STOMIL vs OKP

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

stomil vs okp

Post autor: MieCZniK » pt 09 sty, 2004

Kwiatek powiedz mi jak można lubić Dylusia?

Oudiran

Post autor: Oudiran » ndz 11 sty, 2004

JEDNO MIASTO JEDEN KLUB STOMIL OLSZTYN OKS



STOMIL OLSZTYN PRZEZ CALE ZYCIE I TAK DO KONCA PO OSTATNIE SERCA BICIE

gruby
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: czw 29 sty, 2004
Lokalizacja: Szczytno

Post autor: gruby » czw 29 sty, 2004

NIE MA MOWY O FUZJI TYLKO STOMIL!!!

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » czw 29 sty, 2004

Własnie, a co z tym zawodnikiem co ma 18 lat z Ewingów - nie wzmocni on OKP?

Świder
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 69
Rejestracja: śr 27 sie, 2003
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

HERB

Post autor: Świder » czw 29 sty, 2004

Ej wogole nie wiem o czym wy tu mowicie niewiem po co ktos zaczla taki temat kurde ludzie nie moze byc zmiany herbu musi byc taki sam niewiem ale moim zdaniem to sie nie oplaca kazdy w polsce wie jaki herb ma Stomil jezeli zmieniasz herb to moze i zmienimy nazwe [moderator] was. Mam nadzieje ze bedzie wiecej osob takich ktorzy beda zemna.

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » czw 29 sty, 2004

Swider - ja jestem z Toba - stary herb Stomilu wiecznie bedzie w mym sercu... ale nie wszystko jest takie proste jak sie wydaje:
1. Znak kormorana jest zatrzezony w Urzedzie Patentowym
2. Z sama nazwa jak narazie tez nie brakuje problemow
3. Nie tylko od nas-kibicow zalezy jaki bedzie herb przyszlego klubu. To jest rowniez kwestia drugiej strony-dzialaczy. Nie mozna sie napinac ze tylko to albo nic bo taka postawa nie ma sensu. Trzeba zasiasc do rozmow przy stole i tam opracowac szczegoly. OKP ma swoj herb ktory w przypadku zmiany nazwy sie zdezaktualizuje, my mamy swoj ktory z w/w wzgledow rowniez nie moze byc uzyty.... Okolicznosci wskazuja na jedno - kompromis. Ale tak czy owak - obojetnie jaki ten nowy herb bedzie i tak na naszych flagach szalach czapkach znaczkach.... bedzie widnial ten stary z ktorego jestesmy tak dumni.

gruby
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: czw 29 sty, 2004
Lokalizacja: Szczytno

Post autor: gruby » pt 30 sty, 2004

kurna arek masz racje pzecie tylko stomil może być a od herbu sie [moderator] jest czymś co jest odnośnikiem do naszej wiary w STOMIL

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » pt 30 sty, 2004

TY GHOST POWIEDZ LEPIEJ CZY WOGULE NAZWE ZMIENIA BO COS KRECISZ GADASZ O HERBIE A PO CO NAM HERB BEZ KLUBU MOZE NAPISAL BYS JAK IDZIE SPRAWA Z MOKS I ITD LUDZIE CHCA WIEDZIEC A NIE TYLKO TY WSZYSTKO WIESZ I NIKT WIECEJ I MOZE POWIESZ ZE SIE CZEPIAM ALE TAKA JEST PRAWDA

Awatar użytkownika
Ghost
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 139
Rejestracja: czw 21 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Ghost » pt 30 sty, 2004

Chodzisz "Manio" caly czas na zebrania a po informacje nie siegniesz. A szkoda. Mniej wiecej co tydzien spotykam sie ze znana nam grupa ludzi ktorzy wszystko moga dalej przekazac. Turniej turniejem... powazna sprawa... sadze jednak ze gdybys zapytal kogos z prowadzacych spotkanie (np E.) to uzyskalbys informacje takie same jakie i my posiadamy. Nie jest ich wiele gdyz sprawa jest w toku ale chociaz sam przebieg bys znal. Zreszta na ten temat napisalem niedawno posta - poczytaj sobie.

Manio
Moderator
Moderator
Posty: 343
Rejestracja: śr 05 lis, 2003
Lokalizacja: z domu

Post autor: Manio » pt 30 sty, 2004

CHODZE I NIC NIE MOWIA NA TEN TEMAT

Flower
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 119
Rejestracja: pt 22 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Flower » pt 30 sty, 2004

Ja chodzę na spotkania i z E. Mam kontakt, codziennie i też czuje się niedoinformowany. Poza tym Internet to nie powinno być główne źródło informacji.

Hendel
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 102
Rejestracja: sob 17 sty, 2004
Lokalizacja: Kętrzyn

Post autor: Hendel » ndz 01 lut, 2004

Mam jedno do powiedzenia okp prubuje nas wydymać nie morzemy im na to pozwolic bo taki błąd morze nas drogo kosztowac.
Mam nadzieje że oks sie odbuduje.




oks forever

smarek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 131
Rejestracja: śr 22 paź, 2003
Lokalizacja: Szczytno / Sopot

Post autor: smarek » ndz 01 lut, 2004

Hendel, wiadome jest od dawna że OKP nie jest skore do zmiaan. Powiem szczerze że ja im się wcale nie dziwie, oczywiście z ich punktu widzenia. No bo zobacz jeżeli tobie jako prezesowi klubu piłkarskiego- kibice narzucili zmianę nazwy klubu, to nie wiem czy byłbyś zadowolnony. I tak dobrze że chcą jako tak z nami gadać. Prawde mówiąc to potrzeba nam baaaaaaardzo silnej ręki która potrafiła by walnąć w negocjacyjny stół i wyłożyć nań przysłowiową kawe.

Zablokowany