Piłkarz rundy wiosennej 2011/2012 - ANKIETA!

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Piłkarz rundy wiosennej 2011/2012

Czas głosowania minął pt 25 maja, 2012

Paweł Baranowski
7
7%
Janusz Bucholc
33
33%
Dominik Kun
9
9%
Paweł Łukasik
3
3%
Łukasz Suchocki
40
40%
Michał Świderski
7
7%
 
Liczba głosów: 99

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

Piłkarz rundy wiosennej 2011/2012 - ANKIETA!

Post autor: MichalMKS » wt 15 maja, 2012

Ruszył plebiscyt portalu OKS Stomil on-line - stomil.olsztyn.pl na najlepszego piłkarza rundy wiosennej. Wśród nominowanych znalazło się sześciu zawodników - najlepiej ocenianych przez was w naszym serwisie po każdym z ligowych spotkań oraz wybranych przez redaktorów serwisu.

Na zawodników głosujemy w ankiecie zamieszczonej na forum! Najciekawsze opisy swoich wyborów zostaną nagrodzone przez redakcję - ZAPRASZAMY DO ZABAWY! Plebiscyt potrwa dziesięć dni - zwycięzca zostanie nagrodzony przez naszą redakcję podczas fety awansowej.

Awatar użytkownika
Stomilowiec84
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 52
Rejestracja: pn 27 paź, 2008
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Piłkarz rundy wiosennej 2011/2012 - ANKIETA!

Post autor: Stomilowiec84 » wt 15 maja, 2012

Łukasz Suchocki. Wciąż, wciąż jest najlepszy - i nie oszukujmy się na niego i na Janka Bucholca jest najczęściej grana piłka i robią całą grę. Idealny człowiek na zaplecze, a może i kiedyś na ekstraklasę? :) Czas pokaże, na razie Suchy jest Biało-Niebieski i jest najlepszym piłkarzem rundy wiosennej i całego Stomilu.

Nagorkowiec
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 54
Rejestracja: ndz 26 lip, 2009
Lokalizacja: Olsztyn/Nagórki
Kontakt:

Re: Piłkarz rundy wiosennej 2011/2012 - ANKIETA!

Post autor: Nagorkowiec » wt 15 maja, 2012

Łukasz Suchocki - piłkarze z drużyny przeciwnej na pewno nie wiedzieli co zrobić, gdyż Suchocki robił z piłką co chciał na skrzydle.

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Re: Piłkarz rundy wiosennej 2011/2012 - ANKIETA!

Post autor: adam » wt 15 maja, 2012

Gratulacje należą się całej ekipie, zwłaszcza Bucholcowi, Baranowskiemu ale.... jeszcze ta runda dla Suchego. Ewidentnie jego czas, mam nadzieje, że na dłużej. Sama ilość asyst (20) mówi za siebie, bramek kilka no i ile kartek przeciwników na nim...
Suchy i jeszcze raz Suchy - brawo!

Awatar użytkownika
SNICKERS
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 114
Rejestracja: wt 21 wrz, 2004
Lokalizacja: Jaroty

Re: Piłkarz rundy wiosennej 2011/2012 - ANKIETA!

Post autor: SNICKERS » wt 15 maja, 2012

Wszyscy bez wyjątku - nie będę głosował na jednostki. Grała drużyna a nie dwóch czy trzech zawodników.

Awatar użytkownika
Kot
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 163
Rejestracja: wt 13 kwie, 2010

Re: Piłkarz rundy wiosennej 2011/2012 - ANKIETA!

Post autor: Kot » wt 15 maja, 2012

To jest głosowanie na piłkarza rundy, a nie piłkarza sezonu. Dlatego też nie wiem, po co głosujecie na Suchockiego, który za wiele wiosną nie pokazał, albo na Baranowskiego, którego ostatnio wszyscy kiwali jak chcieli. Ci zawodnicy mieli bardzo dobrą jesień, o wiośnie już tak bym pochopnie się nie wypowiadał, bo zawodził cały zespół. W dodatku runda jeszcze się nie zakończyła. Jeśli kogoś trzeba by wybrać, to ja zagłosowałem na Janusza Bucholca, gdyż prezentował on równy poziom.

malutka^^
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 91
Rejestracja: czw 29 kwie, 2010
Lokalizacja: Olsztyn/Zatorze

Re: Piłkarz rundy wiosennej 2011/2012 - ANKIETA!

Post autor: malutka^^ » wt 15 maja, 2012

JANUSZ BUCHOLC!!!! tu nie trzeba nic komentować!

FC Szczytno
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 35
Rejestracja: pt 28 sty, 2011

Re: Piłkarz rundy wiosennej 2011/2012 - ANKIETA!

Post autor: FC Szczytno » śr 16 maja, 2012

Janusz Bucholc caly czas chlop gra rowni szacuneczek dla niego reszta na takim samym poziomie

Jalok
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 246
Rejestracja: ndz 14 paź, 2007
Lokalizacja: Ostróda

Re: Piłkarz rundy wiosennej 2011/2012 - ANKIETA!

