STOMIL - Okocimski Brzesko

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

vobi89
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: wt 31 mar, 2009

Post autor: vobi89 » pn 04 maja, 2009

Dlaczego nie gra Suchocki? Bo Pan Tyszkiewicz walczy o to,żeby Ruszkul grał w podstawie. Kontrakt na 6 miesięcy,a trzeba się przecież pokazać,wykazać,wypromować. A co Ruszkul gra? Mamy odpowiedz dlaczego nie przebił się w Górniku,dlaczego oblał testy w Polonii Bytom,wszystko jasne. Jak on gra, każdy widzi.

A co do meczu z Okocimskim,szkoda 2 pkt. Dla mnie cichym bohaterem był Piotr Kulpaka,
który wygrywał wszystkie pojedynki o górne piłki, przerywał, przeszkadzał, walczył. Brawo Piotrek! Brawo również dla Alana, do którego byłem negatywnie nastawiony, ale teraz widzę, że się myliłem.
A co sądzicie o tym, że jak Lech gra w ataku to drużyna traci na wartości. Ja mam takie odczucie. Nie ma co się oszukiwać, Piesio to nie jest rozgrywający. A Grześ ze swoim przeglądem pola robi duże zagrożenie.
Tak się zastanawiam co myślał sobie prezydent Grzymowicz i Szmit po okrzykach : Miasto? co? Stadion?

tomeczq
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 70
Rejestracja: sob 26 kwie, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: tomeczq » pn 04 maja, 2009

szkoda, szkoda dwóch punktów, a nawet jeszcze kilku poprzednich...totalna padaka, nawet sędzia dostosował poziom do gry zawodników :/
vobi89 pisze: Tak się zastanawiam co myślał sobie prezydent Grzymowicz i Szmit po okrzykach : Miasto? co? Stadion?
jak to co myślał?:

"o [moderator], teraz przed wyborami trzeba im jeszcze więcej obiecać, i modlić się aby uwierzyli" ;)

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » wt 05 maja, 2009

ruszkul to boiskowy statysta, więc bardzo proszę nie pisać, że on gra w piłkę, bo to obraża piłkarzy. dziękuję.
Ostatnio zmieniony wt 05 maja, 2009 przez MichalMKS, łącznie zmieniany 1 raz.

TABASKO[S]TYL
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 34
Rejestracja: pn 15 gru, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: TABASKO[S]TYL » wt 05 maja, 2009

Suchocki powinien wychodzic w pierszym skladziea a Ruszkul no coz chlopak juz sie wypalil tak samo jak ten transfer jest totalnym niewypalem.Nie brzebil sie w Gorzowie,z kilku klobow byl odsylany malo tego byl na testach w OLN zostal odeslany by paru dniach bodajze na jedym treningu okazalo sie ze jest nA tyle wystarczajaco dobrym zawodnikiem zeby go wziasc :D

Zablokowany