PIŁKARZ RUNDY WIOSENNEJ SEZONU 2012/2013

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Piłkarzem rundy wiosennej był?

Czas głosowania minął pn 10 cze, 2013

Paweł Głowacki (nr 7)
2
2%
Łukasz Jegliński (nr 21)
5
5%
Paweł Kaczmarek (nr 6)
34
32%
Rafał Remisz (nr 3)
10
10%
Piotr Skiba (nr 82)
46
44%
Łukasz Suchocki (nr 9)
8
8%
 
Liczba głosów: 105

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

PIŁKARZ RUNDY WIOSENNEJ SEZONU 2012/2013

Post autor: MichalMKS » pn 03 cze, 2013

Ruszył plebiscyt portalu OKS Stomil on-line - stomil.olsztyn.pl na najlepszego piłkarza rundy wiosennej. Wśród nominowanych znalazło się sześciu zawodników - wybranych przez redaktorów serwisu.

Na zawodników głosujemy w ankiecie zamieszczonej na forum! Najciekawsze opisy swoich wyborów zostaną nagrodzone przez redakcję - ZAPRASZAMY DO ZABAWY! Plebiscyt potrwa siedem dni.

Awatar użytkownika
R Ö B Ê R Ť
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 93
Rejestracja: sob 04 gru, 2010
Lokalizacja: Olsztyn

Re: PIŁKARZ RUNDY WIOSENNEJ SEZONU 2012/2013

Post autor: R Ö B Ê R Ť » pn 03 cze, 2013

Paweł Kaczmarek!

Po raz drugi z rzędu plebiscyt prawdopodobnie wygra zawodnik ,który pograł w naszym klubie jedną rundę.Mam oczywiście nadzieję,że nie ostatnią ,a to dlatego że okazał się największym wzmocnieniem naszej drużyny.Strzelił parę ważnych bramek ,zaliczył kilka asyst ale przede wszystkim ciągnął cały zespół ,nawet kiedy nie szło.Bywały mecze ,jak z Dolcanem czy ŁKS-em ,że tylko on wydawał się zawodnikiem na miarę 1 ligi.Potrafił zrobić różnicę na skrzydle,nieźle(czasami bardzo dobrze) bił stałe fragmenty i przede wszystkim odciążył Suchego.Dzięki temu ,że zaczęliśmy prowadzić grę oboma skrzydłami nasz system stał się mniej przewidywalny i w efekcie skuteczniejszy.Na pewno swoją ambicją pokazał reszcie zawodników ,że warto bić się o każdą piłkę.Myślę,że obok Piotrka Skiby był tym zawodnikiem,który uratował nasze tyłki.Podsumowując - zawodnik kompletny,boiskowy walczak - biega od szesnastki do szesnastki,nie zdarzają mu się przestoje.Jest to jak najbardziej kandydat na piłkarza rundy wiosennej tego sezonu :)

Chmiel
zabiera szalik Stomilu na mecz
zabiera szalik Stomilu na mecz
Posty: 114
Rejestracja: sob 28 mar, 2009
Lokalizacja: Olsztyn

Re: PIŁKARZ RUNDY WIOSENNEJ SEZONU 2012/2013

Post autor: Chmiel » pn 03 cze, 2013

Wybieram Piotrka Skibę. Sportowo Lepszy od niego był Paweł Kaczmarek jednakże ze względu na podejście do swojego zawodu
( piłkarza ) i walenie wódy zaraz po meczach i pokazywanie "profesjonalizmu" innym naszym piłkarzom uważam, że nie powinien on zostać piłkarzem rundy.

K.K.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 332
Rejestracja: ndz 28 sty, 2007

Re: PIŁKARZ RUNDY WIOSENNEJ SEZONU 2012/2013

Post autor: K.K. » pn 03 cze, 2013

Plebiscyt Wystartowal

Pawel Kaczmarek zrobil dużo dla Stomilu. Strzelil kilka ważnych bramek oraz prezentowal ducha walki.

