Plebiscyt na najlepszego piłkarza rundy wiosennej 2014/2015!

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Plebiscyt na najlepszego piłkarza rundy wiosennej 2014/2015!

Czas głosowania minął wt 16 cze, 2015

Wołodymyr Kowal
25
64%
Roman Maczułenko
2
5%
Piotr Skiba
9
23%
Michał Trzeciakiewicz
2
5%
Karol Żwir
1
3%
 
Liczba głosów: 39

Emilozo
stomil.olsztyn.pl
stomil.olsztyn.pl
Posty: 1606
Rejestracja: sob 23 sie, 2003
Lokalizacja: Olsztyn / Kormoran
Kontakt:

Plebiscyt na najlepszego piłkarza rundy wiosennej 2014/2015!

Post autor: Emilozo » czw 11 cze, 2015

Ruszył plebiscyt portalu OKS Stomil on-line - stomil.olsztyn.pl na najlepszego piłkarza rundy wiosennej. Wśród nominowanych znalazło się pięciu zawodników - wybranych przez redaktorów serwisu po dogłębnej analizie minionej rundy.

Na zawodników głosujemy w ankiecie zamieszczonej na forum! Najciekawsze opisy swoich wyborów zostaną nagrodzone przez redakcję - ZAPRASZAMY DO ZABAWY! Plebiscyt potrwa pięć dni.

Awatar użytkownika
Szokis
stara się chodzić na wszystkie mecze
stara się chodzić na wszystkie mecze
Posty: 72
Rejestracja: czw 06 gru, 2007
Lokalizacja: Zatorze

Re: Plebiscyt na najlepszego piłkarza rundy wiosennej 2014/2

Post autor: Szokis » czw 11 cze, 2015

Po pierwsze, wśród nominowanych brakuje Piotrka Głowackiego, bardzo dużo daje nam z przodu. Po drugie, dodałbym jeszcze Tomka Wełnę, długo nie mogłem się do niego przekonać , a w ostatnich meczach bardzo na plus.
Wracając do tematu głównego, pisząc to, nadal się waham. Tył czy przód? Skiba czy Kowal? Jeden i drugi robi róźnicę. Jeden jest liderem, drugi może nim zostać. Wykonują całkowicie inną robotę na boisku, może dlatego ten wybór jest AŻ TAK CIĘŻKI. Serce podpowiada Skibę, olsztynianin, stomilowiec z krwi i kości, dałby się pokroić za ten klub tak samo jak większość z nas. A z drugiej strony, zagraniczny zaciąg, młody, perspektywiczny, bramkostrzelny. Jeden i drugi na miarę ekstraklasy, o którą być może powalczą w przyszłym sezonie. Skiba zostanie, jest w domu. Kowal za to może odejść, więc jako zachętę, pokazanie że go cenimy, wygrywa, jednak nieznacznie. :wink:

F.R.T.
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 450
Rejestracja: śr 10 lis, 2010

Re: Plebiscyt na najlepszego piłkarza rundy wiosennej 2014/2

Post autor: F.R.T. » czw 11 cze, 2015

Trzeci !!

czeliniak
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 34
Rejestracja: pn 11 wrz, 2006

Re: Plebiscyt na najlepszego piłkarza rundy wiosennej 2014/2

Post autor: czeliniak » pt 12 cze, 2015

Żwir to chyba na zachętę został nominowany. Nie, żebym się czepiał, ale na Miedzi gdyby zagrał do Głowy na pustaka 3? punkty, później w Ostródzie już nie pamiętam z kim taka sama sytuacja, z Sandecją 2 sety, musi popracować nad skutecznością, dobro drużyny nad swoimi ambicjami, ale tak jak pisałem młody, więc przymykam oko, być może już w przyszłym sezonie będzie z niego pociecha, oby.

Bezkonkurencyjny jest Kowal, chwała mu, bo pozycję jaką mamy w tabeli w głównej mierze zawdzięczamy jemu, inteligentny gracz, poza wykańczaniem akcji zespołu, potrafi dograć kolegom ostatnie podanie, silny, rzadko kiedy dawał się przepchać obrońcom, może czasami mało widoczny w pewnych fragmentach gry, może czasami nonszalancki w swoich zagraniach, ale jego wynik go broni i skłania ku temu, że w ekstraklasie sobie też poradzi, dzięki Kowal za wszystko, fajnie było Cię oglądać w naszym Stomilu.

Awatar użytkownika
Fanatyk_OKS
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
jak wyjazd to tylko do Iławy i Elbląga...
Posty: 205
Rejestracja: wt 16 gru, 2003
Lokalizacja: stąd nie widać

Re: Plebiscyt na najlepszego piłkarza rundy wiosennej 2014/2

Post autor: Fanatyk_OKS » pt 12 cze, 2015

Nie zgadzam się że Żwir jest "nominowany" tylko na zachętę, uważam że grał dobrze w tej rundzie, ciągnął skrzydłem i miał 2 lub 3 asysty (na dołożenie nogi) przy golach dających punkty. Duży postęp Karola w tej rundzie. Zastanawiałem się nad Piotrkiem Skiba za granie mimo kontuzji, serce i poświęcenie dla tego klubu, a przede wszystkim wysoką formę. Głos jednak oddaje na Kowala. Mimo że często przechadzał się po boisku, potrafił znaleźć się w odpowiednim miejscu i strzelał ważne bramki dające sporo punktów. Takiego napastnika nie pamiętam w tym klubie a jestem tu już 18 lat.

