Legendy Stomilu

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » pn 24 paź, 2005

Racja, racja ale nie wiem dlaczego tak mi przyszedł do głowy Piłsudski, jak wymieniłeś Leonharda. Pewnie dlatego, że przy stadionie krzyżują się te 2 ulice :wink:

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » pn 24 paź, 2005

To ja się teraz zastanawiam dlaczego nasz stadion nie ma patrona??????
Myślę, że możnaby przeprowadzić jakąś akcję by nazwać go imieniem Leonharda bądź Józka Łobckiego.

MasteR
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 339
Rejestracja: czw 18 sie, 2005

Post autor: MasteR » pn 24 paź, 2005

No jeśli chodzi o nowy stadion to wiadomo jaka kandydatura zostaje i chyba nikt nie miałby nic przeciwko gdyby został nazwany imieniem Józefa Łobockiego.

Pawel
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 159
Rejestracja: ndz 03 lip, 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Pawel » pn 24 paź, 2005

No zobaczymy jak bedzie, Zobaczymy czy Zahorski odejdzie od nas po tej rundzie bo przecierz w Groclinie zmienil sie trener i niewiadomo czy sie spodoba. Miejmy taka nadzieje ze ten potencjal o ktorym mowicie zeczywiscie starczy na srodek 3 ligi !!

[ Dodano: 24.10.2005, 17:17:03 ]
Sory to nie do tego tematu cos mi sie pomylilo

Awatar użytkownika
Nephilim
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: śr 31 mar, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Nephilim » pn 24 paź, 2005

Glapo de Warm pisze:Obecny stadion nie ma i nie ma co się tym zajmować. Lepiej by nowy stadion dostał patrona i to tym możemy się zająć 8)
Co wy za głupoty piszecie, kto wybuduje nowy stadion? Miasto? Miasto nie stać nawet na partycypowanie w kosztach utrzymania trzecioligowej drużyny. Potencjalnych sponsorów bez drużyny na odpowiednim szczeblu rozgrywek też nie ma co szukać i kółko się zamyka. Raczej trzeba się starać żeby obecny stadion nie podupadł jeszcze bardziej niż ma to miejsce obecnie, bo to magiczne miejsce gdzie każdy kibic Stomilu przeżywał najkwiększe emocje. I radość i smutek. Nie widzę więc powodu dlaczego by nie nazwać go imieniem Józefa Łobockiego. Można sobie marzyć o nowym stadionie, ale zanim te marzenia staną się realne, jeszcze wiele wody przeleje się w Łynie.

1945

Post autor: 1945 » pn 24 paź, 2005

Jakie znowu głupoty? Stadion Stomilu, to ruina i miasto jedynie pilnuje by ten trup do końca nie umarł. Jeżeli Łobocki ma zostać patronem, to mi wstyd by było tą ruine nazywać właśnie jego imieniem. Zasłużył po prostu na coś zdecydowanie lepszego, a przede wszystkim godnego jego imienia. I ta buźka na koniec poprzedniego posta miała właśnie się odnosić do tego żeby pomysleć o budowie nowego stadionu, choćby kameralnego na 5000 osób. Przecież kiedyś stadion leśny mimo małych rozmiarów to był perełką miasta.

PS. Notabene stadion leśny można by nazwać imieniem Małkowskiego. W ten sposób na całe lata byłby symbolem nieudolności pseudoprezydenta.

Awatar użytkownika
Nephilim
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: śr 31 mar, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Nephilim » pn 24 paź, 2005

Akurat byłem niedwno świadkiem wizji lokalnej na stadionie Stomilu wraz z ludźmi z nadzoru budowlanego. Stadion nie jest aż taką ruiną jak to się może wydawać, poza tym można właśnie wyremontować np. tylko trybunę krytą. Koszty będą znacznie mniejsze niż budowa nowego stadionu. A tak na marginesie - jeszcze lepszym wyjściem byłaby modernizacja obiektów na ul. Sybiraków. Dla mnie w takim mieście jak Olsztyn nie ma sensu utrzymywania dwóch klubów seniorskich, choćby i z olbrzymimi i odrębnymi tradycjami.

