65 lat Stomil Olsztyn

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

65 lat Stomil Olsztyn

Post autor: Kleofas » czw 15 lip, 2010

Co tu dużo mówić to były piękne czasy kiedy na stadion przychodziło po 15 tys widzów niezapomniany doping atmosfera. Radość ze strzelonych bramek i zwycięstw ale też i chile rozczarowania pamiętny wynik z Ruchem Chorzów 7:0. Ale zawsze mimo wyników był za Stomilem były też sytuacje kiedy kibice mało co zawału serca pamiętny baraż z Górnikiem Polkowice. Ja też niezapomnę jeden mecz który utkwił mi w pamięci po za meczu z Legią 3 :3 kiedy graliśmy z Wisłą Kraków kiedy zawodnik gości sfałlował naszego zawodnika i w momencie kiedy dostał piłkę (zawodnik Wisły) słychać było głośne buczenie. Tych niezapomnianych chwil było więcej tego się nie da opisać. Kiedy Legia przyjeżdzała do nas to poprostu trzeba było przeżyć.

NAGÓRKI
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 227
Rejestracja: pn 24 paź, 2005
Lokalizacja: OLSZTYN

Re: 65 lat Stomil Olsztyn

Post autor: NAGÓRKI » pt 16 lip, 2010

Ten zawodnik Wisły to był Kaziu Węgrzyn :D Myślę, że i on zapamiętał na długo to jak w Olsztynie po faulach był przyjęty przez kibiców :) Nie zapomnę również z tego meczu jego OGROMNEJ radości , gdy Wisła strzeliła bramkę . Kaziu swoją radość bardzo mocno okazał kibicom siedzącym na krytej :)

Awatar użytkownika
Kleofas
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 405
Rejestracja: sob 04 cze, 2005
Lokalizacja: Olsztyn/Pojezierze

Re: 65 lat Stomil Olsztyn

Post autor: Kleofas » śr 28 lip, 2010

A co do meczu z legią to pamiętam jak kibice wyszli po za stadion i wtargneli na stadion co nie którzy chwile grozy mieli hehe. Dużo by tu opowiadać. Mam nadzieje że nadejdę jeszcze te czasy że będziemy grali w ekstraklasie i będzie tłum widzów i ta niezapomniana atmosfera jaka wtedy panowała.

ODPOWIEDZ