Kto szkoleniowcem Stomilu?

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Kto szkoleniowcem Stomilu?

Andrzej Biedrzycki
62
56%
Jerzy Budziłek
15
14%
Osoba z zewnątrz Polski
33
30%
 
Liczba głosów: 110

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Kto szkoleniowcem Stomilu?

Post autor: Emilozo » pn 24 lis, 2008

Dzisiaj zarząd klubu obradował na temat stanowiska trenera pierwszego zespołu. Po godzinie 12:00 doszło do rozmów indywidualnych z Jerzym Budziłkiem oraz Andrzejem Biedrzyckim. W środku tygodnia do Olsztyna przyjedzie dwóch trenerów z zewnątrz kraju. Wtedy zarząd OKS-u 1945 Olsztyn podejmie decyzję kto poprowadzi zespół w rundzie rewanżowej sezonu 2008 / 2009.
Zapraszamy do dyskusji! Czekamy na opinię popartymi argumentami ! Posty z samym nazwiskiem będą kasowane.

Manieczny
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 42
Rejestracja: czw 21 cze, 2007
Lokalizacja: Olsztyn Centrum

Post autor: Manieczny » pn 24 lis, 2008

a czy jest jakiś przeciek co do nazwisk dwóch pozostałych trenerów??

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Post autor: czerkasow » pn 24 lis, 2008

Budziłek - na początku byłem przeciwny jego wyborowi na stanowisko selekcjonera, i w tym stanowisku się niemalże nic się nie zmieniło. Mój faworyt, Zbigniew Kieżun, na pewno nie będzie trenerem, na "Bobo" Kaczmarka Stomilu nie stać. A może powtórka trenera z Rosji? Wątpie. Martwię się jedynie o to, że jak padnie wybór na Andrzeja Biedrzyckiego, to (przy całym szacunku dla Pana Andrzeja) nie podoła misji utrzymania Stomilu w II lidze.
Ostatnio zmieniony pn 24 lis, 2008 przez czerkasow, łącznie zmieniany 1 raz.

Spokojny_
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 160
Rejestracja: sob 25 paź, 2008
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Spokojny_ » pn 24 lis, 2008

Ciekaw jestem nazwisk z zewnątrz Polski, dla mnie faworytem wydaję się Andrzej Biedrzycki, który na pewno zadba o dobrą atmosferę w szatni jak i dobre przygotowanie piłkarzy do rudny wiosennej!

SPROKET
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 14
Rejestracja: czw 09 paź, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: SPROKET » pn 24 lis, 2008

ja z wymienionej dwojki wybrałbym Budziłka. Pan Biedrzycki świetnie reprezentował Stomil i wszyscy chyba mamy do niego spory szacunek, ale jeżeli chodzi o potencjał trenerski stawiam na Budziłka.
Jeżeli miałby przyjść z zewnątrz np. Bobo Kaczmarek (w co wątpie) to też jestem za. Bobo z pewnością miałby spore wymagania finansowe, ale myśle że klub i tak by na nim zarobił fiansowo (sportowo i organizacyjnie też na pewno).

mark_olo
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 34
Rejestracja: ndz 09 lis, 2003

Post autor: mark_olo » pn 24 lis, 2008

Pamiętam A. Biedrzyckiego z czasów gry w Stomilu i za to wielki ukłon. Pamiętam także jak był trenerem IV ligowego DKS Dobre Miasto gdzie walczył o awans do III ligi a przed nim trenerem był w DKS Z. Kieżuń. Powiem szczerze, że dobrego zadania jako trenera o nim nie mam, pomysł na grę oraz taktyka = 0 granie tym samymi schematami nic nie wnosiło przygotowanie fizyczne owszem duży plus ale taktykę trzeba przygotować pod rywali a tych niestety nie będziemy mieli pokroju III lub IV ligi i dlatego nie jestem za trenerem Biedrzyckim.
Ostatnio zmieniony pn 24 lis, 2008 przez mark_olo, łącznie zmieniany 1 raz.

