Pilkarz rundy jesiennej 2011/2012 - ANKIETA

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Kto był najlepszy na boisku w rundzie jesiennej 2011/2012

Czas głosowania minął pn 12 gru, 2011

Paweł Baranowski
24
16%
Janusz Bucholc
5
3%
Krzysztof Filipek
46
30%
Łukasz Jegliński
2
1%
Piotr Skiba
2
1%
Łukasz Suchocki
75
49%
 
Liczba głosów: 154

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Pilkarz rundy jesiennej 2011/2012 - ANKIETA

Post autor: Emilozo » pn 21 lis, 2011

W poniedziałek (21 listopada - red.) ruszył plebiscyt portalu OKS Stomil on-line - stomil.olsztyn.pl na najlepszego piłkarza rundy jesiennej. Wśród nominowanych znalazło się sześciu zawodników - pięciu, którzy zostali najlepiej oceniani przez was w naszym serwisie po każdym z ligowych i pucharowych spotkań oraz nominowany przez czytelników Janusz Bucholc.

Na zawodników głosujemy w ankiecie zamieszczonej na forum! Najciekawsze opisy swoich wyborów zostaną nagrodzone przez redakcję - ZAPRASZAMY DO ZABAWY! Plebiscyt potrwa trzy tygodnie.

Pojezierski
PRAWDZIWY KIBOL
PRAWDZIWY KIBOL
Posty: 1020
Rejestracja: sob 06 mar, 2004
Lokalizacja: Pojezierze
Kontakt:

Re: Pilkarz rundy jesiennej 2011/2012 - ANKIETA

Post autor: Pojezierski » pn 21 lis, 2011

Krzysztof Filipek - Za skuteczność, przywiązanie do braw klubowych, charakter na boisku i poza nim, waleczność. "Dobry duch" zespołu. Wychowany na STOMILU, z "eSką" w sercu ! Oby jak najdłużej grał w naszych BIAŁO - NIEBIESKICH barwach ! Takich charakternych piłkarzy nam potrzeba :wykrzyknik:

czarnyczarny
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 26
Rejestracja: sob 20 lut, 2010
Lokalizacja: Kormoran

Re: Pilkarz rundy jesiennej 2011/2012 - ANKIETA

Post autor: czarnyczarny » pn 21 lis, 2011

Łukasz Suchocki - robi różnicę na skrzydłach. Dużo biega, walczy, asystuje. Piłkarz z charakterem, nie boi się pojedynków jeden na jeden i co najważniejsze i najbardziej wartościowe w tym piłkarzu - woli podać niż strzelić, a to się dzisiaj rzadko zdarza. Szkoda, że ni mamy dwóch Suchych na prawej i lewej flance :)

Awatar użytkownika
V.N.A
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 699
Rejestracja: pn 02 sie, 2004
Lokalizacja: FCOPP!

Re: Pilkarz rundy jesiennej 2011/2012 - ANKIETA

Post autor: V.N.A » pn 21 lis, 2011

Krzysztof Filipek - Za skuteczność. Stomil zdobył dotychczas w tym sezonie 26 bramek z czego, aż 11 trafień to zasługa Filipka. Może nawet i więcej, bo zaliczył zapewne też kilka asyst. Tak jak napisał wyżej Pojezierski - za przywiązanie do barw klubowych itp, nie wiem czy zauważyliście, ale to on zawsze po meczu nawołuje kolegów z drużyny do tego by podejść do nas i podziękować nam za doping.

ARDIAN
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 202
Rejestracja: śr 19 wrz, 2007
Lokalizacja: FC Morąg

Re: Pilkarz rundy jesiennej 2011/2012 - ANKIETA

Post autor: ARDIAN » pn 21 lis, 2011

Suchocki bez dwóch zdań, jeśli utrzyma taką formę do końca sezonu zapewne odejdzie do jakiejś silniejszej drużyny, jednak życzę sobie i wszystkim, aby został :)

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Re: Pilkarz rundy jesiennej 2011/2012 - ANKIETA

Post autor: adam » pn 21 lis, 2011

Mam dylemat z trzema nazwiskami:
Baranowski; Filipek i Suchocki. Baranowski, chłopak rozwija się w zastraszającym tempie, pewny punkt a i rozstzrygnąć o losach meczu potrafi nie raz. Filip - 11 bramek, walczak i serce zawsze zostawia na boisku. Suchy - super runda, pewna prawa strona (dotrenować grę w powietrzu). Na zachętę stawiam na Suchego!

