PIŁKARZ RUNDY JESIENNEJ SEZONU 2013/2014

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Piłkarzem rundy jesiennej był?

Czas głosowania minął pn 02 gru, 2013

Janusz Bucholc (nr 18)
10
12%
Paweł Głowacki (nr 7)
0
Brak głosów
Łukasz Jegliński (nr 21)
7
8%
Dominik Kun (nr 13)
31
36%
Grzegorz Lech (nr 55)
15
17%
Rafał Remisz (nr 3)
1
1%
Piotr Skiba (nr 82)
22
26%
 
Liczba głosów: 86

MichalMKS
bił się na ustawce
bił się na ustawce
Posty: 665
Rejestracja: pt 14 sty, 2005

PIŁKARZ RUNDY JESIENNEJ SEZONU 2013/2014

Post autor: MichalMKS » pn 25 lis, 2013

Ruszył plebiscyt portalu OKS Stomil on-line - stomil.olsztyn.pl na najlepszego piłkarza rundy jesiennej. Wśród nominowanych znalazło się siedmiu zawodników - wybranych przez redaktorów serwisu.

Najciekawsze opisy swoich wyborów zostaną nagrodzone przez redakcję - ZAPRASZAMY DO ZABAWY! Plebiscyt potrwa siedem dni.

Biała Armia
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 48
Rejestracja: ndz 23 wrz, 2012

Re: PIŁKARZ RUNDY JESIENNEJ SEZONU 2013/2014

Post autor: Biała Armia » pn 25 lis, 2013

Mam taki pomysł może by sie spodobał dla sympatyków Stomilu. Chodzi mi o to ze runda jesienna się skończyła wiec piłkarze mają troszkę więcej czasu i zrobić taka nie wiem jak to napisać Akcje czatuj z piłkarzami i zarządem.Zrobić można że w jednym tygodniu wieczorem czat z piłkarzem no i żeby też do tej inicjatywy wszedł zarząd. Myślę że było by coś ciekawego fajnego z tą inicjatywą.

Awatar użytkownika
Szokis
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 72
Rejestracja: czw 06 gru, 2007
Lokalizacja: Zatorze

Re: PIŁKARZ RUNDY JESIENNEJ SEZONU 2013/2014

Post autor: Szokis » pn 25 lis, 2013

Mimo niezbyt udanej rundy, każdy z wymienionych prezentował całkiem solidny poziom. Szczególnie na pewno wyróżniła się trójka z nich : Skiba, Jegliński i Kun. Skiba klasa sama w sobie jeśli chodzi o tę rundę, dużą stratą jest kontuzja, całe szczęście Mieczkowski całkiem udanie go zastępuje. Jegliński, tak samo, robi różnicę. Kun, nareszcie konkretny, MŁODY, waleczny zawodnik w naszej ofensywie. To jakie ten chłopak ma serce do gry + jego umiejętności, robi już w tym momencie jednego z najlepszych, jeśli nie najlepszego zawodnika w naszej drużynie, widać że po prostu CHCE. Czego nie można powiedzieć o wszystkich grajkach naszej drużyny. Chciałem napisać że wybieram go trochę na zachętę, ale tak szczerze mówiąc to on chyba najbardziej zasłużył ze wszystkich wymienionych już na boisku i żadna zachęta nie jest mu potrzebna. Do tego przeważa jeszcze jedna sytuacja, z zeszłorocznego wyjazdu do Stróż ;) Oby tylko jak najdłużej został w Olsztynie, bo za kilkanaście lat może zostać legendą tego klubu.

F.R.T.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 450
Rejestracja: śr 10 lis, 2010

Re: PIŁKARZ RUNDY JESIENNEJ SEZONU 2013/2014

Post autor: F.R.T. » pn 25 lis, 2013

BOJKOTUJE NIE GŁOSUJE !! :aniolek:
nie wiem na kogoooo...
x Łukasz Jegliński- klasa i całokształ !!
Dominik Kun- klasa walka szybkosc bramki !!
Piotrek Skiba- ile tego wyciaognoł w tej rundzie... !!
Grzechu Lech- za Arkę i nie tylko!!