Luka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 263
Rejestracja: pt 30 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Luka » pn 24 lis, 2008

Bobo Kaczmarek (w co wątpie) to też jestem za
Czy przypadkiem Trener Kaczmarek nie ma już ciepłej posadki w Poloni W-wa jako szef "wyszukiwaczy talentów"?

ptr
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: śr 21 lip, 2004
Lokalizacja: dziki zachód

Post autor: ptr » pn 24 lis, 2008

Budziłek niczym w tej rundzie nie błysnął niektóre mecze do przodu kiedy indziej srogie baty nie wiadomo dlaczego. Z Sokołem i Sandecją po 4-1 coś tu chyba nie tak, może nie potrafi dotrzeć do zwodników? Potrafie znieść przegrane różnicą 1 no 2 bramek ale 3? Stomil to marka a nie chłopcy do bicia. A Biedrzycki już piastował trenera po reaktywacji klubu i jeśli mnie pamięć nie myli to nawet po meczu z Gwardią u siebie mieliśmy lidera mimo tego że byliśmy benniaminkiem w 3 lidze, także nie piszcie że sobie nie poradzi ! Wszytko szło cacy dopóki go nie zwolnili za bardzo dobre kontakty z nami kibicami i piłkarzami widocznie tamtejszemu zarządowi było to nie na ręke...
Andrzej Biedrzycki jak najbardziej :!:
Ostatnio zmieniony pn 24 lis, 2008 przez ptr, łącznie zmieniany 1 raz.

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Post autor: czerkasow » pn 24 lis, 2008

A może Marek Chojnacki - jest już wolny :shock: :D . Nie ma dużych wymagań finansowych, był już trenerem Stomilu. Przynajmniej wolny bedzie do kwietnia przyszłego roku, zanim Łódzkiemu KS będzie znowu palił się grunt pod nogami :mrgreen:

Turbo
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 188
Rejestracja: ndz 12 paź, 2003
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Turbo » pn 24 lis, 2008

ja chyba postawił bym na Pana Budziłka. Poznał już troche zespół wie gdzie potrzebne sa wzmocnienia ma doświadczenie myślę że nieźle mu szło choc jak wybiorą Pana Biedrzyckiego to nie bede płakał bo też sobie wcześniej u nas nieźle radził choć gra był chyba troche zbyt defensywna ( Mrągowia teraz też gra praktycznie pod stałe fragmenty gry)

adioks
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 71
Rejestracja: sob 01 lis, 2003
Lokalizacja: Dolina Drwęcy

Post autor: adioks » pn 24 lis, 2008

Nie orientuje sie za bardzo teraz w gieldzie trenerow, wiec nie wiem kto jest dostepny, za ile i czy w ogole chcialby przyjsc do Stomilu, dlatego latwiej mi napisac kogo "z kraju" nie chcialbym widziec w roli trenera.

Dylus, Szukielowicz, Masztaler, Chojnacki-tym Panom dziekuje! :wink:

a jesli chodzi o "naszych" to mysle, ze Biedrza zasluzyl na szanse pokazania co potrafi!

Houte
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 142
Rejestracja: czw 20 kwie, 2006

Post autor: Houte » pn 24 lis, 2008

A może Broniszewski jest tym trenerem z zewnatrz? :D
Nie no dopoki nie pojawią się nazwiska tych trenerów to nie mam zdania, bo to nie ma kompletnie celu.

Kamas
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 671
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Lokalizacja: Jaroty/Emigracja

Post autor: Kamas » pn 24 lis, 2008

Jestem naprawde ciekaw kto kryje sie pod tymi tajemniczymi postaciami ;)
Na tą chwile widze jako trenera A.Biedrzyckiego ,chociaż znajac życie pozostane J.Budziłek ,chyba że bedzie ktoś konkretny z zewnątrz gotów objąc stanowisko selekcjonera olsztyńskego zespołu 8)
Ostatnio zmieniony pn 24 lis, 2008 przez Kamas, łącznie zmieniany 1 raz.

Junioor
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 296
Rejestracja: wt 15 maja, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Junioor » pn 24 lis, 2008

Może chodzi tu o Mariusza Kurasa (gdy jest mowa o kimś z zewnatrz)... ;]

Ale najlepiej dla nas wszystkich (kibiców i piłkarzy) jeśli trenerem zostałby Biedrza

pablito
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: czw 06 gru, 2007

Post autor: pablito » pn 24 lis, 2008

Myślę że Rysiek Tarasiewicz ze Śląska Wrocław.

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Post autor: Emilozo » pn 24 lis, 2008

Te 2 nazwiska to pewnie żadna rewelacja, a Wy się spinacie nie potrzebnie...

