Walka trwa ?!

Podziel się swoją opinią na temat wydarzeń w klubie!

Moderatorzy: Pojezierski, Moderatorzy

Wielki Stomil
świeżak na forum
świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: śr 14 sty, 2015

Walka trwa ?!

Post autor: Wielki Stomil » pn 15 lut, 2016

Marsz się odbył wyszło to wszystko nieźle, ale co dalej bo tak naprawdę ten marsz nic nam nie dał? pokazaliśmy się że jesteśmy mamy potencjał i potrafimy działać ale to za mało. Moim zdaniem zapomnieliśmy o jednej rzeczy i spowodowane było to pewnie niewiedzą z tego powodu, że organizowaliśmy taki marsz pierwszy raz. Nie postawiliśmy ratuszowi żadnego ULTIMATUM !!! Powinniśmy zostawić w ratuszu tego dnia i opublikować w mediach nasze żądania jakie chcemy żeby miasto spełniło w przeciągu określonego czasu np. znalezienie środków na stworzenie boiska treningowego dla Stomilu, czy inwestowanie większych nakładów finansowych w sport, no może ktoś ma inne pomysły, jeżeli tego nie zrobią to wyjdziemy na ulicę i zablokujemy główne skrzyżowanie w mieście wtedy po paru godz. zjawi się ktoś kto będzie z nami rozmawiał!!! Moim zdaniem zostaliśmy olani i [moderator] mnie wypowiedź p. słomy będąc w ratuszy w tym czasie gdzie my byliśmy pod jego drzwiami bał się wyjść łatwiej było mówić do telewizji te swoje kacapoły, że powinniśmy być wdzięczni grzybowiczowi że Stomil jeszcze istnieje to jest jakiś żart i myślę że nasze działania powinny uderzyć też w rade miasta i ich powinniśmy też rozliczać!!!np. za te boisko ze sztuczną murawą przy gimnazjum gdzie z projektu obywatelskiego miało powstać pełnowymiarowe boisko z buduje się kolejny orlik bez sensu!! Myślę że takie ultimatum możemy jeszcze przedstawić gdy powstanie Stomil Socios? co wy o tym myślicie jakie macie pomysły co dalej Referendum ???

ODPOWIEDZ