Moim wyborem jest Łukasz Jegliński. Jest to obecnie najlepszy pilkarz Stomilu. Jego technika nie raz powodowala, ze jedyną moją reakcją bylo zlapanie się za glowe i myśl - "Czemu on gra w 1 lidze"

Jest to moja statystyka, którą zaobserwowalem:
9 na 10 pilek które dostaje są zakonczone celnym podaniem
8 na 9 tych pilek jest podaniem do przodu
7 na 8 tych pilek jest indywidualną akcją, które z 40 metra na swoim boisku przenosi akcje pod pole bramkowe przeciwnika. Rewelacyjny defensywny pomocnik


Brak Jego i Suchockiego bylo widać chociażby w meczu z OKSem
ps. polecam drugą bramke dla Stomilu z Miedzią. Niestety nie widzialem w skrótach meczów wiecej udokumentowanych tego typu SKUTECZNYCH zagrań Jeglińskiego a bylo ich dużo.

Awatar użytkownika
Szokis
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 72
Rejestracja: czw 06 gru, 2007
Lokalizacja: Zatorze

Re: PIŁKARZ RUNDY WIOSENNEJ SEZONU 2012/2013

Post autor: Szokis » pn 03 cze, 2013

Piotrek Skiba, głównie za to jaką prezentował formę, jednak szalę przeważył tym że jako jedyny podziękował za doping w Gdyni. Takich grajków potrzebujemy. Kaczmarek won!

czołg
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: pn 16 lut, 2009
Lokalizacja: Olsztyn

Re: PIŁKARZ RUNDY WIOSENNEJ SEZONU 2012/2013

Post autor: czołg » pn 03 cze, 2013

ŁUKASZ JEGLIŃSKI - Prawdziwy lider zespołu. Nie holuje niepotrzebnie piłki, ma świetny nie tylko odbiór, ale też potrafi rozegrać piłkę w ofensywie. Do tego zawsze oddaje na boisku serducho za nasz Stomil.

Awatar użytkownika
Pawelloo2399
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: wt 13 lip, 2010

Re: PIŁKARZ RUNDY WIOSENNEJ SEZONU 2012/2013

Post autor: Pawelloo2399 » pn 03 cze, 2013

Piotr Skiba- podniósł się po dwóch nieudanych dla niego rundach i straceniu miejsca w wyjściowej jedenastce i wrócił do składu, a także stał się mocnym punktem zespołu. Wielokrotnie ratował Stomil przed utratą bramek co w dużym stopniu przyczyniło się do pozostania biało-niebieskich na zapleczu ekstraklasy. Pokazuje również, że Stomil to nie jest tylko kolejny klub w karierze, ale wiele dla niego znaczy.

UzarekOKS
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: wt 21 maja, 2013

Re: PIŁKARZ RUNDY WIOSENNEJ SEZONU 2012/2013

Post autor: UzarekOKS » pn 03 cze, 2013

Według mnie piłkarzem wiosny powinien zostać Piotr Skiba.Jest to jego runda życia jaką rozegrał.Min.dzięki niemu STOMIL będzie grał dalej swoje mecze na 1 ligowych boiskach.Za jego fenomenalną grę w Gdyni należą mu się ogromne :brawa:

Jacaron
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: czw 23 sie, 2012

Re: PIŁKARZ RUNDY WIOSENNEJ SEZONU 2012/2013

Post autor: Jacaron » pn 03 cze, 2013

Bardzo trudny wybór. Każdy z nominowanych wniósł wiele do naszego zespołu.

Rafał Remisz uspokoił grę z tyłu, znacznie przyczynił się do tego, że dużo meczów w drugiej rundzie zagraliśmy na zero z tyłu. Spisał się zarówno w roli defensywnego pomocnika, jak i środkowego obrońcy. Nie ma szczęścia w ofensywie, ale pod nasza bramką radzi sobie bardzo dobrze.

Piotrek Skiba - tego zawodnika nie trzeba przedstawiać, oddany całym sercem Stomilowi. Zawsze walczy jak tylko może, widać jego przywiązanie do barw, ale nie to podlega ocenie. Wielokrotnie w tej rundzie ratował nam tyłek swoimi wspaniałymi paradami. Miewał też gorsze chwile w meczach, ale zaraz po nich starał się podnieść i dawać z siebie 200% na boisku. Zasłużona nominacja i prawdopodobnie zwycięstwo.