Awatar użytkownika
Pawelloo2399
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: wt 13 lip, 2010

Re: Pilkarz rundy jesiennej 2011/2012 - ANKIETA

Post autor: Pawelloo2399 » pn 21 lis, 2011

Łukasz Suchocki - zawodnik, który ewidentnie w tym sezonie odżył, większość ofensywnych akcji Stomilu przechodzi przez niego. Jego podania wielokrotnie otwierały drogę do bramki rywala. Suchy mimo to iż jest wychowankiem Jezioraka to od wielu lat i jest związany ze Stomilem i widać, że zostawia serce na boisku za nasz zespół.

Rozwad
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 13
Rejestracja: wt 13 paź, 2009
Lokalizacja: Nagórki

Re: Pilkarz rundy jesiennej 2011/2012 - ANKIETA

Post autor: Rozwad » pn 21 lis, 2011

Wszyscy [moderator] grali ! :)

S.M.P.
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: ndz 06 mar, 2011

Re: Pilkarz rundy jesiennej 2011/2012 - ANKIETA

Post autor: S.M.P. » pn 21 lis, 2011

Łukasz Suchocki - zawodnik, który w porównaniu do poprzednich sezonów zrobił największy progres pod względem umiejętności, kreatywności czy też ducha walki. I mimo że przybył do nas z "zaprzyjaźnionego" IKSu, to muszę przyznać, że Suchy brylował w całej rundzie jesiennej i często wybijał się ponad przeciętności piłkarskie w obecnym zespole iwedług mnie najbardziej zasłużył na uznanie i brawa. Momentami, widząc jak ośmiesza lewych obrońców w tej lidze swoim chyba ulubonym zagraniem "na obieg", przecierałem oczy ze zdziwienia... podśmiechując się z tekstami typu "co się stało z tym chłopakiem, ktoś nam ztunningował Suchego". Prawda jest taka, że nawet dla mniej zorientowanych kibiców zaangażowanie, umiejętności oraz wola walki przez 90min Suchockiego w tej rundzie są gołym okiem zauważalne. Dlatego też, według mnie kwestia przyznania tytułu "Piłkarza rundy jesiennej 2011/2012" powinna być oczywista.
Obrazek

knicks
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 49
Rejestracja: wt 05 kwie, 2011

Re: Pilkarz rundy jesiennej 2011/2012 - ANKIETA

Post autor: knicks » pn 21 lis, 2011

Wybrałem Suchego bo potrafił wyjść z cienia najlepszego zawodnika poprzedniego sezonu i godnie go zastąpić, tak że kibice zapominają już o Kowalskim. Jednak miałem dylemat czy nie wybrać Filipka, który zdobywa bramkę za bramką i po meczu wygranym czy przegranym potrafi nakręcić resztę chłopaków do dialogu z kibicami i zawsze najgłośniej oznajmia kto jest Dumą Warmii.

kredek
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: sob 23 lip, 2011

Re: Pilkarz rundy jesiennej 2011/2012 - ANKIETA

Post autor: kredek » pn 21 lis, 2011

Łukasz Suchocki - dlaczego? Znakomita forma przez prawie całą rundę, nawet jeżeli miał słabszy dzień to potrafił nadrobić to wolą walki. Dużo lepiej sobie radzi w pomocy niż na ataku. I jak ktoś wcześniej wspomniał, że pochodzi zza miedzy - on sam wielokrotnie pokazuje po meczu czy to w rozmowach, że w Jego sercu jest e(S)ka.

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Re: Pilkarz rundy jesiennej 2011/2012 - ANKIETA

Post autor: Fanatyk_OKS » pn 21 lis, 2011

Suchy - i to nie tylko za tą rundę, ale za te parę lat u Nas spędzonych (oby jeszcze parę). Pamiętam mecze w których zapieprzał od początku do końca. Walczak, nie odpuszcza i gra nawet gdy inni już się poddają. Szybkość wrodzona... Do tego jego zachowanie po meczu w Ostródzie, jak się ktoś przyglądał to wie. Pamietam że na poczatku gry w Stomilu, gdy chlopaki podchodzili podziekowac za doping, On chował się, stał z tyłu, nic nie krzyczał, teraz stoi w pierwszej lini i myślę że naprawde z tym klubem sie utożsamia...