Piekarz/OKS
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 140
Rejestracja: czw 31 sty, 2008

Re: Plebiscyt na najlepszego piłkarza rundy wiosennej 2014/2

Post autor: Piekarz/OKS » pt 12 cze, 2015

Liczba głosów 31 :evil:
Głosować Bracia na swoich ulubieńców!!! :aniolek:
i

adam
kiedyś odpalił nawet race
kiedyś odpalił nawet race
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2004
Lokalizacja: Olsztyn / Pojezierze

Re: Plebiscyt na najlepszego piłkarza rundy wiosennej 2014/2

Post autor: adam » pt 12 cze, 2015

Żwir. Rozwinął się i cały czas się rozwija...

Awatar użytkownika
Kot
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 163
Rejestracja: wt 13 kwie, 2010

Re: Plebiscyt na najlepszego piłkarza rundy wiosennej 2014/2

Post autor: Kot » pt 12 cze, 2015

Też uważam, że nominacja Żwira to raczej w kategoriach żartu, ale chyba nie było już kogo dobrać, bo ta runda była co najwyżej przeciętna. Głos oddałem na Kowala, bo Trzeciakiewicz miał dobrą końcówkę, ale wcześniej nie grał. Na Skibę nie oddałem głosu, bo w tej rundzie straciliśmy najwięcej bramek, ale raczej przez obronę, to jednak uważam, że bramki Kowala miały w tej rundzie decydujące znaczenie.

JeanPorr
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: czw 17 paź, 2013

Re: Plebiscyt na najlepszego piłkarza rundy wiosennej 2014/2

Post autor: JeanPorr » sob 13 cze, 2015

Kowal... zawodnik z kosmosu jak na olsztyńskie możliwości, nie wiem co to będzie bez niego w ofensywie w nadchodzącym sezonie... póki co czapki z głów

Huligan
wie kto jest "Dumą Warmii"!
wie kto jest "Dumą Warmii"!
Posty: 26
Rejestracja: ndz 31 sie, 2003

Re: Plebiscyt na najlepszego piłkarza rundy wiosennej 2014/2

Post autor: Huligan » ndz 14 cze, 2015

Wystarczy odtworzyć bramkę z Płocka by stwierdzić z pełnym przekonaniem, że Trzeci jest najlepszy:) Mistrzostwo świata i koniec dyskusji.
Co prawda zasadniczo Kowal odstaje poziomem (w tym także wynagrodzenia) i zapewne zdecydowanie i zasłużenie wygra, ale ostatnie wyczyny Trzeciego zasługują na uznanie, dlatego ma mój głos.

masti
był już na meczu wyjazdowym
był już na meczu wyjazdowym
Posty: 157
Rejestracja: pt 27 sie, 2010

Re: Plebiscyt na najlepszego piłkarza rundy wiosennej 2014/2

Post autor: masti » pn 15 cze, 2015

Swój głos oddałem na W. Kowala.

Dawno Stomil na tak wysokim poziomie ligowym nie miał tak skutecznego (12 goli w sezonie) i pożytecznego (plus 4 asysty) napastnika jak Ukrainiec. Kowal wyróżniał się swoją grą, ma wysokie umiejętności. Chciałbym żeby został na kolejny sezon ale jest niestety mało realne ze względu na zainteresowanie jego osobą jak i nowe przepisy dotyczące cudzoziemców. Kto te bramki będzie strzelał jak go zabraknie? Mimo paru niedociągnięć ciężko go będzie zastąpić.


Następny u mnie Piotrek Skiba - jak zawsze pewny, grający z poświęceniem i z e(S)ką w sercu ale na wiosnę za dużo natraciliśmy bramek (fakt, że większość przez błędy w grze obronnej a sporo wpuścił D. Mieczkowski). W przekroju rundy, wpływu na wyniki zespołku wybrałem jednak W. Kowala.

Awatar użytkownika
johny102
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: pn 06 lip, 2015
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Plebiscyt na najlepszego piłkarza rundy wiosennej 2014/2

Post autor: johny102 » pn 06 lip, 2015

Zdecydowanie wśród pomocników Roman Maczułenko był najlepszy. Obawiam się, że jeszcze chwila i piłkarz ten wyląduje w ekstraklasie!

Patryksf
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: czw 27 sie, 2015

Re: Plebiscyt na najlepszego piłkarza rundy wiosennej 2014/2

Post autor: Patryksf » czw 27 sie, 2015

Wołodymyr Kowal zdecydowanie był najlepszym zawodnikiem rundy wiosennej.



http://www.superfajerwerki.com.pl

Tuzox
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: czw 27 sie, 2015

Re: Plebiscyt na najlepszego piłkarza rundy wiosennej 2014/2

Post autor: Tuzox » wt 01 gru, 2015

Piotr Skiba oczywiście! Za każdym razem jestem coraz bardziej pod wrażeniem jego talentu i przykro mi, że tak mało osób go docenia…

PLbramkarze
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: pt 11 gru, 2015

Re: Plebiscyt na najlepszego piłkarza rundy wiosennej 2014/2

Post autor: PLbramkarze » pt 11 gru, 2015

Oczywiście ,że Skiba. Nie raz ratuje nam mecz! Zobaczcie na filmik. Nawet taki kanał jak Polscy Bramkarze docenił jego umiejętności i zrobił mix o nim.
https://www.youtube.com/watch?v=YLB8aEdrd5k

ODPOWIEDZ