Paweł Kaczmarek - idealny transfer ze strony władz klubu. Rozruszał grę skrzydłami w naszej drużynie, w każdym meczu daje z siebie bardzo dużo, zostawia dużo serducha na boisku. Na murawie można powiedzieć(na miarę pierwszej ligi, a może i ekstraklasy) wzór skrzydłowego. Podłącza się do akcji, wiele akcji potrafi stworzyć sam. Gra dwiema nogami. Jeden z faworytów do zwycięstwa. Szkoda, że po za boiskiem nie zawsze zachowuje się jak zawodowiec, ale zdecydowanie nadrabia to swoją grą. Oby nie opuścił naszego klubu.

Łukasz Jegliński - daje wiele dobrego w środku boiska. On rozpoczyna większość akcji swoimi podaniami ze środka boiska. Zawodnik bardzo ciężki do przejścia. Na środku boiska niesamowicie waleczny, pomysłowy. Zdecydowanie powinniśmy zrobić wszystko, aby nie odszedł z naszej drużyny. Mój faworyt.

Huligan
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 26
Rejestracja: ndz 31 sie, 2003

Re: PIŁKARZ RUNDY WIOSENNEJ SEZONU 2012/2013

Post autor: Huligan » pn 03 cze, 2013

Dla mnie na boisku Igła był klasą sam dla siebie. Suchy jak zawsze równy poziom, a przede wszystkim wola walki. Ale pomny doświadczeń, że piłkarz rundy z pola odchodzi po rundzie nie głosuję na żadnego z nich.
Za całokształt dokonań na boisku w trakcie meczu i nie tylko mój głos na Skibę - nie ma co gadać, jak człowiek na którym tyle psów wieszają gra tak skutecznie to musi mieć nie tylko umiejętności i szczęście, ale przede wszystkim charakter, Stomilowski charakter. A pomyśleć, że niewiele by brakowało a mielibyśmy jakiś wynalazek z głębokich rezerw drużyny z ogona ekstraklasy o skuteczności zbliżonej do plażowego ręcznika...

F.R.T.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 450
Rejestracja: śr 10 lis, 2010

Re: PIŁKARZ RUNDY WIOSENNEJ SEZONU 2012/2013

Post autor: F.R.T. » pn 03 cze, 2013

który z nich zostanie w Stomilu? W tedy zagłosuje oceniam piłkarza nie tylko za grę...ale...

chodi
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: czw 21 sie, 2008

Re: PIŁKARZ RUNDY WIOSENNEJ SEZONU 2012/2013

Post autor: chodi » pn 03 cze, 2013

Dla mnie zdecydowanie ŁUKASZ JEGLIŃSKI!!! Był w tej rundzie rewelacyjnym piłkarzem, zdecydowanie najlepszym def. piłkarzem całej I Ligi, myślę, że powinniśmy go za to docenić. Świetne występy przeciwko Cracovii, robił z obrońcami co chciał i zawsze gra do przodu. Chciałbym jeszcze pochwalić Suchego, jest fenomenalny na tej prawej flance, objeżdża obrońców i robi różnicę w ataku. STAWIAM NA NASZYCH ŁUKASZÓW JEGLIŃSKIEGO I SUCHOCKIEGO!!! :brawa: :brawa: :brawa: i proszę oczywiście o głosy na ww Panów :D

chodi
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: czw 21 sie, 2008

Re: PIŁKARZ RUNDY WIOSENNEJ SEZONU 2012/2013

Post autor: chodi » pn 03 cze, 2013

chodziło mi o def pomocnika oczywiście :)

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Re: PIŁKARZ RUNDY WIOSENNEJ SEZONU 2012/2013

Post autor: Fanatyk_OKS » wt 04 cze, 2013

Kaczmarek

Szkoda że można głosować tylko na jednego piłkarza, drugim byłby pewnie Skiba. Mimo że głosuje na Kaczmarka, który zagrał świetnie w te rundzie, to mam nadzieje że wygra Piotrek Skiba. Kaczmarek był motorem napędowym Stomilu w tej rundzie. Świetnie dogrywał, a do tego strzelił kilka bramek i dobrze wykonywał stałe fragmenty. Oby został na przyszły sezon. Piotrek natomiast swoimi występami zasłużył, że tak powiem na to aby go zrehabilitować po wielu negatywnych komentarzach w poprzednim sezonie.

pisane na szybko...