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Re: PIŁKARZ RUNDY JESIENNEJ SEZONU 2013/2014

Post autor: Fanatyk_OKS » pn 25 lis, 2013

Grzegorz Lech za przywiązanie do barw i kierowanie tym zespołem w środku. To jest lider środka pola, potrafi przytrzymać piłe. Jak trzeba ograć dwóch a nawet trzech przeciwników wręcz ośmieszając ich (Igła zresztą też :) ). Dla mnie ikona w pewnym sensie tak jak Piotrek Skiba.

Karolka
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: pn 25 lis, 2013

Re: PIŁKARZ RUNDY JESIENNEJ SEZONU 2013/2014

Post autor: Karolka » pn 25 lis, 2013

Dominik Kun !!!!! WALCZY, BIEGA ZAPIER..... Najlepszy inni powinni się od niego uczyć

Awatar użytkownika
kaczmar
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 444
Rejestracja: czw 11 wrz, 2003
Lokalizacja: OLN

Re: PIŁKARZ RUNDY JESIENNEJ SEZONU 2013/2014

Post autor: kaczmar » pn 25 lis, 2013

1. Dominik Kun
2. Grzesiu Lech
3. Piotrek Skiba

bezapelacyjnie pierwsze trzy miejsca :aniolek:

MakOz
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 164
Rejestracja: śr 31 paź, 2007

Re: PIŁKARZ RUNDY JESIENNEJ SEZONU 2013/2014

Post autor: MakOz » wt 26 lis, 2013

W przekroju całej piłkarskiej 'jesieni' najrówniej grał na pewno Jegliński. Nie schodził nigdy poniżej pewnego poziomu, zespół mógł na niego liczyć, a przede wszystkim walczył na boisku. Kolejnym piłkarzem, zasługującym na wyróżnienie, jest Piotrek Skiba. Gdyby bronił pełną rundę, to prawdopodobnie bez wahania wskazałbym go jako piłkarza numer jeden wśród naszej drużyny. Bardzo pewny w swoich interwencjach, wielokrotnie ratował drużynę przed utratą bramki, podkręcał swoich kolegów i można było być pewnym, że nie zawiedzie. Dalej mamy Grzesia Lecha. Strzelał w tej rundzie bardzo ważne gole, na wagę punktów, ale w mojej opinii był bardzo chimerycznym zawodnikiem. Potrafił nieźle rozegrać, minąć kilku rywali i stworzyć zagrożenie pod bramką przeciwnika, ale wiele było momentów, w których dogrywał niedokładnie, tracił piłki i nie pomagał drużynie. Wiadomo, że taka jego pozycja, że musi podejmować ryzyko w grze, ale jak na moje zbyt dużo było chwil, w których nic nie dawał drużynie - szczególnie w pierwszej części sezonu. Można by próbować wyróżnić jeszcze Janka Bucholca za olbrzymią wolę walki, za to, że rozkręcał sporo akcji na prawej stronie boiska i był wyróżniającym się piłkarzem, ale chyba nie na tyle, aby wygrać plebiscyt.

Mój wybór ostatecznie pada na Dominika Kuna. Mimo, że pierwszą część rundy miał niespecjalną, tak po odejściu trenera Kaczmarka rozkręcił się na dobre. Był głównym motorem napędowym Stomilu, brał ciężar gry na siebie, nie bał się odważnych zagrań czy dryblingów, szedł do końca za akcją i przede wszystkim było widać u niego olbrzymią wolę walki. Gdyby nie jego postawa, to na pewno bylibyśmy ubożsi o te kilka punktów i zajmowali teraz miejsce w strefie spadkowej. Najlepszym dowodem na jego znakomitą postawę w tej rundzie jest powołanie do młodzieżowej reprezentacji Polski, co jest dużym wyróżnieniem, ale zarazem zasłużoną nagrodą za to, co prezentował na boisku.

