OKS 1945 Olsztyn

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

kru

OKS 1945 Olsztyn

Post autor: kru » sob 22 maja, 2004

Wiele wskazuje na to, że Olsztyński Klub Piłkarski "Warmia i Mazury" Olsztyn zmieni nazwę na OKS "1945" Olsztyn. Co o tym sądzicie? Jakie są Wasze pierwsze odczucia?

Więcej o całej sprawie postaramy się napisać w weekend.

smarek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 131
Rejestracja: śr 22 paź, 2003
Lokalizacja: Szczytno / Sopot

Post autor: smarek » sob 22 maja, 2004

PIEJĘ Z RADOŚCI. Niech to będzie tylko potwierdzona informacja. I znowu będziemy mieli komu kibicować. 3mam baaardzo mocno kciuki! TYLKO STOMIL OKS !!!

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » sob 22 maja, 2004

Mimo ze nie bedzie tam wyrazu Stomil jestem bradzo zadowolony i moje odczucie jest pozytywne. Przecierz i tak jak juz dojdzie do zmainy nazwy na OKS 1945 Olsztyn to i tak bedziemy dopingowac Stomilowskimi przyspiewkami. :D :D :D A kiedy bedzie pewne ze nastąpi zmiana nazwy i z jaka data to nastapi :?: :?: :?:Skoro nazwa jest juz ustalona to jak bedzie wygladal herb :?: :?: :?:

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » sob 22 maja, 2004

A ja nie podzielam waszego hura-optymizmu. Ja chcę STOMIL!! Jeżeli zmiana okp na OKS 1945 jest celem samym w sobie to jestem rozczarowany. Chyba, że jest to tylko przystanek na drodze do przejęcia nazwy Stomil. Rozumiem, że pewnych rzeczy nie da się załatwić od razu, dlatego na swój ukochany Stomil mogę czekać nawet jeszcze bardzo długo. Ale jeśli to jest koniec zmian to lipa...
Nasz Klub apogeum sukcesów odniósł jako Stomil, że wspomnę tylko MP juniorów w 1974 i o 8 latach gry w lidze.
Jak postrzegacie Płock i tamtejszych kibiców? Śmiejecie się, że co rok mają "inną" drużynę! Zwróćcie uwagę, że nazwa OKS jest bardzo wygodna dla potencjalmych sponsorów. Przyjdzie jakiś nowobogacki, zechce dodać swoje nazwisko czy firmę do nazwy OKS i już cała Polska będzie mówiła o np. Groclinie Olsztyn. Czy ktoś w Polsce używa nazwy Dyskobolia? Prawie nikt! Więc i nazwy OKS nikt nie będzie używał. Nie trzeba szukać daleko, wystarczy spojrzeć na siatkarzy z Olsztyna. Cała Polska mówi o nich PZU a nie AZS. W przypadku siatkarzy wisi mi to jak na nich mówią, ale tu chodzi o mój ukochany Stomil. I niech włodarze okp nie mówią, że wracają do tradycji w ten sposób albo, że z nazwą Stomil są kłopoty prawne. Jeśli wracają do tradycji to niech nazwą się Warmiak Olsztyn. A z tymi kłopotami to bym, nie przesadzał. Ile to jest w Polsce Pogoni Szczecin, a ile było Lechii Gdańsk?! A propos Lechii. Oni mają nazwę BKS Lechia. Czy myślicie, że gdyby z jakichś przyczyn zmienili nazwę na BKS to ktoś poza 3-miastem by kojarzył, że to ten sam klub? A czemu okp nie chce zmienić nazwy na np. Stomill, albo Nowy Stomil, albo nawet 100-mil?
Żeby wszystko było jasne: ja się cieszę, że okp przestanie istnieć i będzie OKS 1945, ale bardzo bym chciał, aby nie był to koniec. Bardzo chciałbym aby w dalszej przyszłości OKS zmienił się w OKS STOMIL!
Pozdrawiam wszystkich kibiców Stomilu!

wloz8
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 60
Rejestracja: pn 12 kwie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Zatorze

Post autor: wloz8 » sob 22 maja, 2004

Ja sie ciesze ze nazwa zmienia sie na OKS 1945 Olsztyn ale potwierdzam wypowiedz THE CORA. Ja chce Stomilu!!! Czy ktos w Polsce poza Olsztynem bedzie wiedzial ze druzyna ktora awansowala d 1 ligi to jest Stomil Olsztyn?? Wszyscy beda mysleli ze to jakis nowy w polskiej piłce klub i ze jeszcze nigdy nie byl w 1 lidze!!!

