Miasto vs Stomil

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Czy jesteś za manifestacją pod ratuszem?

Czas głosowania minął śr 27 sty, 2010

tak!jazda z .....
101
95%
nie!nic nie osiągniemy
4
4%
jest mi to obojętne
1
1%
 
Liczba głosów: 106

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: czerkasow » śr 30 gru, 2009

Tak ruszyło - tyle, że kampania wyborcza.

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: Preze(S) » śr 30 gru, 2009

wrzesień 2009
Grzegorz Koprucki
Podobno zrezygnował Pan z funkcji członka zarządu, chociaż pierwotnie miał Pan być w zarządzie do 18 pażdziernika?

Tak. Po środowej informacji w Gazecie Olsztyńskiej, na temat możliwości natychmiastowej zmiany nazwy klubu, uważam swoją formułę pracy w klubie za wyczerpaną.

Dlaczego? Przecież miały być wykonane ekspertyzy prawne?

Wiem. Jednak obliczu dokumentów, które jakoby miałem w posiadaniu, te ekspertyzy oparte na niepełnej dokumentacji są nic nie warte. Od razu chciałbym sprostować dwie rzeczy. Po pierwsze nie jest prawdą jakobym wiedział o ich istnieniu. Do dziś nie wiem co one zawierają. Po drugie, nie jest prawdą jakoby Pan Angielczyk nie miał wcześniej do nich dostępu. Przypomnę tylko iż pełnił on w klubie funkcję v-ce prezesa. Każdy członek zarządu ma wgląd we wszystkie dokumenty, co więcej Pan Angielczyk przecież pełnił rolę p. p. prezesa po rezygnacji pana Jerzego Szmita przez ponad miesiąc. Tak więc, jest to totalną bzdurą jakoby nie miał do nich wcześniej dostępu. Po trzecie z tego co przeczytałem w Gazecie Olsztyńskiej dokumenty są opatrzone datą z 2002r., a kto wie o klubie najwięcej i najdłużej w nim działa?

Czy jest możliwa zmiana nazwy?

Rozmawialiśmy o tym z Adrianem i z tego co się orientuję jest kilka możliwości. Jest to operacja szalenie skomplikowana. Tutaj nie może być żadnych obiekcji, a ekspertyzy prawne przygotowywane przez prawników Pana Angielczyka muszą być szalenie konkretne i doprecyzowane w najmniejszym stopniu. Tak, aby nie doszło do jakiejkolwiek nadinterpretacji w kontekście zadłużenia po byłym Stomilu. Chyba nikt by nie chciał, aby tydzień po zmianie nazwy okazało się że nowy klub ma milionowe długi. W każdym bądź razie zobaczymy, po tym co mówił po prezesa już niebawem zostanie zmieniona nazwa klubu na Stomil, czego wszystkim kibicom i sobie życzę.

Pana rezygnacją zasmucony jest Prezydent Olsztyna. Jak pisze na swoim blogu niezwłocznie spotka się z radą sportu aby dyskutować na temat OKS 1945. Ktoś rozmawiał z Panem na ten temat?

Nikt się ze mną nie kontaktował.

Jak Pan myśli o czy będą rozmawiać?

Podobno Wasza redakcja wysłała w tej sprawie zapytanie do Prezydenta, otrzymali Państwo odpowiedź?

Nie...

Ja także nie wiem jakie sprawy będą poruszane. Szczerze mówiąc nawet nie wiem jaki jest zakres obowiązków i kompetencji Rady Sportu oraz kto w niej zasiada. Wiem tylko, że przewodniczy jej pan Jarosław Szostek. Nigdy wcześniej klub nie uczestniczył w spotkaniach z Radą Sportu.

Liczy Pan że w końcu coś się zmieni w olsztyńskiej piłce?

Szczerze mówiąc nie prędko. W końcu coś się musi wydarzyć, ale kiedy to nie wiem. Brak strategii miasta wokół olsztyńskiego sportu w ogóle i nie jest to sytuacja, która trwa od wczoraj, ale od kilku już dobrych lat. Wszystko jest hasłowe.

