UPADEK KLUBU?MECZ Z HETMANEM OSTATNIM MECZEM??

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

StomilPWO
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 17
Rejestracja: czw 16 paź, 2008

Post autor: StomilPWO » pt 17 paź, 2008

moze na Jeziorak cos takiego zrobic ? :mrgreen:

Awatar użytkownika
^Cichy.
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: czw 09 paź, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: ^Cichy. » pt 17 paź, 2008

Recha107 pisze:na meczu przydał by sie któreś z takich oprawObrazek Obrazek Obrazek
hehe padłem :)
zrobimy wszystkie na raz :) :) spoko ? :)

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » sob 18 paź, 2008

NIECH KAŻDY WEŹMIE SZALIK NA MECZ :wykrzyknik: :wykrzyknik: :wykrzyknik:
Obrazek
NA SEKTOR BIAŁO - NIEBIESKI WSZYSCY IDĄ W BARWACH :szal2: :szal1: :szal2: :szal1:

Awatar użytkownika
zielony
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: ndz 03 cze, 2007

Post autor: zielony » sob 18 paź, 2008

Wszystko pięknie ładnie ale dużo osób było na SBNie bez barw. Doping mógł być lepszy, jakoś dzisiaj mało komu chciało się śpiewac, a i młynowi nie potrafili odpowiednio zmobilizować ludzi do śpiewania. Co do samego spotkania. Oby więcej takich meczów, obrona nawet bez Korpuckiego i Seby radziła sobie przyzwoicie. Bardzo dobre spotkanie rozegrał Stefanowicz. Szkoda trochę tych dwóch poprzeczek, ale wynik i tak powinien zadowalać. Pozytywnie zaskoczył mnie trener Budziłek, który wystawił ciekawy skład, w końcu nie wystąpił Suchy, może da mu to coś do myślenia. Podsumowując - z wyniku jak i gry jestem całkiem zadowolony.

Recha107
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 17
Rejestracja: sob 16 sie, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/Gutkowo
Kontakt:

Post autor: Recha107 » sob 18 paź, 2008

Wygraliśmy kolejne 3 punkty na własnym boisku

_________________________________

Aviva Avanti Forza OKS

Pawson
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 493
Rejestracja: sob 11 wrz, 2004
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Pawson » sob 18 paź, 2008

zielony pisze:Wszystko pięknie ładnie ale dużo osób było na SBNie bez barw. Doping mógł być lepszy, jakoś dzisiaj mało komu chciało się śpiewac, a i młynowi nie potrafili odpowiednio zmobilizować ludzi do śpiewania. Co do samego spotkania. Oby więcej takich meczów, obrona nawet bez Korpuckiego i Seby radziła sobie przyzwoicie. Bardzo dobre spotkanie rozegrał Stefanowicz. Szkoda trochę tych dwóch poprzeczek, ale wynik i tak powinien zadowalać. Pozytywnie zaskoczył mnie trener Budziłek, który wystawił ciekawy skład, w końcu nie wystąpił Suchy, może da mu to coś do myślenia. Podsumowując - z wyniku jak i gry jestem całkiem zadowolony.
Suchy nie gral za kartki, moze da Ci to cos do myslenia :)

StomilFanatic
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 134
Rejestracja: śr 21 lis, 2007
Lokalizacja: Pojezierze

Post autor: StomilFanatic » sob 18 paź, 2008

zielony pisze:Pozytywnie zaskoczył mnie trener Budziłek, który wystawił ciekawy skład, w końcu nie wystąpił Suchy, może da mu to coś do myślenia. Podsumowując - z wyniku jak i gry jestem całkiem zadowolony.
Suchy pauzował za kartki... :roll:

Dobry meczu chłopaków. Świetnie Stefanowicz, utrzymuje dobrą forme od kilku kolejek, pewny punkt obrony chociaż cała czwórka zagrała dziś dobrze. Środek na duży plus, Alan walczył z tyłu bez niego dziś byśmy na pewno stracili jakąs bramke, Piesio fajnie szarpał w ataku. Skrzydła? Nie najlepiej dysponowany Wróblewski bez produktywny w ataku w przeciwieństwie do Michałowskiego kilka dobry zagrań więc spory plus dla niego. Napastnicy (Lech, Łukasik) niczym się za bardzo nie wyróżnili tyle co Lechu strzelil na pustą bramke( chociaż, któs powie, że napastnika się rozlicza ze strzelonych goli, ale wydaje mi się, że obaj trochę za mało z siebie dali). A i jeszcze Daniel Iwanowski, ale ten nie wymaga komentarza jak zawsze świetny.

Podsumowując po dobrym meczu trzy punkty zostają w Olsztynie, kolejny zwycięstwo trenera Budziłka i co należy podkreślić kolejne bez straconej bramki. Na tę chwilę mamy 5 miejsce w tabeli :wink:

Co do dopingu fajnie tylko jedno "ale" trochę niemrawy w kilku momentach nasz doping, ale i tak zaliczyłbym mecz do udanych. :D

Dziękuję za uwage.

Zablokowany