Turbo
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 188
Rejestracja: ndz 12 paź, 2003
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Kontakt:

Post autor: Turbo » sob 22 maja, 2004

Czy są już jakieś projekty Herbu OKS 1945 ? Jeśli tak to czy możecie je tu wrzucić. Pozdrowienia. Już niedługo w 3 lidze. OKS 1945 Olsztyn

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » sob 22 maja, 2004

Ja , jak i moi koledzy popieramy w 100% nazwe OKS 1945 OLSZTYN :!: :!: :!: Napewno teraz nie ma szans na "STOMIL" więc nie ma co narzekać :!: :!: :!: Walczyć o "STOMIL" możemy dopiero za jakiś czas :!: :!: :!: Trzeba od czegoś zacząć :!: :!: :!: BÓJCIE SIĘ CHAMY DO 3 LIGI WRACAMY :!: :!: :!:

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: Leszkowy » sob 22 maja, 2004

A MOJE ODCZUCIA SA TAKIE ZE TO MIALO BYC NARAZIE NIE ROZGLASNIANE......

Awatar użytkownika
MieCZniK
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 gru, 2003
Lokalizacja: Południe

Post autor: MieCZniK » sob 22 maja, 2004

Trzeba pokazac w 3 lidze ze w Olsztynie są prawdziwi kibice i ze nie odwrocili sie od klubu ktorego przez dluzszy czas nie bylo!!!

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » sob 22 maja, 2004

DOKŁADNIE... :!: :!: :!: Ale już trudno :oczy: :oczy: :oczy:

cassgox
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 71
Rejestracja: sob 25 paź, 2003

Post autor: cassgox » sob 22 maja, 2004

A z jakiego powodu to miało być nierozgłaśniane ? Jest jakiś konkretny powód? Chcieliście żeby wszyscy ludzie żyli w niewiedzy ?

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Post autor: Leszkowy » sob 22 maja, 2004

CYT. np. Stomill, albo Nowy Stomil, albo nawet 100-mil?
POZOTAWIE TO BEZ KOMENTARZA.. STOMIL PRZEZ DWA L...TERAZ TO SIE USMIALEM, DZIEKI THE CORE ZA POPRAWE HUMORU : /

smarek
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 131
Rejestracja: śr 22 paź, 2003
Lokalizacja: Szczytno / Sopot

Post autor: smarek » sob 22 maja, 2004

THE CORE pisze:A ja nie podzielam waszego hura-optymizmu. Ja chcę STOMIL!! Jeżeli zmiana okp na OKS 1945 jest celem samym w sobie to jestem rozczarowany. Chyba, że jest to tylko przystanek na drodze do przejęcia nazwy Stomil. Rozumiem, że pewnych rzeczy nie da się załatwić od razu, dlatego na swój ukochany Stomil mogę czekać nawet jeszcze bardzo długo. Ale jeśli to jest koniec zmian to lipa...
Nasz Klub apogeum sukcesów odniósł jako Stomil, że wspomnę tylko MP juniorów w 1974 i o 8 latach gry w lidze.
Jak postrzegacie Płock i tamtejszych kibiców? Śmiejecie się, że co rok mają "inną" drużynę! Zwróćcie uwagę, że nazwa OKS jest bardzo wygodna dla potencjalmych sponsorów. Przyjdzie jakiś nowobogacki, zechce dodać swoje nazwisko czy firmę do nazwy OKS i już cała Polska będzie mówiła o np. Groclinie Olsztyn. Czy ktoś w Polsce używa nazwy Dyskobolia? Prawie nikt! Więc i nazwy OKS nikt nie będzie używał. Nie trzeba szukać daleko, wystarczy spojrzeć na siatkarzy z Olsztyna. Cała Polska mówi o nich PZU a nie AZS. W przypadku siatkarzy wisi mi to jak na nich mówią, ale tu chodzi o mój ukochany Stomil. I niech włodarze okp nie mówią, że wracają do tradycji w ten sposób albo, że z nazwą Stomil są kłopoty prawne. Jeśli wracają do tradycji to niech nazwą się Warmiak Olsztyn. A z tymi kłopotami to bym, nie przesadzał. Ile to jest w Polsce Pogoni Szczecin, a ile było Lechii Gdańsk?! A propos Lechii. Oni mają nazwę BKS Lechia. Czy myślicie, że gdyby z jakichś przyczyn zmienili nazwę na BKS to ktoś poza 3-miastem by kojarzył, że to ten sam klub? A czemu okp nie chce zmienić nazwy na np. Stomill, albo Nowy Stomil, albo nawet 100-mil?
Żeby wszystko było jasne: ja się cieszę, że okp przestanie istnieć i będzie OKS 1945, ale bardzo bym chciał, aby nie był to koniec. Bardzo chciałbym aby w dalszej przyszłości OKS zmienił się w OKS STOMIL!
Pozdrawiam wszystkich kibiców Stomilu!