Co na przykład?

Sztandarowy przykładem jest budowa stadionu. Od wielu lat wiemy że będzie tylko nie wiemy kiedy, gdzie i za co. I tak od wyborów do wyborów. Proszę mi uwierzyć że temat niebawem znowu wejdzie na wokandę.


Żałuje Pan swojej decyzji?

Jasne że tak. To była ciężka decyzja. Wahałem się już od maja, więc końcu trzeba było coś postanowić.

Szczerze - był konflikt z Panem Angielczykiem?

Konflikt nie. Różnica zdań i poglądów zawsze. Najbardziej boli jak ktoś uderza personalnie z kim się pracowało. Tak jak w środowym artykule w Gazecie Olsztyńskiej. Ja podając swoje powody rezygnacji nikogo nie wymieniałem z imienia i nazwiska. I tego zamierzam się trzymać we wszystkich rozmowach. Przedstawiam tylko fakty, nie pomówienia.

Czyli konflikt był.

Proszę mi uwierzyć że były różnice, które z czasem się pogłębiały. Mieliśmy inne wizje i w pewnym momencie nasze drogi za bardzo się rozeszły. Myślę że każdy kto jest blisko klubu to widział. Ja już nie chciałem się kłócić i rozmieniać na drobne, tak jak w listopadzie zeszłego roku, więc uznałem iż odejście jest najlepszym rozwiązaniem. Zawsze miałem to szczęście że do pracy chodzę bo chcę a nie muszę. Uważam, że formuła pracy w stowarzyszeniu w mojej ocenie się wyczerpała.

OKS 1945 w środę znowu przegrał.

Niestety. Chłopcy na pewno mają potencjał. Myślę, że sytuacja w klubie przekłada się na wynik sportowy. To na pewno nie wpływa mobilizująco. Jakaś reakcja jednak jest wskazana.

Czyli dymisja trenera?

Tego nie powiedziałem. Trzeba przeanalizować, spokojnie usiąść i pomyśleć. Potem podjąć decyzję. To już jednak nie jest w mojej gestii. Wiadomo, że nie ma gdzie trenować tak jakbyśmy sobie tego życzyli, ale braki można nadrobić ambicją i wolą walki, a tego niestety ostatnio brakuje. Z realizacją założeń też kiepsko. Zobaczymy... Ale czas zacząć działać... Ja zawsze wyznawałem jedną maksymę którą podzielił się kiedyś mój profesor na wykładach z zarządzania. Jaka armia będzie lepsza? Stado owiec prowadzonych przez lwa czy stado lwów prowadzonych przez owcę? Tej wskazówki należałoby się trzymać.

Na samym końcu chciałbym podziękować wszystkim kibicom za wsparcie i współpracę w ciągu tych 12 ostatnich miesięcy.

Rozmawiał: em

BOS
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 75
Rejestracja: śr 11 mar, 2009
Lokalizacja: OLSZTYN&Nagorki

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: BOS » pn 18 sty, 2010

http://olsztyn.wm.pl/Dzialka-pod-nowa-g ... tora,87281

teraz się zastanówmy czy jest szansa na 3 galerie handlowa w Olsztynie z stadionem hmmm jakoś marnie to widze

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: Kleofas » pn 18 sty, 2010

Powiec mi o co ci chodzi bo ja tu widzę że inwestor kupił ziemię od uwm pod galerię warmińską. I co to ma wspólnego ze Stomilem.Jeśli chodzi o tą inwestycje tu już były zaawansowane rozmowy i wiadomomo że tą galerię wybudują. O jakiej trzeciej mówisz druga miała być koło naszego stadionu a trzecia gdzie koło dworca?

Awatar użytkownika
zduno
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 307
Rejestracja: czw 24 lip, 2008
Lokalizacja: Ostróda

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: zduno » pn 18 sty, 2010

Chyba miał na myśli że Alfa jest pierwszą Galerią, ta drugą, a ta koło stadionu trzecia...

