II Liga mecze

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Re: II Liga mecze

Post autor: Pojezierski » sob 15 maja, 2010

Dobra zabawa w sektorze pierwszym ! Stomil To MY 8)

Tajny
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 31
Rejestracja: sob 30 sty, 2010
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: II Liga mecze

Post autor: Tajny » sob 15 maja, 2010

Opisze ktoś rzetelnie mecz ze strony kibicowskiej?

Awatar użytkownika
Lucyfer
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 149
Rejestracja: pn 20 lip, 2009
Lokalizacja: Ol(S)ztyn

Re: II Liga mecze

Post autor: Lucyfer » sob 15 maja, 2010

Na sektorzem pierwszym na oko ze 150 Stomilowców ( Może ciut więcej).
Doping rozpoczynamy gdzieś od 25-30 minuty. doping z lekkimi przerwami.

W drugiej połowie rozwieszamy flage UltraStomil i machami flagami śpiewając różne przyśpiewki.
Nie zabrakło też Bębna :D

Ogólnie, Fajna Zabawa na sektorze 1 .

No i oczywiście "humory" kibicom spieprzyli piłkarze...

kaka
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 11
Rejestracja: sob 13 cze, 2009

Re: II Liga mecze

Post autor: kaka » sob 15 maja, 2010

czerkasow napisał to i wiele podobnych komentarzy do mnie i do innych , którym zalezy na dobru klubu --Kaka - odstaw leki, bo chyba zaburzają Twoją koordynację myślową. Taktyka była dobra, tylko piłkarzom się nie chciało. Ciekawe dlaczego zamknąłeś twarz po meczu z Jeziorakiem? Dlaczego wtedy niedarłeś mordy. Przecież taktyka była taka sama, a ze składu wypadł jedynie Sędrowski. Wina leży w większej części w piłkarzach, którzy wolą drzeć mordę na sędziego niż porządnie kopać w piłkę.
-------------------------------------------------------------------------------------------czytając Twoje posty czerkasow i Twoje komentarze do innych osób które w realny i rzeczywisty sposób opisują to co widzą wynika, ze bardzo mocno kibicujesz osobie Pan Kieżuń. ciekawe dlaczrgo? hmmm ciekawe ,..naprawde :chytry: :co: nie biore leków i nie mam mordy to po 1 i po 2. Natomiast co to za taktyka jak w składzie gra 7 obronców i 2 napastników a szostek ofensywny srodkowy gra na srodku obrony :brawa: :?: co do meczu z Jeziorakiem to druzyna zagrac miała, zagrała i zagra jeszce nie taki mecz na 3pkt. do przodu bo to są derby takie jak z Elblągiem i wspomianą Iławą! i tu nie liczy sie nic zadna kasa, tabela, itp. tylko wygrac i byc najlepszym zespołem w województwie! ot cała historia ....... :cmok: czerkasow

Awatar użytkownika
Juny
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 21
Rejestracja: pt 30 paź, 2009
Lokalizacja: pieczewo

Re: II Liga mecze

Post autor: Juny » sob 15 maja, 2010

No ogolnie to bylo spoko :chytry: duzo flag i reszty :twisted: jak ktos chce moge dac fotki robione telefonem :lol:

