STOMIL - Concordia Piotrków Trybunalski

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

StomilFanatic
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 134
Rejestracja: śr 21 lis, 2007
Lokalizacja: Pojezierze

Post autor: StomilFanatic » sob 23 maja, 2009

Nie było walki o utrzymanie, tylko o awans inna sprawa, że się nie udało. Mecz dobry zwycięzców się nie sądzi, ale... Dalej nie rozumiem tej lewej strony, Różowicza w kadrze meczowej i Suchego na prawej pomocy. Tyle ode mnie :D

szam
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: pt 07 lis, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/Torun

Post autor: szam » sob 23 maja, 2009

Ja powiem, ze sie dziś na meczu całkiem nieźle wynudzilem- szczególnie pierwsza połowę. Wpływ na to miała pewnie pogoda (tak szaro i w ogóle) i kac z wczoraj, ale k... taka kopanina. A poza tym smutno jakoś było. Widać, że jak oks stracił szanse na awans to się już przychodzic nie chce.
W drugiej połowie już było może trochę ciekawiej jak pokrzyczałem, ale inaczej to bym zasnął.
W ogóle z racji tego że studiuję w toruniu na meczach nie moge być za często. Ostatnio byłem na okocimskim no i płaciłem ulgowy normalnie 7 złotych. A dziś mi pani w kasie dyszke mówi. No to miałem problem straszny bo sobie 7 złotych odłożyłem wczoraj przed imprezą, coby na bilet mecz. Ktoś mi się tam dorzucił do biletu, ale to niefajne było że nagle w 21 dni się takie rzeczy robi. Jak juz się podwyższa ceny biletów to nie można tego robić na poczatku sezonu lub rundy? wtedy się człowiek do ceny przyzwyczai.
No i druga rzecz bardzo nie fajna była p... kontrola czy ma się zakaz stadionowy czy nie,. No paranoja jakaś. Czulem się jakbym dawnooo nie był na meczu a nie trzy tygodnie. No i przy mnie nie wpuścili paru ziomków bo nie mieli dowodów.

I tak jeszcze nawiązując do wydarzen meczowych ten ziomek z concordii z siódemką, ten z dredami(?) to mógłby się nam przydac w drużynie. Calkiem ładnie sie poruszał i rozrzucał piły (co innego że nic z tego nie wychodziło, ale to byl efekt tragicznych umiejętności strzeleckich concordi).
Zbyszek Małkowski wielki plus za ten mecz.

I strasznie ch..., że mecz z sokolem w piątek będzie, chciałem na zakonczenie ligi przyjechać, a tu dupa.
pozdro

Awatar użytkownika
Lampart
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 76
Rejestracja: ndz 18 sty, 2009

Post autor: Lampart » ndz 24 maja, 2009

ładniem 3 punkty, 3 bramki (ale chyba na tą 3 to dośrodkowanie było już z poza boiska,ale to szczegół), Zbyszek Małkowski spisał się świetnie, kryta coraz głośniejsza
warto było pójść na mecz :)

niekorzystne rezultaty w meczu Sandecji i Górnika, ale co tam, gra się dalej

darekhg
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 67
Rejestracja: wt 28 lis, 2006

Post autor: darekhg » ndz 24 maja, 2009

Małkowski :brawa:

szkoda ze nie mielismy szczescia i mecze nie weszly i nie ma szansy na awans - niebo plakalo z tego powodu :cry:

PavloNagorki
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 16
Rejestracja: sob 28 mar, 2009
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: PavloNagorki » ndz 24 maja, 2009

Ale i tak nic nie pobije SBN na gniezdzie ... :lol:

SŁONECZKO CHODŹ :P - Dziecko Słońca ... ;D

Brawo Stomil .

3 gole 3 punkty ...

mistrzuboban
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 43
Rejestracja: pt 12 paź, 2007

Post autor: mistrzuboban » ndz 24 maja, 2009

A ja tam przyjezdzam na kazdy mecz z Gdanska 8)
Swoja droga zastanawia mizerna frekwencja na SBN-ie. Czy to wina pogody? Braku mozliwosci awansu? Prawdziwa piknikowa atmosfera. Lepszy doping byl chyba na krytej.

Faktycznie ten z dredami w Concordii bardzo sie wyroznial. Moznaby sie nim zainteresowac, jakby nie udalo sie Piesia zatrzymac.

O.
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 32
Rejestracja: śr 22 paź, 2008

Post autor: O. » ndz 24 maja, 2009

nie podniecajcie się tym zwycięstwem tylko ruszcie dupy na wyjazd do Zamościa!!! Drużyna potrzebuje wsparcia w końcówce sezonu więc pokażcie że ją kochacie i jesteście z nią nie tylko w Olsztynie ale i na wyjazdach. Hetman to jeden z najciekawszych meczy w tej rundzie , na meczu ze Stomilem będą obchodzić 75-lecie klubu . SZYKUJE SIĘ WSPANIAŁY MECZ

Awatar użytkownika
slide
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 23
Rejestracja: czw 21 maja, 2009

Post autor: slide » ndz 24 maja, 2009

Mecz na 5. Małkowski był zaje***** ale co sie do k***** nędzy dzieje z SBNem... a raczej z niektorymi co tam przychodza... wczoraj doping był do DUPY... fakt w 2 polowce troche sie poprawilo ale w pierwszej to tylko z 40% spiewalo a reszta stała tylko... kryta była głośniejsza... troche wiecej dajcie z siebie

ODPOWIEDZ