STOMIL - Concordia Piotrków Trybunalski

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
zduno
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: czw 24 lip, 2008
Lokalizacja: Ostróda

STOMIL - Concordia Piotrków Trybunalski

Post autor: zduno » wt 19 maja, 2009

Dla Stomilu to jest mecz w którym teoretycznie gramy jeszcze o miejsce gwarantujące grę w barażach. Niestety aby zająć miejsce w pierwszej trójce musimy również oglądać się na inne drużyny.

[center]Ruch Wysokie Mazowieckie - Sokół Aleksandrów Łódzki 24 maja, 16:00
Okocimski KS Brzesko - Sandecja Nowy Sącz 23 maja, 17:00
Górnik Wieliczka - Przebój Wolbrom 22 maja, 17:00
Start Otwock - Kolejarz Stróże 23 maja, 16:00
Hetman Zamość - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 23 maja, 17:00[/center]

Gramy do końca, więc do zobaczenia w sobotę o 17:00 na Piłsudskiego i głowa do góry:

[center]STOMIL Olsztyn - Concordia Piotrków Trybunalski[/center] :raca:

Buszek
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: czw 26 mar, 2009

Post autor: Buszek » wt 19 maja, 2009

Jeszcze wszystko się może zdarzyć i ja wierzę że w nasz awans :P

Awatar użytkownika
Lampart
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 76
Rejestracja: ndz 18 sty, 2009

Post autor: Lampart » wt 19 maja, 2009

chciałbym jak najbardziej,żeby Stomil awansował,wybaczcie, ale już nie wierzę w awans, nie mamy praktycznie szans na wejście do 1 ligi, Górnik Wieliczka musiałby przynajmniej 2 mecze przegrać, start Otwock przynajmniej 1 porażka i 1 remis, oczywiście kalkulując w to 3 nasze zwycięstwa, będzie bardzo baaaardzo ciężko

ale czy wygrywasz czy nie...

WSZYSCY NA MECZ!!

Bobo
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 26
Rejestracja: wt 21 kwie, 2009

Post autor: Bobo » wt 19 maja, 2009

Dobra kibicować trzeba dalej tak jak z Ruchem M. szczególnie końcówka meczu jak SBN z krytą śpiewał ładnie było. TYLKO STOMIL OKS!!

gacek27
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 64
Rejestracja: pn 16 lut, 2009

Post autor: gacek27 » wt 19 maja, 2009

Realizowałem Mecze naszych rywali którzy są przed Nami w Tabeli czyli Ruch Wysokie Mazowieckie,Start Otwock i Górnik Wieliczka to patrząc z kim będą grali jestem wielkim optymistą i wierze jezeli Stomil Wygra te trzy pozostałe Mecze to zagra w barazach o awans do 1ligi!
Ostatnio zmieniony wt 19 maja, 2009 przez gacek27, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
lyssy88
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 46
Rejestracja: pn 04 lut, 2008

Post autor: lyssy88 » wt 19 maja, 2009

gacek27 pisze:Realizowałem Mecze naszych rywali
chyba analizowałem :? a tak na temat to teraz czkawką odbiją się nam głupio potracone punkty ze Startem, Wieliczką czy Okocimskim no ale cóż może piłkarze i zarząd wyciągną z tego sezonu jakieś wnioski i zaprocentuje to w przyszłym sezonie
Ostatnio zmieniony wt 19 maja, 2009 przez lyssy88, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » śr 20 maja, 2009

na meczu do kupienia w furze pod kasą główną dwa rodzaje t-shirtów oraz polówki.
Jeśli ktoś chce zaklepać rozmiar to pw.

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Post autor: MichalMKS » śr 20 maja, 2009

na 100 tys. symulacji jest 20 zdarzeń, które pozwalają zająć nam miejsce zapewniające bezpośredni awans => http://mragowia_mragowo.w.interii.pl/symulacje-2-miejsce.html

tomekch
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: wt 12 maja, 2009

Post autor: tomekch » śr 20 maja, 2009

Panowie.
W tym roku nie potrzebujemy awansu.
Fajnie by było jakbyśmy awansowali, ale po co ?
Nic na dziko.

Wygrywajmy, grajmy piękną piłkę, ale bez pośpiechu.
Budujmy klub, który w przyszym sezonie będzie godny pozazdroszczenia innym klubom II ligi.

Mierzmy siły na zamiary, a przydzie i na Stomil czas ;)

Pozdrawiam

Brodzi
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 10
Rejestracja: ndz 19 kwie, 2009
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Brodzi » czw 21 maja, 2009

[quote="MichalMKS"]na 100 tys. symulacji jest 20 zdarzeń, które pozwalają zająć nam miejsce zapewniające bezpośredni awans => http://mragowia_mragowo.w.interii.pl/symulacje-2-miejsce.html[/quotJ

Jak się przyjrzeć tym prawdobodobieństwom to troche słabo to wygląda. Ale póki piłka w grze ...