http://img8.imageshack.us/gal.php?g=20100515001.jpg

to co trzeba widac ; p

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Re: II Liga mecze

Post autor: czerkasow » sob 15 maja, 2010

kaka pisze:czerkasow napisał to i wiele podobnych komentarzy do mnie i do innych , którym zalezy na dobru klubu --Kaka - odstaw leki, bo chyba zaburzają Twoją koordynację myślową. Taktyka była dobra, tylko piłkarzom się nie chciało. Ciekawe dlaczego zamknąłeś twarz po meczu z Jeziorakiem? Dlaczego wtedy niedarłeś mordy. Przecież taktyka była taka sama, a ze składu wypadł jedynie Sędrowski. Wina leży w większej części w piłkarzach, którzy wolą drzeć mordę na sędziego niż porządnie kopać w piłkę.
-------------------------------------------------------------------------------------------czytając Twoje posty czerkasow i Twoje komentarze do innych osób które w realny i rzeczywisty sposób opisują to co widzą wynika, ze bardzo mocno kibicujesz osobie Pan Kieżuń. ciekawe dlaczrgo? hmmm ciekawe ,..naprawde :chytry: :co: nie biore leków i nie mam mordy to po 1 i po 2. Natomiast co to za taktyka jak w składzie gra 7 obronców i 2 napastników a szostek ofensywny srodkowy gra na srodku obrony :brawa: :?: co do meczu z Jeziorakiem to druzyna zagrac miała, zagrała i zagra jeszce nie taki mecz na 3pkt. do przodu bo to są derby takie jak z Elblągiem i wspomianą Iławą! i tu nie liczy sie nic zadna kasa, tabela, itp. tylko wygrac i byc najlepszym zespołem w województwie! ot cała historia ....... :cmok: czerkasow
Jestem za Kieżunem? Niekoniecznie. Ale jest to jeden jedyny gościu który chce pracować na ławce w Olsztynie. Mam do Was wszystkich prośbę - zabawmy się i zaproponujcie pierwszą jedenastkę wyjściową na najbliższy mecz, zobaczymy co Wam wyjdzie. A tak na marginesie sorry za zbyt ostry i pretensjonalny post na forum :oops:

Awatar użytkownika
Lucyfer
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 149
Rejestracja: pn 20 lip, 2009
Lokalizacja: Ol(S)ztyn

Re: II Liga mecze

Post autor: Lucyfer » śr 19 maja, 2010

Kolejka 26.

Okocimski KS Brzesko - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
odwołany z powodu zagrożenia powodziowego w Małopolsce.


Jak tak dalej będzie to w sobote mecz Okocima ze Stomilem też odwołany 8)

Awatar użytkownika
BelzeBuB92
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: wt 21 kwie, 2009
Lokalizacja: Olsztyn/Os.Mazurskie

Re: II Liga mecze

Post autor: BelzeBuB92 » czw 20 maja, 2010

Nie ważne kiedy mecz, muszą ugrać choćby ten remis bo sprawa utrzymania sporo się skomplikuje :roll:

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Re: II Liga mecze

Post autor: Kleofas » czw 20 maja, 2010

Zawsze mogą u nas zagrać.

KrZychu
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 103
Rejestracja: wt 16 sty, 2007
Lokalizacja: Dywity/Olsztyn

Re: II Liga mecze

Post autor: KrZychu » pt 21 maja, 2010

Mógłby ktoś plakat zrobić na mecz z Wigrami :?: :?:

OKS Fans
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 12
Rejestracja: sob 17 kwie, 2010

Re: II Liga mecze

Post autor: OKS Fans » pt 21 maja, 2010

To prawda , że z ligi może spaść aż 6 zespołów ?

Awatar użytkownika
mariusz
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 63
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2008
Lokalizacja: FC Bartoszyce

Re: II Liga mecze

Post autor: mariusz » pt 21 maja, 2010

tak jeśli z I ligi polecą 4 ekipy z naszej strefy wtedy z naszej II ligi poleci aż 6 ekip, a jest to bardzo prawdopodobne czyli nasza sytuacja jest ciężka i sezon do końca będzie bardzo emocjonujący

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Re: II Liga mecze

Post autor: czerkasow » sob 22 maja, 2010

mariusz pisze:tak jeśli z I ligi polecą 4 ekipy z naszej strefy wtedy z naszej II ligi poleci aż 6 ekip, a jest to bardzo prawdopodobne czyli nasza sytuacja jest ciężka i sezon do końca będzie bardzo emocjonujący
Pozostaje również liczyć na Olimpię (która gra teraz z zespołami znajdującymi się za nami w tabeli) oraz to, że Jastrzębie się sportowo utrzyma, gdyż wtedy zwolni jedno miejsce w naszej grupie (albo poleci za licencję, albo zagra w zachodniej) :lol:

OKS Fans
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 12
Rejestracja: sob 17 kwie, 2010

Re: II Liga mecze

Post autor: OKS Fans » sob 22 maja, 2010

czerkasow , najlepiej to liczyć na siebie i zdobywać jakieś punkty . Jak to możliwe że po meczu w Iławie , który wygraliśmy , ponownie przegrywamy ...