boleander
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: pn 05 mar, 2012

Re: PIŁKARZ RUNDY WIOSENNEJ SEZONU 2012/2013

Post autor: boleander » śr 05 cze, 2013

Zdecydowanie Piotr Skiba! Choć przyznam, że Kaczmarek też zasłużył na wyróżnienie. Wniósł do gry świeżości i patrząc na jego poczynania na boisku w końcu widać I ligową drużynę.
Swój głos oddaję jednak na Piotrka, który po hektolitrach wylanych pomyj na głowę na forach przez kibiców potrafił się podnieść i obronić I ligę w Olsztynie. Broniłem go zawsze w komentarzach, za co też byłem jechany, ale teraz ryj mi się cieszy jak widzę, że warto było wierzyć w gościa, który za Stomil dałby się pociąć. Obyśmy jak najdłużej mieli NR 1 w bramce z takim podejściem i formą.
SPW!!!

Awatar użytkownika
Dworcowa
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: wt 06 wrz, 2011

Re: PIŁKARZ RUNDY WIOSENNEJ SEZONU 2012/2013

Post autor: Dworcowa » czw 06 cze, 2013

Paweł Kaczmarek - wniósł do drużyny dużo jakości czysto piłkarskiej. Jest kreatywny, ruchliwy, pokazuje się do gry, czym zwiększa możliwości rozegrania akcji ofensywnych. Także w grze obronnej daje z siebie maksa, wraca za "swoim" zawodnikiem, walczy o stracone piłki, nie odpuszcza. Widać u niego doświadczenie z Ekstraklasy i I ligi, dzięki któremu nie pęka przed żadnym przeciwnikiem, walczy do końca i mobilizuje drużynę. Ten ostatnio aspekt postawiłbym na równi z umiejętnościami piłkarskimi. Według mnie brakowało nam zawodnika, który wniesie w grę zespołu dodatkową energię, pozytywną agresję. Kaczmarek robi to doskonale, gestykuluje, pokrzykuje, mobilizuje kolegów, po prostu żyje grą. Zawodnik o takich cechach wolicjonalnych był nam potrzebny i świetnie spełnia swoją rolę. Podsumowując jest to gracz zdecydowanie wyróżniający się w naszej drużynie, bardzo pożyteczny, kreatywny i zarazem na tyle doświadczony, aby pociągnąć gre i zmobilizować kolegów. Dlatego mam nadzieję, że zostanie z nami na dłużej i pomoże w przyszłym sezonie. Gratulacje dla działaczy za bardzo dobry transfer!

czarnyczarny
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 26
Rejestracja: sob 20 lut, 2010
Lokalizacja: Kormoran

Re: PIŁKARZ RUNDY WIOSENNEJ SEZONU 2012/2013

Post autor: czarnyczarny » czw 06 cze, 2013

Paweł Kaczmarek - śmiem twierdzić, że w tej rundzie przewyższył umiejętnościami i statystykami nawet Suchego - do tej pory kluczowy element naszej olsztyńskiej układanki. Przede wszystkim ŚWIETNA LEWA NOGA - coś, czego w Stomilu od dawna brakowało, poza tym szybkość, drybling (w końcu ktoś!), BARDZO dobre podanie do przodu i na drugie skrzydło, a także na dobieg, dobre dośrodkowania, agresja, cwaniactwo boiskowe, ciekawie wykonywane stałe fragmenty gry - to zdecydowane plusy naszego skrzydłowego. Co prawda nie pałam sympatią do tego piłkarza, bo widać było, że nosi się za piłkarza lepszego niż klub, w którym występuje i często widziałem odsuwał wręcz kolegów z drużyny jeśli któryś chciał mu "zabrać" wolnego lub rożny, o fochach na kibiców nie wspominając..... ale poza tym robił co do niego należało - bardzo skuteczny, NIE schematyczny (jak w przypadku Suchego - głowa w dół i jazda do przodu ;)), facet z charakterem. Mój głoś oddaję na tego pana!

Poza tym godni wyróżnienia Igła, Remisz, oczywiście Suchy i (tu duże dla mnie zaskoczenie) Głowacki i Piotrek (S)kiba! BRAWO :) oby takich zaskoczeń było jeszcze więcej!

Pozdrawiam
P.S. Za wyróżnienie opisu Kalonasa w rundzie poprzedniej nic nie dostałem, dlatego proponuję Redakcji, aby osoba, która wygra teraz dostała 2 nagrody :)

ODPOWIEDZ