upadlosci klubu to juz nigdy nie bedzie pilki w Olsztynie na wysokim poziomie.
sa sponsorzy ktorzy chca wiecej osiagnac niz tylko 2 liga i trzeba to wykorzystac
Zgadzam sie :!: Wladze klubu zawsze narzekaly na brak zainteresowania potencjalnych sponsorow, a teraz istnieje naprawde duza szansa na odrodzenie sie pilki w Olsztynie. Nie chce mi sie wierzyc ze wladze Olsztyna [moderator] taka szanse

Awatar użytkownika
CZESIO OKS
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 178
Rejestracja: pt 01 lut, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: CZESIO OKS » czw 16 paź, 2008

jesli klub upadnie!to ja sam niewiem, chyba wyjade z olsztyna bo mnie tu juz nic nie bedzie trzymac! Stomil pozostanie na zawsze w sercu, ale chociarz nawet 1 zlotowka z mojego podatku nie trafi do tego kurewskiego urzedu miasta olsztyn!

StomilPWO
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 17
Rejestracja: czw 16 paź, 2008

Post autor: StomilPWO » czw 16 paź, 2008

o matko tylko nie to :(:( dlaczego to musi sie dziac zawsze w Olsztynie :(

Awatar użytkownika
(S)ebek
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 212
Rejestracja: sob 29 lip, 2006

Post autor: (S)ebek » czw 16 paź, 2008

Az boje sie juz teraz wlaczyc jutro kompa...
Oby bylo Pomyslnie!

Moze powinnismy zasypac poczty urzednikow ktorzy beda m.in "decydowac" o Naszym losie?
Zna ktos adresy poczty?

StomilPWO
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 17
Rejestracja: czw 16 paź, 2008

Post autor: StomilPWO » czw 16 paź, 2008

to jak ruszamy spod ratusza?




_______________________
...aż po życia kres zacisnieta piesc Stomil OKS...

Awatar użytkownika
Brac
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 120
Rejestracja: czw 09 paź, 2008
Lokalizacja: OLsztyn/Nagórki

Post autor: Brac » czw 16 paź, 2008

ja mogę iść już we 2 raźniej

Awatar użytkownika
CZESIO OKS
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 178
Rejestracja: pt 01 lut, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: CZESIO OKS » czw 16 paź, 2008

jesli marsz to lepiej po meczu w strone ratusza! niech wiedza ze najpierw jest Stomil a potem ratusz

Awatar użytkownika
nychuu
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 39
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008
Lokalizacja: Podgrodzie

Post autor: nychuu » czw 16 paź, 2008

Jeśli będzie powtórka z historii to będzie kompletna klapa! Zarząd nie może do tego dopuścić. Wiecie może o której dokładnie będzie podany ten "wyrok" :| ?

Marcin_1991
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 32
Rejestracja: ndz 23 gru, 2007
Lokalizacja: Olsztyn/Zatorze

Post autor: Marcin_1991 » czw 16 paź, 2008

Nie sprawiedliwość aż opadają ręce

Luka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 263
Rejestracja: pt 30 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Luka » czw 16 paź, 2008

Zaplanowane na dzień jutrzejszy spotkanie z "miastem" zostało przełożone na początek przyszłego tygodnia. O wsparciu Klubu zadecydować ma Rada Miasta, która nie była wstanie zebrać się w pełnym komplecie na jutro. Spokojnie z tymi marszami! Mamy sobotni mecz na to aby pokazać jak wielu z nas popiera OKS. :szal1: :szal1:

Wszyscy w barwach i jazda z dopingiem :szal2: :szal2: :szal2: :szal2:

stomil olsztyn forever
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 202
Rejestracja: sob 15 kwie, 2006

Post autor: stomil olsztyn forever » czw 16 paź, 2008

Luka pisze:Zaplanowane na dzień jutrzejszy spotkanie z "miastem" zostało przełożone na początek przyszłego tygodnia. O wsparciu Klubu zadecydować ma Rada Miasta, która nie była wstanie zebrać się w pełnym komplecie na jutro.
Hmm .. Sam nie wiem czy to dobrze.. znowu bedzie trzeba w nerwach spedzac kolejne dni .. ale szczerze powiem ze nie wierze w to ze miasto naprawde sie na nas wypnie, nie sadze zeby byli az tak poje.bani .. no ale moze ich nie doceniam .. Mam nadzieje ze nasz zarzad oraz sponsor przedstawi ciekawa perspektywe przyszlosci klubu i zdolają przekonac tych poje.bów z ratusza.