Awatar użytkownika
BelzeBuB92
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: wt 21 kwie, 2009
Lokalizacja: Olsztyn/Os.Mazurskie

Re: II Liga mecze

Post autor: BelzeBuB92 » sob 22 maja, 2010

Całe szczęście że w zanadrzu mamy jeszcze walkower z Hetmanem, nie można jednak kalkulować i wygrać któryś z ostatnich meczów...

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Re: II Liga mecze

Post autor: czerkasow » sob 22 maja, 2010

OKS Fans pisze:czerkasow , najlepiej to liczyć na siebie i zdobywać jakieś punkty . Jak to możliwe że po meczu w Iławie , który wygraliśmy , ponownie przegrywamy ...
Napisałem ten post z lekką dozą ironii - masz rację - "umiesz liczyć, licz na siebie". A wszystko się dzieje w głowach piłkarzy (przecież w Iławie, jak i w Olsztynie ze Startem piłkarze grali w takim samym ustawieniu - z drobnymi korektami).

sprick
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 26
Rejestracja: sob 01 paź, 2005
Lokalizacja: olsztyn
Kontakt:

Re: II Liga mecze

Post autor: sprick » sob 22 maja, 2010

Mecze już zakończone

Wigry Suwałki 3 -0 Hetman Zamość
Concordia Piotrków Trybunalski 2 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 0 Resovia Rzeszów
Stal Rzeszów 0 - 0 Bruk-Bet Nieciecza
Start Otwock 2 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie
Jeziorak Iława 0 - 0 Pelikan Łowicz
Ostatnio zmieniony sob 22 maja, 2010 przez sprick, łącznie zmieniany 2 razy.

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Re: II Liga mecze

Post autor: czerkasow » sob 22 maja, 2010

I się robi bardzo nieciekawie ...

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Re: II Liga mecze

Post autor: Kleofas » sob 22 maja, 2010

To jakaś paranoja
Concordia Piotrków Trybunalski 2 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 0 Resovia Rzeszów
Stal Rzeszów 0 - 0 Bruk-Bet Nieciecza
Sprzedają mecze i dlatego pewnie są takie wyniki.

Rifi
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 49
Rejestracja: pn 04 maja, 2009

Re: II Liga mecze

Post autor: Rifi » sob 22 maja, 2010

DO Czerkasow Widzisz kolego jest nie ciekawie, a jeszcze dwa tygodnie temu po meczu z Sokolem chciales abym zamkna dupe, choc nie mam papierow trenerskich, usiadl na lawce... UWIERZ MI JESTEM ZE STOMILEM NA DOBRE I ZLE OD 89 ROKU WTEDY PIERWSZY RAZ BYLEM NA MECZU STOMILU pozdro

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Re: II Liga mecze

Post autor: czerkasow » sob 22 maja, 2010

Rifi pisze:DO Czerkasow Widzisz kolego jest nie ciekawie, a jeszcze dwa tygodnie temu po meczu z Sokolem chciales abym zamkna dupe, choc nie mam papierow trenerskich, usiadl na lawce... UWIERZ MI JESTEM ZE STOMILEM NA DOBRE I ZLE OD 89 ROKU WTEDY PIERWSZY RAZ BYLEM NA MECZU STOMILU pozdro
Widzę, że kolega taki sam staż kibicowania ma co ja. Co do konkretów - przeżywamy drugi upadek klubu i trzeba zrobić wszystko, żeby choć namiastkę (w postaci Stomilowców) piłki kopanej zachować w Olsztynie, bo niezależnie czy OKS 1945 utrzyma się czy nie, na 90% (moim skromnym zdaniem) nie przystąpi do następnego sezonu. Trenowanie oraz dobór składu zostaw trenerom, bo oni są od tego, za to pobierają pieniądze i odpowiadają przed zarządem (w tym przypadku przed kuratorem). Jedynie można postawić pytanie: "czy piłkarze położyli lachę na klub i mają szczerze w dupie co się z nim stanie?"