Post autor: Jalok » śr 16 maja, 2012

Janusz Bucholc. Ostro cisnął na prawej stronie, podpora defensywy, swoją charyzmą na boisku wprowadza spokój w szykach obronnych.

chodi
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: czw 21 sie, 2008

Re: Piłkarz rundy wiosennej 2011/2012 - ANKIETA!

Post autor: chodi » śr 16 maja, 2012

Ja tak jak koledzy wyżej Janusz Bucholc, ewidentnie najsolidniejszy zawodnik tej rundy, filar naszej obrony. Jak dla mnie taki nasz Łukasz Piszczek, solidny w obronie, niebezpieczny w ataku... :brawa: :brawa: :brawa: :brawa:

chodi
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: czw 21 sie, 2008

Re: Piłkarz rundy wiosennej 2011/2012 - ANKIETA!

Post autor: chodi » śr 16 maja, 2012

P.S. Chciałbym również pogratulować Suchockiemu, Kunowi, Stefanowiczowi, Baranowskiemu i Świderskiemu panowie świetna runda w waszym wykonaniu :D :D

Awatar użytkownika
Holse
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 64
Rejestracja: pt 07 lis, 2008
Lokalizacja: Jaroty

Re: Piłkarz rundy wiosennej 2011/2012 - ANKIETA!

Post autor: Holse » czw 17 maja, 2012

a Łukasik gdzie ?

Awatar użytkownika
A.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 531
Rejestracja: ndz 24 sie, 2003
Kontakt:

Re: Piłkarz rundy wiosennej 2011/2012 - ANKIETA!

Post autor: A. » pt 18 maja, 2012

Z mojej strony głos na Janusza Bucholca, m.in. za równy poziom, zaangażowanie, charakter i waleczność, doskonałe przygotowanie fizyczne oraz za ofiarną walkę o piłkę i rywalem "równo z trawą" 8)

Awatar użytkownika
Pawelloo2399
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: wt 13 lip, 2010

Re: Piłkarz rundy wiosennej 2011/2012 - ANKIETA!

Post autor: Pawelloo2399 » sob 19 maja, 2012

Łukasz Suchocki, ponieważ swoimi akcjami na skrzydłach nie tylko pobudzał publiczność, ale także stwarzał groźne sytuacje pod bramką rywala. Jak ważny jest to zawodnik pokazywały momenty kiedy gra nie wyglądała tak jakby tego wszyscy chcieli i wtedy właśnie piłka była kierowana do Suchego, który wiedział co z nią zrobić.

Awatar użytkownika
R Ö B Ê R Ť
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 93
Rejestracja: sob 04 gru, 2010
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Piłkarz rundy wiosennej 2011/2012 - ANKIETA!

Post autor: R Ö B Ê R Ť » sob 19 maja, 2012

Łukasz Suchocki - motor napędowy drużyny,w trudnych chwilach brał ciężar gry na siebie i wypracowywał okazje.Był najczęściej faulowanym zawodnikiem Stomilu,a może i całej ligi.To również o czymś świadczy.Zawodnik ,który nawet grając słabszy mecz(a takie się każdemu zdarzają) był w stanie przeprowadzić tę jedną ,bądź dwie akcje ,które decydowały o wyniku.Nie zgodzę się,że Suchy wiosną grał gorzej ,aniżeli jesienią.W mojej opinii ten zawodnik wciąż się rozwija i dojrzewa.Z meczu na mecz widać u niego większą mądrość w zagraniach.Jest to piłkarz rundy wiosennej Stomilu i całej ligi!!

veiorc
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: ndz 17 paź, 2010

Re: Piłkarz rundy wiosennej 2011/2012 - ANKIETA!

Post autor: veiorc » śr 23 maja, 2012

Janek Bucholc!- i wszystko jasne!

czarnyczarny
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 26
Rejestracja: sob 20 lut, 2010
Lokalizacja: Kormoran

Re: Piłkarz rundy wiosennej 2011/2012 - ANKIETA!

Post autor: czarnyczarny » śr 23 maja, 2012

a ja swój głos daję Michałowi Świderskiemu, który po tej rundzie pokazał, że ma aspiracje walczyć z Suchym o miano 1 skrzydłowego i Suchy myślę, że jego oddech czuje już na plecach, przez co będzie jeszcze lepszy :) Suchocki bardzo nierówny w tej rundzie, więc trochę mnie dziwią wasze ogólnosezonowe oceny.. co do Bucholca byłbym bardziej skłonny, jednak powiem szczerze, że zbyt często widziałem, że przegrywał pojedynki biegowe, nie zawsze na czas wrócił "zza pleców Suchego".. to mój numer dwa... a co do głosu - Świderski - młody chłopak, w tej rundzie pokazał kilka razy zęby, widać, że rozładowuje na boisku swoją sportową złość, że w poprzedniej rundzie grał mało; dobre podanie, duży przegląd pola, wraca po piłkę na swoją połowę, nie boi się pojedynków 1vs1, całkiem dobry drybling; do poprawy ma jeszcze przyjęcie - trochę bolały przyjęcia na wyprostowaną nogę i - przede wszystkim - skuteczność, ale jak już powiedziałem chłopak z aspiracjami i ambicjami, także w ramach motywacji i mimo wszystko dobrej rundy oddaję na niego swój głos :) poSdro Michał!

ODPOWIEDZ