Awatar użytkownika
d
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: pt 17 paź, 2008

Post autor: d » pt 17 paź, 2008

Jesteśmy z wami , hej Stomil jesteśmy z wami !!!
Walczcie o wasz klub. STOMIL OLSZTYN TO WY !!!
Pozdro- ŁKS Łomża

doman
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 42
Rejestracja: ndz 16 wrz, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: doman » pt 17 paź, 2008

"Jol, zioooom!
Witaj na nowej, megaziomalskiej stronie zamojskich hoolsow! Przede wszystkim wiedz, ze jesli jestes jednym z tych palerziomow, co chodza na mecze z flagami hetmana, jesli lubisz rozklejac wlepy, sluchasz hip hopu (Hemp Gru!), z innymi ziom-kolegami spotykasz sie w nocy na przystanku to wiedz, ze jestes kompletnym betonem i przechlastem. Twoja muzyka (muzyka? A to dobre) jest na tym samym poziomie; jesli rajcuje cie krzyczenie "HWDP!", uwazasz Hemp Gru i WWO za geniuszy, lubisz sie bujac, gadac "Jaki to ja jestem ziomalski, mokotow rzadzi, pale ziolo", to idz zaglusz sie ta kakofonia. Najlepiej wez bejsbola i palnij nim sie w leb, zamiast krecic sie po stadionie jak gowno w przereblu.
Ej, tu byla, jol jol, strona z ziomalstwami!
Byla, ale nie ma, bo takie przyglupy nie zasluguja na strone. Jak nie macie co robic, to wlaczcie sobie zawsze ziomalskie Hemp Gru "Ale ze mnie ziom, jol jol elo!". Jesli chcecie sobie poziomalic, to walcie glowa o sciane - wasza lysina ladnie sie na niej odbije, a sens bedzie taki sam, jak bycie ziomem.
Elo, kto zrobil to g**no, ja byc ziomal, ja chciec hools strone!
A takiego wala! Wasz swiety klub (swiety klop chyba...) ma najglupszych kibicow w swiecie... Nie macie strony, bo jestescie banda kretynow. Starczy?


Tak wiec, ziomalu, jestes przyglupem.
Polecamy:
Eloziom - strona dresiarska
Cos dla kazdego zioma."

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » pt 17 paź, 2008

Słuszne jest że klub chce więcej niż 1 liga. Wiadomo wyższy poziom za pewnie większa liczba widzów na stadionie i wiele innych powodów. Lecz moim zdaniem cena jest zbyt wysoka aby w przypadku negatywnej odpowiedzi władz miasta zniknęła z mapy Polski taka drużyna jaką jest Stomil czyli Dumy Warmii. Moim zdaniem ważniejsze jest znalezienie sponsorów i powołanie sportowej spółki akcyjnej i powrót do nazwy Stomil to w tej chwili jest najważniejsze a to jak wiemy wymaga czasu. Jak to mówią nie od razu zbudowano Kraków. Jeszcze raz powtarzam już to raz przerabialiśmy MOKS STOMIL i nie chce aby sytuacja się powtórzyła więc nie popieram decyzji sponsora o wycofaniu się jeśli decyzja będzie odmowna powiem więcej sponsor w ogóle nie powinien w ogóle rozważać takich pomysłów wiedząc jaką miłością darzą kibice Ten klub.
Tak więc czekamy i mam nadzieje że wszystko ułoży się pomyślnie i będę chodził na mecze Stomilu w rundzie wiosennej.

Awatar użytkownika
zielony
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: ndz 03 cze, 2007

Post autor: zielony » pt 17 paź, 2008

A czy przypadkiem to nie jest tylko taka zagrywka polityczna?
Sądzę, że klub dostanie pieniądze od miasta i wcale nie jest tak źle, jakby się mogło wydawać. Koprucki mówi, że bez tego dofinansowania, klub nie poradzi sobie, a mi się wydaje, że tak nie jest. Fakt faktem, pieniądze zawsze się przydadzą, ale jakoś by było i bez nich. Prawdopodobnie klubowi zależy na tym, by wywrzeć presję na mieście, co całkowicie rozumiem i popieram.

Co by nie było - Stomil będzie istniał zawsze :!:

stomil olsztyn forever
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 202
Rejestracja: sob 15 kwie, 2006

Post autor: stomil olsztyn forever » pt 17 paź, 2008

Mysle ze Zielony ma racje. Nasz zarzad postawil nasze wladze pod scianą, a podjecie decyzji przez miasto w takim przypadku nie bedzie latwe, szczegolnie ze klub moze upasc ( w co nawet nie chce mi sie wierzyc ). Widac takze ze Specjal powaznie traktuje nasz klub i chca "coś" osiagnac z tym zespolem. 200tys zł to nie jest kwota ktora skresli Nasz Klub z mapy pilkarskiej! Badzmy dobrej mysli, mysle ze kasa jednak zostanie wylozona :wink:
Ostatnio zmieniony pt 17 paź, 2008 przez stomil olsztyn forever, łącznie zmieniany 1 raz.