Awatar użytkownika
Prowokator
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 199
Rejestracja: pt 10 lip, 2009

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: Prowokator » pn 18 sty, 2010

ciekawe czy powstanie ta galeria na Piłsudskiego, el presidente na debacie posłodził nam trochę, po niej czas oczekiwania na projekt juz się wydłużył z ok 6-12 miesiecy do 2,5 3 lat a teraz juz bedzie stawiana galeria na sikorskiego. Jednym słowem ratusz wyruchac nas chce ze stadionu a prezydencik liczy na druga kadence ze sie przeslizga na obietnicach a potem lache połozy. trzeba zrobic manifestacje i anty reklame przy okazji wyborów obecnej władzy. skoro oni graja nieczysto, to my nie powinnismy miec zadnych złudzeń na poprawę sytuacji

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: MasteR » pn 18 sty, 2010

Z tego, co było powiedziane na konsultacjach, można było wnioskować, że to galeria na Piłsudskiego (właśnie ta, dzięki której ma powstać stadion) będzie priorytetem. Każdy z obecnych na konsultacjach i orientujący się nieco w tych sprawach, wiedział już jednak wówczas, że to raczej niemożliwe, bo już wcześniej miasto dało zielone światło dla obiektu na Sikorskiego. Właściciel tamej działki raczej nie byłby zadowolony gdyby usłyszał to, co zostało powiedziane w Kortowie.

Tam jednak padły tylko słowa, obietnice dla kibiców, tak by na jakiś czas miasto miało spokój. Na papierze wygląda to jednak niestety inaczej.

Ja osobiście jestem za budową zarówno jednej, jak i drugiej galerii. Im będzie ich więcej, tym będzie taniej, choćby w kinie, bo jak na razie bilety w Heliosie są zdecydowanie za drogie, a mogą być jeszcze droższe bo kino nie ma w Olsztynie konkurencji. Obawiam się jednak, że władze będą miały na ten temat inne zdanie i więcej niż jedna galeria w mieście nie powstanie, przynajmniej przez najbliższe 5 lat. Z resztą z prezentacji przedstawionej na Kortowie wynikało, że w Olsztynie jest zapotrzebowanie na góra dwie galerie handlowe. A projekt został wykonany na zlecenie ratusza, więc na pewno będzie brany pod uwagę, niestety...

BOS
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 75
Rejestracja: śr 11 mar, 2009
Lokalizacja: OLSZTYN&Nagorki

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: BOS » wt 19 sty, 2010

Kleofas
Miałem na myśli Alfe Galeria Warmińska co ma powstać na ulic Sikorskiego i Tuwima .
A i wątpię ze Olsztynie w najbliższych latach powstanie 3 na Piłsudskiego

Awatar użytkownika
MlodyKibic
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 40
Rejestracja: śr 08 lip, 2009

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: MlodyKibic » wt 19 sty, 2010

:) dobrze że poruszasz ten temat. Otóż prezydent powiedział że najpierw powstanie galeria na Piłsudskiego, gdzie na papierze macie że powstanie galeria Warmińska, to jest tylko wizualizacja. To miasto dyktuje co powstanie a co nie powstanie w mieście. Teraz właściciel ma grunt na własność ale nic nie wybuduje dopóki miasto nie wyrazi na to zgody. Troszkę nie zrozumiałeś wypowiedzi prezydenta na konsultacjach chyba :) ale mam nadzieje że ci wszystko wyjaśniłem :)

PRZECZYTAJCIE DZISIEJSZA OLSZTYŃSKA GDZIE GRZYMOWICZ WYRAŹNIE MÓWI ŻE PIERWSZA GALERIA POWSTANIE PRZY PIŁSUDSKIEGO ! :brawa:

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: MasteR » wt 19 sty, 2010

Nie ma szans na to by pierwsza powstała galeria na Piłsudskiego. Obiekt na Sikorskiego powstanie jeszcze zanim ujrzymy projekt stadionu z galeria, jeśli założymy, że będzie on powstawał 2-3 lata. Także zapomnij o tym :) i trochę bardziej realistcznie odnoś się do wypowiedzi władz :)

Awatar użytkownika
MlodyKibic
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 40
Rejestracja: śr 08 lip, 2009

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: MlodyKibic » wt 19 sty, 2010

ja nie rozumiem po prostu dlaczego uważasz że wszystko to co urzędnik powie ma być kłamstwem. Postaraj się myśleć o mieście jako partnerze, bo to oni finansują oks, a teraz wyrażają chęć budowy stadionu miejskiego. Współpracujmy z nimi tak by ten obiekt powstał jak najszybciej... Po co się kłócić i sprzeczać, tym bardziej że to my coś chcemy od nich a nie oni od nas.