Piterq102
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: ndz 11 lis, 2012

Re: PIŁKARZ RUNDY JESIENNEJ SEZONU 2013/2014

Post autor: Piterq102 » wt 26 lis, 2013

Jak dla mnie Grzesiu Lech nr 1. Stomil to jego ukochany klub, do tego runda w jego wykonaniu bardzo dobra. Piotrek złapał kontuzje trochę za wcześnie. Dominik Kun tylko przy trenerze Łopatce się rozwinął. :)

chodi
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 20
Rejestracja: czw 21 sie, 2008

Re: PIŁKARZ RUNDY JESIENNEJ SEZONU 2013/2014

Post autor: chodi » wt 26 lis, 2013

moim zdaniem zdecydowanie Bucholc i Lech w tym sezonie to dwaj
najlepsi piłkarze. Ja zagłosuje na Bucholca za jego 200% zaangażowanie
w każdy mecz, ofensywy styl gry i stomilowskie serce.

Awatar użytkownika
Pawelloo2399
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: wt 13 lip, 2010

Re: PIŁKARZ RUNDY JESIENNEJ SEZONU 2013/2014

Post autor: Pawelloo2399 » wt 26 lis, 2013

Dominik Kun- wydawało się, że po odejściu Łukasza Suchockiego i Pawła Kaczmarka nie będzie kim ich zastąpić. Jednak Dominik swoją postawą zaskoczył wszystkich, co przyniosło mu powołonie do reprezentacji.

GUMA
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 125
Rejestracja: pn 01 lip, 2013

Re: PIŁKARZ RUNDY JESIENNEJ SEZONU 2013/2014

Post autor: GUMA » wt 26 lis, 2013

JANEK = 100% STOMIL

hadzi
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 19
Rejestracja: pt 26 paź, 2007

Re: PIŁKARZ RUNDY JESIENNEJ SEZONU 2013/2014

Post autor: hadzi » śr 27 lis, 2013

1 J.B za walkę do końca :):):)2 Lech za to że zapiera... Do końca i kocha nasz klub i te bramki jego :):):)

FC Szczytno
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 35
Rejestracja: pt 28 sty, 2011

Re: PIŁKARZ RUNDY JESIENNEJ SEZONU 2013/2014

Post autor: FC Szczytno » śr 27 lis, 2013

Dlamnie zdecydowanie Jegliński cala runda walka walka walka zawsze daje z siebie wszystko i grał jako jedyny równo 1 Kun dostał szanse i ja wykorzystał 3 Lech odrzył chłop i chwała mu za totakiego chcemy go ogladac w nastepnej rundzie 4 Bucholc zapierdala !!!!! szacun 5 Skiba to co wyprawia w ostatnim czasie kozak!!!

masti
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 157
Rejestracja: pt 27 sie, 2010

Re: PIŁKARZ RUNDY JESIENNEJ SEZONU 2013/2014

Post autor: masti » ndz 01 gru, 2013

W tej rundzie nie miałem swojego zdecydowanego faworyta.

Nr 1 daję Dominikowi Kunowi- za drybling, nieszablonowe zagrania jak na I ligę, 5 bramek. Jest młody, zaczął być powoływany do kadry młodzieżowej. Liczę, że będzie się dalej rozwijał i ... nie odejdzie za szybko ze Stomilu.
2. Piotrek Skiba= 100% Stomil, pewny, ratował nam skórę wielokrotnie. W całym 2013 r. dla mnie najlepszy zawodnik a gdzie był w 2012 r. i ile się nasłuchał?

Dalej Grzesiek Lech i następnie równi od dłuższego czasu: Jegliński i Bucholc.
Zasadniczo przewagę mają u mnie związani ze Stomilem, Olsztynem.

ODPOWIEDZ