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » wt 25 paź, 2005

Glapo de Warm pisze: PS. Notabene stadion leśny można by nazwać imieniem Małkowskiego. W ten sposób na całe lata byłby symbolem nieudolności pseudoprezydenta.
Znakomity pomysł. Napiszmy petycję do Jego Excelencji Prezydenta Miasta w tej sprawie. "My lud wierny, Twoim czcigodny Ojcze imieniem, pragniem nazwać ku Twej wiekoponej chwale..."
A co do stadionu wszycy chcielibyśmy modernizacji tego przy Piłsudskiego lub budowy nowego, ale obecne realia są takie, że to tylko bajanie.
Rzeczywiście w obecnej formie stadion przy Piłsudskiego nie nadaje się aby dać mu imię Łobockiego, bo to byłoby odebrane jako kpina chyba.
No i nie zgodzę się z Nephilimem, że miasta nie stać na dwie drużyny z tradycjami. W sumie racja, ale połączenie Warmii i Stomilu skutkowałoby jedynie tym, że zamiast dwóch słabiutkich klubików mielibyśmy jeden słabiutki klubik. Tak jak to przerobili w Wałbrzychu.
Osobiście myślę, że nie ma już szans na uratowanie stadionu przy Piłsudskiego. Potencjalny sponsor chyba wolałby wybudować mniejszy, ale nowy stadionik zamiast reanimować tego betonowego kolosa, bo byłoby to tańsze.
A wspomnienia? No coż, ja też mam wiele pięknych wspomnień z "Piłsudskiego". Ale wolałbym już przestać żyć wspomnieniami.
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » wt 25 paź, 2005

Odnośnie renowacji stadionu to podobno będzie zmodernizowany. Wiąże się to z inwestycją która ma być przeprowadzona koło stadionu stomilu budowa basenu. Urząd miasta Olsztyna złożył pozew do sądu przeciw urzędowi zamówień publicznych który wstrzymał inwestycje sprawa została wygrana. Więc mam nadzieje że stadion będzie zmodernizowany. Odnośnie nadanie imienia śp. Józefa Łobockiego jestem jak najbardziej za. Powiem więcej należy się w końcu Pan Józef całe swoje życie poświecił dla stomilu zarówno zawodowym jak i prywatnym. W czasie jednej z rozmów powiedział mi że bardzo chciałby zmodernizować stadion który nazwał ruderą(zły stan techniczny obiektu. Nie wypowiadajce się na temat Małkowskiego ciągle mam torsje jak przypominam tamten okres upadek stomilu po spadku I następnie do II i III naszczeście stomil nadal istnienie i będzie zawsze istniał w sercach kibiców upadek koszykarek łączności.Młody zdolny zespół który przy większym budżecie mógł osiągnąć sukcesy w pucharach a w późniejszym czasie nawet zdetronizować Lotos Gdynie. Do tego miasto świętowało obchody 650 lecia miasta które wogóle miałem gdzieś z powodu wiadomo jakiego.

staruch
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 40
Rejestracja: sob 15 paź, 2005

Post autor: staruch » pn 31 paź, 2005

tylko i wyłącznie Koniu i tylko Koniu nikt inny nikt nie był tak zwiazany z naszym klubem

Awatar użytkownika
Nephilim
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 78
Rejestracja: śr 31 mar, 2004
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Nephilim » sob 05 lis, 2005

staruch pisze:tylko i wyłącznie Koniu i tylko Koniu nikt inny nikt nie był tak zwiazany z naszym klubem
Co Ty powiesz?! Naprawdę?! A mnie się wydaje, iż tylko i wyłącznie Józef Łobocki.

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Post autor: Kleofas » sob 05 lis, 2005

Zgadzam się numer 1 Józef Łobocki następnie Jacek Chańko za to że był do końca ze stomilem. Za to darze go wielkim szacunkiem.

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Legendy Stomilu

Post autor: adam » ndz 06 lis, 2005

Co do nr.1 zgadzam się bez dwóch zdań. Co do Jacusia, to prawda był do końca, ale w stylu raczej kiepskim( chyba więcej na ławce z kontuzjami??!! niż gry i walki ) czego mu nie zapomnę choć go lubię bo sporo dla klubu zrobił...

staruch
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 40
Rejestracja: sob 15 paź, 2005

Post autor: staruch » czw 10 lis, 2005

Biedrza jest dla Stomilu jak Maldini dla Milanu. Łobocki to inna kategoria.

Awatar użytkownika
(S)ebek
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 212
Rejestracja: sob 29 lip, 2006

Post autor: (S)ebek » sob 12 sie, 2006

Dzis urodziny obchodzi legenda Stomilu Jaroslaw Bako ktory obchodzi 42 urodziny!Dziekujemy za lata gry w Stomilu i Wszystkeigo najjjj 8) :lol:

Awatar użytkownika
Pycior
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 231
Rejestracja: śr 19 kwie, 2006
Lokalizacja: z nienacka

Post autor: Pycior » sob 12 sie, 2006

Najjjlepszego :D

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Post autor: Fanatyk_OKS » pt 26 sty, 2007

Potrzebuje jak najlepszej fotki Józka Łobockiego, jesli ktos ma prosilbym o udostępninie. To dla mnie wazne

ODPOWIEDZ