Garfi
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 10
Rejestracja: czw 12 lis, 2009

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: Garfi » wt 19 sty, 2010

Jest dziś zebranie o 17-30 ??

KrZychu
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 103
Rejestracja: wt 16 sty, 2007
Lokalizacja: Dywity/Olsztyn

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: KrZychu » wt 19 sty, 2010

W Olsztynie nie ma zapotrzebowania na więcej niż 2 galerie handlowe. Stadion bez galerii nie powstanie jak dla mnie. Nie widać możliwości, żeby kogokolwiek inny wybudował stadion za 60 mln, który się zwróci i będzie dawał zysk. Miasta napewno na to nie stać.

W sumie nie robi różnicy kto nas chce wydymać czy to prezydent, czy rada miasta. Trzeba im szybko pare szczegółów uzmysłowić :!: Zrobić antyreklame, z założeniem że jeżeli się poprawią to ich poprzemy i zrobimy reklame :!: Nie ma co czekać, bo trzecia galeria ze stadionem nie powstanie :!:

Preze(S)
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1709
Rejestracja: śr 11 lut, 2004

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: Preze(S) » wt 19 sty, 2010

dziś zebranie jak zawsze 17;30

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: MasteR » wt 19 sty, 2010

MlodyKibic pisze:ja nie rozumiem po prostu dlaczego uważasz że wszystko to co urzędnik powie ma być kłamstwem. Postaraj się myśleć o mieście jako partnerze, bo to oni finansują oks, a teraz wyrażają chęć budowy stadionu miejskiego. Współpracujmy z nimi tak by ten obiekt powstał jak najszybciej... Po co się kłócić i sprzeczać, tym bardziej że to my coś chcemy od nich a nie oni od nas.
Wierz mi, staram się myśleć, że miasto, a raczej ci, którzy nim rządzą mogliby być partnerem dla klubu, ale jakoś ciężko mi to idzie 8) Czy oni tak naprawdę wyrażają chęć budowy tego stadionu, nie wiem, ale po prostu ciężko mi tak głęboko zaufać tym, którzy zmieniają zdanie tak często, jak ludzie skarpetki. Sorry, ale jak tak wszystkim zapewnieniom będziemy wierzyć, to w Olsztynie powstanie jeszcze 10 galerii, 6 stadionów i hydepark z rollercoaterem od Dywit po Gryźliny :)

Awatar użytkownika
MlodyKibic
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 40
Rejestracja: śr 08 lip, 2009

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: MlodyKibic » śr 20 sty, 2010

http://www.grzymowicz.pl (program opinie) tutaj macie "oświadczenie" Grzymka że najpierw stadion i galeria, moim zdaniem on jednak chce wybudować ten stadion i cieszy mnie że tak twardo obstawał przy swoim gdy pani Ciunel mówiła coś o wolnym rynku. Radna PO chce wolny rynek a my chcemy stadion..

Awatar użytkownika
Prowokator
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 199
Rejestracja: pt 10 lip, 2009

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: Prowokator » śr 20 sty, 2010

mlodykibicu Twoje wypowiedzi są dosyć mocno zauważalnie stronnicze jeśli chodzi o ratusz, radnych i prezydenta, aż to dziwi i zastanawia. Może Ty masz ciocie/wujka mamę/tate w radzie lub jakieś inne powiązania z ratuszem czy prezydentem, płacą Ci za takie słodzenie tu czy jesteś po prostu takim optymistą naiwnym? W co wątpie. Historia lubi sie powtarzać a jesli chodzi o stadion to juz kiedys w ratuszu krzyczeli że będą budowali stadion dla Olsztyna i nic z tego nie wyszło. były plany wielkie i nic więcej. Jak masz coś do powiedzenia przyjdz na zebranie we wtorek i to powiedz osobiście. Nikt nic o Tobie tu nie wie, byłes na jakims wyjezdzie, na meczach u nas? watpie bo pewnie jestes jakims waflem podstawionym z maista co ma węszyć tu i starać się pokazywac prezydenta w dobrym świetle.