Rifi
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 49
Rejestracja: pn 04 maja, 2009

Post autor: Rifi » czw 21 maja, 2009

tomekch pisze:Panowie.
W tym roku nie potrzebujemy awansu.
Fajnie by było jakbyśmy awansowali, ale po co ?
Nic na dziko.

Wygrywajmy, grajmy piękną piłkę, ale bez pośpiechu.
Budujmy klub, który w przyszym sezonie będzie godny pozazdroszczenia innym klubom II ligi.

Mierzmy siły na zamiary, a przydzie i na Stomil czas ;)

Pozdrawiam
I TU MASZ DUZA RACJE, I TAK NALEZA SIE SLOWA UZNANIA CHLOPAKOM, CIESZMY SIE ZE CHOCIAZ SIE UTRZYMALI, BO PO RUNDZIE JESIENNEJ WSZYSTKIEGO MOZNA BYLO SIE SPODZIEWAC... pozdro

Awatar użytkownika
zicoo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 352
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: zicoo » czw 21 maja, 2009

Jako kibic wychowany na sukcesach Stomilu, awansie i grze w pierwszej lidze mimo wszystko uważam, że dosyć już tułania się po niższych ligach. Spływają po mnie teksty, że awans za rok, stadion za trzy, mistrzostwo w ciągu czterech lat, jupitery za pól roku. Ważne jest tu i teraz, tym bardziej że w obecnym sezonie z taką kadrą brak awansu uważam za porażkę sportową.

forumowicz
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: wt 21 kwie, 2009

Post autor: forumowicz » czw 21 maja, 2009

Mam nadzieje, ze trener wskutek absencji za kartki Lecha nie wystawi w składzie Ruszkula ani Wróblewskiego!!!!! Obaj pokazali w Ostrowcu jaka jest ich wartość. Zamiast wzmocnic sile naszej drużyny to znacznie ją osłabili!!!! Ruszkul tylko sie [moderator] na boisku, łacznie przez 20 minut około 100 razy!!! Więc po co nam taki pajacyk na boisku?

Proponuję zatem sklad w ustawieniu 4-5-1! Podhor, Azia, Koper, Stefan - Suchy, Alan, Pepe, Piesio, Dano - Pawlik!!!!! Chyba najmocniejsze ustawienie na chwilę obecną! A Ruszkula i Wróbla do Płoszczuka na trybuny wysłać!

darekhg
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 67
Rejestracja: wt 28 lis, 2006

Post autor: darekhg » pt 22 maja, 2009

Ja tez mysle ze trzeba patrzec realnie i szanse sa bardzo nie duze na baraze - ale doping i tak musi byc na 100% i nie ma co tu dyskutowac.
Ten sezon to i tak wielki sukces dla naszych kopaczy. A pilka ma to do siebie ze czesto zdazaja sie rzeczy prawie niemozliwe wiec nadzieje zawsze trzeba miec :aniolek:

Junioor
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 296
Rejestracja: wt 15 maja, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Junioor » pt 22 maja, 2009

Wg mnie nie najgorszą opcją byloby wystawienie następującego składu (1-4-4-1-1)

Małkowski - Stefanowicz, Koprucki, Kulpaka, Podhorodecki - Michałowski, Alancewicz, Piesio, Suchocki - Łukasik - Ruszkul


Szanse jakie by nie były to zawsze będą... Licze zatem, ze zespól pokaze charakter i przy dobrym ''wietrze'' uda się coś w tym sezonie ugrac ;p
Ostatnio zmieniony pt 22 maja, 2009 przez Junioor, łącznie zmieniany 1 raz.

forumowicz
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: wt 21 kwie, 2009

Post autor: forumowicz » pt 22 maja, 2009

Junioor pisze:Wg mnie nie najgorszą opcją byloby wystawienie następującego składu (1-4-4-1-1)

Małkowski - Stefanowicz, Koprucki, Kulpaka, Podhorodecki - Michałowski, Alancewicz, Piesio, Suchocki - Łukasik - Ruszkul


Szanse jakie by nie były to zawsze będą... Licze zatem, ze zespól pokaze charakter i przy dobrym ''wietrze'' uda się coś w tym sezonie ugrac ;p
Oszalałeś z tym Ruszkulem? :boks: :boks:
Wyślijmy go do końca sezonu na lodowisko i niech tam trenuje, bo juz z niego nigdy nie będzie pożytku dla Stomilu!!!!!! Zresztą to samo się tyczy Wróbla czy innego pseudo piłkarzyka Płoszczuka, które nie wiem czemu Łukasik kazał zatrzymać :dupa: :dupa: :dupa: :dupa:

Dlatego w dalszym ciagu twierdzę, że najlepszym pomysłem będzie przestawienie Kulpaki do pomocy, bo w Ostrowcu tak grał w końcówce i źle nie grał!