ZimnySPW
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 67
Rejestracja: śr 24 lut, 2010
Lokalizacja: Kormoran

Re: II Liga mecze

Post autor: ZimnySPW » sob 22 maja, 2010

Szkoda tej przegranej w Brzesku. :( .Ale cóż musimy wygrać mecz z Wigrami.

OKS Fans
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 12
Rejestracja: sob 17 kwie, 2010

Re: II Liga mecze

Post autor: OKS Fans » sob 22 maja, 2010

Trzeba wygrać z Wigrami koniecznie , bo inaczej to będzie naprawdę bardzo źle... Potem 3 pkt z Hetmanem i mecz z walczącym o awans Świtem . Grać piłkarze :!: :!:

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Re: II Liga mecze

Post autor: czerkasow » ndz 23 maja, 2010

Pokusiłem się o prognostyk szansy utrzymania się OKS 1945 w II lidze. Maksymalnie mamy do ugrania 9 punktów (zwycięstwa ze Świtem i Wigrami + walkower z Hetmanem), minimalnie 3 punkty.
Zespoły, które są za nami i bezpośrednio nam zagrażają to: Concordia, Jastrzębie, Sokół i Stal (Przebój nas już nie wyprzedzi w tabeli i nie ma szans na pozostanie w II lidze).
Jak wiadomo Stal Stalowa Wola i Motor Lublin spadają do naszej grupy, Znicz Pruszków ma niewielkie szanse na utrzymanie, a zagrożone spadkiem są również Dolcan Ząbki i Wisła Płock. Przyjmując czarny scenariusz że spadnie Znicz i ktoś z dwójki Dolcan/ Petra, spada z naszej grupy sześć zespołów - więc bezpiecznym miejscem jest 12.

Concordia gra z: Olimpią (dom), Niecieczą i Resovią (wyjazd). Może ugrać 9 punktów, ale wątpliwe jest żeby wygrała z Niecieczą i Resovią, które walczą o awans. Myślę, że zdobędą 3-4 punkty.
GKS J. gra z: Ruchem (dom), Niecieczą, Okocimskim, Resovią, Pelikanem (wyjazd). Może zdobyć nawet 15 punktów, ale nie sądzę, żeby tyle ugrali, sądzę, że 6-8 punktów mogą zgarnąć.
Sokół gra z: Niecieczą (dom), Olimpią i Ruchem (wyjazd). Prawdopodobnie 6 punktów jest w ich zasięgu.
Stal Rzeszów gra z: Pelikanem (wyjazd), Przebojem i Ruchem (wyjazd). Ma najłatwiejszych przeciwników. Prawdopodobnie 6-9 punktów.

Stomil wygrywając z kimś z dwójki, Wigry i Świt, + walkower, powinien się spokojnie utrzymać.

Awatar użytkownika
BelzeBuB92
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 107
Rejestracja: wt 21 kwie, 2009
Lokalizacja: Olsztyn/Os.Mazurskie

Re: II Liga mecze

Post autor: BelzeBuB92 » ndz 23 maja, 2010

Nie wiem czemu ale nieco mnie uspokoiła twoja analiza.Piłkarze na 100% na jeden z powyższych meczów maksymalnie się zmobilizują.Niech te 3 punkty zapewnią sobie już w najbliższą środę żeby nie było dygi do ostatniej kolejki i czy jednak nie zagramy w tej 3 lidze...

ODPOWIEDZ