Awatar użytkownika
MlodyKibic
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 40
Rejestracja: śr 08 lip, 2009

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: MlodyKibic » śr 20 sty, 2010

Kompletnie mijasz się z prawdą. Wiesz o co mi chodzi ? a właśnie o to by powstał stadion. Nie wiem co w moich wypowiedziach jest stronnicze ? Czy to że daje link do wywiadu z prezydentem który mówi że pierwszeństwo ma galeria na Piłsudskiego ? Przecież to powinno nas cieszyć.
Ja szczerze wierze ze prezydent chce pomóc, jedni nazwą mnie głupcem inna przyklasną, ty masz swoje zdanie a ja mam swoje.
Pomyśl czy lepiej kłócić się czy jednak zjednoczyć i wspólnie z miastem współpracować w kwestii stadionu ? No przecież ciągłe kłótnie nic nie pomogą, a wręcz przeciwnie mogą przynieść odwrotny skutek do zamierzonego.
Ja uważam że lepiej abyśmy nie szukali zwady lecz dialogu, bo grzymowicz jako pierwszy prezydent wybrany przez Olsztynian podjął decyzję o budowie stadionu. Owszem, jest to daleka perspektywa ale bliższa niż była rok temu, dwa lata temu itd.
Myślmy pozytywnie :) Współpracujmy i współdziałajmy

Wiem że niepoprawny optymista ze mnie ale gdybym mial sie z wszystkim i o wszystko kłócić i tracić wiarę z byle powodu to już bym osiwiał mimo że jestem dopiero po 20stce :)

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: czerkasow » śr 20 sty, 2010

MlodyKibic pisze:Kompletnie mijasz się z prawdą. Wiesz o co mi chodzi ? a właśnie o to by powstał stadion. Nie wiem co w moich wypowiedziach jest stronnicze ? Czy to że daje link do wywiadu z prezydentem który mówi że pierwszeństwo ma galeria na Piłsudskiego ? Przecież to powinno nas cieszyć.
Ja szczerze wierze ze prezydent chce pomóc, jedni nazwą mnie głupcem inna przyklasną, ty masz swoje zdanie a ja mam swoje.
Pomyśl czy lepiej kłócić się czy jednak zjednoczyć i wspólnie z miastem współpracować w kwestii stadionu ? No przecież ciągłe kłótnie nic nie pomogą, a wręcz przeciwnie mogą przynieść odwrotny skutek do zamierzonego.
Ja uważam że lepiej abyśmy nie szukali zwady lecz dialogu, bo grzymowicz jako pierwszy prezydent wybrany przez Olsztynian podjął decyzję o budowie stadionu. Owszem, jest to daleka perspektywa ale bliższa niż była rok temu, dwa lata temu itd.
Myślmy pozytywnie :) Współpracujmy i współdziałajmy

Wiem że niepoprawny optymista ze mnie ale gdybym mial sie z wszystkim i o wszystko kłócić i tracić wiarę z byle powodu to już bym osiwiał mimo że jestem dopiero po 20stce :)

Współpraca nie polega na lizaniu dupy drugiej stronie i mówieniu, "że pada deszcz, gdy nas opluwają". Od bodajże 10 lat jest mowa o remoncie, czy tudzież wybudowaniu nowego stadionu - efekty dziś widać. Więc nie dziw się, że większość kibiców nie ufa żadnemu słowu wypowiedzianemu przez polityków i innym ich pobratymcom. Nie zapominaj również, że obok ogólnokrajowych wyborów prezydenckich, mamy również wybory samorządowe - polityk wszystko może powiedzieć i napisać, przecież ciemny lud to kupi a i papier jest cierpliwy, byle dostać upragnioną, ciepłą posadkę. Później powie, że chciał, ale nie może- bo opozycja, bo mało kasy, bo nikt inny nie chce, bo żona mu nie dała, bonie wypił kawy i tysiące innych powodów. Po czynach, a nie słowach ich poznacie.