Niech twój pierwszy akapit będzie odzwierciedleniem całej sytuacji...dalesza część postu - jak by jej nie było. To wszystko to jest pewien proces, należy przejść pewne fazy...a dojdzie sie do apogeum o którym tutaj piszesz w innym kontekście. pozdro

cassgox
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 71
Rejestracja: sob 25 paź, 2003

Post autor: cassgox » sob 22 maja, 2004

A ja sie odwołam do postu napisanego przez Turbo. Sam jestem ciekawy jak bedzie wyglądać herb OKS 1945 Olsztyn, bo jakoś sobie nie wyobrażam go bez napisu "STOMIL".

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » sob 22 maja, 2004

Panowie! Przecież ja jasno napisałem, że cieszę się, że okp zmiania się w OKS. Tylko, że mam nadzieję, że to nie koniec zmian i potem z OKS zrobi się OKS STOMIL. A wcale nie pisałem, że to ma być już, teraz, zaraz!! Ja wiem, że to wymaga czasu. Pisałem o tym!
p.s. Nie widzę nic złego w nazwie Stomill. Bardziej przypomina dawną nazwę niż ta OKS 1945.
p.s. moim zdaniem herb powinien przypominać jak najbardziej ten stary "stomilowski". Żadnych piłeczek w stylu okp!

wer
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 44
Rejestracja: ndz 21 mar, 2004
Lokalizacja: Biskupiec
Kontakt:

Post autor: wer » sob 22 maja, 2004

pozytywnie ale jeszcze to nie sa oficjalne wiadomosci :)

wloz8
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 60
Rejestracja: pn 12 kwie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Zatorze

Post autor: wloz8 » ndz 23 maja, 2004

Miejmy nadzieje ze herb bedzie taki sam jak poprzedni ale boje sie ze OKP doda cos do tego herbu.

kru

Post autor: kru » ndz 23 maja, 2004

Wiem, że nie należy dzielić skóry na niedźwiedziu, który jest jeszcze w lesie, ale... na bardzo szybkiego, bez większych założeń, zestawiłem, jak teoretycznie mogłaby wyglądać z nami III liga :)

Gwardia Warszawa
Warmia Grajewo
MG MZKS Kozienice
Unia Skierniewice
Znicz Pruszków
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Okęcie Warszawa
Legionovia Legionowo
Mazowsze Grójec
Stal Głowno
Pelikan Łowicz
Polonia Olimpia Elbląg

Ceramika Paradyż (b)
Legia II Warszawa (b)
ŁKS Łomża (b)
OKS 1945 Olsztyn (b)

ps. Warszawę i okolice to chyba będziemy znali jak własną kieszeń :wink:

THE CORE
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 524
Rejestracja: śr 17 mar, 2004
Kontakt:

Post autor: THE CORE » ndz 23 maja, 2004

Wiem, że nie należy dzielić skóry na niedźwiedziu, który jest jeszcze w lesie, ale... na bardzo szybkiego, bez większych założeń, zestawiłem, jak teoretycznie mogłaby wyglądać z nami I liga :)

Legia Warszawa
Polonia Wraszawa
Widzew Łódź
Wisła Kraków
Cracovia
Ruch Chorzów
Górnik Zabrze
Korona Kielce
Pogoń Szczecin
Lech Poznań
Amica Wronki
Groclin Grodzisk
Odra Wodzisław
Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk
i oczywiście Stomil Olsztyn
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

wloz8
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 60
Rejestracja: pn 12 kwie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Zatorze