Bobo
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 26
Rejestracja: wt 21 kwie, 2009

Post autor: Bobo » pt 22 maja, 2009

Dobra gardła szykować do śpiewania, mam nadzieje ze kryta dołączy lub my zaczniemy z nimi. Stomil Pany

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » pt 22 maja, 2009

Jutro PRZED meczem do kupienia:


Obrazek

Obrazek

Obrazek

T-shirty po 35zł , polówka 37zł. Większość rozmiarów jak na razie dostępna ! Jeśli ktoś chce na wakacje zaopatrzeć się w koszulkę nich kupuje bo nie będą już domawiane !

Koszulki dostępne w furze SSK pod kasą główną :!:

vegas
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 41
Rejestracja: śr 17 sty, 2007
Lokalizacja: Ol(S)ztyn - Jaroty

Post autor: vegas » sob 23 maja, 2009

kormoran na polowkach mial byc chyba czarny producent zawinil?

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Post autor: kaczmar » sob 23 maja, 2009

vegas pisze:kormoran na polowkach mial byc chyba czarny producent zawinil?
tak, zakończył już karierę jeśli chodzi o gadżety dla nas

Awatar użytkownika
Aro
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 321
Rejestracja: pn 07 maja, 2007
Lokalizacja: Kormoran

Post autor: Aro » sob 23 maja, 2009

konkretny mecz 3:0 do przodu. cieszy wynik, troche mozna sie bylo tylko obawiac niepotrzebnych strat piłki w środku pola.

mistrzuboban
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 43
Rejestracja: pt 12 paź, 2007

Post autor: mistrzuboban » sob 23 maja, 2009

W koncu dobry mecz w wykonaniu naszych pilkarzy. Takiej akcji jak przy bramce na 3:0 nie widziałem u nas od wielu miesiecy. :brawa:

Mimo, ze druzyna grala w miare przyzwoicie, to i tak man of the match: Zbyszek Małkowski! Dzis zaprezentowal poziom Ekstraklasy! :brawa:

Ale niestety, KSZO, Sandencja i Górnik roznież do przodu. Zatem koniec nawet iluzorycznych szans na baraże.
Ostatnio zmieniony sob 23 maja, 2009 przez mistrzuboban, łącznie zmieniany 1 raz.

Komentator
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: pn 14 sie, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Komentator » sob 23 maja, 2009

Mecz mógł się podobać, ale mogliśmy stracić kilka bramek, gdyby nie interwencje Zbyszka Małkowskiego. Wszyscy grali przyzwoicie, jedni lepiej, drudzy gorzej.

Za mało biegał Piesio, ale w drugiej połowie zaczął nieźle rozrzucać piłki, więc można mu wybaczyć. Niewidoczny Suchy. Często ślizgał się Koprucki, przez co było parę groźnych akcji dla Concordii.

Cieszą aż trzy bramki. Ruszkul dobry mecz - nie spodziewałem się. Bramkę trochę przyfarcił, bo mu piłka odskoczyła, ale zachował zimną krew :D Ważny gol Alancewicza, który uspokoił całą sytuację.

No i wreszcie muszę pochwalić Wróblewskiego za tę asystę - nie spodziewałem się, ale zawalczył do końca, no i się opłacało. To chyba pierwsza jego akcja, po której "coś" się zdarzyło.

Martwi to, że napastnicy nie mają sytuacji - jedną miał Ruszul, Łukasik żadnej, ale bramkę strzelił. Różowicz też nie zachwycił.

Kolejny raz, w kolejnym meczu, w drugiej połowie, liniowy przy SBN-ie sygnalizuje jakieś urojone spalone. To chyba z piąty mecz z rzędu, w którym liniowy zabiera nam co najmniej jedną bramkę i ze trzy dogodne okazje do strzelenia gola.

maras
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: czw 26 mar, 2009
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: maras » sob 23 maja, 2009

Fakt mecz był dobry
znakomity mecz Zbyszka Małkowskiego ,jego interwencje jak już wspomniano poziom ekstraklasy
no i cieszą kolejne 3pkt

Awatar użytkownika
Dawid92
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: czw 23 paź, 2008
Lokalizacja: Zatorze

Post autor: Dawid92 » sob 23 maja, 2009

3 punkty może i cieszą bo już na pewno nie spadniemy z tej ligi, ale z takim składem to miał być awans, a nie walka o utrzymanie.
Ostatnio zmieniony sob 23 maja, 2009 przez Dawid92, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