Awatar użytkownika
Prowokator
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 199
Rejestracja: pt 10 lip, 2009

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: Prowokator » śr 20 sty, 2010

MlodyKibic pisze:Kompletnie mijasz się z prawdą. Wiesz o co mi chodzi ? a właśnie o to by powstał stadion. Nie wiem co w moich wypowiedziach jest stronnicze ? Czy to że daje link do wywiadu z prezydentem który mówi że pierwszeństwo ma galeria na Piłsudskiego ? Przecież to powinno nas cieszyć.
Ja szczerze wierze ze prezydent chce pomóc, jedni nazwą mnie głupcem inna przyklasną, ty masz swoje zdanie a ja mam swoje.
Pomyśl czy lepiej kłócić się czy jednak zjednoczyć i wspólnie z miastem współpracować w kwestii stadionu ? No przecież ciągłe kłótnie nic nie pomogą, a wręcz przeciwnie mogą przynieść odwrotny skutek do zamierzonego.
Ja uważam że lepiej abyśmy nie szukali zwady lecz dialogu, bo grzymowicz jako pierwszy prezydent wybrany przez Olsztynian podjął decyzję o budowie stadionu. Owszem, jest to daleka perspektywa ale bliższa niż była rok temu, dwa lata temu itd.
Myślmy pozytywnie :) Współpracujmy i współdziałajmy

Wiem że niepoprawny optymista ze mnie ale gdybym mial sie z wszystkim i o wszystko kłócić i tracić wiarę z byle powodu to już bym osiwiał mimo że jestem dopiero po 20stce :)
tak uważam że jesteś podstawionym waflem z miasta i jedyne co masz tu robić to publicznie włazić w dupę całemu ratuszowi, chwalić działania prezydenta, i nakłaniać do współpracy z nimi, współpraca by była juz dawno podjeta gdyby ratusz tylko chciał cos zrobic dla dobra naszego Klubu a ewidentnie NIE CHCE!!! Władza ma głęboko nas i nasz klub i jestesmy dla nich niewygodni z tego względu, że możemy patrzeć na ręce tych nierobów i ich rozliczyć z tego co obiecali a czego nie zrobili. Twoim zdaniem co mamy zrobic? zgadzac się na wszystko co oni powiedza i nie robic nic co by sie mogło im nie podobac? Skoncz juz siac swoja ratuszową propagandę, bo żal to czytać jak wazelinujesz do granic mozliwosci.
Jedyną opcją, która może nam pomóc w realizacji zamierzanych celów jest pokazanie naszego niezadowolenia z tego co się dzieje ale w sposób czynny. Oni wiedza ze tu jest wielu wyborców, którzy nie beda glosowali na kłamców mataczy i przekupki w radzie miasta chca sie teraz podlizac by cos zyskac przy okazji nowych wyborów a potem pojdziemy w odstawkę na kadnecje i znowu powtórka jak przed laty. Miasto liczy na to ze klub upadnie dla tego nie dają a większych środków na finansowanie bo mają nadzieje ze wraz z klubem znikniemy my i znikną jakiekolwiek głosy sprzeciwu, które by mogli uslyszeć i myslą ze będą mieli wolną ręke do działania w mieście. Nie ma klubu nie ma kibiców nie ma potrzeby budowy stadionu wiekszego niz na 5 tys widzów i na pewno nie powstanie on na Piłsudskiego. Wracając do współpracy z maistem za któa tak obstajesz moze skorzystaj z mojej propozycji i osobiście wypowiedz się na zebraniu wtorkowym co?
Ostatnio zmieniony śr 20 sty, 2010 przez Prowokator, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Młody USL
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 75
Rejestracja: śr 29 kwie, 2009
Lokalizacja: Stąd nie widać

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: Młody USL » śr 20 sty, 2010

MlodyKibic pisze:Czy to że daje link do wywiadu z prezydentem który mówi że pierwszeństwo ma galeria na Piłsudskiego ? Przecież to powinno nas cieszyć.
Mnie to jakoś optymistycznie nie nastraja, że jako pierwsza ma być budowana galeria... :?
Bo jak zwykle będzie coś stało na przeszkodzie żeby dobudować stadion, tak więc zostaniemy bez stadionu i z galerią pokroju Manhattanu.