Dla mnie drugie miejsce Filipek, trzecie Baranowski. Myśle że dla kilku naszych pilkarzy wysmienita runda: Łysiak... Jegliński... Koprucki... Bucholc... ...i nie tylko:)

G.R.U.B.Y.
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 14
Rejestracja: ndz 07 mar, 2010

Re: Pilkarz rundy jesiennej 2011/2012 - ANKIETA

Post autor: G.R.U.B.Y. » pn 21 lis, 2011

Moim zdaniem na uznanie zasługuje Baranowski . W ostatnich 2 meczach ratował nam zwycięstwa, strzelając w sumie w rundzie jesiennej 5 bramek. Był podporą naszej obrony. W kilku meczach gdyby nie on mogłoby być różniej. Oczywiście Suchy klasa sama w sobie, lecz łatwiej chwalić Suchego, którego ciągle jest widoczny z piłką. Biega w tą i wewtą, wkręcał obrońców, robił z nimi co chciał. Moim zdaniem cała drużyna zasługuje na wielkie brawa ! Oby tak dalej i w rundzie wiosennej i 1 LIGA WITA !!

Awatar użytkownika
Borsi
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 111
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Pa(S)ym

Re: Pilkarz rundy jesiennej 2011/2012 - ANKIETA

Post autor: Borsi » pn 21 lis, 2011

Wg mnie najlepszym piłkarzem Stomilu w rundzie jesiennej był Łukasz Suchocki. Niejednokrotnie asystował przy bramkach kolegów, a jego rajdy prawym skrzydłem sprawiały ogromne problemy wśród obrońców naszych przeciwników i moim zdaniem on w największym stopniu stanowił o sile naszej drużyny w rundzie jesiennej. :D

Jednak dla wszystkich piłkarzy należą się ogromne brawa za postawę podczas jesieni. :brawa: :brawa: :brawa:

Pozdro!

malutka^^
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 91
Rejestracja: czw 29 kwie, 2010
Lokalizacja: Olsztyn/Zatorze

Re: Pilkarz rundy jesiennej 2011/2012 - ANKIETA

Post autor: malutka^^ » pn 21 lis, 2011

JANUSZ BUCHOLC! Robi to co do niego należy i często pokazuje się pod bramką przeciwnika. Ma ładne sytuacje z dośrodkowaniami i zawsze walczy do końca! Fakt że nie jest widoczny jak Suchy, Filip czy Baranek ale moim zdaniem zasługuje na wyróżnienie ;)

rafitd
rzucił raz serpentyną
rzucił raz serpentyną
Posty: 17
Rejestracja: śr 26 paź, 2011
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Pilkarz rundy jesiennej 2011/2012 - ANKIETA

Post autor: rafitd » pn 21 lis, 2011

Suchy i tutaj nikt nie może mieć wątpliwości. Kto chodzi na mecze to widzi co chłopak wyprawia na murawie i ile serca tam zostawia. Bez problemu ogrywał nawet widzewiaków z ekstraklasy. Nr 2-Baranek. Filipek nie strzelił by 11 bramek gdyby w zespole nie było Suchego. Suchy szacunek!!! Obyś został i wygrywał dla nas mecze również w 1 lidze.

Awatar użytkownika
Stomilowiec84
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 52
Rejestracja: pn 27 paź, 2008
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Pilkarz rundy jesiennej 2011/2012 - ANKIETA

Post autor: Stomilowiec84 » wt 22 lis, 2011

Łukasz Suchocki - Bardzo waleczny, zawsze oddychający rękawami prawy pomocnik. Według mnie powinien grać o przynajmniej klasę wyżej, bo to, co on robi z obroną przeciwników, to już dawno na naszym boisku nie widziałem. Super grajcar, z Bucholcem rozumią się doskonale. Zawsze się z niego śmieje, bo jak on wychodzi na mecz to wygląda jakby już zagrał ich ze trzy. Posiada bardzo ładne wrzutki, niesamowicie ścina do bramki, a najbardziej podobają mi się rzuty wolne pomiędzy Suchockim, a Baranowskim. I charakteryzujący metrowy rozbieg, próbowałem tak robić, to mi kiszka wychodziła. :P Oceniam go na bardzo pozytywnego gracza i jego wybieram na mojego lidera dotychczasowej rundy.