Post autor: wloz8 » ndz 23 maja, 2004

Widzew? Polonia? Ruch? HAHA czy ty se kpisz? Widzew nie ma nawet kasy na skoszenie trawy i ciepla wode. Polonia to wogle ja nie wiem. Ruch juz teraz moze spadnie do 3 ligi a pozneij moze jeszcze nizej. Lechia to moze dorowna Groclinowi, Szczakowiance, Amice i miejmy nadzieje ze Stomilowi w awansach. Odra tez nie ma co za bardzo liczyc na extraklase w ciagu najblizszych lat. Pogoń tez pewnie awansuje na 2 sezony i spadnie Ptak ja polaczy z jakims Podbeskidziem i znowu awansuje itd. Korona ma dobrego sponsora ale nie sadze ze zaliczy kolejne awanse z 3 do 2 do 1 ligi.

lucky
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 16
Rejestracja: sob 13 mar, 2004

Post autor: lucky » ndz 23 maja, 2004

NAJWAZNIEJSZE ZE BEDZIE JUZ OKS W NAZWIE!JESLI NIE BEDZIE STOMILU TO MOZE Z CZASEM UDA SIE WYWALCZYC I TO! WSZYSCY JEDNAK DOBRZE WIEDZA NA WARMII I MAZURACH I CALEJ POLSCE I NIETYLKO ZE W OLSZTYNIE BYL JEST I BEDZIE TYLKO STOMIL!

DUMA NASZYCH SERC!
STOMIL OLSZTYN
WMN BISKUPIEC

W-JAK WIARA
N-NADZIEJA
M-TO MILOSC NASZYCH SERC
OKS OKS OKS!

giANt
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 446
Rejestracja: śr 24 wrz, 2003
Lokalizacja: OlsztyN

Post autor: giANt » ndz 23 maja, 2004

A zmiana nazwy na OKS 1945 Olsztyn jest juz przesadzona czy to tylko jakas propozycja :?: :?:

kru

Post autor: kru » ndz 23 maja, 2004

Andrew pisze:A zmiana nazwy na OKS 1945 Olsztyn jest juz przesadzona czy to tylko jakas propozycja :?: :?:
Przesądzona? Osobiście nie znam rezultatów rozmowy pewnej osoby, a dokładniej mówiąc jednego z członków zarządu OKP, z prezesem Jarguzem co do nazwy OKS 1945 Olsztyn. Przypomnę, że podczas spotkania nad Dadajem, piłkarze WiM Olsztyn z prezesem uzgodnili, że będą optowali za nazwą OKS 02 Olsztyn. Teoretycznie Ghost powinien znać finał weekednowej rozmowy. W poniedziałek postaramy si coś więcej napisać na ten temat. A na tą chwilę, myślę, że OKS 1945 Olsztyn będzie na 90%

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Post autor: Pojezierski » ndz 23 maja, 2004

OKS 02 OLSZTYN :?: :?: :?: TO JAKAŚ PARANOJA :!: :!: :!: MUSI BYĆ OKS 1945 OLSZTYN :!: :!: :!: I TAK BĘDZIE :twisted: :twisted: :twisted: BÓJCIE SIĘ CHAMY DO 3 LIGI WRACAMY :!: :!: :!:

pztrz
zna go kilka osob z ekipy
zna go kilka osob z ekipy
Posty: 596
Rejestracja: czw 19 lut, 2004
Kontakt:

Post autor: pztrz » pn 24 maja, 2004

Szkoda że w nazwie nie ma "STOMIL" ale to i tak bedzie dla nas zawsze Kochanym STOMILEM :!: :!: :!: W 100% popieram zdanie POJEZIERSKIEGO na temat nazwy OKS 02 Olsztyn :!: Takiej betonowej nazwy to chyba jeszcze nikt nie wymyślił?? Przeciez to już będzie Stomil i nikt nie będzie utożsamiał się z OKP ( które powstało w 2002 r. ). W nazwie jeśli takiej jak ma byc to koniecznie 1945! W naszym mieścoie gdzie apostoł w herbie jest mamy swą drużyne która zwie sie OKS OKS OKS DUMA WARMI OKS

ODPOWIEDZ