Awatar użytkownika
MlodyKibic
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 40
Rejestracja: śr 08 lip, 2009

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: MlodyKibic » śr 20 sty, 2010

Zupełnie nie mam zamiaru się z tobą kłócić ale ja nie mówię o klubie lecz o stadionie. Zgadzam się z tobą że klub jest w stanie beznadziejnym, był słabo zarządzany i znowu ma długi. Ja mam tylko nadzieje że Szter ma więcej pojęcia na temat zarządzania kapitałem.
Nikomu nie włażę w dupę, moją intencją jest to aby powstał stadion. Stadion z którego będą korzystali wszyscy Olsztynianie. Ty chcesz wywoływać wojny co moim skromnym zdaniem jest w tej sytuacji nie na miejscu, nie wiem czemu nie dociera do ciebie to iż agresją nic nie wskórasz, przynajmniej w tym wypadku. Ja wierzę że jesteśmy wstanie wybudować ten stadion o który kibice walczą już od "x" lat. Dlaczego to nie ma stać się teraz ? Trochę dobrej woli ...

Awatar użytkownika
MlodyKibic
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 40
Rejestracja: śr 08 lip, 2009

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: MlodyKibic » śr 20 sty, 2010

Ten link daje to iż Prezydent powiedział "a" czyli musi powiedzieć "b", a konkretnie chodzi o to że mamy to na taśmie i niczego w przyszłości się nie wyprze. Nie jest głupi by mówić publicznie jedno a robić drugie, a jeżeli już by coś kombinował to wtedy owszem, trzeba to skarcić i pokazać mu gdzie jego miejsce...

czerkasow
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 361
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Olsztyn/ Pojezierze

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: czerkasow » śr 20 sty, 2010

MlodyKibic pisze:Ten link daje to iż Prezydent powiedział "a" czyli musi powiedzieć "b", a konkretnie chodzi o to że mamy to na taśmie i niczego w przyszłości się nie wyprze. Nie jest głupi by mówić publicznie jedno a robić drugie, a jeżeli już by coś kombinował to wtedy owszem, trzeba to skarcić i pokazać mu gdzie jego miejsce...

Nie takie przypadki już były - pamiętasz nazwy takie jak "pomroczność jasna", "zapalenie prawej goleni", tajemniczy wirus prezydenta Kwacha, 100 milionów dla każdego Wałęsy (oraz jego druga Japonia), czy druga Irlandia Tuska. Dobra wola już była, wielokrotnie, m. in. w sytuacji, gdy Stomil umierał w sezonie 2002/ 03 - też politycy mówili: ratujmy Stomil, przecież to tradycja, marka, reklama. Efekt - upadek. I tylko dzięki zaangażowaniu kilku zapaleńców-kibiców nazwa Stomil jest jeszcze kojarzona z klubem OKS1945. Wielokrotnie politycy kłamali i kłamać będą, byle swój cel osiągnąć. Aż się nasuwa cytat z EL DOOPY: "RADNY KRADNIE, GDY CAŁE MIASTO NA DNIE"

Piekarz/OKS
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 140
Rejestracja: czw 31 sty, 2008

Re: Miasto vs Stomil

Post autor: Piekarz/OKS » śr 20 sty, 2010

Zapomniałeś jedynie dodać, że Olsztyn ma "specyficzne" władze miejskie, które mają sport a w szczególności piłkę nożną głęboko w :dupa: Czegoś podobnego nie znajdziesz w żadnym mieście wojewódzkim :sciana:

ODPOWIEDZ