Janusz Bucholc - Przypomina mi bardzo Łukasza Piszczka, ma bardzo fajne rozegrania z Łukaszem, ale brakuje mu tego dobrego dośrodkowania na Krzyśka Filipka czy też na zamykającego Świniarskiego. Kapitan z niego bardzo dobry, umie bardzo dobrze klepać piłką, ale niestety czegoś mu brakuje, dlatego nie jest moim fawortem tej rundy. :)

Piotrek Skiba - Ma wzloty i upadki, wady i zalety, potrafi wyciągnąć kilka bardzo trudnych piłek do wyjęcia - czasami meczówek, a czasami jego "MOJA!!" na pięć metrów z piłką robi niezłą kiszkę. Bardzo ładnie koryguje obroną i pewnie gra na szesnastym metrze, wkońcu czuję spokój z tyłu. :)

Paweł Baranowski - Obrońca, który według mnie jest za genialny na drugą ligę, niedość, że jest wysoki, dobrze zbudowany, świetnie gra głową, to i jeszcze jego wiek powoduje, że jest on bez wachania najlepszym obrońcą ligi. Gra na mojej nominalnej pozycji - stoperze i obiektywnie patrząc jest drugim najlepszym graczem w tej rundzie. Dwa razy wygrał, więc Suchy coś musi zgarnąć. :)

Krzysiek Filipek - Drugi Piotrek Skiba, wzloty i upadki. Ma najwięcej goli strzelonych w lidze, ale ma tyle wypracowanych sytuacji, że MUSIAŁBY być tym królem strzelców. Ma charakter bardzo dobry jak na piłkarza, bo przez jego zawzięcie jest pomocny i walczy dla Stomilu. :)

Łukasz Jegliński - Igła posiada znakomitą technikę, ale co w nim zauważyłem to boi się strzelać. Czasami tak 'pojedzie' swoich rywali, że ręcę składają same się do oklasków, rozgrywa dobre piłki i środkowy powinien taki być, lecz powinien też zapierniczyć w bramkę i to musi poćwiczyć. Czasami nie widać go przez dwadzieścia minut meczu, a czasami jest najaktywniejszy. Plus i minus dla niego.

Markus
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 79
Rejestracja: ndz 26 paź, 2003
Lokalizacja: Bie(S)al
Kontakt:

Re: Pilkarz rundy jesiennej 2011/2012 - ANKIETA

Post autor: Markus » wt 22 lis, 2011

Suchy - powodów oddania mojego głosu nie pisze bo wszystko juz zostało napisane w postach wyżej :)

Awatar użytkownika
Barthezz199
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 119
Rejestracja: czw 21 maja, 2009
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Pilkarz rundy jesiennej 2011/2012 - ANKIETA

Post autor: Barthezz199 » wt 22 lis, 2011

Suchy...biega,biega i jeszcze raz biega

chodi
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: czw 21 sie, 2008

Re: Pilkarz rundy jesiennej 2011/2012 - ANKIETA

Post autor: chodi » śr 23 lis, 2011

Janusz Bucholc - Zacznę od tego że to nie kolejny fantastyczny sezon naszego bocznego obrońcy. Jest dla Stomilu tym kim Lukasz Piszczek dla Borussi Dortmund. Zawszę tak samo zaangażowany w obronie jak i w ataku. Kapitan powinien motywować drużynę w najcięższych momentach, być charyzmatycznym zawodnikiem, który jest z drużyną na dobre i na złe... Teki właśnie jest JANUSZ BUCHOLC. Dodatkowo to STOMILOWIEC Z KRWI I KOŚCI!!! Dzięki niemu obrona w tym sezonie wygląda naprawdę imponująco. Po prostu czapki z głów :brawa: :brawa:

Leszkowy
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
wie, że "Wyjazd Rzecz Święta"!
Posty: 299
Rejestracja: czw 26 lut, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran

Re: Pilkarz rundy jesiennej 2011/2012 - ANKIETA

Post autor: Leszkowy » czw 24 lis, 2011

dla mnie Suchy! pozdrowki dla Ciebie!!

Chmiel
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 114
Rejestracja: sob 28 mar, 2009
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Pilkarz rundy jesiennej 2011/2012 - ANKIETA

Post autor: Chmiel » czw 24 lis, 2011

Suchy za całokształt

Awatar użytkownika
kru
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 27
Rejestracja: sob 30 lip, 2005

Re: Pilkarz rundy jesiennej 2011/2012 - ANKIETA

Post autor: kru » czw 24 lis, 2011

Podobnie sądzę jak przedmówca

Awatar użytkownika
ms1998
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: czw 11 sie, 2011
Lokalizacja: Olsztyn Pieczewo

Re: Pilkarz rundy jesiennej 2011/2012 - ANKIETA

Post autor: ms1998 » czw 24 lis, 2011

Łukasz Suchocki :) :brawa:

chocco
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 31
Rejestracja: sob 28 maja, 2011
Lokalizacja: Os. Mazurskie

Re: Pilkarz rundy jesiennej 2011/2012 - ANKIETA

Post autor: chocco » czw 24 lis, 2011

Dla mnie dwie osoby Bucholc i Suchy. Te skrzydło najaktywniejsze jest.

ODPOWIEDZ