Luka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 263
Rejestracja: pt 30 sty, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Luka » wt 25 lis, 2008

Adi, nic się nie bój :wink:

doman
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 42
Rejestracja: ndz 16 wrz, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: doman » wt 25 lis, 2008

Stawiam zdecydowanie na Janusz Wójcika. Po pierwsze pewnym jest, że nie pójdzie siedzieć. Po drugie kasy, chociażby jakiejkolwiek, potrzebuje jak kania dżdżu. Po trzecie przydać się mogą jego "kontakty". A po czwarte "kasa misiu kasa i walimy ich w kakao" ! :D

Awatar użytkownika
Piki
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 88
Rejestracja: ndz 04 maja, 2008
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Piki » wt 25 lis, 2008

doman pisze:Stawiam zdecydowanie na Janusz Wójcika. Po pierwsze pewnym jest, że nie pójdzie siedzieć. Po drugie kasy, chociażby jakiejkolwiek, potrzebuje jak kania dżdżu. Po trzecie przydać się mogą jego "kontakty". A po czwarte "kasa misiu kasa i walimy ich w kakao" ! :D
Facet co ty gadasz? Pamietasz ten filmik , trener powinien miec kontakt z zawodnikami a nie ich obrazac , bo to do niczego nie prowadzi. Mysle ze trenerem powinien zostac pan Biedrzycki , gdyz mysle ze bylby oddany druzynie i by wlasnie mial owy kontakt z zawodnikami.

Awatar użytkownika
zielony
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 141
Rejestracja: ndz 03 cze, 2007

Post autor: zielony » wt 25 lis, 2008

Z tego co wiem, zarząd był zainteresowany trenerem Łukasikiem z Poznania, ale czy jest on w tej dwójce z zewnątrz? Budziłek niech się zajmie swoją młodzieżą, a Biedrza? Znany i szanowany w Olsztynie i przez piłkarzy i kibiców, ale czy by się sprawdził? Raczej nie sądzę... Cóż, nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać..

doman
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 42
Rejestracja: ndz 16 wrz, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: doman » wt 25 lis, 2008

No fakt. Masz rację Piki. Może Wójcik ma marny kontakt z zawodnikami, ale za to ma świetny kontakt z wrocławską prokuraturą. Pewnie niezgorszy z Andrzejem Lepperem (wszak był posłem Samoobrony) i w miarę niezły z Fryzjerem. A takie kontakty zawsze mogą się przydać.

Awatar użytkownika
goleo6
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 232
Rejestracja: ndz 14 sty, 2007
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: goleo6 » wt 25 lis, 2008

Wymieniacie takie nazwiska że w głowie się może zakręcić... moim zdaniem trenerem zostanie albo Biedrzycki, albo Budziłek pozostanie na stanowisku. Dobrze że zarząd chce dokonać (albo i nie dokonać) zmiany na tym stanowisku teraz a nie w połowie przygotowań lub co gorsza pod koniec okresu przygotowawczego
Ostatnio zmieniony wt 25 lis, 2008 przez goleo6, łącznie zmieniany 1 raz.

BATIGOL
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: pt 26 wrz, 2008
Lokalizacja: OLN
Kontakt:

Post autor: BATIGOL » wt 25 lis, 2008

Skoro zarząd już decyduje się na zmianę szkoleniowca,to powinni brać pod uwagę tylko kogoś z poza miasta(województwa).Taka osoba z zewnątrz inaczej spojrzy na naszą drużynę.

NAGÓRKI
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 227
Rejestracja: pn 24 paź, 2005
Lokalizacja: OLSZTYN

Post autor: NAGÓRKI » wt 25 lis, 2008

Pamiętać trzeba o tym ,że jak Andrzej Biedrzycki prowadził Stomil to zwolnili go kiedy drużyna zajmowała bezpieczne miejsce (chyba siódme),a jak się to wszystko skończyło chyba nie muszę przypominać ... :roll:

Więc nie piszcie ,że Biedrza by się nie nadawał ,bo jak pokazał(a) historia radę powinien dać sobie bez problemów.

Awatar użytkownika
CZESIO OKS
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 178
Rejestracja: pt 01 lut, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: CZESIO OKS » wt 25 lis, 2008

Andrzej Biedrzycki!!!! w 100% idealny kandydat na te stanowisko!!!!!

ODPOWIEDZ