Recha107
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 17
Rejestracja: sob 16 sie, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/Gutkowo
Kontakt:

Post autor: Recha107 » pt 17 paź, 2008

Ja myślę żę mecz z Hetmanem Zamość zakończy się dla nas pomyślnie nie możemy przerywać dobrej passy wygranych u siebię !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale żeby tak było musimy ich wesprzeć wychodzimy na SBN i jedziemy z dopingiem
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Brac
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 120
Rejestracja: czw 09 paź, 2008
Lokalizacja: OLsztyn/Nagórki

Post autor: Brac » pt 17 paź, 2008

Czytałem gazetę 1-2 dni temu i nie było, że po meczu z Hetmanem ale po meczu z Jeziorakiem

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » pt 17 paź, 2008

Ultrasi działaja pełną parą :wink:
Oczywiscie na meczu kolejna mega oprawa :cwaniak:
Wszystkich serdecznie zapraszamy na mecz :!: :!: :!:

..::DAWIT::..
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 230
Rejestracja: ndz 11 mar, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: ..::DAWIT::.. » pt 17 paź, 2008

Recha107 pisze:Ja myślę żę mecz z Hetmanem Zamość zakończy się dla nas pomyślnie nie możemy przerywać dobrej passy wygranych u siebię !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale żeby tak było musimy ich wesprzeć wychodzimy na SBN i jedziemy z dopingiem
Obrazek Obrazek
A ja myślę, że trzy wykrzykniki wystarczą w zupełności, ale znaków interpunkcyjnych nigdy za wiele ;) I również uważam, że warto jest zachować passę kilku zwycięstw u siebie.
Ostatnio zmieniony pt 17 paź, 2008 przez ..::DAWIT::.., łącznie zmieniany 1 raz.

Recha107
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 17
Rejestracja: sob 16 sie, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/Gutkowo
Kontakt:

Post autor: Recha107 » pt 17 paź, 2008

Obrazek [moderator] PZPN liczy się tylko STOMIL


Dumą warmi jjeeeeeeeest tylko STOMIL,OKS!!!

Dark Crusader
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008
Lokalizacja: Pieczewo

Post autor: Dark Crusader » pt 17 paź, 2008

Ktoś napisał, żeby pójść na referendum i zagłosować na Małkowskiego i wtedy radni zostaną zwolnieni. Owszem , ale Małkowski nic nie zrobił dla tego miasta, tu od kilku lat nic się nie dzieje, brak perspektyw, inwestycji.
Ostatnio zmieniony pt 17 paź, 2008 przez Dark Crusader, łącznie zmieniany 1 raz.

Recha107
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 17
Rejestracja: sob 16 sie, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/Gutkowo
Kontakt:

Post autor: Recha107 » pt 17 paź, 2008

na meczu przydał by sie któreś z takich oprawObrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Aro
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 321
Rejestracja: pn 07 maja, 2007
Lokalizacja: Kormoran

Post autor: Aro » pt 17 paź, 2008

nie ma sprawy. Robimy wszystkie 3.

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » pt 17 paź, 2008

Dark Crusader pisze:Ktoś napisał, żeby pójść na referendum i zagłosować na Małkowskiego i wtedy radni zostaną zwolnieni. Owszem , ale Małkowski nic nie zrobił dla tego miasta, tu od kilku lat nic się nie dzieje, brak perspektyw, inwestycji.
A co dla miasta zrobiła obecna rada? Czy przypadkiem nie tylko podwyżki cen, choćby biletów autobusowych? A nie, przepraszam. Sypnęli lekką ręką siatkarzom 500 tysięcy, tym samym traktując piłkarzy, szczypiornistów, rugbistów i pozostałych sportowców w mieście jak g....

Małkowski na dzień dzisiejszy jest niewinny. Jeśli sąd winę mu udowodni to i tak ze stanowiska zostanie usunięty. Po co więc usuwać go już teraz, przecież miasto i tak już najadło się wstydu przez tą całą aferę i to, że teraz zostanie odwołany to już nic nie da. Poza tym usuniemy prezydenta, a z obecną radą będziemy się użerać jeszcze przez kolejne dwa lata. Czy warto? Każdy powinien odpowiedzieć sobie sam na te pytanie.

Dodam jeszcze, że na chwilę obecną nie widzę odpowiedniego kandydata na stanowiska prezedenta. Małkowski rządzi już drugą kadencję, więc chyba coś w tym jest, że dwa lata temu wygrał już w pierwszej turze. A teraz kto miałby go zastąpić, Dąbkowski, Szmit, Szostek...? Chyba tylko Iwiński byłby dobrym kandydatem, ale o tym możemy raczej zapomieć bo inteligentni ludzie raczej w to szambo nie będą się pchali.

Ja osobiście marzę, żeby Stomilowi i z resztą też samemu Olsztynowi trafił się za sterami ktoś taki jak Andrzej Dowgiałło. Przykłady niewielkich miast na Zachodzie pokazują, że taka opcja naprawdę dobrze wróży.
Ostatnio zmieniony pt 17 paź, 2008 przez MasteR, łącznie zmieniany 2 razy.

Zablokowany